Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökhan Birben / Asa Sevdam...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar Merhaba...

Çikis tarihini bilmiyorum ama ben bugün Taksim'de Gökhan Birben'in 2. albümünü çikarttigini gördüm ve hemen satin aldim.Saat gece 04:44 olmsina ragmen hala albümü dinlemekteyim. Gerçekten harika Karadeniz türküleri var albümde. Hepinize tavsiye ederim.

Edited by: Kaya

E hayirli olsun güzelse dinleriz..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Güzel güzel. Muhakkak dinleyin diyorum.

kemence varsa her turlu dinlerim [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de var süper hele bi duddurulilli[img]smileys/smiley4.gif[/img] sarkisi var o daha süper yani anliycaniz dinlemenizi öneriyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan Birben iyidir, müzigi kalitedir ama ah bir de bejekeli olmasa[img]smileys/smiley18.gif[/img]duydugumda hayal kirikligina ugramistim[img]smileys/smiley18.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende cok severim kendisini ama hey gidi karadeniz gecesine niye gelmedigini hala anlamis degilim koyuncunun samimi arkadasi olmasina ragmen...

Nereden
    Bursa

Gökhan Birben Gercekten güzeL sarkilari var Kazim Koyuncu Gülbeyaz Dizisinin Müziginde Gokhan birbenin Bir Kac Muzigini kullanmisti Zaten Gokhan Birbende Lazca Sarkilar Soyluyor Horon havalari Cok güzel Kemence Tulum yeppa

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=tsakrep61]bende cok severim kendisini ama hey gidi karadeniz gecesine niye gelmedigini hala anlamis degilim koyuncunun samimi arkadasi olmasina ragmen...

Eger,geçen gün yapilan konseri kastediyorsan,"anma" organizasyonlarinin parayla yapilmayacagini düsünenlerden oldugu için katilmamistir,Volkan konak gbi...Degilse Kaim koyuncu,onun için çk farkli bir yerde...Hatta "Hey Gidi Karadeniz" albümünde,resimlerden biri bnei çok etkilemisti...Kendisi türküsünüs öylrken çekilmis bir fotograf...Arkasinda Gölge seklinde Kazim Koyuncunun fotografi var...

Belki yeri degil ama,Birol topaloglu ve Bayar sahin de ii müzik yapan adamlar...Dinlemediyseniz,kaçirmayin bence...

SIFRE: pischor

Bölüm 1: 26MB
    Içindekiler:

Alacali Kus
    Asa Sevdam
    Asiye
    Dere Beni Bogamaz
    Derrule
    Divane Asuk Gibi
    Haba
    Haso Cemozutes

LINK:
    http://rapidshare.de/files/2141928/G...ben_1.rar.html

Bölüm 2: 18MB
    Içindekiler:

Karadeniz Karasun
    Oy Daglarum
    Sis Dagi
    Tulumci
    Yuksek Daglara Kar Var

LINK:
    http://rapidshare.de/files/2141728/G...ben_2.rar.html

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Degerli arkadaslar,

Kaya bir baslik açiyor, "Falanca sanatçinin filanca albümünü aldim, herkese tavsiye ederim" mealinde bir seyler yazarak örnek bir davranis sergiliyor.

Gün aksam olurken bir de bakiyorum, baska bir arkadas bu albümün bedava indirilebilecegi linkler vermis.

Arkadaslar, bu "internetten müzik paylasimi" diye tabir edebilecegimiz aktivitenin önüne geçmeye çalismanin yeldegirmenleriyle savasmaktan farksiz oldugunun bilincindeyim ama bu basligin altina bu linkleri koymak hiç de yakisik almadi, ziyadesiyle siritti.

Bu durumu, "Enayilik yapmayin, alin size bedavasi" diye tefsir etmek için hiç de kötü niyetli ya da karamsar olmak gerekmiyor.

Sayin karambol, bu linkleri baska bir yerde paylasabilirsiniz ama lûtfen bu baslik altina koymayiniz.

Zannediyorum meramimi anlatabilmisimdir.

Saygilar.

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Degerli arkadaslar,

Kaya bir baslik açiyor, "Falanca sanatçinin filanca albümünü aldim, herkese tavsiye ederim" mealinde bir seyler yazarak örnek bir davranis sergiliyor.

Gün aksam olurken bir de bakiyorum, baska bir arkadas bu albümün bedava indirilebilecegi linkler vermis.

Arkadaslar, bu "internetten müzik paylasimi" diye tabir edebilecegimiz aktivitenin önüne geçmeye çalismanin yeldegirmenleriyle savasmaktan farksiz oldugunun bilincindeyim ama bu basligin altina bu linkleri koymak hiç de yakisik almadi, ziyadesiyle siritti.

Bu durumu, "Enayilik yapmayin, alin size bedavasi" diye tefsir etmek için hiç de kötü niyetli ya da karamsar olmak gerekmiyor.

Sayin karambol, bu linkleri baska bir yerde paylasabilirsiniz ama lûtfen bu baslik altina koymayiniz.

Saygilar.

Iide biz bu sarkilari sadece bilgisayarda dinleyebiliyoruz her zamanda bunu yapma imkanimiz yok mecburen arabada dinlemek için almak zorunda kalicaz bide böle düsünmek lazim...

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Degerli arkadaslar,

Saygilar.

arkadasim epey önce baska bir topice koydugum sarkilar için attigin özel mesaji unuttun sanirim..? linkler calismiyor felan diyordun..? istemeyen indirmez ben sadece paylasayim dedim..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Galiba bir yanlis anlasilma oldu. Neyse ki alisigiz böyle seylere... Ben "paylasim" kavramina karsi oldugumu filan söylemedim ki... Zaten karsi olmanin da tanimini kendimce yerli yerinde bir benzetmeyle yaptim zannediyorum.

Söylemek istedigim, Kaya'nin basligi açmaktaki maksat ile adi geçen albümün ücretsiz indirilebilecegi linkin verilmesinin bir tezat olusturdugu gerçegine vurgu yapmaktan baska bir sey degildi. Yoksa bu bölümde mp3 paylasiminin yapildigi bir baslik var ve ben de oradan bazi parçalari bilgisayarima indirdim.

Zannediyorum anlasilmistir.

Saygilar.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaya abi ben Mayis gibi bu albümün bi kismini internetten indirdim ve hala bilgisayarim da duruyor çok güzel sarkilar var gerçekten kaliteli.Herkese tavsiye ederim.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaya sen beyendiysen sorun yoktur demektir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhan birbenin sarkilarinin kötü olacgini sanmiorum en kisa zamanda temin ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sarkilar süper...Herkese tavsiye ederim...

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben daha yeni dinledim sayenizde, daha önceleri tanimiyordum maalesef. bejeke li olmasi yinede üzdü bizi ama ....

cd si alinmaya deger yinede, ben mutlaka aliyorum cünkü bizim müzigi böyle kaliteli yapanlari desteklemek lazim..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BJK li ise CD sini almayacagim ben bir yolunu bulur ücretsiz indiririm. Karadenzili olup baska takimi tutanlara gerçekten kil oluyorum çünkü. O zaman hiç dinleme diyeceksiniz evet haklisinz ama kimin ne yaptigini bilmek için dinleyecegim. Tarzini ve yöremizin müzigine ne kazandirdigini bilmek için. Emin olun...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çiktiktan 2 hafta sonra filan almistim albümü baya güzel bi albüm bence orjinal alin buna degecek bi albüm

KORSANA HAYIR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaşlar bu albümdeki şarkıları elinde olan varsa rapid'e ya da başka bi paylaşım sitesine atarsanız sevinirim ilginiz için teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar gidin alin CD'sini.Yapmayin boyle.Bu insanlar bizim degerimiz.

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı __DERE__61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu albümdeki şarkıları elinde olan varsa rapid'e ya da başka bi paylaşım sitesine atarsanız sevinirim ilginiz için teşekkürler
    E yuh be kardesim!
    Çok yaşa Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bir sanatciyi yada insani sadece trabzonsporluluguna yada hangi takimi tuttuguna gore degerlendirmeyelim herseyden once bir insan ve sanatci muzik adina kulturumuze bir seyler yapma amaci tasiyorsa ve bunuda yapabiliyorsa o insan benim icin degerlidir cokta umrumda degil besiktasliymis trabzonluymus nasil kazim abi trabzonsporlu ise besiktaslilarda seviyo gokhan birbende benim icin ayni herseyden once degerli bir sanatcimiz cd sinide alabilecek gucu olan arkadaslar orjinal alsin herseyden once bir emek sarfediliyo buna gereken onemi gostermeliyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)