Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 185 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyan Senol Hoca

arkadaslar deminde soyledim junun kendi agzindan cikan sozleri daha hazir degilim yeni yeni ulkeye ortamina trabzonspora alisiyorum senol hoca en dogru zamanda onu koyacaktir acele etmemeli daha 4 mac yaptik junla beraber..

jef

KürsatEller& nbsp; Cello

Erdinc Hüseyin

Yattara ShimekLee Volkan

Fatih

Derby maclarin kadrosu. Diger maclardarakiplere göre takim.

toshiba
    Ziyaretçi

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı
    yattara yi oyundan cikarmaktan vazgecmeli 90 dk dursa +1de mac kazandirir boyle futbolcular oyuncu degisikliginde hep hatalar yapiyo jun da ben hic bisey goremedim mac kurtarcam diye asla almamali onu oyuna szymek de 90 dk oynamali

Bana gorede Jun oyun kurtarici diye sonradan oyuna alinmamali. Ilk 11"de baslamasi daha iyi olur. Eger aksiyorsa ikinci yarida baskasi konmali yerine,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"safakdogar" Yukardaki iki mesajinda da kurallari ihlal ettigin için forum kurallarinin ilgili bendi gereginceuyarilmana karar verildi.

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.
    AMESPACE PREFIX = O />

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toshiba Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı
    yattara yi oyundan cikarmaktan vazgecmeli 90 dk dursa +1de mac kazandirir boyle futbolcular oyuncu degisikliginde hep hatalar yapiyo jun da ben hic bisey goremedim mac kurtarcam diye asla almamali onu oyuna szymek de 90 dk oynamali

Bana gorede Jun oyun kurtarici diye sonradan oyuna alinmamali. Ilk 11"de baslamasi daha iyi olur. Eger aksiyorsa ikinci yarida baskasi konmali yerine,

szymek kendisi dedi su aniçin 90 dk tempoyu kaldiramadigini.biz taraftar olarak bilmeden atip tutuyoruz senol hoca'ya vay efendim niye çikariyosun diye.Edited by: oflee61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yani dun aksamki milli macta terimin dahiyane olmayan olamayan olamayacak taktigini gordukten sonra ben diyorum ki senol hoca 18 yanlisi bir macta dahi yapsa bizim hocamiz olarak kalmali!

sozde turkienin en buyuk t.d terim turkiyede su an da seol gunesten daha bir hocanin taktisyenin bulunmadigini bana gostermis oldu!

birakalim simdi onu elestirmeyide namazinda niyazinda olan bir kac arkadasi camiye yollayip namaza durduralim senol hocaya sahip oldugumuz icin...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Teknik adamlikla alakasi olmayan nede kariyeri olan Riza çalimbaya camiasi nasil sarilmis, ama biz hala SENOL hocayi tartisiyoruz.

yuh bize

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basin Toplantisi: Senol Günes
    Teknik Direktörümüz Senol Günes, bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenledigi basin toplantisinda Gaziantepspor maçi ve Trabzonsporlu oyuncularin performanslari ile ilgili görüslerini dile getirdi.

Milli Takim?a tebrik
    Konusmasina Ukrayna?yi deplasmanda 1-0 yenen Milli Takim?in teknik heyet ve oyuncularini tebrik ederek baslayan Günes, tüm temennilerinin Türkiye?nin Almanya 2006 Dünya Kupasi?na katilmasi için oldugunu ve oyuncularin bunu basaracak güçte oldugunu söyledi.

Komple bir oyuncu
    Günes, Trabzonsporlu futbolcularin Milli Takim?daki performanslarini degerlendirerek, ?Iki maçta da tüm oyuncular basariliydi. Fatih?in ikili forvet anlayisi içinde zaman zaman orta sahaya geldi ve çok çalisti. Fatih, topu iyi kullanabilen, top çalabilen komple bir oyuncu. Bu maçta da böyle görevlendirilmesi bana göre dogal. Gol atamamasi sebebiyle elestirilmesi ise yanlis. Çogu orta saha oyuncusunun atamayacagi bir ters pasla Danimarka maçinda Okan?a asist yapti.? dedi.

?Liderlik en büyük arzumuz?
    Pazar günü Gaziantepspor?a karsi yapilacak olan karsilasma ile baslayacak ve Sivasspor ile Vestel Manisaspor maçlariyla devam edecek bir galibiyet serisi olusturmak istediklerini söyleyen Günes, ?Malatyaspor karsisinda iyi oyunumuzu 3 puanla bitiremedik ama kendi sahamizda oynayacagimiz Gaziantepspor maçinda taraftarimizin destegi ile birlikte kalitemizi sahaya yansitarak iyi futbolla üç puani almak istiyoruz ve lider olmak istiyoruz. Liderlik en büyük arzumuz. Lider olamasak bile Galatasaray ile liderlik mücadelesi verecegimiz bir karsilasma oynamak istiyoruz.? diye konustu.

?Geçen senenin hesabini yapmak yersiz?
    Gaziantepspor?un gücünü bildiklerini ve tüm yeniden yapilanmasina ragmen, takimin beklentilerin üzerinde sonuçlar aldigini ifade eden Günes, geçen sezon Trabzonspor?un Gaziantepspor maçlarinda kaybettigi 5 puanin hesabini yapmanin artik yersiz oldugunu da sözlerine ekledi.

Çekirdek kadro
    Geçen sene çekirdek kadroda yer alan futbolcularin eski formunda olmamasinin temel problemleri oldugunu vurgulayan Günes, bu maçta da Milli Takim?dan dönecek bazi oyuncularin yorgun olabilecegini ama maçin pazar günü oynanacak olmasinin futbolculara dinlenme imkani verecegini söyledi.

Hasan Üçüncü süpheli
    Günes, ön adalesinde sakatlik olan Hasan Üçüncü?nün Gaziantepspor karsisinda forma giymesinin süpheli oldugunu kaydederek, ?Mehmet Yilmaz da dün PAF Takimi ile yapilan hazirlik maçini ayak adalesi ve belindeki agrilar yüzünden yarim birakmisti. Durumunun çok ciddi olmadigini ögrendim? dedi.

AB Statüsü
    ?Yabanci oyunculari AB statüsünde oynatilmasini gereksiz buluyorum? diye konusan Günes, yabanci oyuncu sayisinin en fazla 3 olmasi gerektigini ya da serbest birakilmasi gerektigini savundu. Günes, altyapidan gelen oyuncularin forma sansi bulmasi için kulüpleri özendirici çalismalar yapilmasi gerektigini söyleyerek, ?Dünya Kupasi maçlarinda oldugu gibi yedek kulübesinde 23 kisi oturabilmeli. Burada genç oyunculara da yer verilebilir? dedi.

Gökdeniz konusu
    Gökdeniz?in durumu ile ilgili olarak yasal süreci takip ettiklerini söyleyen Günes, ?Bu konu bizim için geçen seneden kapandi. Eger suçu varsa ortaya çikar, suçu ortaya çikmadan da kimse suçlu ilan edilemez.? dedi.

Maç saatleri problemi
    Federasyon?un Akçaabat Sebatspor ve diger 3. Lig ekiplerinin Trabzon?da yapacagi karsilasmalari Trabzonspor?un Pazar günü 17:00?de Gaziantepspor ile yapacagi maça yakin saatlere koymasina ise sasirdigini söyleyen Günes, Sebatspor?un maçi saat 16:00?e koyulmus. Programin bir düzen içinde yapilmasi lazim. Bu konu ile ilgili girisim yapacagiz? diye konustu.

08.09.2005 13:36:00

trabzonspor.org.tr
    Yukaridaki açiklama hiç uyuyan bir adamin tespitlerine benziyor mu ? Benim gibi birçok Trabzonspor'lunun kalbinden geçenler,ne gerekiyorsa söylüyor,ülkesine,taraftarina,futbolcusuna,takimin a sahip çikiyor.Ey sabit fikirli inatçilar SIZ UYANIN ARTIK !

Arkadaslar aslinda elestirilerin buyuk bi bölümü dogru ama Sebol Gunes gercekten cok özverili calisiyor yaptigi hatalara ragmen her defasinda daha iyiye gidiyor..

Tabki elestirecegiz ama yapici yikici diil Senol Gunese sahip cikmamiz lazim o diger butun teknik adamlardan farkli bizim bunu unutmayalim derim ben...

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocam lütfen ufukhani 10 dk bile olsa oynat.yetenekli bir futbolcu
    ayrica futbol zekasi iyi.savunmada dikkatli pas yüzdesi yüksek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)