Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyan Senol Hoca

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SENOL HOCAYA LAF YOK ADAM YIRTINDI RESMEN...ELINDEKI MALZEME BU DAHA FAZLA BISEY BEKLEMEK YANLIS...YÖNETIM ISTIFA...ISKENCE BITSIN ARTIK...

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Günes'in oynattigi oyun ortada arkadaslar.Bunun neyini begenmiyorsunuz anlamiyorum

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbolcularimiz formsuz olabilir bu hocamiz için mazeret degildir. formsuz futbolcuyu dinlendirirsin.

Yattara adam markajinda nerede eridi gitti. 2 kisinin markajinda bile kaç tane pozisyon üretti seyretmedinizmi ?????

Tabiki markajda olacak , tabiki bos birakmayacaklar, hiç bir sey yapmasa bile 2 kisiyi oyundan düsürmesi bile yeter. Oyundan alinmasi Malatya defansini rahatlatti. Emrah, Yattarasiz bulundugu kulvari idare etmekte zorlandi.

kendi istegi ilemi çikti bilemiyorum. Ama çok yanlis bir degisiklikti. Tipki Lee'nin degisikliginin yanlis oldugu gibi. Formsuzlugu Göze batan Hüseyin , Szymkoviak, Gökdeniz ve belki Celaleddin oyunda kalirlarken Lee'nin ve Yattara'nin oyundan alinmasi bizim anlayamadigimiz engin bir futbol bilgisi olmasi gerek diye düsünüyorum.

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

gökdeniz,celaleddin ve hüseyin ÇIKARILAMAZ diye bir kanun var heralde....

kötü oynaYAN,formsuz olan her futbolcu çikarilabilri..

senol hoca anlasilabilemez ,yorumlanabilemz islkre yapmaya devam ediyor..

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

celalettinin nerresi kotuydu ? anlamadim ? takim zanki kotu oynamis gibi yorumlar var. Okadar pozisyon vardi atamadik artik Senol hocami atsaydi ? Degisiklikler fiaskoydu ama o ayri konu. Malatya duran top ve goldekihata haricindepozisyon bulamadi biz en az 5 net pozisyon bulduk.

Nereden
    Ankara

takimin basina fatih tekke geçmeli.menejer futbolcu olarak.senol gunes futboldan bikmis anladik,hiç heyecani kalmamis.artik yönetime dogru adim atmali.sportif direktör falan olsun ama kesinlikle takimin basinda teknik direktör olarak kalmasin.ziya dogan takimi korkak oynatiyo diyenler nerde merak ediyorum.

bu ne kadar boyle devam edecek bilmiyorum ama yakinda patlar bombalar heralde.

senol hoca elinden geleni tam olarak yapamamistir...

Anarthosis macindan sonra bizim gozumuzun icine baka baka biz bunu sampiyonlukla unutturucaz diyenyonetime lafim cevap verin

Bakiyorum herkes hakemden memnun!! Serefsiz erol ersoy bütün pozisyonlarimizi kestigi gibi ,olmayan penaltiyi vererek niyetini belli etmedimi? Hepiniz masallah trapattoni olmussunuz!! Isterseniz amatörmü olur 3. ligmi olur ufaktan baslayin!!Sizde bu bilgi oldukça bakarsiniz bir gün real madritin basina bile geçersiniz!! Senol Günes mi??Bosverin oda kim ya!! Siz varsinizya!!Kazim Kanat yazsa bu topicte okuduklarimi inanin sasirmazdim!! Edited by: andrei07

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

andrei

bende senin gibi maç esnasinda penalti olmadigini savunmustum. ne zamanki pozisyonun tekrarini tv'den seyrettim kararim degisti. erdinçin sol ayagi çizgi üzerinde ( hatta ceza sahasi içindede diyebiliriz ) temas ediyor. pozisyon penalti...

Nereden
    Samsun

ben iki hafta önce senol hoca takimi yanlis oynatiyor,oyuna müdehaleleri yanlis yapiyor derken tepki aldim...neymis niye hocayi elestiriyormusum!!!aloooo TRABZONSPOR SENOL HOCA YA BABASINDAN MIRAS KALAN ARSA DEGIL KI ÜSTÜNDE ISTEDIGI GIBI TOP OYNASIN!!!Insallah en kisa zaman da kendini toplar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her puan kaybi hakeme baglanmamali eline geçen o kadar pozisyon var atacaksin,sonra hakem bir seyler yapmissa yine konusursun ama bu maçta hata hakemde degil,takimda ve onu hazirlayanda..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta beraberligin tek sorumlusu girdikleri pozisyonlari gol yapamayan futbolculardir....bu takimdan bir sey olmaz...önüne gelenden 5 yiyen malatyayi bile yenemedik...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sezonu tüm kulüplerden 1 ay önce açtik.. efenim bjk-gs falan filan da son dk da beraberligi kurtarmis bize ne... geçen senenin ilk 5 haftasini hatirlayin kiew sokuna ragmen bomba gibiydi takim.. yan toplar yapa yapa maçi bitirdik yahu.. hizli oynamayi unutmuslar bizimkiler.. oyunu sete çevir,ceza alanina orta yap falan.. 1.90 lik iki malatya stoperinin oldugu yerlere hem de... aksam bjk-diyarbakir maçini da izledim.. rakibin üzerine çöktüler resmen.. bizim son 5 dakikada yaptigimiz isi 90 dakika yaptilar.. çünkü kondisyonlari üst düzeydeydi.. ha suna katiliyorum karsi karsiya olan goller atilsa sonuç farkli olurdu.. eh o kisim da yönetimi ilgilendirir.. aslinda yine de senol u ilgilendiren yönü var.. madem jun gol krali iyi birforvettir 1 aydir onu hala hazir hale getiremeyen teknik adamin da payi vardir bunda.. ha zaten jun dan bir sey olmaz diyorsak ayri konu... 120 kiloluk ailton bile geleli beri asagi yukari her maçta gol atti... tam hazir olmadigi için riza kenara aliyor 60.dakikadan sonra.. bizim hoca da tam hazir görmedigi adami 70 den sonra oyuna aliyor.. bonservis ücretleri ayni olan ve takimlarina ayni zamanlarda gelen 2 adamdan biri her maç 11 de oyuna baslayip ve yaklasik hepsinde gol atiyor, digeri 70 den sonra girip hiç gol atamiyorsa ya transferimiz basarisiz ya da riza nin yaptigi daha dogru.. yani oyuna ailtonla baslayip sonradan disari almak...

gole ihtiyacimiz olan bir dönemde yattara yi oyundan çikarmasi, lee yi hüseyin e kurban etmesi gibi konulari hoca daha iyi bilir.. ama gördügüm sey bu takim 2 aydir çalisiyor olmasina ragmen -ki en hazir takim olmaliydik bu sartta- ne teknik, ne taktik, ne kondüsyon yönünde lige hiç hazir degil...

ve hepsinden önemlisi birakin umut vermeyi umudumuzu kirmakta gün be gün...

Valla birinin senol hocaya birseyler ögretmesi lazim bence susim dedim ama dayanamiyorum koskoca teknik direktörsün sen ya üstelik Trabzonspor gibi büyük bir takimin leeyi çikarip junu yattarayi çikarip volkani alirsan sana korkak derler korkaaakk korkak. Sonra bu mantikla hangi maç alinir ya sahada gezen adamlari hiç mi görmüyosun veya maç devam ederken sen seyirciyimi seyrediyosun yoksa cep telefonunla oyun mu oynuyosun yapma senol hoca yapma bizim mahallenin amatör takiminin hocasi bile bu hatayi yapmaz ama anlayamadigim sen her hafta yapmakta israrcisin sebebi nedir...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ts_fan isimli üye Senol Günes'e hakaret ettigi için 2 hafta forumdan uzaklastirilmistir (Ceza Bitis: 12 Eylül 2005).

hüseyinin sezon basindan beri oynadigi daha dogrusu oynamadigi futbol ortada. zaten yedigimiz penalti golünün asistini de o yapti. gökdeniz de uzun zamandir formsuzdu fakat dün aksam 3 asist yapamamasinin tek sebebi son vurusu yapamayanlardi. su hüseyini 2 maç dinlendir de biz de rahat edelim kendi de..ibrahim ege konya maçina girdi ve bence kisa süre olmasina ragmen çok diri ve iyi bir futbol oynadi.. asil sorun ise geçen yilki mücadeleden, presten, kosan takimdan, güçten, kondisyondaneser yok. en kisa zamanda çok iyi bir kondsyoner alinmali..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı
    1.Jun'un 90 dakika oyunu kaldirip kaldiramayacagini en iyi o biliyor.
    Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler hâlâ kulagimda çinliyor..

2.Iyi ki Gökdeniz 90 dk. oynatildi. Hem morali düzeldi - tabii bu kör yorumlari okumadiysa- ,hem de takima çok katki sagladi..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

Uyanin.. Uyanin, Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...
    Istanbul medyasi agziyla konusmayin.....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

Mesela geçen sene baslarinda Yattara son 40 dk. girerse harika oynuyordu ilk 11 baslayinca taraftari kahrediyordu. Ona edilen küfürler hâlâ kulagimda çinliyor..

2.Iyi ki Gökdeniz 90 dk. oynatildi. Hem morali düzeldi - tabii bu kör yorumlari okumadiysa- ,hem de takima çok katki sagladi..

3.Yattara'nin yorulup yorulmadigini kim biliyor? Adam her pozisyonda vardi. Kaldi ki son gölü 90+5 'te attik. Yani Yattara çiktiktan sonra...

Uyanin.. Uyanin, Senol Günes'in kafasi bizim kadar çalisiyor, bizim izledigimiz maç kadar adam futbol oynadi; teknik direktörlük yapti...

aynen kardesime katiliyorum

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

SEnol Günes'e de dil uzatiyorsak bravo bizlere...

Elinde Essien, Viera, Lampard oldu da oynatmadi mi...

Arsene Wenger gelse, Morinho gelse ne yapabilecek bu takima, Sahaya çikacak 11 belli yedekler belli...Bu malzemeyle bu çorba...

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı laz_kopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

aynen kardesime katiliyorum

kimin neyi daha iyi bildigini bizde biliyoruz adam yorulmus ya neden televizyonda biz farkli goruyoruz bence lee yi birak bir doksan dakika daha kosardi istanbul medyasi agzi olayinida bize yakistirman beni cok sasirtti kardesim hepimizin istanbul medyasindan nefret ettigini cokda iyi biliyosun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

senol hocanin yattarayi çikaracagini tahim ettim çünkü ondan son haftalrda aksi bir sey beklemordum ve sonrasini gördük'..

yattaryi neden çikaririz kardesim ya? adami iki kisi tutuor..

sen gidionadami çikariorsun ayiptir ya kör bile görür onu ya'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yav tamam Senol hocanin elinde yeterli mazlzeme gerçekten de yoktur, dünkü maçta da esas sorumlu gol yeteneksizi oyuncularimizdir... Herseyden önce de ne transfer yapabilen, ne kulübün haklarini savunabilen, ne de maç baglayabilenanca konusan Atay Aktug ve tayfasidir...

Buraya kadar kabul... Ancak arkadaslar Allah askina söyleyin malatya gibi dandik bir takima karsi tek forvet oynamak hangi mantiga sigar... Ha diyeceksiiz ki elinde adam mi var, jun'u mu oynatacakti??? Ben o oynasin bu oynasin demiyorum ama tek bildigim Trabzonspormaç boyu kale önünde hiç çogunluk saglayamadi "aha gol olur" belki diye heyecenlandigimiz poziyonlarda da hep bir iki forvetle hücum etmekteydik... Bu bir hata degil midir simdi??? Trabzonspor'un yapmasi gereken, gerekirse orta alan oyuncularini da forvete sürerek gol bölgesinde yeterli sayiya ulasmak olmaliydi... Bu yapilmadi ve yapilmayinca da ceza sahasinin orta yapilan bir sürü bölgesinde kimsee bulunmadi... Bu duru idmanlarin iyi yapilmadigini, takimda birsistemin oturmadigini gösteriyor...

Dedigim gibi Senol hocadan önce hesap vermesi gereken çok kisi vardir, ama Senol hocanin hatalardan muaf oldugunu da kabul edemem...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazilari Senol hocayi sevmekle onun kisiligini begenmekle, futbol antrönörlügü ve futbol bilgisini karistiriyorlar.

Senol hocanin haftalardir yanlislar içinde oldugunu söyledim, Tomas Jun resmen toplum önünde kurban edilmektedir, ayni sey Gökdeniz içinde geçerlidir.

Hüeyin gibi formsuz bir adama sabreden, Trabzonun gelecegi öz benligidir deyipte kendini inkar edip Ufukhan ve Selim'i bitiren, sU ANDA Hüseyinden bize daha fazla faydasi olacagi belli olan Ali güzeldal'i bitiren , bir anlamda da gelecegin Trabzonsporunu baslamadan kökten bitiren ; açikcasi ne yaptigini kendi bile farkinda olmayan bir teknik adam ya futbolu hiç bilmiyordur ya da bunlari bilerek yapiyordur.......................Yani yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal!

Ve tahammül arkadaslar! sizin sevdiginizi ve dogru gördügünüzü baskasi yanlis ve kötü görebilir, hele ki konu Trabzonspor olunca bazen öfke duygusal olarak açiga kötü söz olarak çikabilir.Ama "yönetici" arkadaslar demokles'in kilici degildir, sapla samani birbirine karistirmayin,çok iyi bir Trabzonlu olduguna kefil olabilecegim Recep arkadasin aldigi cezayi bu baglamda protesto ediyorum!Edited by: greywolf

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

YAPILACAK EN SON SEY ISTIFA OLMALI SONUNA KADAR DESTEK OLMALIYIZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

dünyanin en inat- adamisin sen...ve ben pisirik, cigersiz adamlardan nefret ediyorum, evet S.G senden nefret ediyorum...korkudan sahada kötü oynayan adamidegilde disini geçirebilecegin, basini daha sonra agritamayacakadami oyundan aliyorsun ve sen çok büyük bir korkaksin S.G[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Burda yanlis konusulan tek kelime budur, bundan dolayi arkadasi ihtar edebilirsiniz ama 2 hafta ceza vermek tahammülsüzlüktür...Zira Senol hoca iyi bir insan,iyi bir Trabzonlu, iyi bir kalecidir ama korkaktir, pisiriktir; siöz geçiremiyecegi formsuz adami kesecek cesareti yoktur...Bu bir gerçektir ve bunu dile getirmek neden yanlis olmaktadir anlamiyorum? Hatta Senol hocadan nefret de edbilir arkadas...Senin benim gibi sevmek zorundamidir?

Ben Hasan üçüncü'den ve Hüseyin'in oyun tarzindan nefret ediyorum? Bana da mi 2 hafta yolculuk var simdi????[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)