Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih?in 9 Numarali Formasi...

kutoz
    Ziyaretçi

Kaptanimiz, Fatih'imiz tartismasiz tarafli tarafsiz herkesin takdir ettigi bir futbolcumuz. Aramizda onu sevmeyen var mi? Sanirim sevmeyenin de aklindan sorunu olmali. Belkiasagidayazacaklarimi çok erken olarak düsünen arkadaslarim olacaktir. Hakli olabileceginizi belirtmekle birlikte, erkende olsa nacizane fikirlerinizi almak istedim.

Avrupada da örnegi oldugu gibi, ülkemizde de bir örnegini gese Hagi için yapmis ve 10 numarali formayi taraftara vermisti. Onlarin yaptigini niye yapalim türünden de olumsuz fikirler ürtilebilir. Fakat bunu birilerinden görüpteyapmaktan ziyade, o futbolcuyaduyulan minnettarligineseri olacagiherkesce malumdur. Keske imkanimiz olsada, Fatihin topa kafa vururken yapilmis heykelini, Besirli'ye diksek.

Fatih'le de bir gün gelecek, yollarimiz ayrilacak. Ama yurtdisina transferi, ama jübile ile. Fatih'ler kolay kolay yetismiyor. Trabzonspor'umuza yeni bir Fatih'in ne zaman gelecegini ise kestirmek mümkün degil.Bu yüzden; Fatih gibi bir yildizin Trabzonspor'umuza gelene kadar, büyük bir gururla sirtladigi 9 Numarali Forma'sinin tribünlere verilmesini talep ediyorum. Ne zaman ki Fatih gibi bir yildiz gelir takima, o zaman 9 Numara iner tribünden.

(Not: Efsane kadro zamani yildiz olan futbolcularimizin sirtladigi 10 numara için böyle birsey yapilmis olsaydi, Hami'den sonra o forma tribünde olur, M.Yilmaz'da bu performansla onu hak edemezdi. 10 Numara için geç kaldik ama 9 numara için yeni bir milat baslatabiliriz.)Edited by: kutoz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

kardesim 10 numarali forma icin soylediklerine yurekten katiliyorum.

o insan bu formayi gercekten hak etmiyor.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Trabzonspor bu ülkenin ve sehrin bir degeri,bu sehri sehir yapanda en önemli faktör ama bu konuyla ilgili herhangi bir anit veya büstün oldugunuda hatirlamiyorum.Belki fatih için biraz erken ama efsane kadronun topluca yapilmis bir heykeli gerçekten hos olurdu.Trabzon sehri ve bizleronlara çok sey borçluyuz......

aslinda bence en güzel sampiyon efsane kadronun bir maçtan önce çekilmis resminin heykelinin yapilmasi... çok sik ve karizma olur... ama kin yapar kim eder... yorum yok...

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar efsane kadronun heykeli ya da Trabzonspor'umuza üst düzey hizmet etmis futbolcularimizin heykel ya da büstlerinin bulundugu futbol parki. Bunlar da güzel birsey. Ama ben bu topicte Fatih'imizi, Kaptanimizin 9 numarali formasinin o takimdan ayrildiktan sona tribüne çikmasi hakindaki düsüncelirinizi almak istiyorum. Heykel konusunu ayri bir topicte tartisabiliriz.

9 numarali formanin tribünlere cikmasi bencede güzel fikir...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alti üstü derken 20-30 milyarcik tutar.Hiçmi ensesi kalin adamlari yok bu sehrin......

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 NUMARALI FORMA GERÇEKTEN ONUNLA ÇOK GÜZEL VE ÇOK ÖZEL.UMARIM ONDAN SONRADA O FORMANIN HAKKINI VEREBILECEK OLAN GIYER.FIKRIN DENENMEYE DEGER.BENCE DE FATIH'TEN SONRA9 NUMARA TRIBÜN'E...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede çok mantikli ve DUYGULU bir fikir.Kutoz,kutluyorum kardes seni böle bisyi gündeme getirdigin için.9 numarali forma kesinlikle tribüne !

Kesinlikle katiliyorum!

9 numarali forma benim için efsanelesmistir,yani ben 9 numarali formayi Sultan'imizdan baskasinin sirtinda görmek istemiyorum.

O numarayi da hakededecek bir oyuncunun daha çikacagina da ihtimal vermiyorum açikçasi...

Kutoz abime de tesekkürler(böyle bir topic açtigi için)

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bence fatih için daha erken asil bu isi hami hakediyodu ama gec kalindi

hami yide unutmayalim bence ...10 numara füzeci hami

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Efrasiyab a katiliyorum... benim de kafamda mesela meydanda efsane 11 in heykellerinin olmasi fikri vardi her zaman.. söyle geceleri falan içten aydinlatmali olacak v.b.. artik hangi malzemeden yapilir bilmem... ama bildigim bir sey varsa (hatirladigim kadariyla söylüyorum) bu forma ya da heykel isini hak eden adam Hami Mandirali'dir Fatih'ten önce... Hami'nin degerini ancak serbest vuruslardan gol atamadiktan sonra, büyük maçlarda güvendigimiz yildizlarimizin eli ayagina dolasmasindan sonra anlayabildik... Hami için büyük-küçük takim yoktu, her maç atardi... bence de Fatih için erken... Hami Avrupa'ya da mal olmus bir oyuncuydu.. (dünyanin topa en hizli vuran futbolcusudur) önce ona borcumuzu ödeyelim sonra bakariz...

kutoz
    Ziyaretçi

Haminin formasi, o takimdan ayrildiktan sonra giyilmistir. Yukarida da belirttigim gibi 10 numara takimimiz için çok önemliydi. Ama onun için çok geç kaldik. Bu yüzden, önümüzde Fatih Tekke örnegi var. Bunun için birseyler yapalim diye topic açmistim. 10 numara için degil.

haminin formasi giyilmistir ama attigi frikik golleri tekrarlanamamistir .. onun için de bu durum üstü örtülemez bir gerçektir... fatihsultan tekkenin bu durumu ne kadar hakettigi bir gerçekse , hamininde bunu hakkettigi baska bir gerçektirr....

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Kimi Nickli Üyeden Alıntı

Kesinlikle katiliyorum!

9 numarali forma benim için efsanelesmistir,yani ben 9 numarali formayi Sultan'imizdan baskasinin sirtinda görmek istemiyorum.

O numarayi da hakededecek bir oyuncunun daha çikacagina da ihtimal vermiyorum açikçasi...

Kutoz abime de tesekkürler(böyle bir topic açtigi için)

+

1967

Bu topici açmak benim de aklima gelmisti ama kismet degilmis...

Bence Fatih gibi bir futbolcu zor gelir bir daha.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok güzel bir fikir ben de bu fikre oy veriyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence 61 numarali formayi tribünlere verelim.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence de fatih çok büyüktür ve hak eder

Nba'de özeloyuncularin formasida emekliye ayrilir ve kimseye verilmez Fatih'in formasi da emekliye ayrilmali

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya ben formanin arkasina 61 yazdiracaktim vaz geçtim,9 fatih tekke yazdirdim,milli takim formasini aldim 9 fatih tekke

ama ne hikmetse giyemiyorum.bi tuhaf oluyorum yaa

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

birakin fatihe 9 numara vermeyi bence fatihin trabzonspoorun bi tesisine adi veya büstü dikilmeli çünkü o ilklerin adami

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)