Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hani nerde çernobile kan kusanlar nerde

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet arkadaslar herzaman oldugu gibi oldu herhalde kazim abimizi kaybettik herkes çernobil diye kan kustu medyasindan sanatçilarimiza ama nekadar sürdü su an bi haber duyormusunuz gene ayni ayni seneryo gene kendini bilmezlerin gece hayati gündemdemi mesgul etmeye devam ediyor.

Evet daha dün en yakin arkadasimin babannesini hastaneye götürdük ve akciger kanseri oldunu ve en kötüsü iki haftalik ömrü oldunu söylediler eee nerde çernobil diye bagiranlar NE OLDU SESINIZIMI KESTILER.Herzaman oldugu gibi nerdesiniz daha kaç kisi gidecek can verecek hani arastirmalariniz ne oldu arastiracak kimseyimi bulamadiniz hani nerde siyasilere gösteris için tv de çay içti diyenler nerdesiniz hani yapacaklarinizi bekliyoruz herzaman oldugu gibi insan oglunu bukadar basit yaratiklarmidir söylermisiniz.

Evet arkadaslar Türkiye gerçeklerin den biri daha yazik yazik bizleri aptal yerine koyuyorlar ama bizler aptal deiliz sadece sesimizi çikarmayi bilmiyoruz.

Insallah yaniliyorumdur insallah arastirmalar yapiliyordur ama ne üzücüki inanmaya çalissamda inanamiyorum.Edited by: cemilsezgin

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz önce duydum bir yetkili ''Karadeniz'deki kanser vakalarinin sebebi sigara'dir'',diye bir açiklama yapmis.Dünyanin sigarasini Karadeniz tüketiyor herhalde.Piskinligin bu kadarinada pes.

Nereden
    Trabzon

Topunun allah belasini versin türküyede sigarayi sadece türkiyemi içiyo söylermisiniz bana kimi kandiriyo bunlar biz salak degiliz.

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı
    Biraz önce duydum bir yetkili ''Karadeniz'deki kanser vakalarinin sebebi sigara'dir'',diye bir açiklama yapmis.Dünyanin sigarasini Karadeniz tüketiyor herhalde.Piskinligin bu kadarinada pes.

Benim Babam 52 yasina kadar günde 3 paket sigara içti ALLAH ima sükürler olsun bugüne kadar doktor yüzü görmedi insALLAH bundan sonrada görmez o serefsiz bunlari söylerken kimleri savunmaya çalisti acaba...

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hep öyle olur zaten. Bi sey olur sonra kiyamet kopar ama bakarsin fazla zaman geçmeden unutulur. Hatta üstünden para bile kazanmaya çalisirlir. Geçen gün gazetede okudunuz mu bilmem bu "Hey gidi Karadeniz" programini para için yapiyorlarmis. Kazim abimizin isminden para kazaniyorlarmis .Volkan abimiz dogru söyledi "Yakinda kazim sapkasi kazim anahtarligi çikarsa sasirmam." Her zaman ki gibi Volkan abi arkandayiz. "Bana 5-6 aylik zaman verin. Bu konuyu arastirmak için herseyi yapacam" dedi ve sonucu büyük bi merakla bekliyorum. Insallah çok büyük saygideger devletimizin ilgilenmedigi bu konuda münferit kisilerin çabalari konusunda bir yerlere varilir.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

demek ki cemilin yakindan aramizdan ayrilmasi lazim[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: lazandoz61

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu türkiyenin gerçegidir dostlarim bi kötü olay mi oldu "vah vah çok üzücü evet bu olayin üzerine gidilmesi gerekiyor" derler ve kendilerini bu olaylarin arkasinda göstermek isterler ama olaylar dinince "Evet simdide reinadayiz daha sonra bodrum,antalya" derler. Halbuki onlarin akli fikri ne çernobildedir nede baska birseydedir hersey rant üzerine kurulmus ve ne çok satiyosa,izleniyosa o daha makuldur mantigi var.Ama bizim üzerine gitmeye çalistigimiz bas bas bagirdigimiz olaylar hep arka planda kalir.Bunu yapmayan elle sayilacak kadar kurulus vardir.Haber programlarinda magazinel haberler sunan ve su sununla bu bununla gibi çok ama çok önemli haberleri yayinlayan kuruluslar oldugu müddetçe biz sesimizi sadece kendimiz duyacagiz.

Nereden
    Trabzon

içiyorum bunlarin inadinada içecem bakalim biz nezaman içten tanisacaz bu lanetle

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

HER ZAMANKI GIBI YINE OLAYA BIR HISIMLA GIRDIK AM NE YAZIK KI YINE ÇOK ÇABUK YORULDUK.

Verilen sözlerin takipçisi olmadik.Kazim Abiyi kaybettik belki canimizdan can gitti ama böyle bir itici gücü de kullanamadik.

HIÇBIRSEY IÇIN GEÇ KALINMIS DEGIL BUGÜNDEN SONRA HER PLATFORMDA GÜCÜMÜZÜN YETTIGI DERECEDE BU AYIBI GÜNDEME GETIRMELIYIZ KI DAHA FAZLA GÖZYASI DÖKMEYELIM.SOMUT BIR TEPKI VERMEK IÇIN ILLA KI BIR SEVDIGIMIZIN MI ÖLMESI LAZIM.DAHA FAZLA OYALANIRSAK SONUNDA OLACAK SEY DE BUDUR.

HER EVDEN BIR CENAZE

O HALDE DAHA FAZLA VAKIT KAYBETMEDEN SEÇTIKLERIMIZI, VEKALET VERDIKLERIMIZI SIKISTIRMALI BU ISIN ÜSTESINDEN BERABERCE GELMELIYIZ.

Nereden
    Trabzon

adamlar öyle bir çark kurmuslarki hakliyken sikistirsan dai sen haksiz ve köseye sikismis oluyosun.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı lazandoz61 Nickli Üyeden Alıntı
    Hep öyle olur zaten. Bi sey olur sonra kiyamet kopar ama bakarsin fazla zaman geçmeden unutulur. Hatta üstünden para bile kazanmaya çalisirlir. Geçen gün gazetede okudunuz mu bilmem bu "Hey gidi Karadeniz" programini para için yapiyorlarmis. Kazim abimizin isminden para kazaniyorlarmis .Volkan abimiz dogru söyledi "Yakinda kazim sapkasi kazim anahtarligi çikarsa sasirmam." Her zaman ki gibi Volkan abi arkandayiz. "Bana 5-6 aylik zaman verin. Bu konuyu arastirmak için herseyi yapacam" dedi ve sonucu büyük bi merakla bekliyorum. Insallah çok büyük saygideger devletimizin ilgilenmedigi bu konuda münferit kisilerin çabalari konusunda bir yerlere varilir.

Bende Volkan abinin arastirmasindan bahs edecektim, yaparsa bi o yapar, gerci hukumette cernobil arastirma komisyonu kurmusta onlar isi sigaraya baglar, tek umudumuz Volkan abi, sesini cikarirsa bi o cikarir, Davut guloglu gibi karadednizlilerde kari kiz opesindee kossun, hayat paparazziden ibaret, unutmasilar ilahi adalet war, bugun wariz yarin yokuz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)