Sayfa 4 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 312 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker?e Gökdeniz Posteri...

Bu kadari fazla olur bence dengeleri altüst ederiz...O bize iyi futbol oynasin biz ona karsiligini zaten veririz...

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Poster moster bahane çikip futbol oynasin yeter

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı

Mesele de bu zaten çikip futboloynasin diye poster yaptiralim deniyor, bana mantikli gelmeyen iki sey var bizim taraftarimiz içinde yaygin olan, birincisi bu takim sampiyon olsun o zaman stad dolacak anlayisi biri de futbolcu basarili olsun ben onu zaten alkislarim anlayisi kibenim anlayisima göre bu taraftarlik degil normal bir futbol seyircisininyapmasi gerekenseydir.Emin olun bu takim sampiyonken hiçbir organizasyon yapilmasinagerek yok, destek denilen sey kötü gün içindir, önce oynasin biz gereken destegi veririz anlayisinin bu zemindedegerlendirilirse Gökdeniz'e hiçbir faydasi olmayacagini düsünüyorum. Gökdeniz iyi oynarken zaten oynuyordur, kötü oynarkendestek gerekir...Ayrica verilecek bu destek Gökdeniz'in futbolunu iyilestirmesi için moral motivasyon disinda futbolcumuza nasil sahip çiktigimiz ve bizim kulübümüzde oynayan hiçbir futbolcuyu kolay kolay harcatmayacagimizi anlatmak içindir, olayi Gökdeniz'in frikik atamamasi konusuyla sinirlandirmayalim lütfen. Daha genis açidan bakalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı

Mesele de bu zaten çikip futboloynasin diye poster yaptiralim deniyor, bana mantikli gelmeyen iki sey var bizim taraftarimiz içinde yaygin olan, birincisi bu takim sampiyon olsun o zaman stad dolacak anlayisi biri de futbolcu basarili olsun ben onu zaten alkislarim anlayisi kibenim anlayisima göre bu taraftarlik degil normal bir futbol seyircisininyapmasi gerekenseydir.Emin olun bu takim sampiyonken hiçbir organizasyon yapilmasinagerek yok, destek denilen sey kötü gün içindir, önce oynasin biz gereken destegi veririz anlayisinin bu zemindedegerlendirilirse Gökdeniz'e hiçbir faydasi olmayacagini düsünüyorum. Gökdeniz iyi oynarken zaten oynuyordur, kötü oynarkendestek gerekir...Ayrica verilecek bu destek Gökdeniz'in futbolunu iyilestirmesi için moral motivasyon disinda futbolcumuza nasil sahip çiktigimiz ve bizim kulübümüzde oynayan hiçbir futbolcuyu kolay kolay harcatmayacagimizi anlatmak içindir, olayi Gökdeniz'in frikik atamamasi konusuyla sinirlandirmayalim lütfen. Daha genis açidan bakalim.
    kesinlikle katiliyorum. önemli olan simdi birseyler yapabilmek.

arkadaslar ben gokdenize bu olayi bolca yasattigimizi dusunuyorum "senol hoca gunesimiz gokdeniz kardesimiz" diye bir pankart acilmisti gecen sene meselabu topicten sonra dusundum her yil duzenli olarak gokdenize pankart aciliyor cicek veriliyor...boyle konusmama ragmen bende sizlere katiliyorum ama gokdenize cicek verilecekse FATIH TEKKEye cicekci alinmali gokdenize pankart acilacaksa FATIH TEKKEye kurban olumali anlatmaya calistigim herkese ayni deger verilmeli bir kisiyi kaybettikten sonra onemsemek dogru birsey degil onemli olan o degeri surekli elinde tutmak degil mi...

yani verilmesine bende katiliyorum ama bir dusunun niye fatih veya niye baska oyuncularimiz her yil duzenli olarak psikolojik manada cokus yasamiyor???

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

poster bence de biraz abartilidan öte diger futbolculara karsi yanlis olur o zaman hüseyininde asmak gerekirt o da çok formsuz ve moralsiz. Iyi alkis ve pankart asmak en mantiklisi. ben böyle düsünüyorum

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu basini takip edersen daha iyi anlarsin yok gökdeniz fenere gidicekmis yok gökdeniz trabzonu istemiyomus yok gökdeniz böyleymis söyleymis bunu yapan ve gökdenizi bu hale getiren eziklerin yandaslaridir biz bütün futbolcularimiza ayni sevgiyi ve saygiyi gösteririz bunda gökdenizin hiç bir ayricaligi olamaz, ama suanlar için gökdenize özel olarak gösterilen ilgi malum anlatmama gerek yoktur biz futbolcularimizin iyi gününde de yaninda olduk kötü gününde yanlarindayiz.

kardesim bende senin dusuncelerine katiliyorum ama gokdenizin trabzonu sevdigini sen biliyorsun ben biliyorum peki gokdeniz niye kendini bunalima sokuyor basin olaylari ise bence abartifatih 2 yildir takimdan ayrilmak istiyormus ingiltereden wiganla sozlesme imzalamis idmanlara katilmak istemiyormus ama profesyonel olan bir futbolcu olarak fatih cikiyor malatya macindagolunu atiyor ve oyunu oynuyor gokdenizde bunu yapmali demeye calistim ben yoksa benim icinde ne fatih ne gokdeniz ne huseyin ne de baskasi benim anlatmaya calistigimi biraz dusun sonra bana kiz benim dedigim acik profesyonel olsun karalamalari kapasin gozunu kulagini yoksa ben senden fazla gokdenizi seviyorum!!!!!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sev kardesim sevme diyen yok sana, Sunu sana kesinlikle söyliyim fatih le gökdenizin durumu daha degisik ikisi hakkinda çikan haberlere bakarsan bunu daha iyi anlarsin, evet fatih kendisi diyordu avrupada iyi bir kulüpte oynamak istiyorum diye ona göre basinda yazmistir yazacaklarini ama gökdeniz agzini açmadan basinin gökdenize yüklenmesi bir yipratma politikasidir, bizde herkesi karsimiza alarak gökdenize böyle bir jest yaparak arkasinda oldugumuzu belirtmemiz gerekiyor bu hem gökdenizle ilgili hemde basina iyi bir cvp niteligi tasiyacaktir.

kardesim sen de beni anlamaya calis bende destek yapilsin diyorum ama sadece gokdenize degil(2 yildir mehmet yilmazda kazma kotu futbolcu diye yerden yere vuruluyor veya 4 haftadir erdinc,huseyin elestiriliyor)ben onlarada destek yapalim diyorum....

bu fatih-gokdeniz meselesi degil acik acik anlatayim;sen beni anlamak istemiyosun herhalde fatihde gencliginde trabzondaki ilk yillarinda bircok hatalar yapti bunu bilmeyen yoktur ukalaliklari kendini begenmis tavirlari gibi ama altaya kiralanip sonrasinda antepe verilince buyuk takimda olmanin degerini anladi ve kendini gelistirdi profesyonelligi ogrendi ama gokdeniz o alt yapidan cikmis halinden sonra kendine pek fazla birsey katmadi(katmamis haliyle su anda takimda en fazla parayi alan oyuncu,4 yillik istatistiklere bakarsanda takimin en fazla sure alan oyuncusu yani en degerli oyuncularindan biri yani bence en buyuk destekte bu olmali birfutbolcuya)ben yani ne fatihi ne gokdenizi ne de baska bir oyuncu kaybetmek istemem insallah bu sefer kendimi ifade edebilmisimdir..

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

valla bizim bu taraftarla coook zor coooooook

kendi kendime kahroluyorum[img]smileys/smiley19.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı
    Sev kardesim sevme diyen yok sana, Sunu sana kesinlikle söyliyim fatih le gökdenizin durumu daha degisik ikisi hakkinda çikan haberlere bakarsan bunu daha iyi anlarsin, evet fatih kendisi diyordu avrupada iyi bir kulüpte oynamak istiyorum diye ona göre basinda yazmistir yazacaklarini ama gökdeniz agzini açmadan basinin gökdenize yüklenmesi bir yipratma politikasidir, bizde herkesi karsimiza alarak gökdenize böyle bir jest yaparak arkasinda oldugumuzu belirtmemiz gerekiyor bu hem gökdenizle ilgili hemde basina iyi bir cvp niteligi tasiyacaktir.

kesinlikle böyle olmali.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu baslik unutuldu galiba

gökdeniz karadenizi tribünler bugüne kadar sürekli bagrina basti ama maalesef ayni sicak karsiligi ondan alamadik. kendisini tribünlerden tamamiyla soyutlamis surumda.

baska bit forumda istanbuldaki besiktas maçinda bize karsi vurdumduymaz tavrindan bahsetmistim ve tekrar etme geregi duymuyorum. bence taraftarlar gökdenize yeterince gitti, artik adim atma zamani gökdenizdedir. bosuna simartmaya gerek yok çünkü biliyorum ki böyle bir gösteriye tepkisiz kalacak ve binlerce insani daha fazla üzecek. o futbolunu oynayarak kendini bize affettirsin öncelikle. taraftarin affedilecek bir ayibi yoktur. böyle bir çabaya girmeye de gerek yok

hem emege , hem zamana hem de duygularimiza yazik olur. selamlar

kutoz
    Ziyaretçi

Gökdeniz'in, tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edilmesinin altinda bir bit yenigi var. Gökdeniz iyi bir futbolcu mu? Evet... Milli takima katkisi olabilir mi? Evet... Asil soru su. tedbirsiz degil de, direk olarak futbol disiplin kurulan sevk edilen futbolcu, tedbiri kalkana kadar lig maçlarinda oynayamiyor. Hal böyle olunca, ayni futbolcu milli takimda da oynayamayacaktir. Iste federasyonun Gökdeniz'i tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk etmesinin altindaki gerçek. Tabi bu benim düsüncem.

Peki sonra ne olacak. Korkum da bu noktada basliyor. Bu federasyon Gökdeniz'i yiyebilir arkadaslar. Bu yüzden, Gökdeniz'in posteri, ona hitaben yazilan pankartlar, taraftarimizin elindeki Gökdeniz posterleri, kisacasi taraftarin ona maç boyunca gösterecegi sevgi, Federasyona'da gözdagidir.Antep maçi bu anlamda daha da önem kazaniyor.

Birseyler yapilmali biran önce.

federasyon bu ne yapacagi belli ama ne zaman yapabilecegi hic belli olmuyo

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar yani poster falan ..baska anitini dikelim meydana...böyle seylere gerek yok maçta tribüne çagirirsin sewdigini destegini gösterirsin gökdeniz de atar maçta golünü kosar seyirciye bu kadarr..adam sanki rahmetlik olmus efsane trabzonsporlu futbolcu....!!!!

yani banada poster falan abarti gibi geliyo...ama gökdenize mutlaka sahip çikmaliyiz belki bu sekilde degil...su bi gerçek sahip çikma yeri stat...hep beraber ayni dili konusan taraftar grubunun ortaya koyacagi tek yürek sadece gökdenizi degil duygulari alinmis bir insani bile yürekten etkileyecektir...velhasil bizim statta o beraberligi saglayacak kisileri de merak etmiyor degilim açikçasi..kisacasi gökdenize sahip çikalim ama nasil yapilmaliys o sekilde...hiç kimse ya da kurum TRABZONSPOR'dan büyük degildir olamazda...

Gökdeniz' e sonuna kadar destek vermeliyiz..

herkese hak ettigi kadar sevgi ve saygi yoksa arsiz edersin

ilk mesaj biraz erken degil mi saçmalamaya baslamak için?

Edited by: Berat Tekke

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.

Eger bir sey varsa niye Milli Takim'a aliniyor o zaman.Milli Forma Trabzonspor formasindan daha mi degersiz.

Dolmusa gelmenin alemi yok.Kendisi hakkinda Sultan Tekke'nin açiklamalarini okuyun.Saha disinda en yakin arkadasim ve ailece görüsüyoruz diyor.Kaptanimizdan daha iyi referans olur mu?Edited by: Berat Tekke

kardesim herkesin görüsüne saygi duyun sen nerden biliyon saçma oldugunu.

Alıntı Suat_AKÇAABAT Nickli Üyeden Alıntı
    herkese hak ettigi kadar sevgi ve saygi yoksa arsiz edersin
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonuna kadar destek tam destek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)