Sayfa 52 Toplam 264 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6581 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hasan habip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dakika 90 gol umut 1-1 bursa 1-0 galip şampiyon bursa işte senaryo bu nasıl ama hoş değil mi neden olmasın

umut u yaşatmazlar
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut u yaşatmazlar
    Kim yaşatmayacak ? var mı öyle bir babayiğit ?

Şakada olsa şöyle yorumlar yazmayın komik değil çünkü...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim yaşatmayacak ? var mı öyle bir babayiğit ?

Şakada olsa şöyle yorumlar yazmayın komik değil çünkü...

dediğiniz gibi şaka maksatlı söyledik zaten ama yaşatmazlar derken ilk aklına gelen şeyi değilde şunu düşün, zaten taraftarın kızgın olduğu bir oyuncu son dakkada attığı golle bursayı şampiyon yapıyor ? bu emin ol ts taraftarının büyük bir kısmını (anadolu sevdalısı ufak bir kısım var onu hesaba katmıyorum) çoook rahatsız eder
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Beni hicbirsey rahatsiz etmez. Varsin Bursa olsun Sampiyon. Beni rahatsiz eden tek sey Fenerbahce'Ye karsi yenilmek olur.

Onur Recep Kivrak

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

lütfen hocam yattara yı bana izlet bu maç muhtemelen alan oynamaz
    onur
    serkan-song-egemen-cale
    yattara-colman-selçuk-engin
    umut-murat

çok çok güzel bir kadro bu bence
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Gümüshane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni hicbirsey rahatsiz etmez. Varsin Bursa olsun Sampiyon. Beni rahatsiz eden tek sey Fenerbahce'Ye karsi yenilmek olur.

bu yukarıda ki resmi lütfen Trabzonspor taraftarının düşüncesini göstermek açısından BMN girişe koyamazmıyız pazara kadar
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yukarıda ki resmi lütfen Trabzonspor taraftarının düşüncesini göstermek açısından BMN girişe koyamazmıyız pazara kadar
    Vira'nın çalışması bu sanırsam

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Hadi koçlarım ,kupa maçından aldığım enerjiyle fenerlilere veriyorum çoşkuyu..

- En azılı fenerliler bile cevap vermiyorlar gerçekten çok tedirginler bunu yüzlerinden okuyabiliyorum
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

dr.ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maça gideceğiz ama iki ucu b..lu deynek

fener şampiyon olursa herşeye rağmen kutlamalar tantana çıkmak çok uzun sürecek

olamazsa olaylar karışıklık çıkmak gene saat 2 yi bulacak gece
    futbol bir ayak oyunu değil bizim özümüzde

bir yaşam biçimi....bir felsefe

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunculardan 1 er milyar topla.İddia oranlarını göster.Trabzon galibiyeti 8 veriyor de.Duvara da bunu da as.Orta da ne iddia kalır ne başka ihtimal.Banko alırız.Rahatlık insana böyle fantazi yaptırıyor işte.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Son 4 sezonun 3 ünde fb ye yenilmemisiz,bu güzel seriyi devam ettirmek gerekir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

dr.ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mustafadinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor 3-0 yensin Bursada 1-1 berabere giderken 90+4 de Bjk atsın ve 1-2 Fener ezile ezile şampiyon olsun içlerine otursun.
    bencede
    biz içlerine oturtalımda
    onlar yine şampiyon olsun bana ne
    futbol bir ayak oyunu değil bizim özümüzde

bir yaşam biçimi....bir felsefe

Nereden
    Almanya

Alıntı güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunculardan 1 er milyar topla.İddia oranlarını göster.Trabzon galibiyeti 8 veriyor de.Duvara da bunu da as.Orta da ne iddia kalır ne başka ihtimal.Banko alırız.Rahatlık insana böyle fantazi yaptırıyor işte.
    Güzel düsünce.

Ben futbolcularin birinin yerinde olsam,iddia oynar kendi takimima basardim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe bu maça stresli başlayacak ama bir o kadada sert ve ısıran bir oyun anlayışı ile sahada olacaktır... Özellikle orta sahada Emre ve Mehmet Topuz başta olmak üzere Selçuk'ta agresif oynayacak... Defansta Lugano, Bılica ve Gökhan Gönül ile bu sert futbol anlayışı sırf bizim gardımızı düşürüp, oyuna ortak olmayalım diye özellikle uygulanacak!!!

Bizim oyuncularımızın ilk 15 dakikadan sonra oyundan düşmemeleri halinde streste olan Fener defansında pozisyonlar bulacağımızı düşünüyorum.Özellikle bu maçta Fener'in orta sahadaki presine Colman, Selçuk, Ceyhun ya da Sezer ile cevap verebilirsek oyuna ortak oluruz. Özellikle Emre'nin oynayacağı agresif futbol çok önemli!!! Eğer Emre'yi oyun disiplininden kopacak, bireysel davranışlada bulunmasını sağlayacak oyun oynamasına zorlayabilirsek, Emre takımına zarar verecektir.Bu da bizim işimize gelecektir.Bu nasıl olacak? derseniz, sahada Emre ile korakor mücadele edecek, çelik gibi sinirleri sağlam olan bir oyuncu ile bir kaç kez ikili mücadeleye girmesi bize yetecektir.Bu isim Selçuk ya da Colman olabilir...

En büyük avantajımız kaybedeceğimiz bir şeyin olmamasıdır.O yüzden rahat rahat futbolumuzu oynarız diye düşünüyorum.Ama bu maçta ben özellikle Burak ve Serkan'dan özel bir gayret bekliyorum.Özellikle Burak bu maçta sürpriz yapabilir... Umut ise Fener'e gene golünü atacaktır diye düşünüyorum.

Maçın ilk yarısını berabere bitirebilirsek, ikinci yarıda özellikle 60.dakikadan sonra Yattara'nın kesinlikle oyuna girmesi, Fenerbahçe'nin şampiyonluk hesaplarını alt üst edebilir.ya da en azından bu maçta 3 puan hayalini başka bir bahara erteleyebilirler.O yüzden 30 dakikalık Yattara'nın oyunda olması çok önemli.Ama maç kesinlikle berabere iken Yarttara oyuna girmeli.

Bu maçta Alanzınho oynamayacaksa o zaman orta sahanın yükünü Colman çekecek demektir.Murat Tosun, geçen hafta güzel oyununu bir golle süslediği gibi bu maçta da iyi şeyler yapacaktır umarım.

Maçın sonucu ne olursa olsun, şampiyon kim olursa olsun bizi çok ilgilendirmiyor.Biz Feneri yenelimde gerisi bizi bağlamıyor... Haydi Trabzonum yaparsın biliyoruz.Feneri evire çevire bir daha yenelim, keyfimiz yerine gelsin.

Bu arada şahsen Bursa'nın, Beşiktaş'ı yenebileceğini düşünmüyorum.Yani Bursa'nın bu hafta işi hiçte kolay olmayacak.Biz Feneri yensek bile onların beşiktaşı yenmeleri bana göre sürpriz olur... O yüzden kaçan balık büyük olacak...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Tsikopat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daum ben bıldım bılelı aynı taktıgı uygular 10 kısı defans kontra ataak ıle ustumuze gelır genelde de bu taktıgı ıse yarıyor cunkı cok baskı kuruyoruz takım ustunde ? ama artık sıra bızde yatın defansa gerısı gelır essek gıbı saldıracaklar bıze sampıyon olmak ıstıyorlarsa bızı yenmek zorundalar
    bence tam tersi renktaş..kadıköyde fenerin üzerine gitmeyip kapanırsan kazanman mucize olur..fenerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz..O yüzden her dakika bilica'nın,lugano'nun üzerine üzerine yürümek lazım..bir olmazsa ikinci de olur en azından da oraya onları yenmeye gittiğimizi kafalarına yerleştiriler..hem seyircileri hem kendileri..
    Gölgelerin gücü adına.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gücü olanla, rekabetimiz bizi güçlü kılar.Bursayla bizim rekabetimiz yılda 2 maçlık olur.Fenerle ise 1 sezon.Yenmek için çıkalımda gerçek rakiblerimize kim olduğumuzu unutturmayalım.

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğiniz gibi şaka maksatlı söyledik zaten ama yaşatmazlar derken ilk aklına gelen şeyi değilde şunu düşün, zaten taraftarın kızgın olduğu bir oyuncu son dakkada attığı golle bursayı şampiyon yapıyor ? bu emin ol ts taraftarının büyük bir kısmını (anadolu sevdalısı ufak bir kısım var onu hesaba katmıyorum) çoook rahatsız eder
    Emin ol sadece azınlıktaki bir kaç kişiyi rahtsız eder.... Maçı 3-2 Trabzonspor alacak...

Nereden
    İstanbul

alanzinho nun oynamama ihtimalini düşünerekten bence şöyle çıkabiliriz

__________________onur________________

__serkan______song______egemen______cale

__yattara_____selçuk_____colman_____engin(gabic)

_______________teoOo____umut

teo yerine murat ı görmek isterim ama şu maçta birkez daha izlemek istiyorum bu adamı...

Çakıroğlu İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

300

Bursaspor - Beşiktaş

X/2

7,00

16/05/2010 Paz, 20:00

301

Fenerbahçe - Trabzonspor

1/2

55,00

16/05/2010 Paz, 20:00

Toplam Oran : 385,00

aynen aynen

Nereden
    Almanya

Alanzinho oynamazsa;
    onur
    serkan song egemen cale
    murat tosun selcuk ceyhun engin
    colman
    umut

11 i bence iyi olur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Selaminaleykum

Bir takimda kac yabanci oynayabilir arkadaslar.

5 mi? 6mi?

Nereden
    Almanya

Alıntı S.DEMİRCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antiistanbul mu antibursamı dersek?
    bence antibursa..
    3*5 kendini bilmez de haftanın esprisi galiba.
    Anti-Bizans'di, bundan sonra Anti-Osmanli olur artik.

Nereden
    Almanya

Alıntı +TS61+ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaminaleykum

Bir takimda kac yabanci oynayabilir arkadaslar.

5 mi? 6mi?
    6 si sahada,2 si kulübede olabilir.

Tsikopat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yağız61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam olabilseydiler şampiyonluklarını beraber kutlardık.palazlanmaya başlayınca ilk dil uzattıkları takım trabzonspor ve büyüklüğü oldu.bu yüzden şampiyonlluklarını istemiyorum.yazmıştım tekrar yazıyorum biz feneri yeneceğiz, beşiktaşta bursayı ve şampiyon fenerbahçe olacak. KEŞKE adam olabilselerdi trabzon sokaklarında bile şampiyonlukları kutlanırdı.ama sınıfı geçemediler,yanlış yaptılar.şimdi forumlarında günah ççıkarıyorlar trabzon diye.biz onlar için değil kendimiz için galip geleceğiz.
    Aslında bilinçaltlarında yatan "ŞAMPİYON" olmak değil bence..Şimdiye kadar şampiyon olamamışlıkları da değil..Trabzon efsanesi,Trabzon'un büyüklüğü ve "Şampiyon" olma ihtimaliyle onun kıyısından köşesinden birşeyler kapma düşüncesi gözlerini karartıyor..Pazar akşamı şampiyon olsalar,Yarın öbürgün sağda solda söyleyecekleri ilk kelime "şampiyon olduk" değil "artık anadolunun en büyüğü biziz" olacaktır..fenerin elinden şampiyonluğu aldık değil Trabzon'un yıllardır yapamadığını yaptık olacak..

Ama kaçırıyorlar ki bir şampiyonluk'la ne Trabzon efsanesinden çalabilirsin ne de kendin "Efsane" olabilirsin..

Eğer "Büyük" olma gibi bir potansiyelin olsaydı zaten Trabzon gibi bir takımın asla maç kaybetmek için sahaya çıkmayacağını bilebilirdin..Kişi kendinden bilirmiş sende haklısın..

Kendi adıma çekiniyormuyum bunlardan...Kesinlikle hayır..
    Benim her birine misli ile cevap verecek Şanlı bir tarihim var..Adım var,her sokağında bu takıma aşık kalbi bu takımla çarpan milyonlarca renkdaşım var..Rakip bile olamazsın..

Son sözüm "Yalanlar ne kadar büyükse,inananı da o kadar çok olur."

Kendi yalanına inanmaya devam et ama en azından sonuna kadar devam et..Ezilme,büzülme 4 ay önce dediğini 4 ay sonra yalama,yutma..

Belki o zaman büyük olmak ne demek anlayabilirsin..
    Gölgelerin gücü adına.

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 si sahada,2 si kulübede olabilir.

Cok sagol bende kendi kendime kafami yiyordum kadro kurarken

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)