Sayfa 4 Toplam 264 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6581 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abrtmayın arakdşlar.
    soruyu soran gazetecinin amacı belli, sadri şenerde ironiyi yapmış işte.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kimin Sampiyon olup olmayacagi beni bir nebze ilgilendirmiyor...
    ben kendi taraftarlarimiz ile Bursa´mi Fener´mi kavgasina katiyyen girmem...

Baskanimizin Tavri Trabzonspor´a hic ama hic yakismiyor... önce TRT´deki gaf´i... ardindan bu sözde söyledigi söz...

Bu Maci Yenmeliyiz... Bursa ne yaparsa yapsin bana ne... ama zaaten bjk yencek gibi
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyi hesapların yapıyoruz biz bursa şampiyon olurs Anadoludan çıkan tek şampiyon apoletimiz mi gidecek. Alsınlar bi yerlerine taksınlar onu. Havuzdan alacağımız para mı azalacak, olsun 30000 km yapıp transfer yapmayızda etrafımıza bakmayı öğreniriz. Bırakalım bu küçük hesapları.
    Düşünsenize feneri yendiğimizi Bursanın şampiyon olduğunu. Ntv yi açıp Rıdvanın suratını bi getirin gözünüzün önüne. Aziz Yıldırımı o iğrenç insanın sinirden kıpkırmızı olduğunu ve Trabzonun satın alınamayacağını anladığı anı getirin aklınıza. İntikamın alınıdğını düşünün. İntihar eden o genç çocuğu bir düşünün.
    Bunun içinmi astı kendini?
    Bırak kardeşim milleti gaza getirmeyi. Amacın ne senin? 96 yı senden çok daha iyibilirim, okulu asıp babamla14 sat yolgidip girmiştim maça. Daha 14 yaşındaydım o gün yaşananlar kimsenin kabahati felan değildi. Kimsenin tezgahıda değildi. Fenerin pozisyonu yoktu maçta bizimse golden önce 10 yenik duruma düştükten sonra ise orhan denen adamın boş kaleye olmak üzere 2 tane net pozisyonumuz vardı. Şampiyonluğun gitmesinin tek sebebi bugünkünden farksızdı ,takımda çok iyi oyuncular vardı ama orta düzeyde oyuncu yoktu kaleci berbattı,cengiz berbattı,lemi ceyhunla aynıydı vs,vs kimse kimsenin şampiyonluğunu çalmadı. Biz yeteneksiz birkaç futbolcu yüzünden kaybettik. Yeter artık ya bizi zehirlediniz yeni nesli rahat bırakın 96 tının hayaletini bu camianın üstesinden kaldırın.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı EROS87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abrtmayın arakdşlar.
    soruyu soran gazetecinin amacı belli, sadri şenerde ironiyi yapmış işte.
    o soruyu sorarken belki muhabirin kötü bir niyeti yoktu ama başkana ters geldi heralde...

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet bende okudum. Ulan biz ne diyoruz burada oramızı buramızı yırtıyoruz.
    Bunu ne maksatla söyledi adam bilmiyorum ama çarşambanın gelişi perşembeden belli olurmuş ya tek kelimeyle oha sana be adam. Al o kupayıda Türkiye turuna filan çık. Hatta kolombiyaya götür oradada göster hatta görmemiş misali kulubunu kopar be. Yazıklar olsun size.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer başkan iğneleme amacındaysa eyvallah..

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş Bursayı yener bizde Fenerbahçeyi
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Anadolunun beyi, abisi en buyugu isen cikip mucadelini gostereceksin! Bursada artik bende buyuklere katilmak istiyorum diyorsa sayet besiktasi yenmesi lazim ve bu yolda ilk adami atmali. Bir sezonda ne buyursun ne kuculursun sadece bu iki yolda bir adim atarsin. Bursanin sampiyonlugu bizi asla kucultmez biz abiiik gorevimizi yapmazsak ozaman kuculuruz. Mucadelemizi verelim sonucta en onemli macimizda kendi sahamizda yenildik yani yenilmek ayip degil mucadele edelim her sonuca rayizim..
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yaa adam sanki ciddi ciddi gazeteciye yenilecez dermi Allah aşkına Lütfen yaa yapmayın İstifaymış Tövbe tövbe çocuğa söylesen bunu başkan dalga geçmiş der.

Nereden
    Ankara

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırak kardeşim milleti gaza getirmeyi. Amacın ne senin? 96 yı senden çok daha iyibilirim, okulu asıp babamla14 sat yolgidip girmiştim maça. Daha 14 yaşındaydım o gün yaşananlar kimsenin kabahati felan değildi. Kimsenin tezgahıda değildi. Fenerin pozisyonu yoktu maçta bizimse golden önce 10 yenik duruma düştükten sonra ise orhan denen adamın boş kaleye olmak üzere 2 tane net pozisyonumuz vardı. Şampiyonluğun gitmesinin tek sebebi bugünkünden farksızdı ,takımda çok iyi oyuncular vardı ama orta düzeyde oyuncu yoktu kaleci berbattı,cengiz berbattı,lemi ceyhunla aynıydı vs,vs kimse kimsenin şampiyonluğunu çalmadı. Biz yeteneksiz birkaç futbolcu yüzünden kaybettik. Yeter artık ya bizi zehirlediniz yeni nesli rahat bırakın 96 tının hayaletini bu camianın üstesinden kaldırın.
    O kadar yazdıklarım arasında kabahati veya suçlamayı yada tezgahı bul sana kötü emellerimi söyleceğim. Önce bi yazılanları oku anla sonra yorum yaz.
    Konu 7can61 tarafından (11.05.2010 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.

Ali YILDIRIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne olursa olsun o laf denmez. Tamam anadoludan başka şampiyon istenmiyor.(Bende istemiyorum) ama sen çıkıp o lafı dersen kendi iipini çekersin. Fener şampiyon olsa bursada gidip itiraz etse ahada delil kim ne yapabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

TRABZONSPOR 1967

Nereden
    Ankara

Feneri yenelim demek milleti gaza getirmekse onuda sonuna kadar yaparım hatta nitro takarım öyle gaz veririm. Senin amacın nedir peki fenere yenilip bursayı şampiyon yapmayalım büyüklüğümüzü koruyalım amacındamısın çok büyüksün.

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence de biz fenere yeneriz beşiktaşta bursayı yener benim gonlumden geçen ooo

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

belkide başkanın açıklaması futbolcularımızı daha çok motive edecektir.daha güzel oynayıp böyle bir şeyin gündeme bile gelmemesini sağlayacaklar...

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

ben ironi mironi anlamam.trabzonspor baskanı böyle bir konuda şaka yapamaz.basın bu herşeyi sorar sende tek kelimeyle gerekli cevabı verirsin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tarsus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fener son 3 haftada kasımpaşa-eskişehir-ankaragücü maçölarında nedense hep kaleci hatalarıyla golleri atıp macı kazandı.bu takımların bize karşı oyunlarındaki hırsları ve kalecilerinin basarılarını gördük.ezikler maç satın alarak şampiyon olabilirler ama asla bizi satın alamazlar.trabzon her zaman her sahada serefiyle maçlarına çıkar ve sıralamada yeri ne olursa olsun her fener maçına mutlak galibiyet için çıkmıştır.bu maçıda aynı ciddiyetle oynayıp urfanın tesadüf olmadığını eziklere göstermeliyiz
    Allah korusun kaleci hatasıyla yenilirsek ne diyeceksin? Kaleci maçı mı sattı diyeceksin?

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Umarim Fair Play icinde gecer.
    Fener yenerse büyüklügümüzü gösterelim ve mac sonu alkislayalim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İçel

Alıntı epivep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah korusun kaleci hatasıyla yenilirsek ne diyeceksin? Kaleci maçı mı sattı diyeceksin?
    yazdıklarımı iyi oku.bizimle oynarlarken kalecilerinin oyunlarını ve hırslarının nasıl olduğunu fenerle oynarken nasıl olduklarını yazdım.bizde maç satacak serefsiz yok.lafı çevirip yanlış yorumda bulunma.ayrıca onurdan zerre kadar şüphe duyacak hiç kimse olamaz.

Nereden
    İçel

Alıntı epivep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demekki sana göre fenerin bu son 3 macında kalecilerin yedikleri goller çok temiz,hiç biri topu içeri bilerek almadı öylemi?

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yazdıklarımı iyi oku.bizimle oynarlarken kalecilerinin oyunlarını ve hırslarının nasıl olduğunu fenerle oynarken nasıl olduklarını yazdım.bizde maç satacak serefsiz yok.lafı çevirip yanlış yorumda bulunma.ayrıca onurdan zerre kadar şüphe duyacak hiç kimse olamaz.
    Biz rakip oyunculara macdan önce moralmen baski yapmiyoruz, bu yüzden rakipler daha iyi konsantre olabiliyor.
    Fener maclarindan önce basin rakipe öyle bir baski kuruyorki, tutacagi topu iceri aliyor sayin kaleciler.

Simdi aynisini bizimle yapiyorlar. Trabzon rahat diyorlar, Trabzonu alkislayalim diyorlar vs. vs.
    Yani bizi yumusatip sonra yenecekler.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ya fener germe beni son hafta antalyayla veya denizliyle veya diyarbakırla oynamayacaksın TRABZONSPORLA oynayacaksın sen nasıl bu maçı kesin görürsün adam gibi oynayın bu maçı alın eziklerden beni dünyanın en mutlu insanı yapın utandırmayın beni hayden TRABZONSPOR bu maçı alacağız itler dalaşsın bana ne ben yapmam gerekeni yaparım fener saldırdıkça atın utandırın şu kendini bilmezleri susturun şunları bu maç bizim olacak
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

maç satan nerede olursa olsun şerefsizdir. ama namuslu insanlara iftira atmak da en az maç satmak gibidir. belki gerçekten maçı satmışlardır kaleciler, ama iddia kanıtlanana kadar kimseyi suçlamak bize yakışmaz. ne halleri varsa görsünler. ama aynı hatayı Tolga yaptığında denecek cümle aynen şöyle olacak: Kupada fener oynamadı, ligde de Trabzon yattı. bunu diyen şerefsizler çıkacaktır. bu nedenle insanlara çamur atmak hoş değil.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskan resmen DALGA gecmis soruyu soran kisi ile... bunu hicbir yere cekmeye gerek yok beyler
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çıkıp futbolumuzu oynayıp Urfa'daki tarifenin aynısını Kadıköy'de uygulayacağız..!!
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)