Sayfa 2 Toplam 264 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6581 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

erhank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eze eze yeneriz insallah. Baska bir ihtimal düsünemiyorum. Ömürleri boyunca unutamayacaklari bir darbe vururuz onlara insallah.
    @BordoylaMavi

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence şeol hoca bu maçta yedek ağırlıklı kadroyla çıkmalı. Fb açısından gerilimi yüksek maç olacak.

Orta sahada emre, cristian gibi sert oyuncularla oynucaklar. Bu sebepten dolayı colman, selçuk, alanzinho gibi oyuncularımızı yedeğe çekmeliyiz riske atmamalıyız. Bu oyuncuların olası sakatlıkları hazırlık döneminde olmamaları önümüzdeki seneyi etkiler.

Yedeklerle çıkıp onları deneme amaçlı bir maç olmalı bu. Kimin şampiyon olacağı umurumuzda değil. Biz kendi işimize geleni yapalım başkası bizi ilgilendirmez.

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Edit..............
    Konu Cem Kıran tarafından (10.05.2010 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence feneri şampiyonluktan etmek gayet güzel olur, bursa da şampiyon olursa olsun.
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Feneri yenelim. Besiktasta Bursayi yensin.
    Onur Recep Kivrak

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kazanmamiz düsük bir ihtimal,en iyi ihtimalle berabere kaliriz.

Eger tam motivasyon ile sahada olursak fb yi zorlariz,aksi durumda fb güle oynaya sampiyon olur....
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Giresun

birçok arkadaş fb yi yenelim ama fener şampiyon olsun demiş. O zaman galibiyetin bir anlamı olmaz bence. fb yi yenip şampiyonluktan edelim ki yıllarca unutamayacakları acı bir hatıra olarak kalsın. bizim 96daki yenilgiyi unutamadığımız gibi. varsı bursa şampiyon olsun. bursanın yada başka bir anadolu takımının şampiyon olması trabzonsporun büyüklüğünü gölgelemez

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabikide Trabzonsporumun kazanmasını diliyorum her maçta olduğu gibi ne bursa ne fener ikiside sevmediğimiz takım şampiyonluk beni ilgilendirmiyor beni sadece Trabzonspor ilgilendiriyor

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

düğünevi olan kadıköyü cenaze evine çevirelim ezikleri ağlatalım başka bişey istemem

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cem Papila'yı o dönem ki Aziz Yıldırımın satın aldığı maçı, sonrasında 30 bin kişi Trabzonda yürüdüğümüz maçı ne çabuk unuttunuz.
    96 yılını çok iyi hatırlamıyorum ama sinirden ağladığım tek maç o maç sonrasıydı, Bursaspor kim ki onlardan nefret edeceğiz, bildiğim tek şey ve istediğim tek şey Feneri orda satın alamayacağı tek takım olarak evire çevire yenmek, Trabzonspor tarihi boyunca bırak feneri kime maç satmış ki, herkes yok yenilelim, Bursa şampiyon olmasın diyor. Kimin şampiyon olacağı umrumda değil Trabzonspor fenerbahçeyi orada yenmesi beni Türkiye Kupasını almasından çok daha fazla sevindirecektir.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Ömer Akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem Papila'yı o dönem ki Aziz Yıldırımın satın aldığı maçı, sonrasında 30 bin kişi Trabzonda yürüdüğümüz maçı ne çabuk unuttunuz.
    96 yılını çok iyi hatırlamıyorum ama sinirden ağladığım tek maç o maç sonrasıydı, Bursaspor kim ki onlardan nefret edeceğiz, bildiğim tek şey ve istediğim tek şey Feneri orda satın alamayacağı tek takım olarak evire çevire yenmek, Trabzonspor tarihi boyunca bırak feneri kime maç satmış ki, herkes yok yenilelim, Bursa şampiyon olmasın diyor. Kimin şampiyon olacağı umrumda değil Trabzonspor fenerbahçeyi orada yenmesi beni Türkiye Kupasını almasından çok daha fazla sevindirecektir.
    Imza, arkadas'a katiliyorum.

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sahaya çıkıp adam gibi oynayıp elimizden geleni yapmalıyız... Gönlümden geçen bizim feneri yenmemiz , BJK'nin bursayı yenmesidir...Bu skor bizim için en hayırlısıdır...!
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

Nereden
    İçel

fener son 3 haftada kasımpaşa-eskişehir-ankaragücü maçölarında nedense hep kaleci hatalarıyla golleri atıp macı kazandı.bu takımların bize karşı oyunlarındaki hırsları ve kalecilerinin basarılarını gördük.ezikler maç satın alarak şampiyon olabilirler ama asla bizi satın alamazlar.trabzon her zaman her sahada serefiyle maçlarına çıkar ve sıralamada yeri ne olursa olsun her fener maçına mutlak galibiyet için çıkmıştır.bu maçıda aynı ciddiyetle oynayıp urfanın tesadüf olmadığını eziklere göstermeliyiz

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kim ne derse desin 96 nin rövansi bu mactir. Öte yandan Bursanin sampiyonlugunu hicmi hic istemiyorum.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Umut oynasinda gol kacirsin.En azindan Bursa sampiyon olamaz
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uyanın ey millet;
    Demedik mi biz en azından içimizden artık Trabzonun şampiyon olması çok zorlaştı çünkü İstanbul takımlarıyla aramızdaki maddi uçurumlar var diye. Peki geçen sene sivas bu sene bursa trabzondan daha mı iyi maddi imkanlara sahiptilerde bu noktaya kadar getirdiler şampiyonluk şartlarını.
    Evet hepimiz içimizden korktuk geçen senede bu senede ya sivas şampiyon olursa, ya bursa şampiyon olursa diye.

Yeter artık! Korkma!

Bu aslında bizim tam ihtiyacımız olan şey hemde ayağımıza kadar gelen bir fırsat. Feneri yenip Bursayı şampiyon yapmalıyız ki kendimize gelelim, silkelenelim evet onları şampiyon yaptık seneyede biz olacağız diyelim. Bursanın şampiyon olması bizim büyüklüğümüzden birşey götürmeyecek bilakis 10 kat daha büyüyeceğiz. Herkes bizi konuşacak inanın Bursayı değil. 95 senesinin intikamı budur, yoksa aldığımız o kupa değil.
    Bu geceye kadar bende Bursanın şampiyon olmasını istemiyordum ama yetti artık!

Bizim akranımız bursa değildir. Bizim rakibimiz sivas hiç olmadı. Kendi kendimizi küçültmeyelim. Yenelim şu feneri Allah aşkına eğer haftasonu maçta yatarsak, maçı bile bile fenere verirsek işte o zaman küçük takım olacağız bursa olacağız ankaragücü olacağız !
    Yanlışmıyım arkadaşlar?

Biz bir Türkiye kupası aldık diye bu kadar kutlama yapacak bir takım değiliz.

Andım olsun eğer bu maçta feneri yenersek seneye %101 şampiyon biz olacağız.

Yok bu maçı verirsek seneyede Türkiye kupasına asılırız benden söylemesi....

Nereden
    Almanya

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyanın ey millet;
    Demedik mi biz en azından içimizden artık Trabzonun şampiyon olması çok zorlaştı çünkü İstanbul takımlarıyla aramızdaki maddi uçurumlar var diye. Peki geçen sene sivas bu sene bursa trabzondan daha mı iyi maddi imkanlara sahiptilerde bu noktaya kadar getirdiler şampiyonluk şartlarını.
    Evet hepimiz içimizden korktuk geçen senede bu senede ya sivas şampiyon olursa, ya bursa şampiyon olursa diye.

Yeter artık! Korkma!

Bu aslında bizim tam ihtiyacımız olan şey hemde ayağımıza kadar gelen bir fırsat. Feneri yenip Bursayı şampiyon yapmalıyız ki kendimize gelelim, silkelenelim evet onları şampiyon yaptık seneyede biz olacağız diyelim. Bursanın şampiyon olması bizim büyüklüğümüzden birşey götürmeyecek bilakis 10 kat daha büyüyeceğiz. Herkes bizi konuşacak inanın Bursayı değil. 95 senesinin intikamı budur, yoksa aldığımız o kupa değil.

Bizim akranımız bursa değildir. Bizim rakibimiz sivas hiç olmadı. Kendi kendimizi küçültmeyelim. Yenelim şu feneri Allah aşkına eğer haftasonu maçta yatarsak, maçı bile bile fenere verirsek işte o zaman küçük takım olacağız bursa olacağız ankaragücü olacağız !
    Yanlışmıyım arkadaşlar?

Ayni yönde düsünüyorum.

Gecen sezonu ve 96 yi unutma ve unutturma;parolamiz bu olmali.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok farklı atmosferde oynanacak bu maç .herşey lehimize...

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni yönde düsünüyorum.

Gecen sezonu ve 96 yi unutma ve unutturma;parolamiz bu olmali.
    Abicim uyuşmuş gibiyiz yıllardır. Bu nedir ya kırk yıl düşünsek aklımıza gelirmiydi fener maçına yatacağımız. Camia şu an uyuyor hemde ayakta uyuyor.

Ne bileyim forum yöneticileri başlık felan açılsın bişeyler yapılsın. Yüzyılın fırsatı ayağımıza geldi. Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?

Nereden
    Almanya

Abicim uyuşmuş gibiyiz yıllardır. Bu nedir ya kırk yıl düşünsek aklımıza gelirmiydi fener maçına yatacağımız. Camia şu an uyuyor hemde ayakta uyuyor.

Ne bileyim forum yöneticileri başlık felan açılsın bişeyler yapılsın. Yüzyılın fırsatı ayağımıza geldi. Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?
    Bazilari fb ligi almak icin kupaya asilmadi diyor,buna ne demeli?

Fb yerde yatiyor ve biz tekme vurmuyorsak büyük takim degiliz....

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uyanın ey millet;

Yeter artık! Korkma!

Yanlışmıyım arkadaşlar?

Kesinlikle katılıyorum
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?

o topa vurmamız halinde inan fener kadar bizimde canımız acıyacak.

duygusal düşünmeyi bırak trabzon... hiç sırası değil şimdi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

61yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

dün gece rüyamda kadiköyde maçtaydım
    kupa maçı gibi bunuda 3-1 almışız
    inşallah rüyam gerçek olurda fenere 2. darbeyi vururuz
    ayrıca 96'nın intikamı için alalım
    varsın bursa şampiyon olsun

Nereden
    İçel

şenol hocaya güveniyor ve inanıyorum.96nın intikamının senaryosunu hazırlamıştır.yenecezzz baska secenek yok

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı zivaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birçok arkadaş fb yi yenelim ama fener şampiyon olsun demiş. O zaman galibiyetin bir anlamı olmaz bence. fb yi yenip şampiyonluktan edelim ki yıllarca unutamayacakları acı bir hatıra olarak kalsın. bizim 96daki yenilgiyi unutamadığımız gibi. varsı bursa şampiyon olsun. bursanın yada başka bir anadolu takımının şampiyon olması trabzonsporun büyüklüğünü gölgelemez
    Bayram değil seyran değil hayrola ilk mesajında bursaspor sempatizanlığı? Arkadaş sen burda gezme git bursada fener şampiyon olunca yaşanacak sevinci engellemeye çalış; çünkü sıradan bir takım olduğunuz kentinizdeki ezik sayısının sizden 2 misli olmasından belli. fener konvoy yapar bursada sizde izlersizniz.Eziklerin sevinemediği üniversite hariç barınamadığı tek şehir var ülkemde kurtarılmış topraklar TRABZON. Zonguldaklıyım ama bu yüzden aşığım bu takıma.Ayrıca bursa şampiyon olacağına olimpiakos,telaviv ,erivan şampiyon olsun.....
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)