Sayfa 13 Toplam 264 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6581 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa ne yapmış olursa olsun TRabzon, fb'yi yenmelidir..yenmek için oynamalıdır.Yakışan budur..
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Yapmayın arkadaşlar Trabzonsporun kupa maçından sonra oraya çıkıp Fenerbahçeye yenilmemesi gerekir.Sonrasıda hiç umurumuzda olmamalı..

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

96'ın öcünün bi kere daha alınmasını istiyorum ve orda onları yenip şampiyonluktan olsunlar istiyorum ama madalyonun diğer yüzü ise Bursaspor gerçeği.

Açıkçası Bursaspor şampiyonluğundansa, fenev'in şampiyonluğunu tercih ederim.. Antipati meselesi diyebiliriz buna yada tek güç arzusu!
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aslında burada yazılanları, medyada dönen haberleri bjk'ye göstermek lazım
    2 maç oynanacak ve sadece 3 takım hakkında konuşuluyor.
    bursa bjk maçını çantada keklik sanıyor ki işi gücü bırakmış yöneticisiyle taraftarıyla bizim fenerle olan maçımıza odaklanmış.
    siz bjk'yi yenebilecek misiniz önce oraya bakın.
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçı alacaz başka yolu yok .
    Ama 8taşta Bursayı yener ligi 3.bitirebilmek için ...
    Fener Şampiyon...
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

altinkaya08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    U dönüşüne bakar mısınız. Bursaspor basın sözcüsü Ferruh Nayman. Gerçi bu da bir kişi olduğu için Bursaspor'un tümünü temsil etmiyor da olabilir yani bilemem. (!) Belki süs olsun diye basın sözcülüğü yapıyordur. (Biraz önce vardı buralarda ama bulamadım.)

"DEMEK Kİ BİZ FUTBOLU BİLMİYORUZ"
    Trabzonspor maçını yöneten ve eleştiri oklarına hedef olan Fırat Aydınus`un bu karşılaşma sonrasında yüksek puan aldığına da dikkat çeken Nayman," Demek ki, çoğumuz futboldan anlamıyoruz. Bu hakemimiz yüksek puan aldıysa bizler çok geride kalmışız. Aydınus, genç, dinamik, koşan bir hakemimiz ama etki altında kalıyor. Trabzonspor`dan hala büyük takım diye söz ediliyor. Böyle olunca da sözde büyük takımlar korunup, kollanıyor" dedi.

''TRABZONSPOR ASLANLAR GİBİ OYNAR''
    Fenerbahçe için Trabzonspor maçının da çok zor geçeceğini dile getiren Nayman, bu maçın sonucunun önceden kestirilemeyeceğini kaydetti.

Trabzon'un kuruluşundan bu yana hiçbir spekülasyonun içine girmeden aslanlar gibi futbolunu oynadığına işaret eden Nayman, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu maçta her şey olabilir. Son dakikaya kadar ümidiniz devam ediyor. Trabzonspor hiçbir dedikoduya karışmamış, aslanlar gibi oynamıştır. Fenerbahçe için bu maç çok zor geçecektir. Eğer Trabzonspor 3 gün öncesi oyununu oynarsa, şampiyonluğumuzu ilan ederiz."
    hayretler içinde okuyorum yaa sen kimsinki bu lafı edecek kadar cüretkarsın.sanki bjk maçını hükmen galip bitirdin yada o maçı bi başkası oynıcak.düşünelimki kazandın nolcak büyük takımmı olcaksın.böyle konuşanların akıllarının olup olmadığından şüpe duyarım .

altinkaya08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa ne yapmış olursa olsun TRabzon, fb'yi yenmelidir..yenmek için oynamalıdır.Yakışan budur..
    zaten öyle olacak arkadaşım başka bi ihtimal olabilirmi??

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sefer bjk ya olan hınçları dahada artar
    aynen öyle
    düşünün ki biz feneri yenmişiz.bursa havaya girmeye başlamış derken bjk golünü atıp maçı kazanıyor.Allah korusun o zaman bjk'yi
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı albatros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle
    düşünün ki biz feneri yenmişiz.bursa havaya girmeye başlamış derken bjk golünü atıp maçı kazanıyor.Allah korusun o zaman bjk'yi

O zaman tam ÇGH lik hareket Çok güzel hareket olur.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

"Bursa şampiyon olmasın çünkü sevmiyorum", "Fener şampiyon olmasın çünkü sevmiyorum" Her ikisi de anlaşılır tercihlerdir. Ancak Trabzonspor forumunda Trabzonspor Fener i yenmesin gibi ifadeler bana göre anlaşılmazdır...

Trabzonspor kimsenin şampiyonluğu ile küçülmez, küçülemez, Trabzonspor'un küçülemeyeceğini sadece Urfa da yaşananlar göstermedi mi?....Bursa'nın şampiyonluğunu istememe anlaşılır ve belki de kendi içinde makul bulunur bir tutumdur. Ama kişisel tercihlerimizi Trabzonspor üzerinden dökmeyelim ortaya...Ve ne olur burada yazdıklarımıza dikkat edelim. Mümkünse bu başlığın misafirlere kapatılmasını öneriyorum...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart bursa gibi dost olcağına fb gibi düşman olsun

ne kötü bir maç bu üç sonuçtada iki düşman taımıma yarıyor bizse seçim yapamıyoruz lanet olası bir maç kimden intikam alacağız seç seçebilirsen ben fb nin şampiyonluğu derim sebepide fb nin bize 1996 sı var ondada kimseye tetikçilik yapmadı rakibimizdi şunu yaptı bunu yaptı en azından kendisi için yaptı ama bizim büyüklüğümüzü her platformda kabul etti ya bursa bizi tartışma cesaretini nereden buldu kısacası bursadan dost olcağına fb gibi düşmanımız olsun

Salih Edip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mashal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    U dönüşüne bakar mısınız. Bursaspor basın sözcüsü Ferruh Nayman. Gerçi bu da bir kişi olduğu için Bursaspor'un tümünü temsil etmiyor da olabilir yani bilemem. (!) Belki süs olsun diye basın sözcülüğü yapıyordur. (Biraz önce vardı buralarda ama bulamadım.)

"DEMEK Kİ BİZ FUTBOLU BİLMİYORUZ"
    Trabzonspor maçını yöneten ve eleştiri oklarına hedef olan Fırat Aydınus`un bu karşılaşma sonrasında yüksek puan aldığına da dikkat çeken Nayman," Demek ki, çoğumuz futboldan anlamıyoruz. Bu hakemimiz yüksek puan aldıysa bizler çok geride kalmışız. Aydınus, genç, dinamik, koşan bir hakemimiz ama etki altında kalıyor. Trabzonspor`dan hala büyük takım diye söz ediliyor. Böyle olunca da sözde büyük takımlar korunup, kollanıyor" dedi.

''TRABZONSPOR ASLANLAR GİBİ OYNAR''
    Fenerbahçe için Trabzonspor maçının da çok zor geçeceğini dile getiren Nayman, bu maçın sonucunun önceden kestirilemeyeceğini kaydetti.

Trabzon'un kuruluşundan bu yana hiçbir spekülasyonun içine girmeden aslanlar gibi futbolunu oynadığına işaret eden Nayman, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu maçta her şey olabilir. Son dakikaya kadar ümidiniz devam ediyor. Trabzonspor hiçbir dedikoduya karışmamış, aslanlar gibi oynamıştır. Fenerbahçe için bu maç çok zor geçecektir. Eğer Trabzonspor 3 gün öncesi oyununu oynarsa, şampiyonluğumuzu ilan ederiz."

Bir de ekleme yapalım. Üstteki Şubat ayında, alttaki Mayıs ayındaki konuşması. Bu 3 ay içinde kafasına bir şey düştü heralde.
    bırakalım 3 ayı bu maçı iyi oynayıp şanssız bir şekilde yenilsek bile, bursa da bjkyi yenmiş olsa , o adam bir U dönüşü daha yapar 1 hafta içinde , gerçi U dönüşü demek yanlış O dönüşü bununkisi...
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasıdır .

Herşey için Rabbime sonsuz şükürlerimle,eyvallah...

Nereden
    Sakarya

Biz dik duruşumuzu muhafaza edelim, gerisi Allah kerim...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Sakarya

Arkadaşlar, kardeşler, ağabeyler....Bu günden hafta sonuna forum ve bilhassa bu başlık medyanın ilk bakacağı yer olacaktır...Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim...

erol taha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fener şampiyon olsun diye yorum yapan taraftarlarımızı görünce kahroluyorum.Neymiş birkaç Bursalı büyüklük tartışması yapmış , bırakın bunları Trabzon taraftarına büyüklük kompleksi yakışmaz Trabzonsporun büyüklüğü ise asla tartışılmaz.Nasıl unutulur 96 yılındaki fener yöneticilerinin yaptıkları giden şampiyonluk yıllarca şampiyon olabilecek kadronun dağılması kim sebep oldu buna.Daha bir kaç yıl önce aziz yıldırım ve cem papilanın yaptıkları ya geçen yıl son maçta sahamızda bizi yenip şampiyonlar liginden edişleri .fener şampiyon olsun derken hiç olmazsa 96 yılında intihar eden taraftarlarımızdan utanın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart duygularımızın çoğu aynı gibi.....

inanılmaz derecede kararsızım,sakal-bıyık hikayesi,fb yi yensek süper olur,bursa şampiyon olursa süper kupayı da alırız kanısındayım,son yıllarda ilk beşe girenler bizim büyüklüğümüzü sorguluyorlar bursanın şampiyonluğu bizim için kötü olur...96 yılında h.avni aker de maçı canlı izledim o günlere geri döndüğümde ali şeni hatırlıyorum çok kötü durumda ankaraya gelişimi hatırlıyorum,bunlara o sene bizim ne duygular içinde olduğumuzu kesinlikle tattırmalıyız.saygılarımla

Cezalı Üye mustafadinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es-Es olsaydı harika olacaktı..Ama bursa haketmiyor..levent kızıl az yardım etmedi..
    Ne esesi kardeşim bir tutturmuşsunuz eses eses Türkiyede eskişehir kadar Trabzonspordan nefret eden bir il yoktur adamlar bizi yendiler fb gs bayraklarıyla sabaha kadar caddelerde şampiyon olmuş gibi tur attılar bizim kimseye ihtiyacımız yok 9 milyon taraftarımız var yeterde artar bırakın ya eskişehir stadında yediğimiz küfürün haddi hesabı yok ne şampiyon olması ya bizi 4 kere şampiyonluktan etti bu eses daha bu sene bize çatır çatır bir hafta sonra fb ye meeeeeee demedilermi bırakın kardeşliği filan gelene geçene çakıp geçeceksin sonra yalakalık yaparlar merak etmeyin.
    Allah işte bu Trabzon kümeye deyip sonra 90+5 de 5 metre ofsayttan gol atıp Levent Kızılla beraber kutlama yapıyorlardı Bursalı şeftali kafalılar geçen sene bizi liderlikten etmedilermi ilk yarının sondan 2.maçında sonra Trabzondaki maçta G.Ünal 90+6 da koyuncada bir saat itiraz etmişti Ertuğrulla Sercan haydi gelin şimdi kucağa ah Allahım ne büyüksün bu sene şampiyon Fener seneye Trabzon bu böyle biline Bursa,Eskişehir vs filan Bank Asyaya yürüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boyle bırsey tartısılmaz bıle. Ts-Bursa macı olsa gene yenmek zorundaydık sımdıde YENMEK ZORUNDAYIZ... Arkadaslar Şampiyon olmakdan bahsedıyorz seneye bi sonraki sene yada daha sonra. Bursa mı rakibimiz olacak sivasmı ankaramı???
    FB ile çekişirken hangi yüzle anadolunun FB yi yenmesini beklicez isticez arzulucaz

insaffff

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu anlamıyorum.
    Ne bu hesap kitap işi!
    Biz işimize bakacağız.
    İşimiz Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenmek.
    O şampiyon olmuş bu olmamamış bu şunu söylemiş bize ne!
    Kim ne olursa olsun bizim işimiz kendimizle.
    İnşallah Fenerbahçe'yi yeneriz. Geri kalanla da ilgilenmeye gerek yok.

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha dün denebilecek kadar kısa bir süre önce Trabzon kümeye diye bagıran Bursaspor taraftarlarının iki yüzlü tavırlarını samimi bulmuyorum lakin Trabzonspor, bursalıların tahayyül edemeyecegi kadar büyüktür ve Feneri yenmek için oynayacaktır.. Es kaza Fenere yenilirsek kimse, bu mağlubiyetten ötürü Trabzonsporu suçlayamaz son zamanlarda ligde hangi Fener macını yenebildik ki art niye aranabilsin

http://www.youtube.com/watch?v=xFnnIFjd9ms Kümeye diye bagıran bursalılar mı sevinsin... Forza BJK diyorum bu hafta
    Konu Dursun Ali Bahçekapılı tarafından (11.05.2010 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
    İki renk ve Asalet Bordomavi.net

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şunu sevmiyorum bunu sevmiyorum.Tamamda..Takımımın galibiyeti hiç bir takıma nefretimden önce gelmemeli.Biz Trabzonsporu niye sevdik.Mertliğinden,dobralığından,başkaldırısından .Bize ne başkasının hesabından. Yenmek için çıkmalıyız.Yoksa oyunun içine girecek ahlaki zaafiyet mağlup olmaktan daha fazla bir şey götürecektir.Başta benim ve milyonların sevgisine koca bir burukluk.Buna hiç kimsenin hakkı yok.Mücadeleni yap.Yenersin yenilirsin.O kadar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

şu başlığı bari misafire kapatsak da, gelecekte bi mekanda anti istanbul diye savunurken birileri burda yazılan iğrenç şeyleri alıpda yüzümüze vurmasın...

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu sevmiyorum bunu sevmiyorum.Tamamda..Takımımın galibiyeti hiç bir takıma nefretimden önce gelmemeli.Biz Trabzonsporu niye sevdik.Mertliğinden,dobralığından,başkaldırısından .Bize ne başkasının hesabından. Yenmek için çıkmalıyız.Yoksa oyunun içine girecek ahlaki zaafiyet mağlup olmaktan daha fazla bir şey götürecektir.Başta benim ve milyonların sevgisine koca bir burukluk.Buna hiç kimsenin hakkı yok.Mücadeleni yap.Yenersin yenilirsin.O kadar..
    Aksini söyleyen yok zaten. Varsa da istisnalar kaideyi bozmaz. Trabzonspor çıkar, mücadelesini yapar. Ama Ankaragücü gibi Bursaspor şampiyon olsun diye değil, Trabzonspor kendisi için, onuru için oynar, kazanır veya kaybeder. Büyüklüğümüzün gereğidir.

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle birşey yok. Şampiyonluk payı yüzde 15'ti sanırım o da şampiyonluklara bölünerek dağıtılıyor. Yani ha Bursa ha Fenerbahçe bize gelmediği sürece her türlü aynı oranda azalıyor.
    bir pastanın 4'e bölünen parçalarımı büyük oluryoksa aynı pastanın 5'ê bölünen parçaları mı büyük olur

beni ilgilendirmez sonuçlar biz çıkıp adam gibi oyunumuzu oynarız, kim isterse şampiyon olsun
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)