Sayfa 52 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavaş gel
    ben mi ^^ Eneeeesss Kanteeeeeerrrr hehhheee, manyak olur beee
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada kadro nasıl oluyor Murat, konuşamadık epeydir.

Jamison-Evren-Ersin-Serhat-Derrick-Wright: 6 oyuncumuz var.

Yabancı point gard. Etti 7.

Caner-Hakan ve bir gard kalsa bu seneki takımdan. 10 yapıyor.

Yerli 5 numara transferi... 11.

Yabancı gard da açıklanmadı hala...
    Oğuz benim ikiz kardeşim Fırat Aydemir'le konuşmuş takımda kalıp kalmayacağı konusunda.Takımda kalacağını söylemiş hatta full61 diye de eklemiş.Herhalde ezberden konuşmuyordur Fırat takımda kalacağını düşünüyorum.

Caner ve Hakan'ın da takımda kalacağını düşünüyorum senin gibi Wright transferinden sonra Hadi gidici gibi.

Kadro nasıl oluyor sorusuna gelecek olursak birisi bana sene başında böyle böyle transferler yapacağız dese gülüp geçerdim ama sonuç ortada işte.

Wright çok önemli bir oyuncu umarım o sakatlık belasını yaşamaz.

2 tane daha Avrupalı oyuncu hakkımız var bunlardan bir tanesini 1 numara için kullanacaklarını söyledi zaten Celil Hekimoğlu, bakalım İlker Umut ikilisinden hangisi ile yolar ayrılır.

5 numara için gündeme düşen tek isim Asım Pars, Galatasaray'ın da ilgilendiği söyleniyor ama içime öyle doğuyor ki o da bize gelecek.

Bu arada Birkan hala kontrat yapmadı herhangi bir takımla.Derrick,Ersin var o bölgede Birkan çok mu gereksiz transfer olur.Gökhan Orçun ve Melih Kabakçı'dan bir tanesi ile de yollar ayrılacaktır bana göre.

Nereden
    Ankara

Bu arada şimdi Birkan Batuk ile twitter vasıtası ile konuştum.Trabzonspor seni istiyor mu diye, o da öyle bir durum yok dedi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada şimdi Birkan Batuk ile twitter vasıtası ile konuştum.Trabzonspor seni istiyor mu diye, o da öyle bir durum yok dedi.
    Birkan'ı Efes takip ediyor sanırım.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara

Eğer Karşıyaka'da kalacak olsaydı çoktan sözleşme imzalardı, devrede ya Efes vardır ya da Fener.

Hayırlısı bakalım.

Nereden
    Ankara

Medical Park Trabzonpsor bugün sağlık kontrolünden geçen ve sağlam çıkan Michael Wright'ın yanısıra daha önceden anlaşma sağladığı Ersin Görkem ve Evren Büker'e yarın medya önünde imza attıracak. Bir anlamda da gövde gösterisi yapacak. İstanbul Sheraton Hotel'de saat 09:30 - 12:00 arasında düzenlenecek olan organizasyonda kahvaltı ikramı da yapılacakmış.

Şu haberi de koyalım şuraya üçlü imza şov var yarın.

Devamı gelir umarım.

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes'in akıbeti henüz belli değil, olası bir tasfiyede oradan bize yerli oyuncu düşer mi?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Derrick?

O ne zaman imzalıyor acaba...

Bir de, süpriz olur mu yarın acaba?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes'in akıbeti henüz belli değil, olası bir tasfiyede oradan bize yerli oyuncu düşer mi?
    Bizden önce GS var.Bu sene akıllandılar, daha ciddiler...

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Parası var mı ki GS'nin?

Nereden
    Ankara

Bu arada Quinton Hosley Gürcü vatandaşlığına geçmiş böylece Avrupalı oyuncu hakkını da kazanmış oldu.Birçok takımın da ilgi odağı oldu böylece.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oktay Hoca'yı getirdiklerine göre önüne sağlam bütçe koymuşlardır.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

efes dağılsa bile, bize ekmek çıkmaz ordan
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ender Arslan 1 numara için iyi transfer olur mu sizce ?
    Bence iyi bir transfer olur
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizden önce GS var.Bu sene akıllandılar, daha ciddiler...
    Evreni kaybetmek nasıl bir akıllanmaksa

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hazar Kolcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evreni kaybetmek nasıl bir akıllanmaksa
    Bundan memnun değilmiş gibisin?

Rancik'i tuttular, Mahmuti'yi takımın başına getirdiler. Devamı da gelir...

Nereden
    Ankara

Arkadaşlar Skyturk'te şu anda imza törenimiz yayınlanıyor.

playa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 er yıllık mı imzaladılar

Nereden
    Ankara

O konuda herhangi bir açıklama yapmadılar.Bir saate kadar internete düşer haber.

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Derrick Obasohan (D-Nice) ne zaman imzalıyacak ?
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Nereden
    Almanya

Alıntı playa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 er yıllık mı imzaladılar
    Evren Büker ile 2 yıllık imzalayacaktık.Onunlada mı 1 yıllık imzaladık ?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ender Arslan 1 numara için iyi transfer olur mu sizce ?
    Bence iyi bir transfer olur
    Dün benim de akilima geldi ama, imkansiz gibi bir sey su an =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Ankara

Ataköy Sheraton Otel'de gerçekleştirilen imza töreninde, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Medical Park Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Saner Ayar, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta ve Medical Park Trabzonspor Genel Koordinatörü Doğan Hakyemez hazır bulundu.

Trabzonsor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Medical Park Trabzonspor takımının Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ederken, ''Trabzon kenti bir ilki daha gerçekleştirecek. Takımımızdan beklentimiz, önce play-off oynaması, daha sonra da şampiyonluk. Kentimizin şampiyonluk için oynayan artık 2 takımı oldu'' dedi.

Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta ise Trabzon kentinin potansiyeline dikkat çekerek, takımın Beko Basketbol Ligi'ne önemli bir renk katacağına inandıklarını vurguladı.

-AYAR: ''BASKETBOL FABRİKASI OLMAK İSTİYORUZ''-
    Medical Park Trabzonspor Kulübü Başkanı Saner Ayar, kulüp olarak önlerine ciddi hedefler koyduklarını aktardı.

Trabzon şehrinin çok enteresan bir yer olduğunu anlatan Ayar, şunları söyledi:
    ''Kazanmanın, mücadelenin bu kadar yakıştığı çok az yer gördüm. Trabzon böyle bir yer. Müthiş insan gücü yetişiyor. Finansman yaratılmadan da tabii ki bu tip projeler başarılı olamıyor. Medical Park'a destekleri için teşekkür ediyoruz. Birtakım hedeflerimiz var. Trabzonspor Futbol Takımı, nasıl etkisini Karadeniz'in tamamına, daha sonra Türkiye'ye yaydıysa, insan gücü olarak, basketbolda da biz en az bunu yapmak istiyoruz. Türkiye Basketbol 2. Ligi'nden Beko Basketbol Ligi'ne çıkmak istiyorduk, bunu başardık. Şimdi Avrupa'da oynama hedefimiz var. Tüm Türkiye'nin, Karadeniz'in basketbol fabrikası olmak istiyoruz. Muazzam bir altyapı hazırlama amacındayız. Bu noktadan sonra kulübümüzü, Aydın Örs, Doğan Hakyemez ve Alaattin Yakan'a emanet etmek istiyoruz. Trabzon'da bir daha kapanmamak üzere basketbol sayfasının açıldığını belirtmek istiyoruz.''

Saner ayrıca, sözleşme imzaladıkları Evren Büker, Ersin Görkem ve Michael Wright'ın yanı sıra Nijerya kökenli ABD'li Derrick Obasohan'ı da kadrolarına kattıkları söylerken, ''Geçe sezon 32 sayı ortalaması yakalamış bir isim Obasohan. Gelecek sezon takımımızda yer alacak. Ayrıca transferi henüz kapatmadık. Her an başka sürprizlerimiz olabilir. Teknik heyetimiz çok ciddi bunun için çalışıyor'' ifadelerini kullandı.

-HAKYEMEZ: ''BU TAKIM BİR YERE GELECEKSE, AYDIN ÖRS OLMALI''-
    Medical Park Trabzonspor Genel Koordinatörü Doğan Hakyemez, takımlarını daha ileri seviyelere taşıyacak çalışmaları yapmaya çabaladıklarını aktarırken, özellikle Aydın Örs'ün yönetimde olmasının önemine vurgu yaptı.

Aydın Örs'ün eski takım arkadaşı olduğunu, Efes Pilsen ve (A) Milli Basketbol Takımı'nda birlikte başarılara imza attıklarını anlatan Doğan Hakyemez, ''Bu takım eğer bir yerlere gelecekse, Aydın Örs'ün de bu takımın en üstünde olması gerekir diye söylediğimde, kabul gördü. Kendisiyle uzun zamandır görüşüyoruz. Tahmin ediyorum önümüzdeki günlerde Trabzonspor camiasının içinde olacaktır'' şeklinde konuştu.

Ayrıca ABD'li bir oyun kurucu alacaklarını ve bu transferi bir kaç gün içinde tamamlayacaklarını dile getiren Hakyemez, takımdan ayrılacak isimleri ise Aydın Örs'ün göreve gelmesinin ardından, antrenör Alaattin Yakan'la birlikte alacakları kararlara göre duyuracaklarını belirtti.

-SÖZLEŞME İMZALAYIP, FORMA GİYDİLER-
    Bordo-mavili takımın yeni transferleri Evren Büker, Ersin Görkem ve Michael Wright, sözleşme imzaladıktan sonra formalarını giydiler.

Medical Park Trabzonspor'la sözleşme imzalayan oyuncular, formlarını Sadri Şener, Saner Ayar ve Muharrem Usta'nın ellerinden alarak üzerlerine geçirdiler.

Ersin Görkem yaptığı açıklamada, 'Oyuncu olarak böyle bir ortamda olduğum için çok mutluyum. Bizler adına büyük sorumluluk, çünkü ciddi hedefleri olan bir camiaya geldik. Bu hamlenin Trabzon şehri için önemli olduğunu biliyoruz. Başarılı olmamız lazım. Elimizden gelen her şeyi ortaya koyup, hedeflediğimiz noktalara ulaşacağız'' dedi.

Evren Büker, transferinin kendisi için sürpriz olduğunu aktararak, ''Görülüyor ki burada müthiş bir heyecan ve istek var. Herkesin gözlerinde bunu görebiliyorsunuz. Trabzon'da 7 bin 500 kişilik bir salon var. O büyük heyecanı yaşamak için sabırsızlanıyorum. Bu değeri bana veren inanlara karşı inşallah yüzümü kara çıkartmam'' ifadelerini kullanırken, Michael Wright ise çok heyecanlı bir sezon olacağını düşündüğünü vurguladı.

İmza törenin sonunda oyucular ve yöneticiler, birlikte basın mensuplarına poz verdi.

Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün benim de akilima geldi ama, imkansiz gibi bir sey su an =)
    Zor bencede ama bizde oynamasını en çok istediğim isimlerden birisi Ender Arslan

Nereden
    Ankara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)