Sayfa 61 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8571 adet sonuctan sayfa basi 1,501 ile 1,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Cengiz abi sence trabzonsporun bu kadrosu hedeflerine ulaşmada yeterli olur mu ?
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Uzuner 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yanlış hatırlamıyorsam Doğan HAKYEMEZ dörtlü finalde hedefin bu sene için ligi ilk dörtte bitirmek ve 5 sene içinde şampiyonluk yaşamak olduğunu söylemişti. Banvit çok yüksek bedele oyuncu alabilir ama almıyor. Trabzonspor hedeflerini kısa sürede başarı hedefleyerek yapıyor bu yüzden daha yüksek bütçeli bir takım oluşturması gerekiyor. Herkesin dilinde bir PARTİZAN kelimesi geçiyor. Ya allah aşkına nasıl TRABZONSPOR'u partizanla karşılaştırıyorsunuz Partizan yugoslav ekolünün en önemli temsilcisi ve tüm dünyaya bedel bir alt yapısı var. Resmen fabrika gibi özellikle 4 ve 5 numara fabrikası türkiye de efes bile onlarla başedemezken Trabzonsporu onlarla KISA VADEDE değerlendirmek haksızlık olur. Tabi ki TRABZONSPOR hedeflediği gibi trabzonu bir basketbol şehri haline getirmeyi gerçekten istiyorsa örnek alması gereken takım kesinlikle partizan ama bu UZUN VADEDE Kİ hedefler için gereklidir. Bir Gerçek var alt yapımız şuan için çok yetersiz bu gayet normal bir şey zaten 4 sene önce basketbol takımımız yoktu. Efes avrupa da final four hedefiyle sezona başladığı için çok kaliteli oyuncuları transfer etmesi gerekiyor ve final four hedefi haricinde ki her sonuç başarısızlık olarak kabul ediliyor ama Partizan top16 kalsa dahi başarılı kabul ediliyor . Hal böyle olunca kişisel yorumum el insaf diyorum
    Katılmıyorum. Partizan örneği takım kimyası içindir, Trabzonspor ile karşılaştırmak için değil.Tabii ki yanına yaklaşamayız kucağında basketbol topu ile doğan sırp ekolüne. Ama iyi bir takım için para saçmaya gerek yok.Şimdi 35 yaşındaki Kecman ya da 17 yaşındaki Vesely takıma alınsa nereden çıktı bunlar denilecek, burun kıvırılacak.Ama bu tip oyuncuların bileşimi ile başarı geldi. Yani beğenilmeyen Mutlu Demir yılda 2 milyon Euro alan Nachbar'dan daha fazla katkı verebilir.Bu arada Partizan top 16 oynamadı nerederse final oynuyordu.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Nereden
    Kocaeli

Partizan final four oynadığını bende biliyorum ama sezon başında konulan hedeflerinde acaba final four varmıydı final eight bile olduğunu düşünmüyorum mükemmel bir başarıya ulaştılar ma bu çok yanıltıcı olur. efeste avrupa da başarılı olduğu zamanlarada alt yapıdan çıkmış mükemmel türk oyuncular ve potansiyeli çok yüksek ama efese geldiğinde yıldız olmayan yabancılarla başarılı oldu bunu gerçekleştiren beyin gücü de şuan trabzonspor da zaten. Ama o başarılardan sonra bunun devamlılığını sağlamak için ne zaman efes pahalı kadolar kurdu o zaman başarının yerini hayal kırıklarıyla dolu seneler almaya başladı. Ben yapılan hiçbir oyuncuya kötü demedim dememde sonuçta bunları türk basketbol tarihinin efsane menajeri doğan hakyemez tarafından yapıldı. Ben alınan oyuncularla takımın rotasyonu 7-8 kişi olur. Ben bunu 12 kişiye yaymalarını istiyorum. Takımın sayı yükünü zaten pota altında wright dışardan da obasohon çeker ama lig uzun bir maraton faul sıkıntısı yaşayacağımız veya sakatlıkla uğraşabileceğimiz zamanları da düşünerek takım rotasyonunu artırmaları gerektiğini düşünüyorum . Geçen sene ki kadrodan Caner , hakan yapar rotasyonda süre alabilir ama diğrleri pekte süre alamaz. Fatih solak bence trabzonsporda görmek isteyeceğim savunma yönüyle çok iyi bir oyuncu pota altı hala yeterli değil bana göre mesela

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cengiz abi sence trabzonsporun bu kadrosu hedeflerine ulaşmada yeterli olur mu ?
    Mustafa ilk senemizde Efes,Fener,Beşiktaş,galatasaray,banvit,Karşıyaka takımlarının arasına girmek hedefimiz olmalıdır...yani ilk 6'ya girip playy off oynayıp bir de yarı final oynarsak tatından yenmez..ben bu sene mevcut kadromuzla en azından bir çeyrek final oynayacağımıızı düşünüyorum...kısacası hedeflere ulaşmada bir uzun daha alırsak bu kadro yeterli olur..

Nereden
    İstanbul

Partizan final four oynadığını bende biliyorum ama sezon başında konulan hedeflerinde acaba final four varmıydı final eight bile olduğunu düşünmüyorum mükemmel bir başarıya ulaştılar ma bu çok yanıltıcı olur. efeste avrupa da başarılı olduğu zamanlarada alt yapıdan çıkmış mükemmel türk oyuncular ve potansiyeli çok yüksek ama efese geldiğinde yıldız olmayan yabancılarla başarılı oldu bunu gerçekleştiren beyin gücü de şuan trabzonspor da zaten. Ama o başarılardan sonra bunun devamlılığını sağlamak için ne zaman efes pahalı kadolar kurdu o zaman başarının yerini hayal kırıklarıyla dolu seneler almaya başladı. Ben yapılan hiçbir oyuncuya kötü demedim dememde sonuçta bunları türk basketbol tarihinin efsane menajeri doğan hakyemez tarafından yapıldı. Ben alınan oyuncularla takımın rotasyonu 7-8 kişi olur. Ben bunu 12 kişiye yaymalarını istiyorum. Takımın sayı yükünü zaten pota altında wright dışardan da obasohon çeker ama lig uzun bir maraton faul sıkıntısı yaşayacağımız veya sakatlıkla uğraşabileceğimiz zamanları da düşünerek takım rotasyonunu artırmaları gerektiğini düşünüyorum . Geçen sene ki kadrodan Caner , hakan yapar rotasyonda süre alabilir ama diğrleri pekte süre alamaz. Fatih solak bence trabzonsporda görmek isteyeceğim savunma yönüyle çok iyi bir oyuncu pota altı hala yeterli değil bana göre mesela
    12 kişilik birbirine yakın rotasyonda oynayan takım pek göremezsin. Zaten bu durumda takım birbirine girer, herkes çok düşük süre alır.İdeal sayı 10'dur.Zaten 6-7 tane rotasyona girebilecek oyuncu alındı.Geçen seneki kadrodan da 2-3 oyuncunun kalacağı düşünülürse, ki takım olabilmek adına kalmalı, kadro şekillenmiş oluyor.Skorer olarak Ersin'i de boş geçmemek lazım Derrick ve Wright'in yanına.Yerli tecrübeli bir uzun kadroya dahil edilirse transfer kapanır gibime geliyor.Bu seneki hedefler düşünüldüğünde gayet akıllıca yapılmış transferler.Bundan sonraki iş iskeleti oluşturup her yıl üzerine koymak...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa ilk senemizde Efes,Fener,Beşiktaş,galatasaray,banvit,Karşıyaka takımlarının arasına girmek hedefimiz olmalıdır...yani ilk 6'ya girip playy off oynayıp bir de yarı final oynarsak tatından yenmez..ben bu sene mevcut kadromuzla en azından bir çeyrek final oynayacağımıızı düşünüyorum...kısacası hedeflere ulaşmada bir uzun daha alırsak bu kadro yeterli olur..
    Türk telekomu unutmuşsun cengiz abi. Bende katılıyorum özellikle uzun pozisyonunda hala yetersiz kalıyoruz gerçi 2-3 numaralardan birine de bir takviye yapılabilir. Ben geçen senenin flaş ekibi bornovayı da bize kesinlikle rakip olarak görüyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

toplam 22 oyuncumuz var , pota altına bir oyuncu daha alırsak eder 23...kadronun 16'ya düşeceği düşünüldüğünde 7 kişi yolcu gibi...benim yolcularım Erdal, Ramazan,Fırat,Eddy,Melih,Umut ve neyazık ki Hadi...

1. jamison
    2.hakan yapar
    3.erdal albayrak
    4.fırat aydemir
    5.ramazan öksüz
    6.hadi özdemir
    7.umut tınay
    8.eddy
    9.kerem öztoprak
    10.volkan incekara
    11.ilker türel
    12.caner öner
    13.serhat büker
    14.orçun tunca
    15.melih kabakçı
    16.ismet alkan
    17.Vuk Radivojevic
    18.evren büker
    19.mutlu demir
    20.ersin görkem
    21.Derrick Obasohan
    22.Michael Wright
    not:yabancı transferinin kapandığını düşünüyorum...
    Konu Cengiz Çubukcu tarafından (10.06.2010 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Türk telekomu unutmuşsun cengiz abi. Bende katılıyorum özellikle uzun pozisyonunda hala yetersiz kalıyoruz gerçi 2-3 numaralardan birine de bir takviye yapılabilir. Ben geçen senenin flaş ekibi bornovayı da bize kesinlikle rakip olarak görüyorum
    Telekomu iyi ki unutmuşum, onlar zaten bu sene küçülüyorlar ama yine bu işler belli olmaz

Nereden
    Kocaeli

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 kişilik birbirine yakın rotasyonda oynayan takım pek göremezsin. Zaten bu durumda takım birbirine girer, herkes çok düşük süre alır.İdeal sayı 10'dur.Zaten 6-7 tane rotasyona girebilecek oyuncu alındı.Geçen seneki kadrodan da 2-3 oyuncunun kalacağı düşünülürse, ki takım olabilmek adına kalmalı, kadro şekillenmiş oluyor.Skorer olarak Ersin'i de boş geçmemek lazım Derrick ve Wright'in yanına.Yerli tecrübeli bir uzun kadroya dahil edilirse transfer kapanır gibime geliyor.Bu seneki hedefler düşünüldüğünde gayet akıllıca yapılmış transferler.Bundan sonraki iş iskeleti oluşturup her yıl üzerine koymak...
    Tabii ki doğru ben 12 kişilik rotasyonda sezon içinde yaşayacağımız sakatlıklardan etkilenmemek amacıyla dedim şimdiye kadar 6 tansfer yaptık hakan caner ve jamison eder sana 9 birde geçen seneden oyun kuruculardan birini eklersen 10 kişilik rotasyon oluştu ama bu rotasyonu oluşturacak kişilerden çok takım kimyası oluşması daha önemli olur tabiki

Nereden
    Kocaeli

Telekomu iyi ki unutmuşum, onlar zaten bu sene küçülüyorlar ama yine bu işler belli olmaz
    Küçülm kararı aldıklarından haberim yoktu ama takımın başına çok tecrübeli nba de detroit için avrupa da oyuncu izleyen bir coach getirdiler bu da transfer edecekleri oyuncular için bana çok iyi çıkacak gibi bir izlenim uyandırdı telekom bu sene hiç hafife alınmaz

Behçet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şahsen gelmesini çok istiyorum, ama gelmedi vah da gelmedi ..biz de Çetin Yılmaz'ı getiririz başa...
    Alaattin hocayla Ülker'de beraber çalışmışlardı,bence düşünülebilir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sonuca gitmek için birçok alternatif vardır, aralarında size en uygun olanı seçersiniz. 3,5 M Euroluk PArtizan gibi de olabilirsiniz, 48-50 M Dolarlık Olympiakos gibi de... İkisi de sizi sonuca götürür. Ama bünyeye hangisi uygundur?

Şuanda bütçemizin çok geniş olduğunu söyleyemeyiz; ancak TBL'deki ilk sezonunda ana ve yan sponsorlarla yola çıkıp 3,5-4 M Dolarlık bir ekip oluşturmak hem cesaret gerektirir hem de tebrik edilesi bir durumdur.

Bu bütçeyle yola çıkılınca Glynaidakisî getiremezsin pota altına.

Veya Partizan gibi üretemiyorsan alttan, Bjelica'yı oynatamazsın. Teodosic'i Tripkovic'i satıp çarkları döndüremezsin.

Daha yolun başında, herşey berbatmış gibi yorumlar yazmaya gerek yok. Mükemmel değiliz, kabul, ancak çok da kötü değiliz. Şu bir ayda yaptıklarımız bile tüm basketbol kamuoyu tarafından parmakla gösteriliyor.

Aldığımız oyuncuların sayı kralı olmasından dolayı değil!

Vizyon sahibi kişilerin, planlı ve gerçekçi işler yapmasından dolayı!
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Kocaeli

Kadro da ilker türel serhat buker ,ismet alkan ,orçun tunca,kerem öztoprak,ramazan öztürk ,erdal albayrak kalacağını sanmıyorum aslında umut tınay da kalacağını düşünmüyorum . Volkan incekara genç olması ve takımda benchte 2 tane genç oyuncu oturtmak gerektiğinden tutulabilir diğerlerini sanmam

Nereden
    Kocaeli

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuca gitmek için birçok alternatif vardır, aralarında size en uygun olanı seçersiniz. 3,5 M Euroluk PArtizan gibi de olabilirsiniz, 48-50 M Dolarlık Olympiakos gibi de... İkisi de sizi sonuca götürür. Ama bünyeye hangisi uygundur?

Şuanda bütçemizin çok geniş olduğunu söyleyemeyiz; ancak TBL'deki ilk sezonunda ana ve yan sponsorlarla yola çıkıp 3,5-4 M Dolarlık bir ekip oluşturmak hem cesaret gerektirir hem de tebrik edilesi bir durumdur.

Bu bütçeyle yola çıkılınca Glynaidakisî getiremezsin pota altına.

Veya Partizan gibi üretemiyorsan alttan, Bjelica'yı oynatamazsın. Teodosic'i Tripkovic'i satıp çarkları döndüremezsin.

Daha yolun başında, herşey berbatmış gibi yorumlar yazmaya gerek yok. Mükemmel değiliz, kabul, ancak çok da kötü değiliz. Şu bir ayda yaptıklarımız bile tüm basketbol kamuoyu tarafından parmakla gösteriliyor.

Aldığımız oyuncuların sayı kralı olmasından dolayı değil!

Vizyon sahibi kişilerin, planlı ve gerçekçi işler yapmasından dolayı!
    Çok güzel bir yorum tebrikler. Trabzonspor bu sene ve gelecek seneler de en fazla başının ağrıyacağı konu da zaten bu taraftarın Trabzonsporu dev aynasında görmesi ve Efes gibi olmasını beklemesi Ben Efes gibi olmaktansa Partizan gibi olmayı tercih ederim ama malesef trabzon halkı dünyaya eleştirmek için gelmiştir ve bunu basketbolcular futbolculardan fazla hissedeceği günler gelecektir.

leavemealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aydın Örs geri döndü!
    Fenerbahçe Ülker'de Aydın Örs dönemi geri geldi! NtvSpor'da yer alan habere göre, 2009-2010 sezonu şampiyonu Fenerbahçe Ülker'de Bogdan Tanjevic'in sarı lacivertlileri çalıştırmayacağını açıklamasının ardından Aydın Örs teknik menajerlik görevine getirildi.

Trabzonspor'un uzun süre istediği Aydın Örs'ün Fenerbahçe Ülker'e söz verdiği için bu teklifi geri çevirdiği belirtildi.

Fenerbahçe Ülker'i mutlu sona taşıyan Ertuğrul Erdoğan'ın ise antrenörlük görevini sürdüreceği ifade edildi.

Detaylar birazdan...

10.06.2010
    Kaynak : Sporx.com

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe çok etik bir takım gerçekten.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kadro da ilker türel serhat buker ,ismet alkan ,orçun tunca,kerem öztoprak,ramazan öztürk ,erdal albayrak kalacağını sanmıyorum aslında umut tınay da kalacağını düşünmüyorum . Volkan incekara genç olması ve takımda benchte 2 tane genç oyuncu oturtmak gerektiğinden tutulabilir diğerlerini sanmam
    Mustafa , takip etmiyorsun galiba serhat büker kardeşinden sebep kalacak....İsmet Alkan da altyapıdan yetişme zaten....

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa , takip etmiyorsun galiba serhat büker kardeşinden sebep kalacak....İsmet Alkan da altyapıdan yetişme zaten....
    Cengiz abi Aydın Örs konusunda ne düşünüyorsun?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aydın Örs Fenerbahçe’de

Beko Basketboll Ligi şampiyonu Fenerbahçe hastalığı nedeniyle Tanjevic ile yollarını ayırdıktan sonra ilk operasyonu gerçekleştirdi. 3 yıl önce takımı şampiyon yapan Aydın Örs teknik patronluğa getirildi. Örs, Fenerbahçe’nin yeni sezondaki koçunu belirleyecek. Ertuğrul Erdoğan ise yardımcı antrenör olarak yoluna devam edecek.

Ayrıntılar birazdan...
    Saygılarımla,
    Adem Hotaman.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim yolcu adaylarım Ramazan,Erdal,Melih,Kerem,Eddy, İlker Türel.

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aydın örs fenerbahçe ile anlaşmış.bi ara gündemimizdeydi ama olmadı maalesef.bir an için aklımdan şu geçti:ula H.H. basketbola el mi attı çaktırmadan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolunay Abdioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz abi Aydın Örs konusunda ne düşünüyorsun?
    biraz zorlama oldu galiba bizim için ...gelseydi çok sevinirdik ama şimdi ah vah edecek halimiz yok, acele de etmiyoruz ...mevcut hocamız alaeddin hoca ve Doğan Hakyemez zaten işinin ehli adamlar, altyapıya bir hoca getirirler olur biter...
    Aydın Örs içinse sadece tarihi bir fırsatı kaçırdı, Aziz yıldırımın emir eri oldu diyorum...3 sene önce kendisine yapılan haksızlıkları unutup hemen attı kapağı....
    Konu Cengiz Çubukcu tarafından (10.06.2010 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Cengiz Abi, hani tBL'de Trabzonlu oyuncu arıyorduk. Caner Topalığlu var ya GS'de onu alsak diyorduk. Biz büyük oynadık Evren'i aldık. Caner kaldı.

Ama şu var ki, belirttiğiniz gibi İsmet var Trabzonlu. Altyapımızdan yetişmiş bu oyuncuyu bir şekilde değerlendirmek gerekir.

Bu sene takıma eklenen daha tecrübeli oyuncularla idman yapmak bile gelişmesi için önemli bir faktör.

Bugün Banvit; İbrahim Yıldırım, Yiğitcan Turna, Şafak Edge, İzzet Türkyılmaz ve Erdalcan Çinko'yu A takıma alıyor.

Tofaş; Fırat Töz'ü, Fırat Eskici'yi, İlkan Karaman'ı A takıma alıyor.

Bu sezon bizim miladımızsa, İsmet takımda yer almalıdır. Alttan gelecek çocuklara "bakın, İsmet Abiniz sizin gibi başladı, şimdi Mirsad'a, Semih'e, Tunçeri'ye karşı oynuyor" diyebilmeliyiz.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aydın Örs gelmiş olsaydı gerçekten de çok sevinirim ama olmadı diye de çok üzülmedim açıkçası.Sonuçta burda birşeyleri temelden inşaa edecekti.Fenerbahçe için hep yabancı isimler geçiyordu nasıl oldu da Aydın Örs'ü takımın başına geçirdiler anlayamadım.

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aydın Örs bize gelicekti fb kaptı.Fener şampiyonluğu kaçırdıktan sonra hırçınlaştı gs'den stoch'u kaptı(futbolda) basketbolda da aydın örsü kaptı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)