Cafedegoygoy
Sayfa 338 Toplam 338 Sayfadan BirinciBirinci ... 238 288 328 336 337 338
Toplam 8430 adet sonuctan sayfa basi 8,426 ile 8,430 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyası

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TurnaSuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne demiş ki. Ayrıca seneye bence bir basket takımımız olmayabilir. Ciddi restlesme var.
    "Açıkçası Trabzon'a gitmeden önce, takımın geçen seneden borçları olduğunu biliyordum. Fakat bu ligde devam edip kendimi göstermek istedim. İlk maaşlardan itibaren gecikmeler başladı. Buna rağmen kimse takımı terk etmedi, takım değiştirmedi. Sonra işler değişti. Ligin ikinci yarısında yöneticiler açıkça ödemelerin yapılıp yapılmayacağını bilmediklerini söylediler. Paramızı alacağımızın garantisi yoktu. Bütün yabancı oyuncular olarak karar aldık, paramızı alamazsak dağılacaktık. Önceleri yöneticiler her koşulda play-off'a kalmaktan bahsediyordu, ancak sonraları aynı şeyi düşünmediler.

Ligde kalmak için beş maç kazanmalıydık. Bunu başardık. Ama ödeme yapılmayacağı artık çok netti. Onlara göre ligde kalmak önemliydi. Gerisi ilgilendirmiyordu. Ödemeler yapılmıyordu. Erken ya da geç, iflas edilmişti.

Nisan ayında Trabzonspor'da birlik bütünlük yok olmuştu. Biz bir ekiptik. Biz sadece yabancıların değil Türk oyuncuların da ödemesinin yapılmasını istedik. Ama bize dediler ki, "mutlu değilseniz evinize dönün". Böyle olunca, Türklere yardım etmektense kendi paramızı beklemeye başladık.

Kulübün parası yoktu. Hiçbir şey teklif etmediler. Fakat sonra geri çağırdılar. Döndüm çünkü sezonu tamamlamak istedim. Başladığım işi bitirmek istedim. İyi oynadım. Bu olanların geleceğimize zarar vermesini istemedim.

Kulüp yöneticileri işlerini yapmadılar. Sürekli vaatte bulundular. Takımın sponsoru yoktu. Her şey bir kişinin elinde. Sadece o krizi görüyor. Bunun üzerine düşünmek istemiyorum.

Şimdi Litvanya'dayım. Takım ligde kaldı. Beni tekrar istiyorlarsa, önce borçlarını ödesinler."

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

https://www.eurohoops.net/tr/tbl-tr/...evredebiliriz/

bu ne diy la ? büyüksehirler arasina da koymamis bizi, sebep ?
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

arcadia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yav adamın biri işte boş yapmış ne dert ediyorsun sefer kardeşim

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

orada belediye takimlarindan bahsediyor, biz belediye takimi degiliz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)