Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 112 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: T.Karadenizspor - Çorumspor | Play Off İlk Maç | 25 Mayıs | 17:00

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karadenizin bankasyaya çıkması demek 2 yabancı daha fazladan almak demek

Trabzon34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşin çok çok zor oolduğu bir gerçek.. Klasmandai takımlar bizden daha iyi işin doğrusu.. Ama böyle final nitelğinde maçları oynamak da takıma tecrübe katar diye düşünüyorum.. TV yayını yoktur da radyodan falan verilecekse bilenlerin bilgilendirmesi rica olunur.. Bordo mavio lunca insan umudu olmasa da merak ediyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maalesef Karssspora bu hafta yenilerek Ofsporumuza ligde kalma yolunda darbe vurdu Karadenizspor....

Oysa Kars Of gibi küme düşmemeye oynayan vasat bir takım.. Yedekleriyle bile rahat yenmeleri lazımdı....

Sözüm şudurki Karadeniz spor hiç bir takıma olmadığı gibi Ofsporada maddi manevi destek olmuyor......

Lige çıksada bir faydası olmayacak bizlere ve bölge futboluna.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Faik Bey siz benden daha aktifsiniz gördüğüm kadarıyla ama bir üst lige çıksa niye faydası olmasın ki bize? en azından alt yapıdaki oyuncular daha iyi bir ligde daha iyi duruma gelme şansı yakalayabilir.. Of spor a üzüldüm ama play off öncesi sahaya her şeyimizi koymak biraz zor.. Ayrıca karadeniz spor her hangi bir takıma maddi - manevi destek vermek üzere kurulmadı ki.. bize yani trabzon spor a oyuncu yetiştirmek için kuruldu.. Ha şimdiye kadar pek başarılı oldukları söylenemez ve bu yönleriyle eleştirilebilir ama o da zamanla olur diye umulabilir yine de..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Trabzon34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik Bey siz benden daha aktifsiniz gördüğüm kadarıyla ama bir üst lige çıksa niye faydası olmasın ki bize? en azından alt yapıdaki oyuncular daha iyi bir ligde daha iyi duruma gelme şansı yakalayabilir.. Of spor a üzüldüm ama play off öncesi sahaya her şeyimizi koymak biraz zor.. Ayrıca karadeniz spor her hangi bir takıma maddi - manevi destek vermek üzere kurulmadı ki.. bize yani trabzon spor a oyuncu yetiştirmek için kuruldu.. Ha şimdiye kadar pek başarılı oldukları söylenemez ve bu yönleriyle eleştirilebilir ama o da zamanla olur diye umulabilir yine de..
    Trabzon futboluna bir faydası olmadığı gibi Trabzonsporada bir faydası dokunmadı.....

Yaklaşık olarak 3 trilyon para harcandı bildiğim kadarıyla ama bir katkı göremedik henüz......

Bu para ile gelecek vadeden bir kaç oyuncu alınabilirdi onun yerine.....

Nereden
    İstanbul

son cümlemde söylemişim yukarıda zaten.. Trabzon spor a katkı vermiyorlar diye.. ama üst lige çıksa ve klüp üstündeki yükü azalsa daha iyi olmaz mı? Bir de bizler bu takıma ne kadar destek veriyoruz ki.. kaçımız maçlarını takip ediyoruz.. Kaçımız maçlara gidiyoruz.. Son şampiyonluk maçında bomboş tribünlere oynadılar.. Gene de kazandılar.. Destek vermiyoruz.. Yeni oyuncu almıyoruz, yetenekli oyuncuları (Sami gibi) başka takımlara veriyoruz.. sonra da başarı bekliyoruz.. Biraz haksızlık etmiyor muyuz?

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karadenizspor tüm liglerin en genç ve grubunun en az maliyetli takımı.
    Geçen yıl ki Karadenizsporla bu yıl ki Karadenizspor bambaşka yerdeler.
    Çeşitli milli takımlarda oyuncuları var.

Ben Akçaabatlıyım, bu yıl Karadenizspor Akçaabat'a hiç puan kaybetmedi ama Ofspor'a malubiyeti ve beraberlikleri var. Şimdi bende Karadeniz madem Of'a va Kars'a yeneliyor Akçaabat'a da yenilmesi lazım diyeyim de tam olsun!

Ofspor'un ismine lafım yok. O da benim takımım, Akçaabat, Aralıklı, Yalıncak gibi... Ancak bölge futboluna katkıdan bahsederken Ofspor'un kadrosunu göz ardı etmek ayrı bir garip olmuş...1979 doğumlu sporcular zannedersem bölge futboluna 1990'lı çocukların verebileceklerinden fazlasını veremezler ? Malesef Ofspor'da genç oyuncuların, ileride bir beklenti içine girebileceğimiz oyuncu sayısı bir elin parmakları kadar?

Yinelemekte fayda var.
    Karadenizspor profesyonel liglerin en genç takımı. Kadrosunun yarısı henüz bu yıl profesyonel olmuş oyunculardan kurulu. Gelecek için daha nasıl ışık verebilir?
    Konu Hotaman tarafından (10.05.2010 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ayrıca çokta umurumdaydı ofspor hee..

La havle..

Topla 1979'luk dedeleri sağdan soldan bölge futboluna katkı..

Buna mikro milliyetçilikten başka birşey denemez.. Sadece adı of diye..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Serdar Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligde kalabilmek için olağanüstü bir mücadele veren Ofspor, Kırşehir deplasmanında aldığı 2-1'lik galibiyetle bu amacına ulaşmayı başardı.
    Of ligde kalmış darbe felan yok !!!
    Türkiye'de Futbol'un Tanrısı TRABZONSPOR...
    #20 COLMAN

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Of ne ya ? Karadenizspor kendine faydalı olsun. Kendi biyerlere gelsin sonra düşünülür kime ne faydası olduğu.Abartmanın bir alemi yok. Şu ofçularıda bir anlamıyorum.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

İnşallah Bank Asya'ya çıkacağız.Play Off maçlarını yayın verecek mi ?
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bölge futbolu için bu sezon 2. ligde Karadenizspor'un yukarı çıkmasından önemli bir hedef yok .

Diğer bölge takımlarının ligde kalmasından daha önemlidir Karadeniz'in yukarı taşınması . Nifak tohumları ekerek , Altyapıdan çocuklarımızın oynadığı Trabzonspor genç takımı özelliğinde hem hoca hem futbolcu yetiştirmekte olan Karadenizspor'u dışlamaya gerek yok .

Hepsi çok genç ve her maç üzerine koyuyorlar . Geçen sezon Kars'ta yaşananlar ve Ofspor'un pozisyonu ortada iken Karadenizspor'un maça asılmadığını ima etmek şık değil . Ofspor , sezon boyunca enteresan puan kayıpları yaparken Karadenizspor'a danışmıyordu . Madem olayı deşiyoruz , önce Ofspor'un fikstürüne bakmak gerekir .

Karadenizspor'u Bank Asya'ya taşıyabilirsek , 2. ligdeki bölge takımlarını yeniden programlamak yerinde olacaktır .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı turko_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karadenizin bankasyaya çıkması demek 2 yabancı daha fazladan almak demek
    Onlar Brüls ve Papy olur abi.

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar Brüls ve Papy olur abi.
    çok da iyi olur bence...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar yapılanın milliyetçilikle ilgisi yok.....

Ben Trabzon ofa 5-0 yenilsinde averaj düzeltsin demedim...... Maçı satsında demedim.....

Sadece normal futbolunu oynayıp kazanacaktı daha önceki sayısız maçta olduğu gibi.... Şimdi Rizespor ligd eolsa ve rakibini yensek kötü bir şeymi yapmış olurduk...

Ben her şeyden önce Trabzonluyum..... Ama Sebatıda severim , Yalıyıda , Sürmeneyide , doğduğum yer olan Ofsporuda tutarım....

Bir takımın 3. ya da 2. ligde olmasının sayısız faydaları var. Sadece maç günleri olan ekonomik canlılık bile gözardı edilemez. Onu burda tartışmayacağım...

Ancak beni mikromilliyetçilikle ya da bölgecilikle ihtam eden arkadaşlarıma çok kırıldım. Hayatımda yapmadığım ve yapmayacağım bir şeydir bu.. Sözgelimi karşı köyden olmasına rağmen Sayın Albayrakın en büyük muhaliflerinden biriside bendim.... E neden Oflu diye savunmadım.... Çünkü yaptıkları yanlıştı bana göre....

Böyle bir ithamı kesinlikle kabul etmiyorum.....

Karadenizsporada yükselme grubu yolunda başarılar diliyorum......

Saygılarımla....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı faithus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok da iyi olur bence...
    Yani.

Türkiye futboluna uyum sağlamış olurlar. Sertliğe vs.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçlar sonuçta 90 dakika ve eleme üsülü belli olmaz diyorum ben ama çıkma şansımız nedir arkadaşlar.geçen sene yanılmıyorsam 1 maç oynayıp geri dönmüştük bu sene 3 maçıda oynayabilecek ve çıkabilecekmiyiz sizce??
    Saygılarımla,
    Adem Hotaman.

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Konuyu okudukça Bana; "Bir Kupa daha Geliyor..." geldi ama,

Bu Gençlerin Kattikları futbol işe yaramaz, böylece Play Off'ta'da 3. oluruz. Bizim 2.Lig'imizde, Dünya klas'i halinde futbol oynamak çok zor.
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya'daki maçlarda seyirci destegi çok önemli umarım taraftarımız gelir..
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

İnşallah çıkarlarda maçlarını TV den izleriz..
    Ama işin doğrusu bu kadar genç oyuncular ile Bank Asya ya çıkılabileceğine inanmıyorum.
    Benim kanaatim Karadenizspor yapısı gereği(gençleri oynatmak) hem 2. ligte kalacaktır..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mert Marabaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.) Türk Telekom
    2.) Tokatspor
    3.) İskendurun Demir Çelik
    4.) Çorumspor
    5.) TKİ Tavşanlı Linyitspor
    6.) Konya Şekerspor (Son haftadaki maçlara göre Eyüp'te olabilir.)
    7.) Adanademirspor
    Kac takim cikiyor...?
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kac takim cikiyor...?
    1 takim cikiyor.

Umarim karadeniz cikar ama belli ki cok zor olacak.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forumda bir Ofspor karşıtlığı son zamanlarda almış gidiyor.Karadenizsporun çok doğru bir proje olduğunu 2 yıldan beri savunan biriyim.Geçen yıl Trabzonsporun transfer ettiği oyunculardan ağırlıklı bir kadro vardı maliyet olarakta daha pahalıydı.2 lig kulüplerinden alınan oyuncuları büyük transfer diye al basının karşısına at imza töreni düzenle iyice havaya sok 15-20 gün sonra hayde siz karadenizspora de sonrada o oyuncudan fayda bekle.Bunun yanlış olduğu görüldü ve bu sezon paf takım ağırlıklı bir kadro oluşturuldu.Karadenizsporda en fazla para alan oyuncu 40-50 bin lira alıyordur.Geçen yıl ise İsmail'e Fatih Altundağ'a Yakup'a Eren'e ciddi paralar ödenmişti.

4-5 hafta önce Karadenizsporla Ofspor arasında 1-1 sonuçlanan maçtan sonra delikanlı gibi mücadele eden çirkin söylentilere karşı terinin son damlasına kadar mücadele eden Karadenizspor oyuncularını kutlamıştım.Aynı mücadeleyi Kars karşısında da takımın göstermesini beklerdim.Ancak Ahmet Hoca sahaya yedek takımla çıkarak amaçsızca Karsa geldiklerini belgeledi.Geçen yıl Arsinspor düştü bu yıl 3. ligden Sürmene düştü.Ofspor 2. ligde düşmeme adına uzun süredir verdiği mücadeleyi kazandı.

Karadenizsporun bölge takımlarına maç vermemesini garipsemem çünkü doğru olanda budur ancak Karadenizsporun Ofa Sebata Karşı as takımla oynayıp Karsa karşı yedek takımla oynamasının mantığı yoktur.

Of Sürmene Araklı Arsin Sebat Olmadan Karadenizspor var olamaz bunu kimse görmezden gelmesin!
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karadeniz ne yapıyor oyuncular ne durumda valla hiç takip etmiyorum play off a kalmışlar ama çıkabileceklermi acaba, zor gibi...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Karadeniz'in bir Üste çıkması herkes için en hayırlısı
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)