Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Europan Super Cup Liverpool’un

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biraz erken mi oldu bilmem ama Avrupa Süper Kupanin sahibi Liverpool oldu hayirli ugurlu olsun.Ama is futbola gelince bence haketmediler.Böyle kisiliksiz bir futbol oynanmaz.Bu takimin herseyi Gerard'miydi?Gerard olmayinca takima ne oldu, fos oldu.Hiçbir organizsazyon göremedim ben.Luiz Garcia ise basli basina bir facia.Bu adam nasilda Liverpool'un en iyi futbolcularindan biri olur hala anlamis degilim.Kim ne derse desin bu adam vasat bir oyuncu asla ve asla Liverpool'a yakismayacak bir oyuncu.Yildizi olmayan parlak ve istah açici futbol oynamayip göze hitap etmeyen, buna ragmen kazanan, Liverpool benim fovrim degildir kesinlikle.Bu maç CSKA Moskova'nin hakkiydi.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KeeN'e büyük oranda katiliyorum ama benim favorim Liverpool'du ne kadar haketmseler de.Takim Gerard'siz olmuyor demek ki.Garcia'yi ben de begenmiyorum.Josemi felaket bir futbolcu Carvalho dagitti onu.Sisokko banko oynar bu takim da bence Hamann'i da kesebilir.

He unutmadan bi aralar Akinfeev demistim simdi oturup izleriz hep birlikte.Edited by: #10 Muhtelif

Nereden
    Trabzon

Akinfeev muhtesem bir kaleci sana katiliyorum.Ama Liverpool'un futbolu bana hiç tat vermiyor ayrica Benitez'ide hiç begenmiyorum.Bir yerde Ankaraspor bir yerde Liverpool maçi olsun ben Ankara maçini izlerim.Liverpool kendini seyrettirecek futbol oynamiyor.Luiz Garcia'da ayna gibi günes vurursa ve sana dönükse ancak o zaman parlar.Devamliligi olan bir süper yetenek degil, Benitez'in torpiliyle o takimda barinabiliyor.Koskoca Liverpool'un böyle kisiliksiz futbol oynamaya hakki yok.Bence bu sene Liverpool'un Premier ligde ve CL'de esamesi bile okunmaz.Milan Baros'u da Aston Villaya vermisler ki isleri baya zor.

Nereden
    İstanbul

Rafa Benitez konusunda sana katilmiyorum söyle ki evet futbolu zevk vermiyor adamin skora yönelik bir futbol ve Liverpool'un kültürüne de yapisina da uymayan futbol tipki Trabzonspor'da oldugu gibi ancak çok zeki bir ve yetenekli oldugundan eminim.Oynattigi futbol zevk vermiyor evet bunu kabul ederiz.Milan Baros Liverpool'da bence bekleneni veremedi.Geçen sene Liverpool'un gol sorunu vardi ki hala öyle gözüküyor.

Nereden
    Trabzon

Rafa Benitez'e ben hiçbir zaman futbol cahili demem, demem de yanlis olur zaten.Ama bence iyi bir T.direktör degil.Hele hele Morinho ile kiyaslanmasi bence çook büyük hata.Elma ile armut kiyasi yanlis oldugu gibi.Benitez top oynatmiyor oyunu kitliyor ve de sans melekleri herdefasinda Liverpool'a yardim ediyor.bu maçta bile CSKA farki açabilirdi, biraz laobali oynadilar ve cezasini gördüler.Liverpool tel tel dökülüyordu.Ortalari ve uzun paslari ile ünlü Ingilizler bir tane isabetli orta ve pas yapamadilar cesa alanina.Izlerken gözlerime inanamadim bu Ingiliz takimimi diye.Bence Benitez'de Lucscu gibi korkak futbol oynatan beraberligi bulunmaz nimet bilen futbolu çirkinlestiren, oyun içerisinde hucuma dönük atraksiyon yapmasini bilmeyen t.direktörlerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklima birsey takildi;

Liverpool çok kisiliksiz oynadi,futbolu zevk vermedi diyorsunuz..Sonra da diyorsunuz ki Akinfeev süper kaleci (bence de iyi kaleci,ona lafim yok..ayrica maçi izlemedim) Peki Liverpool iyi oynayamadiysa, pozisyon üretemediyseAkinfeev'in bu maçtaki performansindan nasil övgüyle sözedebiliyorsunuz??

Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Aklima birsey takildi;

Liverpool çok kisiliksiz oynadi,futbolu zevk vermedi diyorsunuz..Sonra da diyorsunuz ki Akinfeev süper kaleci (bence de iyi kaleci,ona lafim yok..ayrica maçi izlemedim) Peki Liverpool iyi oynayamadiysa, pozisyon üretemediyseAkinfeev'in bu maçtaki performansindan nasil övgüyle sözedebiliyorsunuz??
    Sahsen ben Akinfeev iyi kaleci dememim sebebi daha önceden bilmem ve maçlarini seyretmemden ötürü.Yoksa Liverpool kaleye sut bile çekmedi ki Akinfeev'e fazla is düsmedi.(Ben sadece 90 dk izledim)

Akinfeev ile ilgili yorumlarim bu maçla alakali degil yani daha öncesine dayaniyor.Ve yine tekrarlamak istiyorum Akinfeev iyi kaleci ve gelecegi çok parlak.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Aklima birsey takildi;

Bu yorumu beklemezdim dogrusu.

Keen abi ben Mourinhoya kilim.

Nereden
    Trabzon

Morinho denilen adam biraz aksi ve ter bir kisilik.Kimse ile uyumlu degil, sorunlu bir sahsiyet (büyük spor insanlari gibi).Ama tam bir teknik direktör.Kariyer bakimindan da taktik ve teknik bilgi bakimindan da.Benitez Morinho'nun eline su bile dökemez.Adam istedigi zaman istedigi gibi oyunu yönlendiriyor, istedigi vakit hucüm istedigi vakit süper savunma yapabiliyor.En önemlisi de takimina yarayacak oyuncuyu bulup aliyor.Isine yaramayacak oyuncuyu tek kalemde siliyor , iyi oyuncu olsalar bile (ÖR: Hessilbank,S.Parker vs.)

Nerde degisiklik yapacagini çok iyi biliyor, medyayi ve futbolculari çok iyi yönlendiriyor.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hamann'da büyük ihtimal Bolton'a transfer olacakmi$.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Liverpool Sali gunu CSKA Sofya`ya karsi Sampiyonlar Ligi on eleme maci oynadi. O maci oynayan kadro ile bu maci oynayan kadro arasinda5-6 degisikik vardi. Adamlar sadece sembolik degeri olan bir kupa icin Sampiyonlar ligini atese atmak istemediler ve agirligi sampiyonlar ligi macina verdiler haliyle. O nedenle olacak saniyorum, Liverpool`lu oyuncular oldukca isteksiz ve gayri ciddi idiler. Gerrard gibi takimin atesleyicisi bir oyuncu da sahada olmayinca macin buyuk bolumunde seyirciyi uyuttular. Cisse oyuna alinmasa (ki attigi iki golde de sans faktoru yardim etti) Liverpool bu kupayi asla alamazdi. CSKA forvetlerinin yakaladiklari kontrataklarda laubali hareket etmesi de bir baska faktor oldu. Neticede tatsiz tuzsuz maci Liverpool adi ve sansi sayesinde kazandi.

Son soz de Mourinho`yu uyumsuz diye tarif eden arkadaslara: Uyumsuz bir adam egosuzirvede bir cok yildiz futbolcudanuyumlu bir takim olusturabilir mi? Onun kisiligini uyumsuzdan ziyade, arogant, kendini begenmis, narsisist olarak tanimlayabiliriz. Prensiplerini cok onemser ve kimseye noktada taviz tanimaz. Sivri dillioldugu icin de yaptigi aciklamalar medyada cok yer buluyor veIngiltere`de cogunluk kendisini seviyor.

Nereden
    İstanbul

Rafa Benitez sanirsam o kisitli kadroyla Chelse'yi yenmisti Mourinho o zaman neredeydi.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yorumlara katilmiyorum...Lucescunun besiktasida zevk vermiyordu?Ben artik Trabzonun zevk vermesede bi basari elde etmesini istiyorum...

EMIR BAYRAK ABIME ÇOK AMA ÇOK KATILIYORUM ALINTI YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ DAHA TAM ÜYE OLAMADIM AVRUPADA BIRÇOK TAKIM FUTBOLU TAT VERMEDIGI HALDE BIR ÇOK BASARI KAZANDILAR

ÇOK HAKLISIN EMIR BAYRAK ABI

bencede süper kupa cskanindi..

iyi oynayan kazansin temennileri bosuna gidiyor bazi maçlarda.

futbolun isi belli olmuyor

Cska salakligina yansin göz göre göre kupayi verdiler...

Kupa ne cskanin ne de liverpoolun hakkiydi 2 tarafindafutbol oynadigini zannetmiyorum gercekten mac bitsede gitsek havasindaydilar...Ama ben baska konuya deginmek istiyorumbana gore liverpool gecmisiyle dunyaninen buyuk takimi gecen yilin sampiyonlar ligi bu yilin super kupa sampiyonu vecamia olarak buefsaneyi canlandirmakistiyorlar fakatyonetim para oldugu halde yildiz yerine adi dedigimiz 2.kalite klasik futbolculari aliyor:zenden,crouch,sissoko ve harcana paraya baktigimda ne kadar bos bir yatirim oldugunu goruyorum..ve boyle dusununce liverpoolu bu yilki trabzonspora cok benzetiyorum

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

csk yi da takim bilirdim.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)