Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ya takim kötüye giderse?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar seri galibiyetlere devam ediyoruz, büyük ihtimalle SL ligini garantiledik, TV'lerde takimimiz ve camiyamiz hakkinda cok hos konular konusuluyor, hepsi pozitif ...ama...

ya isler kötüye giderse ???(futbolda olan seyler)...

herseye hazirlikli olalim, karadeniz insani fazla sabirli degildir, bu sene büyükbasarilar bekliyoruzv.s.... ne olursa olsun bu yönetimin, Ziya hocanin ve futbolcularin arkasinda olalim, 5-6 mac kazanamasak bile...ki bunun olacagini zannetmiyorum...
    Baskanimiz gibi tevazulu, Ziya Hoca gibi gayretli olalim...Edited by: AvniAker

Guests
    Ziyaretçi

ewet...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kibire kapilmayalim yeter. Iyiyiz. Anadolu takimlari hariç istanbullular bile bizi destekliyor, biz olamazsak onlar olsun diyorneden çünkü artik abartilmis sevinçler yapmayan mütevazi ama tuttugunu koparan Trabzonuma sevgi artti. Gelelim cavcavcavin doldurusuna gelip her firsatta bizi asagi çekmeye çalisan anadolu kulüp yönetimlerine. Tek dilegim sehirlerinin sesi olsunlar. Denizli'nin yarisi febeli degil ama yönetim sirf febeli. Istanbul'a direnen tek baskan Cemal Aydin.

Her galibiyette Meydan'da araba salladigimiz arkadaslar. Sizinle gurur duyuyorum.

Biz ne kötü zamanlar gördük, gönlümüzdeki askta bir gram azalma olmadi çok sükür. Her sey kismet, biz hiçbir çikar gözetmeden gösterdigimiz destegimizi takimimizdan esirgemezsek Allah'in izniyledaha nicebasarilara ulasiriz. Pazara kadar degil mezara kadar...

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZON

Nereden
    Amasya

bu takimi hele lige kimze tutamaz

Hep destek tam destek.Bize düsen en büyük görev bu degil mi arkadaslar.Bu Trabzonspor bizim gurur duyalim.Alkislayalim.Düsman çatlatalim.Iyi gündede kötü gündede.

Hep beraber...Hep beraber...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar seri galibiyetlere devam ediyoruz, büyük ihtimalle SL ligini garantiledik, TV'lerde takimimiz ve camiyamiz hakkinda cok hos konular konusuluyor, hepsi pozitif ...ama...

ya isler kötüye giderse ???(futbolda olan seyler)...

herseye hazirlikli olalim, karadeniz insani fazla sabirli degildir, bu sene büyükbasarilar bekliyoruzv.s.... ne olursa olsun bu yönetimin, Ziya hocanin ve futbolcularin arkasinda olalim, 5-6 mac kazanamasak bile...ki bunun olacagini zannetmiyorum...
    Baskanimiz gibi tevazulu, Ziya Hoca gibi gayretli olalim...

basligi görünce ne alaka dedim ama düsüncelerin tabiki çok dogru.bence baslik düsüncelerini pek anlatamamis [img]smileys/smiley4.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ölümüne Trabzon. Sen Sampiyon olmasanda, Kupalari almasanda..... Seni seviyoruz !!!

Muhakkak takildigimiz,tökezledigimiz haftalar olacaktir.Bu devran hep böyle dönmez.Sonuçta bu çocuklar da insan ve mutlaka düsüs yasadiklari anlar olacaktir.Önemli olan bu anlarda fazla panige kapilmadan,telâs yapmadan destege devam etmek ve takimin bu dönemi en az hasarla atlatmasina yardimci olmak.

Analyzer
    Ziyaretçi

En kötü sonuçta bile destek olmamiz gerekir takimimiza. Avni Aker'de tribun korkusundan futbolcularin dizlerinin titredigi gunlere geri donmek istemeyiz degil mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Baskana yakin bir kaynaktan aldigim bir duyuma göre , Aralik'ta baskanin birakma olasiligi varmis ... Zaten isleri yoluna koymak için kisa süreligine geldim , sampiyonlar ligine katilalim, borsaya açilma islerini düzene koyalim , ben burakacagim diyormus.

Bu durum takimi karistirabilir , simdiden bir seyler yapmamiz gerekir diye düsünüyorum.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dediklerini yaptiktan sonra bu takimda herkes baskanlik yapmak ister ve çok kolay olur...zor dönemde yaptiktan sonra meyvalari toplayacagi dönemde birakmasi çok çok yanlis olur..birakacagini sanmam...istese bile israrlar sonucu kalir....kalmasi da lazim..

ama söyle bir durum da var, yönetimde tam bir birliktelik olmadigi, çatlak seslerin,anlasmazliklarin oldugu söyleniyor...aslinda bana göre yönetim kurulunda kafa göz her türlü tartisma yapilir ama karar verildikten sonda herkes uyar, hiçbir sorun olmaz...ama bu yönetimle uyumlu degilse yöneticiler degisibelir aralik ayinda...

aynen katiliyorum geçen hafta kayseriye giderken basinin tirmandirdigi konudan sonra eyvah dedim gidiyor Ziya Hoca... Allahtan problem çabuk çözüldü.

Allaha emanet...

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz basarili sonuçlar aldikça bu basin bizi karistirmaya çalisicak tartisma ortami yaratip reyting pesinde kosacak. Oyuna gelmeyelim her zaman takimimizin ve hocamizin arkasinda duralim. Ziya hocaya güvenmeyen varmi bence yok. Bu yüzden uzun süreli kontrat yapilip onunla çalisilmali. Tipki Manchester United gibi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    En kötü sonuçta bile destek olmamiz gerekir takimimiza. Avni Aker'de tribun korkusundan futbolcularin dizlerinin titredigi gunlere geri donmek istemeyiz degil mi?

Evet cok dogru tesbit eskisikadar degil amabu takim dahahala disarida daha rahat ve guzelfutbol oynuyor bir an once bu takima avni akerde,deayni rahatligi hissetmeleriicin taraftara onemli bir gorev dusuyor.saygilar
    Edited by: objek

Nereden
    Trabzon

cok güzel seyler yazmissiniz...

hep destek, tam destek...![img]smileys/smiley32.gif[/img]

takimiz iyi gidiyor ve onlara ne pahasina olursa olsun sahip çikalim

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece iyi gününde destek olanlardan degiliz,olmayacagiz da... saygilar...

Nereden
    Trabzon

Alıntı grandiose Nickli Üyeden Alıntı
    sadece iyi gününde destek olanlardan degiliz,olmayacagiz da... saygilar...

Gitmez kardesim dua edelim de kötüye gitmesin ! Bu takim su anda gerçekten tartismasiz lider ve bütün otoriteler sampiyonluktan bahsediyorlar....

Bu sene özlem bitecek gibi...........

Analyzer
    Ziyaretçi

Bir zamanlar takim kötüye giderse bile destegimizin sürecegini söylüyorduk hep beraber. Simdi ise o bahsedilen destek ortada yok. Kupada yari finaldeyiz, sampiyonluk için olmasa sampiyonlar ligi için iddiamiz devam ediyor. Borsaya açiliyoruz. Canlanalim biraz. Takimimizi destekleyelim.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ben yapilan tepkilerin günlük basarisizliktan kaynaklandigini düsünüyorum.Yoksa Trabzonsporu tutan hiç bir taraftar ne bir maç ne iki maç ne sl.ne bir sezon için takimina küsmez.Bunun en basit örnegi 22 yildir hasret olunan sampiyonluga ragmen hala burda olmamizdir.

YENSENDE YENILSENDE TARAFTARIN SENLEEEEEE
    SEVINCINLE HÜZÜNTÜNLE SENINLE BIRLIKTEEEEE

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Bir zamanlar takim kötüye giderse bile destegimizin sürecegini söylüyorduk hep beraber. Simdi ise o bahsedilen destek ortada yok. Kupada yari finaldeyiz, sampiyonluk için olmasa sampiyonlar ligi için iddiamiz devam ediyor. Borsaya açiliyoruz. Canlanalim biraz. Takimimizi destekleyelim.

aynen katilyorum..bi ouan kaybindan sonra 500 tane topic açiliyor..yapmayin gözünüzü seviim yaw...

Destege aynen devam ona bise dedigimiz yok ama bakin antep, besiktas, ankara maçlarinda kaybedilen 8 puan bizi sampiyonluktan etti. Biraz daha dikkatli olmalari gerekmezmiydi???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)