Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ya takim kötüye giderse?

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Destege aynen devam ona bise dedigimiz yok ama bakin antep, besiktas, ankara maçlarinda kaybedilen 8 puan bizi sampiyonluktan etti. Biraz daha dikkatli olmalari gerekmezmiydi???

KESINLIKLE

Destege devam hala sampiyonlar ligi için sansimiz var vegalatasarayi yenecek güçteyiz.Futbolcularida inandiralim.

Ne olursa olsun dikkatsizlik, sanssizlik, beceriksizlik...

Hepsi ayni kapiya çikiyor..

Destek sartlara göre devam etmemeli.

Hep destek tam destek.......

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı vega Nickli Üyeden Alıntı

Destege devam hala sampiyonlar ligi için sansimiz var vegalatasarayi yenecek güçteyiz.Futbolcularida inandiralim.

Imza

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu baslik nerden hortladi...

Valla son 3 haftaya bakiyorumda tam 8 puan kaybetmisiz... Takim asla kötü oynamiyor. son üç haftada öyle pis öyle ters goller yedikki çok sansizdik. defansda sorun var tabiki ancak yedigimiz golleri amatör kümedeki takimlar yemiyor..

Ankara maçinda özellikle ikinci yari mükemmel futbol oynadik ancak o sans denen melet hiç yanimizda olmadi....

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

HEP DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    İstanbul

takim nereye giderse gitsin biz hep yaninda olacagiz.lütfen skor taraftari olmayalim. 3 sene önce takim küme düsmemeye oynarken bile okuldaki arkadaslarla trabzonsporumuzun maçini izlemeye büyük bir zevkle giderdik ve her golde çilginlar gibi sevinirdik. Diger takim taraftari arkadaslarida siz ne biçim taraftarsiniz bu takimdan daha ne bekliyorsunuz der ve bize garip garip bakarlardi.yani o günleri söyle bi göz önüne getirdim de baya mesafe yolaldik. O zamanlar bile sevgimizden hiçbirsey eksik olmazdi.bu nedenle; takim nereye giderse gitsin, bizde geliyoruz arkadas...!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

...

ben de bu soruyu soracaktim.. baktim analyzer hortlatmis[img]smileys/smiley36.gif[/img]ayrica konuyu açan arkadas da iyi görmüs dogrusu gelecegi.. gerçi kahin olmaya da gerek yok.. lig basladiginda siradan takimlarla maçlar yapip kazaniyorduk.. büyük maçlara gelip de kaybedince isler dogal olarak kötüye gitti.. sanirim bu konu ziya hoca zamanindan kalma.. ziya hoca da gitti.. senol hoca geldi.. 'kuzey yakasinda degisen bir sey yok' her zaman ki gibi.. 'aci seyler Haluk.. fakat gerçek diyoruz..' diyordu Tevfik Fikret.. öyle bir seyler iste..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

...

ben de bu soruyu soracaktim.. baktim analyzer hortlatmis[img]smileys/smiley36.gif[/img]ayrica konuyu açan arkadas da iyi görmüs dogrusu gelecegi.. gerçi kahin olmaya da gerek yok.. lig basladiginda siradan takimlarla maçlar yapip kazaniyorduk.. büyük maçlara gelip de kaybedince isler dogal olarak kötüye gitti.. sanirim bu konu ziya hoca zamanindan kalma.. ziya hoca da gitti.. senol hoca geldi.. 'kuzey yakasinda degisen bir sey yok' her zaman ki gibi.. 'aci seyler Haluk.. fakat gerçek diyoruz..' diyordu Tevfik Fikret.. öyle bir seyler iste..

abicigim, kalb gözüm acildi benim siz uyuyorsunuz yaaa [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

damarlarim bu asil kan aktikça 'ya takim kötüye giderse?' diye sormayacagim kendime.

ya bu takima birsey olursa?asil o zaman ne yaparim ben??

Nereden
    Trabzon

BU NASI YORUM ARKADASIM YA. SAMPIYONLAR LIGI IÇIN HALA SANSIMIZ VAR NE DEMEK. SAMPIYON OLACAGIZ BIZ. ARADAKI FARK ÇOK DEGIL, FUTBOLCULARI INANDIRALIM DIYOSUNDA ÖNCE KENDIMIZ INANALIM.

SAMPIYONLAR LIGI GARANTI- SAMPIYONLUK % 51...

Guests
    Ziyaretçi

Sampiyonluk gitti diyenler matematik bilmiyor,hesap kitap bilmiyor..!

hersey bitti diyenler ise bizden degildir..!

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

...

Sevgili Cenk evetben hortlattim ne var[img]smileys/smiley17.gif[/img]. Vurgulamak istedigim konu her sartta taraftarlik görevimizin destek vermek oldugudur. BMN'nin slogani gibi: sonuna kadar, hep birlikte!Sadece isler iyi giderken degil, kötü giderken de hep birlikte! 'Güzel seyler Cenk...taraftarlik diyoruz'. Öyle birseyler iste.Edited by: Analyzer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Biten hiç bir sey yok. Kaldigimiz yerden devam ediyoruz.Dün aksam Liverpool-Juventus maçini izleyenler mutlaka farketmislerdir. Liverpool maça 4-5 tane as oyuncusundan yoksun çikti.KalelerindeSampiyonlar liginde ilkmaçina çikan 19 yasinda bir çocuk vardi.Ama o taraftarlari var ya,tek kelimeyle olaganüstü.Hiç susmadan,sürekli söyledikleri sarkilarla takima destek oldular.Ve maçi 2-1 aldilar.Bu takimda yillardir sampiyon olamiyor,ama lütfen ligdeki herhengi bir maçini izleyin,o çosku o inanç takima her seyi yaptirir.

20 yildir Trabzonspor'un maçlarina giderim,o coskunun onda birini hiç bir zaman göremedim Avni Aker'de. Bugün herkesin hayranlikla izledigi bir Chelsea var. Bu yila bakmayin,önceki yillari hatirlayin.Tribünlerin nasil oldugunu bir gözünüzün önüne getirin. Ve Chelsea'nin 50 yildir sampiyon olamadigini da hatirlayin lütfen. Ne yazik ki taraftarlik kültürü bizde çok düsük düzeylerde.Umarim bir an önce bu sorunumuzu hallederiz.

Bir yerden baslamak gerekirse bugün Trabzonspor'umuzun hisse senetlerinden alarak ise baslayabiliriz. Ve ilk maçimizda bize ayrilan tribünü hinca hinç doldurup gs yi yenmek için takimimiza sonuna kadar destek verebiliriz,devamini zaten sizlerde biliyorsunuz...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

NE ZAMAN KENDIMI TS MACINA KONSANTIRE ETSEM YENILIYORUZ,NE YAPSAM BU HAFTA SEYRETMESEMMI,SEYRETMEDENDE OLMUYORKI

biz desdegimizi çekmedigimiz sürece takimin kötüye gidecegina inanmiyorum

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takim kötü gitse bile trabozunumu desteklerim çünkü bu takimda bende bagimliklik yapti trabzonspor benim hayatimdan cikaramayacaklarim kadar özel ve tek

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

BU NASI YORUM ARKADASIM YA. SAMPIYONLAR LIGI IÇIN HALA SANSIMIZ VAR NE DEMEK. SAMPIYON OLACAGIZ BIZ. ARADAKI FARK ÇOK DEGIL, FUTBOLCULARI INANDIRALIM DIYOSUNDA ÖNCE KENDIMIZ INANALIM.

SAMPIYONLAR LIGI GARANTI- SAMPIYONLUK % 51...
    mahir abi sampiyon olmamiz için büyük bir mucize gerekir ama sampiyon neden olmasin sampiyonlar ligi sansimiz baya yüksek ama ona bakilirsa bence

*Levent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben Trabzonu Ilk Üç e Girmedigindede Tutuyodum 2 Ligdede Olsa Sonuna Kadar Bordo Mavi Derim

Alıntı *Levent* Nickli Üyeden Alıntı
    ben Trabzonu Ilk Üç e Girmedigindede Tutuyodum 2 Ligdede Olsa Sonuna Kadar Bordo Mavi Derim
    olay bitmistir arkadaslar bizim gibi boleee dusunen kardeslerimiz oldugu sürece bizi yildirmalari cok zor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

trabzonspor sevgisi; lig totosundaki siralamalara göre degisim gösteremeyecek kadar derinlerdedir. trabzonspor sadece bir futbol takimi olmanin ötesindedir. trabzonspor; mazlumlarin çeliklesmis iradesi, aklin ve vicdanin insan yüregiyle bütünlesmis halidir.

hiç; batini olanin zahiri olandan etkilenip özünden kopabilecegine inanilir mi?

bin selam trabzonsporuma..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)