Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çözüm: Trabzon merkezli bir yayin ?

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendi göbegini kendin keseceksin!
    Servet Özkara | Günebakis | 26.08.05

Trabzonspor?u temsilen kimsenin katilmadigi programlarda Trabzonspor üzerine ahkam kesenleri hala dinliyor musunuz?
    Ben sahsen bu azaptan kurtardim kendimi sonunda.
    Eger maçin görüntülerini yakalarsam izliyorum, yakalayamazsam koy ver gitsin!
    Trabzonspor?u yönetenlerin yerinde olsam bunlara telefonla dahi baglanmam.
    Zaten asil gerekli oldugu zamanlarda baglamiyorlar, söz hakki vermiyorlar.
    Kendi kendilerine çalip oynasinlar, ne söylerse söylesinler.
    Trabzonspor aslinda bu konuda çok geç kaldi.
    Kendisini duyurmak için kimseye ihtiyaç duymayacak hale çoktan gelmeliydi.
    Baska da sansi yoktur, kendi göbegini kendisi kesecek.
    Hele ligin sonu yaklasip da isler kizissin, hele bir de Trabzonspor iddiali konumda olsun, degil söz, selam bile vermeyecekler, selam!

Yapilacak tek sey var;
    Yerel kanallardan birini uyduya çikaracaksin..
    Artik satin mi alacaksin, yoksa katkida mi bulunacaksin bilemem.
    Bildigim su, ondan sonra sabah aksam bombardimana geçeceksin.
    Baskani, yöneticisi, teknik adami, futbolcusu, gazetecisi, eski futbolcusu nesi varsa total futbol oynayacak.
    Toplu hücum, toplu savunma.

Fazla açilmadan, sagda solda bürolar kuracagim diye üç kisilik isi otuz üç kisiye yaptirmadan, paralari isin ehli olmayanlara kaptirmadan, konuyu hedeften saptirmadan Trabzon merkezli bir yayinla hem etegindeki taslari dökeceksin, hem dünyadaki Trabzonsporlular'i ekranin basina çekeceksin, milletin yüreginin sisini indireceksin.
    "Oooh bee, dünya varmis!" dedirteceksin.

Sadece futbolla yetinmeyip Trabzon?un dört bin yillik geçmisine dalacaksin, sanatindan, kültüründen dem vuracaksin, oradan turizmine geçip, ticaretine ugrayacaksin, velhasil Trabzon?u sadece Trabzonspor sananlara "Yaa öyle mi" dedirtecek, bazilarina da dünden bugüne yazdiklari ipe sapa gelmez seyleri yedireceksin.

Çok fazla bir para tutacagini da sanmiyorum.
    Kadroya zar zor girebilen, olmasa da olur bir oyuncunun maliyeti kadar tutmaz sanirim!Edited by: sanatik

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ewet bu yorumu bende bugün gazeteden okudum . çokta dogru diyor. dedigi gibi fazlaca bi masrafi yoksa süper olur. yani buna gerçekten ihtiyacimiz var. dünmyanin heryerindeki taraftarimiz dogru haberi burdan ögrenir. yalan yanlis yazilanlara itibar etmezler artik. insallah böyle bisey yapilir.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aslinda bukonuyu açmamin sebebi bahsedilen gerçekden bir çözüm sayilip sayilmayacagini görüsmek ve direkt TS TV konusu olmaisteği degil.

Edited by: sanatik

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Son derece önemli bir konu. Hele hele bizim için çok önemli bir konu bence. Medyada sesimizi soluumuzu çikarttirmiyorlar. Her birinin kalemsörleri istedikleri gibi yönlendiriyorlar gündemi. Biz ise resmen elimiz kolumuz baali olanlari seyredip savunma yapiyoruz sürekli. jimLASTIKçilerle febelilerin bi ara kapismasi vardi. Hatirlayin medyayi nasilda lehlerine kullaniyorlardi. Zira bu devirde biz istesekte istemesekte görsel ve yazili medya büyük bir güç hatta silah. Profesyonelce, kaliteli bir yayin yaptiktan sonra bu isi bizden ii kivirabilecek kimse yok arkadas. Trabzon, Karadeniz ve futbol. Istanbul kulüplerinle mukayese edildiinde müthis zengin bir içerik. Bu konuyu yönetimimiz muhakkak ciddi ciddi düsünmeli ve hayata geçirmeli.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

müthis bisey olur.Trabzonun nekadar eski bi tarihi oldugunu , futbolunu anlatsak çok güzel programlar çikar ortaya. ve gurbetteki trabzonspor sevdalilari için vitamin olur.

Nereden
    Ankara

sadece trabzonla kalmamali bence mesela öyle bir program olsun ki trabzonlu olmayip trabzonsporlu olanlarin hikayesini anlatsin

mesela

metinulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Harika olur.Insani en iyi kendi dili anlatir.Bu istanbul medyasinin elinden kurtulmus oluruz.

Zaten anlamis degilim sanki dünyanin 30 sene gerisinden gidiyoruz ne basketbol takimimiz ne voleybol takimimiz nede bir kanalimiz var bu kadar acizmiyiz yaaa[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

sanildigi kadar kolay degil uyduya cikmak filan..ama olanaksiz da degil..

YENI BI KARADENIZ TV ÇIKMIS O TAM SPOR YAYININA BASLAMADI ONUN BASLAMASIYLA BIRAZ DAHA KENDI TVMIZDE KENDI YORUMUMUZU YAPMAYA BASLARIZ

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Gurbette olan biri olarak böyle bir TV'ye ihtiyaç oldugunu düsünüyorum.Trabzonspor eliyle olursa daha güzel olur.TEKKELIMEYLE GEREKLI.

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Sanatik nerelerdesin abi ya özlettin kendini.

Bende servet abi ye katiliyorum ve aynen yaptigi gibi yapiyorum serefsizleri izlemiyorum, meltem tv de ara sira yakaladigim spor progrmini izliyorum onlarinda ne zaman verdigini bilmiyorum programi varsa bilen saatlerini falan yazarsa iyi olur.Ve bu tv konusuyla yönetimimizin ilgilenmesi gerekiyor.

falcon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Olmasi sart tabi hem ne kadar büyük bi masraf olabilirki dediginiz gibi kadroya giremeyen bi oyuncunun yillik aldigi para rahat karsilar ki ordan karda edilecektir bunuda hesaba katin bi basta masraf yapilir sonra kenidi bütçesini karsilar ve bunu Trabzondakiler anlayamaz banada geçen yil söyleseler gerek yok derdim ama gurbet farkli bunuda düsünerek adim atilmali ve yapiliyosa ciddi biseyler yapilmali üstelik biz borsadaki bi sirketiz reklamda lazim....

yukarida birisi karadeniz tv den bahsetti ben onlarin yeteri kadar trabzonspor yayini yapacagina inanmiyorum bekleyip görecegiz bu kanalda fener bizden daha cok yer alir hele bir yayina baslasinda görürüz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Trabzonsporun kendini ifade edebilmesi için bu is sart. "Büyüklük" ifadesinin içini basari ile doldurmalisiniz. Ama siz eger basarilarinizi bile konusturtamiyorsaniz her zaman bilinmekten, anilmaktan uzak olursunuz.

Lig TV hala maçlarimizin tamamini yayinlayacak mi bunu bile saglayamiyoruz.Yayinlarimizin önünde hangi engelolursa olsun bunun yaptirilmasi lazim.

Tüm büyük tirajli gazetelerde maçlarimizdan sonrasindan itibaren isgal ettigimiz yerlerhafta boyunca gittikçe azalarak yer aliyor.

Trabzonsporun kendini konusturtabilmesi için bir kere yazabilen konusabilen insanlarini ön saflara sürmesi lazim, bir sekilde bir organizasyon sözkonusu. Simdiye kadar ben düsünüyorumda aklima gelmeyen olabilir ama hiç kendini dinletebilecek birileri çikmadi. Mehmet Ali Yilmazin bile bir aksam spor programinda, çok geçmis zaman, "beni buraya neden çagirdiniz eger devamli GS yi konusacaksak" diye serzenisini hatirliyorum. Hemen aklima gelenler yakin zamanin futbol hayatini bitirmis futbolculari yorum yapanlar, bence hiçte gündeme uygun degiller, vizyonlari yok, cümleler bozuk, söylemler ilgi çekici degil. Katilan, katilmayan ???

Dogrusu bir TV si olmali mi Trabzonsporun, bence koca bir HAYIR. Dogru soru su olmali Bir TV'si olmali KARADENIZIN koca bir EVET.

Peki nasil olmali bu yayin; bu bölgenin tüm dogal güzelliklerini, kültürünü, haberlerini, sorunlarini, varsa ticari markalarini ve aklima gelemeyen diger konularini egitsel bir zeminde modern bir dille, devamli kemençe havasinda degil, tüm Türkiye ve dünyaya kendini izlettirecek bir sekilde olmali. Trabzonspor ise bu yayinin içinde ana spor konusu olmali, tartisilmali, sporun hoslugu içinde savasa dönüstürülmeyen ders nitelikli programlar hazirlanmali, taraftar toplayacak, birlestirecek var olan taraftarlari kendi içinde bölmeyecek düzeyli programlar yapilmali,bölgenin tüm sportif faaliyetlerinin önceliginin arkasindanda özellikle Istanbul takimlarinin faaliyetleri verilmeli.

Bu isin çok ciddi ve dogru insanlarla yapilmasi gereken maddi gücün degil yetismis insanin en büyük problem oldugu bu bölgenin kalkinmasina direkt etkisi olacak büyük bir proje olarak görülmesi gerekir. Trabzonsporun hedefi Dünya markasi olmak olmali ve bu ise bence böyle soyunmalidir.

Eger size disaridan turnuva teklifi gelirse, eger size disaridan orijinal forma siparisi gelirse, eger sizin futbolcunuza büyük dünya sirketlerinden reklam filmlerinde oynama teklifi gelirse dünya markasi olmus olursunuz... Yoksa yanik taraftar söylemleri bir hos seda olarak bulundugumuz yerde gökkubeye karisir gider.

Keske böyle bir proje olsada bunun içinde bizlerde aktif olarak bulunabilsek.

Sürçi lisan ettiysek affola...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

yönetim biraz büyük düsünsede açs su tstviyi ahh ulan aaah

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

TRT nin bile devlet tv si olmasina ragmen yorumcularina bir bakin biri hakemlikten olayli bir sekile ayrilmis bi adam digeri de basketbol yorumcus(yada ben öyle saniyordum) devletin tv si böyle yaptiktan sonragerisi imam cemaat iliskisi.

Konuya gelirsek bütün bu yorumlardan da anladigimiz gibi trabzonlu trabzonsporlu karadenizli kendini anlatacak kendine hitap edecek bir tv ariyor.

Ilgililere duyurulur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)