Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 342 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 342 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ... ve Trabzonspor Beko Basketbol Ligi'nde!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Basketbolda şampiyon olunabileceğine inancım yüksek. Nedeni ise planlı programlı gidiyorlar. İdarede akıllı adamlar var. Kısa ve orta vadeli planları var. Muhteşem de bir taraftar var. Şampiyonluk için herşey uygun.
    Kimse karışmazsa ki baskete karışılacağını pek sanmıyorum, kurmayların planı daha önce işlediği gibi yine işleyecektir.

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Biz çıktık ama Efes Pilsen in artık ligde olamayacak olması rezalet bir olay. Türkiye nin bu alandaki en büyük kulübünü böyle alaşağı etmek rezalet bir olay. Efes Pilsen-Beşiktaş ortaklığını görebilirz seneye ki bu Beşiktaş ı en üst seviye takım yapar.

jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bangkook_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz çıktık ama Efes Pilsen in artık ligde olamayacak olması rezalet bir olay. Türkiye nin bu alandaki en büyük kulübünü böyle alaşağı etmek rezalet bir olay. Efes Pilsen-Beşiktaş ortaklığını görebilirz seneye ki bu Beşiktaş ı en üst seviye takım yapar.
    ntvspor da dinlemiştim. Daha herşey kesin değil. Öyle birşeyler geçiyor ama kimse Efes Pilsen'nin kapanmasını istemiyor. Efes yönetimi bile kesin konuşamıyor henüz. En azından benim bildiklerim böyle. Zamanla herşey ortaya çıkacaktır birleşme olacağını sanmıyorum isim olmadıktan sonra bir işe yaramaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Çetin Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ntvspor da dinlemiştim. Daha herşey kesin değil. Öyle birşeyler geçiyor ama kimse Efes Pilsen'nin kapanmasını istemiyor. Efes yönetimi bile kesin konuşamıyor henüz. En azından benim bildiklerim böyle. Zamanla herşey ortaya çıkacaktır birleşme olacağını sanmıyorum isim olmadıktan sonra bir işe yaramaz.
    Efes Pilsen: Taslak yürürlüğe girerse kapanırız...

12:30 | 12 Mayıs 2010

İSTANBUL / DHA
    Efes Pilsen Spor Kulübü, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) tarafından hazırlanan yönetmelik taslağı ile ilgili bir açıklama yaparak, taslak öngörülen biçimde yürürlüğe girerse kulübün varlığını sürdürmesinin imkansız hale geleceğini ve Efes Pilsen Spor Kulübü’nün kapanacağını bildirdi.

Kaynak: Milliyet...

Ben Trabzonspor-Efespilsen maçını izlemek istiyorum!!! bu yanlıştan bir an önce dönülmesi lazım....
    19*20

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor taraftarından, eski Yugoslav takımlarından Partizan ve Zagreb, veya Litvanya ekolünün temsilcileri Kaunas ve Rytas camiası gibi olmalarını bekleyemeyiz. Nasıl ki futbol Trabzon'da asırlık bir gelenekse, basketbol da bu saydığım takımlar açısından değişmeyen bir kültür haline gelmiş durumda. Dağı taşı spor salonuyla doldurmuşlar. Bütün oyuncularını satsalar da bir şekilde toparlanıp önemli başarılara imza atabiliyorlar.

Basketbol kültürü bizde de zamanla oluşacak. Bu süre zarfında yabancı ve yerli transferler üzerinden gelecek başarı, doğrudan "para" faktörüyle belirlenecek. Ancak altyapı planlamasının da yapılması, 10 yıl zarfında Türk basketboluna önemli yıldızlar armağan edecek bir yapıya kavuşmamız gerekiyor. İşte o zaman basketbol, Trabzon ve Trabzonspor için yeni bir heyecan olmaktan ziyade bir "kültür" haline gelecektir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

büyük iş başardık,ilk sezon ligde tuttundukmu ikinci sezon şampiyonuz Allahın izniyle,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çetin Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes Pilsen: Taslak yürürlüğe girerse kapanırız...

12:30 | 12 Mayıs 2010

İSTANBUL / DHA
    Efes Pilsen Spor Kulübü, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) tarafından hazırlanan yönetmelik taslağı ile ilgili bir açıklama yaparak, taslak öngörülen biçimde yürürlüğe girerse kulübün varlığını sürdürmesinin imkansız hale geleceğini ve Efes Pilsen Spor Kulübü’nün kapanacağını bildirdi.

Kaynak: Milliyet...

Ben Trabzonspor-Efespilsen maçını izlemek istiyorum!!! bu yanlıştan bir an önce dönülmesi lazım....
    şuan taslak halinde yazdığı. TV-Gazete yazarlarıda Efes gibi bir klupten kapanmamasından yana. Yürürlüğe girerse bu şekilde 1 yıl içinde Efes kapanır. Ben Efes maçı yapacağımıza kesin gözüyle bakıyorum. Efes gibi bir kulubü kapatmak Türkiye basketbolu için tarihi bir hata olur.

Vehbi Sancak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üç gün bende maçlardaydım
    ilk gün vip takıldım, ye iç keyf
    hatta ilk gün tam arkamda Bülent karpat ve
    sonradan öğrendim daçka'nın başkanı oturuyordu
    olin ile yapılan maçta, ua pankartına gösterilen tepkiye şaştılar
    ya Trabzon'da gs düşmanlığımı var diye konuşuyorlardı
    döndüm ve, evet en büyük düşmanımız gs dedim
    derve arasında daçka başkanı ile biraz daha gs düşmanlığı hakkında konuştuk
    son periyotta ayrılırken tebrik etti, başarılar diledi ve darüşşafaka başkanı olduğunu söyledi

ikinci ve üçüncü gün nereye gitti taraftarlar anlayamadım
    halbuki haftasonu, kimine bedava bilet, altı üstü söyleyeceğin bordo mavi
    ve dolması gereken salon boş

şunu söyleyeyim ki, böyle basketbol seyredilmez
    ilk sene düşmemiz veya bir şekilde bu işten el ayak çektirilmemiz için dualar olur
    olmuyor olmuyor

kulübede çok büyük söyleyeceklerim var ama
    azını söyleyeyim
    salon önü koskocaman alan, bir tek lisanslı ürün satışı yok

kutlama organizasyonu tam bir rezalet
    ancak bu kadar organize olunabiliyorsa yazık

neyse, şampiyonluk tshirtü yeğenim aldı
    bana da kupa ile resim çektirmek kaldı
    kaptan Umut tribüne bana verdi kupayı,
    sonra tshirt ve kupalı resimleri ekleyeceğim
    onur

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey bir yana Kupa havaya kalktığında ''We are the champions'' şarkısı çalıyordu, nasıl mutlu oldum ve bugünleri de görecek miydik Allahım diye geçirdim içimden....
    Fb Bayan Basketbol Takımı geçtiğimiz günlerde şampiyon oldu ve televizyondan gördüğümüz kadarıyla şampiyonluk maçında tribünler bomboştu. Kupayı, protokol tribünündeki bir kaç sıra hariç, o bomboş tribünlere kaldırdı oyuncular...

İstanbul'da oynanan 3 Play-Off maçındaki ambiansı ve tribünlerdeki coşkuyu; zaman, mekan, sınır tanımaz Trabzonspor sevgisini, çılgınlığını görünce ne kadar büyük ve özel bir camia olduğumuzu bir kez daha tüm ağırlığıyla dosta düşmana hissettirdik diye düşünüyorum.

Bu camianın, bu renklerin bir parçası olduğumuz için şükürler olsun.

Büyük Trabzonspor'umuza basketbolda da şampiyonluk yakışır ve o günleri de çok geç olmadan göreceğimize yürekten inanıyorum. Bu inancı şimdiden aşılamaya başladığın için teşekkürler Doğan hocam... Bize iddialı, kendine güvenen insanlar gerekli; tam da senin gibi, Alaattin hocamız gibi...

Yolunuz, yolumuz açık olsun...
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mükemmel oldu helal olsun hepsıne..

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor taraftarından, eski Yugoslav takımlarından Partizan ve Zagreb, veya Litvanya ekolünün temsilcileri Kaunas ve Rytas camiası gibi olmalarını bekleyemeyiz. Nasıl ki futbol Trabzon'da asırlık bir gelenekse, basketbol da bu saydığım takımlar açısından değişmeyen bir kültür haline gelmiş durumda. Dağı taşı spor salonuyla doldurmuşlar. Bütün oyuncularını satsalar da bir şekilde toparlanıp önemli başarılara imza atabiliyorlar.

Basketbol kültürü bizde de zamanla oluşacak. Bu süre zarfında yabancı ve yerli transferler üzerinden gelecek başarı, doğrudan "para" faktörüyle belirlenecek. Ancak altyapı planlamasının da yapılması, 10 yıl zarfında Türk basketboluna önemli yıldızlar armağan edecek bir yapıya kavuşmamız gerekiyor. İşte o zaman basketbol, Trabzon ve Trabzonspor için yeni bir heyecan olmaktan ziyade bir "kültür" haline gelecektir.
    Güzel ve gerçekçi bir tespit tebrikler
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Nereden
    Muğla

helal olsun takımımıza ama bir efespilsensiz basketbol ligi istemiyorum İnşallah bırakmazlar

Nereden
    İstanbul

Alıntı bangkook_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hakikaten inanamadım.. sırf bu yüzden koskoca klüp kapanacak mı yani..

bari tüm ülkede içki satşını yasaklasınlar..

Nereden
    Hatay

Artık istanbul takımlarına burayıda dar edeceğiz desenize

Mertcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

7.500 kişilik salonda istanbul eziklerinin geldiğini ve o atmosferi bi düşünün ya... o uğultu o yankı o ses o baskı... maçların 3te 2sini taraftar alır demedi demeyin.
    ''Trabzonspor''

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vay be bundan 3 sene önce ne güzel hayaller kurmuştum, inşallah bu sefer aynı hatalar tekrarlanmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)