Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kombinelerde Damping...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar yonetim 6bin adet kombine sattigini açikladi ve sayiyi artirmak için kombinelerde ki bu maraton kombinelerinde 50ytl.lik bir indirime gitti haberiniz olsun..

benim bir önerim vardi .. maraton kombinesi alana kalearkasi hediye etsinler diye..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pff bu ne pazar mali gibi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Alıntı #10 Muhtelif Nickli Üyeden Alıntı
    Pff bu ne pazar mali gibi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]bunu alana bu bizden hesabi yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

tribunleri dolduramiyorlar..

ne yapsinlar.. artik semt pazarlarinda bir tsclub görürüz..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yav anlamiyorum nasil bir taraftar Trabzonda oturur da maça gitmez. Hayret bir sey yav. Biz Ankara'dan dönüp isimize yetisecegimizi bildigimiz her deplasmana gitmeyi göze alirken elinin altindaki stada haftada bir gün 1 buçuk saat gidip destek vermeyi ne kadar zor görüyo benim insanim. Ilgisizlik diz boyu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ben sikildim çocuklarina bjk gs formalari alanlari görmekten ve bazilarini ikaz etmekten..

sen onu birak burada nasil anneler babalar var ki çocuklarina o serefsiz takimlarin formalarini alabiliorlar ve buna göz yumabiliorlar ayiptir ya ayip..

valla bir sene sadece trabzon istanbulda oynadigini varsayarsak trabzondan daha ilgili seyirci cikar diye dusunuyorum sakin trabzonlu hemserilerim alinmasin

ankarali abimin demis ya maça neden gitmiyorlar diye birak abi gitmesinler gidenlerde çekirdek yeyip stadi kirletiyor bosver biz yakindaki maçlara gideriz

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aga taraftarin da hakki var bence siz onlari elestirirken 1 kere daha düsünün...Hiç mi tepki koymayacaklar di hea?..Ts taraftarlari koyun degildir!!...Bunca yönetim hatasindan sonra Polyanna'cilik mi yapsaydik hea?Konyaspor maçinda hezimetten kurtulup Avrupadan son bir umut diye getirilen Tomash Jun'un yani avrupali Mehmet Yilmaz'ina dünyanin parasini veren yönetime tepki koyulmasa mi idi yani??

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Aga taraftarin da hakki var bence siz onlari elestirirken 1 kere daha düsünün...Hiç mi tepki koymayacaklar di hea?..Ts taraftarlari koyun degildir!!...Bunca yönetim hatasindan sonra Polyanna'cilik mi yapsaydik hea?Konyaspor maçinda hezimetten kurtulup Avrupadan son bir umut diye getirilen Tomash Jun'un yani avrupali Mehmet Yilmaz'ina dünyanin parasini veren yönetime tepki koyulmasa mi idi yani??

+ 1967

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya yeri degil ama dayanamiyorum; ne çabuk ahkam kesiyorsunuz Tomas Jun hakkinda yahu.. Madem 40 dakika izleyip ne mal oldugunu anliyosunuz,gidin menajerlik yapin..Bu dakikadan sonra Tomas Jun'un iyi oynadigi maçtan sonra da "helal olsun! koçum benim!" tarzindan mesajlarinizi görürsem vay halinize..

Konuyu böldügüm için özür dilerim, bu konuda cevap yazacak arkadaslar özelime yazsinlar lütfen..

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Yav anlamiyorum nasil bir taraftar Trabzonda oturur da maça gitmez. Hayret bir sey yav. Biz Ankara'dan dönüp isimize yetisecegimizi bildigimiz her deplasmana gitmeyi göze alirken elinin altindaki stada haftada bir gün 1 buçuk saat gidip destek vermeyi ne kadar zor görüyo benim insanim. Ilgisizlik diz boyu

Emin olay maça gitmeme olayi degil. Olay kombine alacak parayi denklestirememek. Trabzon'un ekonomik yapisini sende biliyorsun. Bir çok taraftarimizin, daha düzenli bir geliri bile yok. Olanlarda zaten ay sonunu zor getiriyor. Kombineyi alanlar ise, aylik gelirlerini etkilemeyecek taraftarlarimiz. Hal böyle olunca, kombine almak yerine maç günü cüzdanina bakip, maça gitmeyi tercih ediyorlar.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Indirim olayi ilk bakildiginda yadirgansada bence uzun vade için tribünde kalici seyirciyi görebilmek için mantikli olmus...Umarim satislarda artislarin haberlerini bol bol aliriz...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Indirim cok komik, simdi bugune kadar kombine alanlar enayimi ? onlarin sucu ne ? Bir nevi gec kombine almak odullendiriliyor. Maalesef profesyonellik hic yok!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anorthosis: 15 Milyon

Kayseri:7.5 Milyon

Ankaragücü:7.5Milyon

Toplam 30 Milyon.. Yani buradan hareketle yönetimin yaptigi indirim 50 milyon degil 20 Milyon..

Ayrica ben de Murat Abi'ye katiliyorum, geç kombine alani az da olsa ödüllendirmis oluyor yönetim..Millet seneye indirime kadar beklemez insallah kombine almak için..

(fiyatlarla ilgili yanlisim varsa Trabzondaki arkadaslar düzeltsinler)

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Anorthosis: 15 Milyon

Kayseri:7.5 Milyon

Ankaragücü:7.5Milyon

Toplam 30 Milyon.. Yani buradan hareketle yönetimin yaptigi indirim 50 milyon degil 20 Milyon..

Ayrica ben de Murat Abi'ye katiliyorum, geç kombine alani az da olsa ödüllendirmis oluyor yönetim..Millet seneye indirime kadar beklemez insallah kombine almak için..

(fiyatlarla ilgili yanlisim varsa Trabzondaki arkadaslar düzeltsinler)

Avrupa kupasi maçlari dahil oluyor mu kombineye?

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berat agabey ben kombinemii aylar öncesinden aldim maçlara gitmiyorum...Kestigim ahkam degil racon hiç degil agabey yeni alinmis adam yanlis yere kosar yanlis pas atar erken tükenir tamam hepsi dogru ama alinan denene göre kaliteli bir forvetse yenide alinsa eskide alinsa iyi bir forvet kaleci ile karsi karsiya o toplari içeriye sokar ahkam flan demiyelm buna herkesin bildigi Mehmet ve Gökdeniz'in yapamadigi dir bu..Ne yazik ki bknz Ailton yanlis yere pas atar siritir hantaldir yenidir ama karsi karsiya AFFETMEz..Ahkam lafina da alindim agabey

NOT:Amaç Berat agabey e cevap vermektir konu bölündügü için özür..

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu büyük ölçüde ekonomik ve bizimkiler reklam yapmayi hiç ama hiç beceremiyorlar çünkü ts nin yillar boyunca uyguladigi politikalar taraftarin hep aklinda, yani ortahalli maroton normal komine fiyati 150 milyon ve taraftarin çogu bunu pesin ödemek zorunda zannediyor oysa kredi kartlarina 5 taksit yapiliyor, ve bunun reklami gerektigi gibi yapilmiyor zaten kafasinda pesin 150 milyon ödemek zorundaymis sabitiyle konuya yaklasan taraftar yüzeysel söylenen hiç bir yaziya yayina dikkat etmiyor. Oysa yapilacak olan EN KÖTÜ suydu!
    En az 50YTL kar ederek 5ay ödeyeceginiz;
    sadece 29YTL 'ye
    AvniAker'de Tüm sezonsize ait koltuktakeyifle maç izlemek istemez misiniz?
    (39 YTL degerindeki orjinal TSCLUB formaniz bizden HEDIYE)

amacim akilvermek degil tabi ama ilgi çekmek istiyorsan en kötüsü yaptigim gibi bisey olur.Bizimkiler ne yapti sadece kombine karta ilgi duyanlarin ulasacagi bir yolu denedi zaten biz de kartimizi aldik! KOMIK OLAN SEY ARKADASLAR ZATEN AVNI AKERIN MARATON TRÜBÜNÜNDE DOGRUDÜZGÜN MAÇ IZLENEBILECEK KOLUK SAYISI 6BINI GEÇMEZ[img]smileys/smiley36.gif[/img]

KONU 2: AVNI AKER STADYUMU TRABZONLULARIN ARTIK HIÇ MI HIÇ ILGISINI ÇEKMIYOR. ÇÜNKÜ ARTIK STADDAN SIKILDIK! AVNI AKERIN HIÇ MI HIÇ ÇEKICI BIR TARAFI YOK! KIMSE OLAYA TICARI BAKMIYOR HERKESTE BIR TAKIM SEVDASIDIR GIDIYOR.SEN STADINI CAZIP HALE GETIRMEZSEN ADAM O EZIYETE DEGMEZ DER EVINDEN IZLER KAVEDEN IZLER DAHA CAZIP GELIR NIYE KOMBINE ALSIN?DAYANAMAZSA O HAFTA BILET ALIR GIDERVE BILIYOM OLAY AYNEN BU!! HERSEYIN ÇÖZÜMÜ AVNI AKERIN YENILENMESINDEN GEÇER, AVNI AKER IHTISAMLI BIR HALE GELSIN BU TAKIM SAMPIYON OLUR, BU TARAFTAR EN AZ 15BIN KOMBINE ALIR, VE BU TARAFTAR O IHTISAMLI STADIN HAKKINI VERIR!

STAD YAPILANA KADAR AVNI AKERI YILLARDIR SADECE BOYAYAN ZIHNIYETI PROTESTO EDECEGIM!!!

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

bos versene abi sitadi yunan maçindakigibi boslarlami dolduracan. Bize takima destek veren bagirdiginda otutturmaya çalisanlardan(gerçi basaramiyolar ama) deil, destekleyenlerden lazim... saygilar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

maça gidiorsun maratonun alt siralarinda oturuorum orada çilginlardan tüm stada yayilan tezahurata eslik etmeye çalisiorsun insanlar öcü gibi bakior. .

ayaga kalkiorsun "ayaga kalkmayan fenerli olsun" dediklerinde baskalari ne kalkiorsunuz diorlar.. onlar sadece taraftarin onlari kaldirdigini düsünüor oysa sizlerle bir tezahurat için sizleri kaldiriorlar ancakbunu anlamiorlar..

tezahurat oluor mesela "trabzonsun sen bizim canimiz bordoyla mavi akar kanimiz .... " orada adam tezahurata katilmior el çirpiyor ama çilginlar el çipmayi bitirip tekrar basa dönüor millet hala el çirpior.. olacak is degil bizimkiler hem izleyip hem de tezahuratlara eslik edemiorlar mi anlamiorum?

insanlar bagirmaktan utanmiyor mu? BU güzel takimi desteklemekten sevgilerini dile getirmekten utaniorlar mi çok mu zor bu kardesim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)