Sayfa 40 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40
Toplam 983 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 983 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L 4'lü Final 2.Etap 1.Maç | Trabzonspor 52-41 Olin Gençlik

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Oðuzhan Ýnce Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kavganýn sebebini bilmiyorumama herhangi bir tarafta Trabzonspor taraftarý varsa her ne olursa olsun o haklýdýr...
    Basketbol tribün kültürünü bilemem bizde nasýl hayata geçtiðini de tam bilmiyorum...
    ama mesele tribünse kavga da olur dövüþte,olmasý gereklidir de,urfa da gördüðüm fblilerle sarmaþ dolaþ marþlý þarkýlý görüntülerden çok daha az miðde bulandýrýr

Oðuzhan futboldan anlamýyordun þimdi de basketbola mý geldin sen.

Bu cümlen bitirdi beni Trabzonspor taraftarý varsa her ne olursa olsun o haklýdýr...

Yozgat'tan beri takip ediyorum takýmý saha dýþýnda da o kadar çok olay var ki.Neyse burda anlatýlmaz., siz öyle sanmaya devam edin.

Oðuzhan Ýnce - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuzhan futboldan anlamýyordun þimdi de basketbola mý geldin sen.

Bu cümlen bitirdi beni Trabzonspor taraftarý varsa her ne olursa olsun o haklýdýr...

Yozgat'tan beri takip ediyorum takýmý saha dýþýnda da o kadar çok olay var ki.Neyse burda anlatýlmaz., siz öyle sanmaya devam edin.
    Bitirebildiyse bir sözüm sizin gibi azade bir basketbol üstadýný üzüldüm Trabzonspor taraftarý adýna paþam(:

Taraftar forumlarýnda yazabilmek için antrenörlük kursu falan mý bitirmek gerekiyor,ha öyleyse biz de söyleyelim babamýza alsýn bir lisans(:

Forumdaki;mahallenin entel abisinden 4 yahut beþ yeni kelime öðrenip neyzen tevfiklik yapma sevdasý da beni öldürdü arkadaþ...

Biyerlerimizi yýrtýyoruz ya sevda,aþk,ihtilal falan diye...

Eðer ki bir yerde Trabzonspor'a dair herhangi birþey varsa o haklýdýr...
    Sizi bilemem ama benim bu renklere duyduðum sevda çoðu zaman mantýðýmýn önünde...

Forumda herkesin anladýðý kadar anlarým ben de futboldan,ve en az sizin kadar da bilirim futbolu...Ayakla falan oynanýr hani(:

Tribün, sevgi çiçeklerinin filizlendiði bir mevlana dergahý deðildir...
    Hele ki Trabzonspor tribünleri...
    Biliyorsunuz liverpool geldiðinde önünde çalýnan davullarý her gelen takýmý geceleri uyutmayýþýmýzý benim yaþým yetmez ama yetenler anlatsýn(:

Kýsacasý Dövmüþlerse iyi yapmýþlardýr,haketmiþlerdir...
    yok bizimkiler haksýzsa,olan oldu birdahakine biraz daha az döverler(:
    Hes Trabzonspor'a Kazým'a ve Trabzonspor'un ifade ettiði tüm deðerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Nereden
    Ankara

Oðuzhan beyfendi birincisi ben tribünlerle ilgili konuþtum bunun basketbo üstadý ile alakasý falan yok, burda ben üstadlýk ile ilgili en ufak birþey bile ima etmiþtem Trabzonsporlu deðilim.Ýkincisi benim sana neden takýldýðýmý sen çok iyi bilirsin Bursaspor þampiyon olsun mu baþlýðýna git sen çok iyi anlarsýn.Ben basketboldan ne kadar anlýyorsam sen de o kadar anlýyorsundur belki benden çok daha fazlasýný biliyorsundur.

Son kez söylüyorum Trabzonspor'un olduðu her yerde biz haklý deðiliz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

yahu murat ne diyorsun sen (:

Aradým bakýndým herhangi bir falsomu bulamadým...

Ayrýca hangi baþlýkta kiminle atýþtýðýmýn da çeteresini tutacak deðilim...

Bir önceki mesajýnda futboldan anlamýyordun buraya da el atmýþsýn demiþsin,ikinci mesajýnda yok vallah demedim demiþsin...
    Hep söylerim insanlarýn her haline alýþtým yalan söylemelerine de...
    Ama þu iþi bari düzgün yapýn...
    Yalancý olmak istiyorsanýz iyi bir yalancý olun...

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Yaþ
    41

Biz 2 gündür Edirneli taraftarlar maçlara gidiyoruz Trabzonsporla oynadýðýmýz ilk maçta maça biraz geç geldik geldiðimizde daha salona Trabzonlu taraftarlardan küfür ve pet su þiþesi yedik evet doðrudur karþýlýðýndada karþý tarafa pet þiþe atýldý yorumlara baktýðým kadarýyla bizden önce sanýrým bazý Edirneli taraftarlar küfür etmiþler eðer öyle bir durum varsa ben Trabzonlu arkadaþlardan bir Edirneli olarak özür dilerim. Evet biz Trabzonlu arkadaþlarla Yozgatta maçlarý birlikte izledik ehhh þu pankarta gelince 2 3 hýyarýn iþi bu oda fazla durmadý hemen indirildi zaten ben Trabzonsporun Beko basketbol ligine çýkmasýný kutlar ve baþarýlar dilerim...

Nereden
    Ankara

@Oðuzhan Ýnce

Öncelikle senden özür dilemek istiyorum zira Oðuzhan'larý karýþtýrmýþým sana futbolu bilmiyordun þimdi de basketbola mý geldin sen diyip takýlmamýn nedeni baþka bir Oðuzhan'la karýþtýrma nedenim oldu tekrar özür dilerim.Ortad. yalan falan yok sadece ufak bir karýþýklýk var.

Þimdi gelelim konumuza gyani bizim her yerde haklý olan taraftarýmýzýn yaptýklarýna.Ben Yozgat ve Ýstanbul etabýndaki neredeyse bütün maçlarda takým ile beraberdim bir tek Ýstanbul'daki Selçuk maçýnda salonda olamadým.

Senin her yerde haklýdýr dediðin Trabzonspor taraftarý ne yaptý biliyor musun devre arasý verildiði gibi dýþarý çýktý kýzlara laf attý, gece içip içip bir güzel oteli birbirine kattý, o da yetmedi senin basketbolcularýnýn ailelerini rencide etti o da yetmedi Ýstanbul'a gittiler sudan bir sebepten kavga çýkardýlar ordan oraya koþturup kavga çýkarmak içinj epey uðraþtýlar, rakip takýmdan taraftar olmayýnca da bu sefer kendi içlerinde kavga ettiler.

Gýcýr gýcýr koltuklarýn üstüne çýkýp bir güzel kýrdýlar koltuklarý onca uyarýya raðmen.Bunlarýn hepsini senin bahsettiðin Trabzonspor taraftarý yaptý yani kavganýn peþinde olanlar diðerlerini tenzih ediyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Oðuzhan Ýnce

Öncelikle senden özür dilemek istiyorum zira Oðuzhan'larý karýþtýrmýþým sana futbolu bilmiyordun þimdi de basketbola mý geldin sen diyip takýlmamýn nedeni baþka bir Oðuzhan'la karýþtýrma nedenim oldu tekrar özür dilerim.Ortad. yalan falan yok sadece ufak bir karýþýklýk var.

Þimdi gelelim konumuza gyani bizim her yerde haklý olan taraftarýmýzýn yaptýklarýna.Ben Yozgat ve Ýstanbul etabýndaki neredeyse bütün maçlarda takým ile beraberdim bir tek Ýstanbul'daki Selçuk maçýnda salonda olamadým.

Senin her yerde haklýdýr dediðin Trabzonspor taraftarý ne yaptý biliyor musun devre arasý verildiði gibi dýþarý çýktý kýzlara laf attý, gece içip içip bir güzel oteli birbirine kattý, o da yetmedi senin basketbolcularýnýn ailelerini rencide etti o da yetmedi Ýstanbul'a gittiler sudan bir sebepten kavga çýkardýlar ordan oraya koþturup kavga çýkarmak içinj epey uðraþtýlar, rakip takýmdan taraftar olmayýnca da bu sefer kendi içlerinde kavga ettiler.

Gýcýr gýcýr koltuklarýn üstüne çýkýp bir güzel kýrdýlar koltuklarý onca uyarýya raðmen.Bunlarýn hepsini senin bahsettiðin Trabzonspor taraftarý yaptý yani kavganýn peþinde olanlar diðerlerini tenzih ediyorum.
    ben de senden özür diliyorum o zaman,
    bu dediklerin doðruysa eþþeðin hasý bizimkiler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)