Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kürsat Duymus

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de saçma.. Yeni bir transfer sonuçta, üstelik defansta uyum çok önemli bir maçla oyuncu yargilanmamali.. Hatirlarsaniz ilk maçinda Fabiano Eller'i kimse begenmemisti, simdiyse herkesin gözüne girmeye basladi..

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Biraz daha ayrintili anlatayim...

Kürsat'i rizede iken begenir ve tolga ile yanyana oynamasini çok isterdim...

Sorun Kürsat degil; erdinç...

Bu maçta eger yerini doldurursa(ki buna hiç süphem yok) formayi garantileyectir...

Turnuvada Eller ile yanyana oynatti zaten...

Olay bundan ibaret...

"saçma" diye gereksiz bir kelimeye de hiç gerek yoktu...

Edited by: Tmac61

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

<DIV align=right>31.08.2005 17:24:00</DIV>
    <DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV>
    <DIV align=right></DIV>

Nereden
    İstanbul

Benim kastettigim yani bu 2 maç kötü oynar ama ondan sonra takima isinir, sisteme alisir tekrar formayi kapar.. Rizede ve bjk da 3-5-2 sisteminde oynatildi ve bu sistemde basarili oldu biz 4 lü defansla oynuyoruz.. Yani tamam - devam olayi gibi gelmiyor bana.. Erdinç'e de deginmek gerek, bence yanindaki stoperle uyumu yakaladiginda çok daha iyi olacaktir, Tolga erdinç'in açiklarini biliyor ona göre hareket ediyordu, Eller de iyi bir oyuncu ama Erdinç ile arasinda hem uyum hemde dil problemi var bu sebeple aksiyor defansimiz.. Ben Kürsat'in 11 e girecegine inaniyorum ama bu kimin yerine olacak bilemiyorum.. Eller'i Hüseyinin yerine çekme fikrine gelince de o mevki için bekleyen ibrahim ege ve Ufukhan'i unutmamak gerekir..

Bana göre saçma bir fikir, ötesi yok, bu benim düsüncem.. Alindiysan kusura bakma..Edited by: QuakeviL61

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Biraz daha ayrintili anlatayim...

Kürsat'i rizede iken begenir ve tolga ile yanyana oynamasini çok isterdim...

Sorun Kürsat degil; erdinç...

Bu maçta eger yerini doldurursa(ki buna hiç süphem yok) formayi garantileyectir...

Turnuvada Eller ile yanyana oynatti zaten...

Olay bundan ibaret...

"saçma" diye gereksiz bir kelimeye de hiç gerek yoktu...

kardes, kürsat'in tamam yada devam maçi " dedin ama alintinda ki renkli olan yerde topu erdinçe attin. bu çok alakasiz oldu, bu bir. esas uyumsuz olansa ikisinin kaderini nasil olduda birbirine bagladin. yanyana oynama ihtimalleri yok denecek kadar az. bu ihtimal gerçeklesene kadar da ati alan oooohooooooooho.

selamvehürmetlekal. kandilin mübarek olsun[img]smileys/smiley1.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
    <T>
    <TR>
    <TD bgColor=#ffffff></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
    <DIV =lineStory align=left>"Besiktas'ta huzurum yoktu !.."</DIV>
    <T>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR></T></TABLE>Kürsat, Besiktas?tan ayrilis nedenini böyle özetledi: "Huzur yoktu !..".. Trabzon?a 4 yillik imza atan yildiz, paradan çok daha önemli degerler oldugunu belirterek ?Kartal?da mutsuzdum. Arkamdan konusulanlar canimi sikti? dedi. Iste Kürsat?in sözleri..</TD></TR></T></TABLE>
    <T>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR></T></TABLE>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <CENTER>
    var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=17&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=17&amp;nt=6003935158">
    </CENTER></TD></TR></T></TABLE>
    <T>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD></TD></TR>
    <TR>
    <TD>HER SEY PARA DEGIL
    BIR futbolcu için paradan önce huzur gelmeli. Kendi kendime ?Para mi huzur mu?? diye sordum. Hem de bu soruyu defalarca sordum. Benim için paradan önce huzur önemli. Paran olabilir ama huzurun yoksa futboluda oynaman mümkün degil. Huzurlu isen futbolunu en iyi sekilde sergilersin emeginin karsiliginida alirsin.

HOSUMA GITMEDI
    BEN üzerime düseni aldim. Trabzon?a yarim kalan bir borcum var. Ödemek istiyorum. Sezon basi kulüpler anlasinca Besiktas?a geldim. Çalimbay da oldugu için sicak bakmistim. Bonservisim elimde olsaydi o sekilde düsünür müydüm, bilinmez. Belki de Trabzon?a gelirdim. Besiktas?ta bazi seyler hosuma gitmedigi için kendim ayrildim.

KENDIM AYRILDIM
    RIZA hoca da ayni seyi söyledi. Ben gönderilmedim. Büyük takim benim ölçüm degil. Mutlu ve huzurlu olmam önemli. Mutsuz bir ortamin içindeysek takima hiçbir faydamiz dokunmaz. Bize istirap gibi geliyorsa orada durmamamiz gerekir. Ben de onun için ayrilmak istedigimi ve özellikle Trabzonspor?a gelmek istedigimi söyledim.

CAMIA KUCAKLADI
    SAG olsun baskan ve yöneticiler bana yardimci oldu. Daha önce Trabzon?da oynadigim için buraya gelmeyi tercih ettim. Bütün futbolculari taniyorum. Hepsi de samimi arkadasim. Camiayi iyi biliyorum. Senol Hoca ile gelmeden önce gereken konusmayi yaptim. Burasi bana çok sicak geldi. Karadeniz?e aliskinim. Insallah hayirli olacak.

HEDEF SAMPIYONLUK
    SIMDI kafamda sadece Trabzon?da basarili olmak var. Bana gösterilen sevgiye sahadaki performasimla karsilik vermek istiyorum. Beyaz bir sayfa açtim. Bu güzelligi sezon sonu sampiyonlukla taçlandirmak en büyük hedefim. Güçlü bir kadromuz var. Insallah geçen yil burun farkiyla kaçirdigimiz sampiyonluk kupasini kaldiracagiz. </TD></TR></T></TABLE>

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bence kursat hirsi ve fizigiyle formunu yukselten tip oyunculardan.boyle oyuncular dikkat ve fizik gucleri zirvedeyken masallah dedirtiyorlar ama futbol taktik ve teknikleri zayif.Oyle gunlerde de bir alt seviyeleri yok sacmalayabildikleri kadar gidiyorlar.

kendine iyi bakan bir kursata ihtiyacimiz oldugunu dusunuyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünki maçta Ellerle iyi anlastilar...Özellikle 2.yari çok daha iyi oynadi...Bence erdinç yedege çekilmeli...

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence ilk maçta biraz stresliydi daha iyi olacagina inaniyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kürsatin oynamaya devam ederse Arnavutluk ile oynanacak milli maç için aday kadroya çagirilacagina inaniyorum.Sampiyonlugun ön habercisi aday kadroya çagrilan oyuncu sayimizdir.bu sayinin 4 den asagi olmamasi lazim diye düsünüyorum.

Nereden
    Çankırı

odun koray dan kat kat iyidir...+ milli oyuncularimiz artmis olur..

Nereden
    Çankırı

Sivas maçinda bütün bir takim yanlara oynarken Kürsat'i heralde allah yolladi dedim...

Dikine oynanmasi gerektigini bir buna söylemisler heralde...

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
    <BLOCKQUOTE id=36245435>
    <TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">hayirli olsun[img]smileys/smiley1.gif[/img]</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

attigi golun disinda berbat oynadi. her gelen sivasli kürsati geçti. nasil bi savunma oyuncusu kürsat ben anlamadim. hele yedigimiz 2. goldeki hatasi akillara zarar.

Nereden
    İstanbul

2. golde ne hata yapti adam ? Pozisyonda oldugunu bile hatirlamiyorum

açikçasi bu oyuncuyu 2-3 sene önce bosuna göndermisiz diyebilirim. ama zararin neresinden dönersen kardir diyede bi laf vardir.

TRABZONSPOR' hayirli olsun

Nereden
    Kocaeli

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı
    2. golde ne hata yapti adam ? Pozisyonda oldugunu bile hatirlamiyorum

baliliden çalim yedi yetmiyomu

Nereden
    İstanbul

Emrah, Celaleddin ve Lee kovaladilar adam nerde çalim yedi balili'den.. Daha bu sabah seyrettim Tv'den tekrarini..

Nereden
    Kocaeli

ben kürsat diye gördüm.

attigi gol disinda zaten kötüydü. her gelen adam kürsati geçti.

Nereden
    İstanbul

kardes gördügüm kadariylao dedigin pozisyonla alakasi yoktu kürsat'in, her gelen adam diyosun da sivas'in geldigi neydi yani dogru düzgün atak mi yedik, bütün hava toplarini kim karsiladi biraz dikkat et, hüseyinin vurmasi gereken bütün toplara o çikti, 2-3 kritik pozisyonda iyi kademe yapti. Çok müthis oynamadi ama 2. maçi adamin ve 2 maçtir bu takimla oynayan bir adam için gayet iyiydi. Kisa sürede milli takima yükselecegine eminim.

Nereden
    Kocaeli

söyle o golde ayaga kayan adami kürsat olarak gördüm. odur ya da degildir farketmez. 2 pozisyonda çok iyi hatirliyorum tehlikeli çalimlar yedi. zaten savunmamiz iyi olsaydi adam tek basina gol pozisyonuna giremezdi. oyun tamamen sivasin inisiyatifindeydi farkindaysan. gol attilar defansa çekildiler. normalsde 2. yari baskili gözüktük ama tamamen sivain taktigiydi. sivasin 2. golunden sonra 2-3 defa geldiler ve hepsi tehlike oldu farkindaysan.

Nereden
    Kocaeli

ben kürsati kötülemek için yazmiyorum.bence maçta pekde iyi oynamadi. ama bi önceki hafta gaziantep maçinda da iyi oynamisti

Nereden
    İstanbul

Orada topa kayan Celaleddin'di kardes.

sivas ikinci yari bizim kornerimizden dönen topu 50 metre tasiyan balili'nin kisisel becerisyle öne geçti ve 10 kisi savunmaya dönüp 1 adamini ilerde birakti.

O golde suç ariycaksan 2 stoperini de her kornerde çikaran Senol Günes'e bulacaksin, orda kademe yapamayan celaleddin'e adam kaleciye giderken kaleye kosan Lee'ye bulacaksin. Ortasahanin defansa dönük katkisinin yok denecek kadar az oldugu bir maçta defansi elestirmeyi de pek saglikli bulmuyorum.

Oyun sivas'in istedigi gibi geçti haklisin çünkü risk almaya mecburdu trabzonspor. Golden sonra Eller ve Kürsat ortasaha çizgisinde oynadilar nerdeyse, sivasin pozisyonlari yine bizim hücumda kaptirdigimiz toplarin defansimizin arkasinda uzun paslarla gelmesiydi. Bunlarda da emrah ve volkan kademe yapmaya çalistilar. Ancak sen 7-8 kisiyle hücum etmeye çalisiyorsan defansini Allah'a emanet etmissin demektir. Daha gol de yiyebilirdik.

Nereden
    Kocaeli

yedi sekiz kisiylemi hucum. o zaman ben yanlis gördüm. dakika 70-80 gibiydi. top bizim yari alanda ve bizdeydi. saydim.bizden tam 6 kisi bombos topu öylece bekliyolardi kendi aralarinda pas yapmak için. geri kalan adamlarimizda ilerideydi. yani 8 kisiyle hücum falan etmedik. sivas kendi sahasina çekilmisti. 6 kisi ortada kendi kendimize top dolastirdik. allahtan yattara vardi o da olmasaydi o ataklarimizida göremezdik.

yani sonuç olarak orta saha berbatti dogru ama defansta berbatti.

Nereden
    İstanbul

7-8 kisiyle hücum ettik demedim dikkat et, etmeye çalistik dedim, Fatih - Mehmet - Jun - Yattara - Hüseyin - Lee - Volkan bir çok pozisyonda rakip alana gitti.. Maç boyunca saçmaladigimizn, amaçladigimizi hiç birseyi yapamadigimiz konusunda sana katiliyorum.

Neyse kürsat topic'i burasiçok sapma oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)