Sayfa 501 Toplam 4025 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 1501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100607 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası -2-

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Quresma'yı Morınho bile saldıysa adam edemediyse kusra bakmayında yer yüzünde

başka bir hoca adam edemez..Morınho yerine başka bir hoca salsaydı belki derdim.
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı AKSOY_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten egemen ve giraylı defansın iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?
    Sanırım fb maçının etkisinde kalmışsınız.Bu maçta bile çok gol yerdik ama onur ve
    onların şanssızlığı veya beceriksizliği buna izin vermedi.

Alınan defans oyuncusunu hiç izlemdim hakkında yorum yapamam.
    Eğer bu oyuncu giray ve egemen kalitesindeyse yazık olur bu takıma ve taraftara derim.

Bu takımın en büyük sorunu defansda bence.
    Ama Onurun yüksek performansı ve son maç defansdaki açığımızın üstünü kapatmış gibi duruyor.
    Her cümleye katılıyorum...
    9 # Osvaldo'

A.İLELİ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karaman6106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakıyomda cepheye yüzüne bakmadıkları m. aksuyu sürmüşler. hh ye akçabata git desen dolmuş bulup gidemez...ama kendileri gizli başkan...
    dolmuş bulur da gider Vakfıkebir dolmuşunu bulur..
    Sadece "TRABZONSPOR"

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Halit Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize komple bi stoper lazımdı çok büyük hata yaptı yönetim yine bu yönetim gitmeden bize rahat yok.
    Komple bir stoper stoper Bayern Münihde bile yok be

3 asaga 5 yukari her yönü olmali...

Polanyalilarin dedigi gibi yerden ve özellikle havadan iyise lider bir stoper oyuncusu ise ozaman bu simdilik iyi. Hizi konusunda orta diyorlar bu bana göre yeterli. Topu oyuna Popescu kadar da soksa zaten 20 yasinda madride transfer olurdu ama giray gibide sokmasin komple bakildiginda iyi görünüyor.

Sakatklik sorunu bilemem umarim bizde öyle birsey olmaz.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda arkadasın dediği çok doğru,Bizim için Sampiyonluk maçı transfer

aylarıdır.Şimdi yapıcağımız saçma sapan transferlerle yeniden sampiyonluk elimizden

kaçıyor.Kimse hakemlere,Umut'lara,Hocalara,kızmasın Yonetim sampiyonluğu hep bu

mevsimlerde verıyor..25 Yıldır sampiyonluklar hep Haziran-Ağustos ayları arasında

kaçtı.
    sana da katılıyorum kardeşim geçen sene bir tane forvet alamadılar koca sezon umutu taraftarın önüne attılar sezona adam gibi forvetle başlasaydık şampiyonluğa oynardık ama 5. hafta lig bitti onun için önce yönetim görevini yapsın

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Bonservisi elinde olan adam işe yaramaz, iyi adamın eline niye bonservisini versinler?..
    -O kadar bonservisi elinde adam varken bonservis ücreti ödemek hangi akla sığar?..
    -Adı sanı duyulmamış adamlar almaktan ne zaman vazgeçeceğiz?..
    -İsim yapmış futbolcu alıp ona fazla para vererek oynatamayız, bize aç adam lazım aç...

(Hepsi forumdan alıntıdır)
    Bu yorumardan anlaşılıyorki büyük bir çelişki içerisindeyiz
    Ağasarlı_61

Trabzonizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı A.İLELİ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dolmuş bulur da gider Vakfıkebir dolmuşunu bulur..
    bu H.H. yine yakacak bizi bu adamin bize garezi ney yahu herseyi engelliyo

A.İLELİ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haber61 de Stepanov' un adı geçiyor..Eğer alınırsa bence faydalı olur.Adamın kumaşını biliyoruz hiç yoktan..
    Sadece "TRABZONSPOR"

eyinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

bir takımın gol yemesi veya yememsi sadece stoperdeki oyunculara bağlı değildir. bjk nin az gol yemesinin en önemli faktörü ernst fink gibi iki ön liberoyla oynamasaydı. yani neredeyse defansı 6 lıyordu. defans oyuncuları sadece yaptıkları defansla değil aynı zamanda duran toplarda da skora katkı sağlamalılar bursanın kazandığı maçların bir kısmını ömerin attığı gollerle olduğunu unutmayalım. az çok bir defans düzenimiz var egemende girayda yerli stoperler arasında en iilerinden glowacki skora katkı sağlayan stoperlerden ve hava toplarında etkili olduğu söyleniyor. bu bizim için çok büyük bir avantaj. duran topları ii kullanan oyunculara sahibiz. karamsar düşünmeye hiç gerek yok. eğer maliyetide uygunsa bence ii bir transfer.
    SABIR = BAŞARI

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyon Bursaspor'un defansındaki adamlar çok mu kaliteli?(Ömer Erdoğan,İnrahim Öztürk,Mustafa Keçeli,Ali Tandoğnan,Zapo)Defansta önemli olan futbolcular arasındaki uyumdur.Bir zamanlar Tolga-Erdinç ikilisini tüm Türkiye konuşuyordu şimdi nerde bu ikili?Bu açıdan baktığımız zaman Glowacki belki de aradığımız stoperdir(Umarım )
    Bordomavi.net

altar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tolga M. Bayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen'le Giray her ne kadar iyi olursa olsunlar bu sezon birçok pozisyonda savunmada hata verdik.Bu yüzden çok çok iyi bir transfer yapmalıyız diyoruz.Bana göre düşünülen isimde Egemen veya Giray'dan artı bir oyuncu değil.İkisi 1 savunma ediyor buna göre savunma yönünde ikiside yarım.

1 olan savunma değerini 2'den aşağısının kurtarmayacağının farkındayız buna göre transfer istiyoruz.Fakat Glowacki'de geldiğinde değer 2 değil 1.5 olacak.Herkesin itiriazı bu noktada.
    Glowacki konusunda haklı olabilirsin, 31 yaşında ve geçmişi de o kadar parlak değil. İşin açıkcası göze batacak bir oyuncu değil. Adam da ne gördülerse artık Egemen ve giray için ikisi, bir savunma ediyor diyorsun, buna katılmıyorum. En kaliteli Türk defansları say deseler egemen ve giray ilk sıralar da olur. Daha da iyi olacaklarına inanıyorum.

*
    BİZE HER YER TRABZON

Hüseyin Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

polonya'dan glowacki ve pawel brozek'i almaya giden Aksu yanlışlıkla bu adamı almış
    http://www.transfermarkt.de/de/pawel...ler_17586.html
    "Tek yapılması gereken gençlerimize, çocuklarımıza inanmak, fırsat tanımak. Eğer iyi organize olunursa, iyi planlamalar yapılırsa mutlaka başarı geliyor."
    Mustafa Reşit Akçay

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ALanzİnho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brozek Kardeşler

Trabzonspor yönetimi, Ziya Doğan'ın çok istediği Wisla Krakow'da oynayan Pawel ve Piotr Brozek için harekete geçti.
    11.06.2007

Düğmeye basıldı
    Gelecek sezon güçlü bir kadroyla rakiplerinin karşısına çıkmayı hedefleyen Trabzonspor, transfer çalışmalarına hız kazandırdı. Gurbetçi Mehmet Akgün ile el sıkışan Bordo-Mavililer, teknik direktör Ziya Doğan’ın çok istediği Polonyalı kardeşler Pawel-Piotr Brozek’in peşine düştü. Karadeniz ekibi, Doğan’ın Polonya’ya giderek izlediği Wisla Krakow’un forveti Pawel ile oyun kurucu kardeşi Piotr’ın transferi için düğmeye bastı.

Bonservis sorunu
    Doğan’ın Umut’ın yanına partner olarak alınmasını istediği Pawel’in gol sıkıntısını çözeceği düşünülürken, Bordo-Mavili yöneticilerin daha önce Szymkowiak transferinde zorluk çıkaran, Zurowski’yi ise vermeyen Wisla Krakow’la kıran kırana bir pazarlık yapması bekleniyor. Brozek kardeşlerin sözleşmeleri devam ettiği için bonservis bedellerinin yüksek olduğu, indirilmesine çalışılacağı öğrenildi.

Kaynak : Fanatik buda eski bi haber ozamandan beri umuta partner arıyoruz
    eğer bunları ziya doğan istediyse sakın almayın bunlar amerikan futbolu oynuyorlardır ziya başka adam beğenmez zaden
    allahdan yolu amerikaya düşmüyor orada tek futbolcu bırakmaz

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Night61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Quaresma yı biz almaya kalksaydık eminim forum inlerdi toz konurmazdık ooo quaresma geliyor diye ve BENCE sende böyle değilde şöyle konuşurdun : Çok yetenekli futbolcu ama disiplinsizliği beni korkutuyor fakat yinede şenol hocanın bi bildiği vardır onu adam eder inş. vb.

Bence kıskanıyoruz ve bjk ye gitmesi bizi korkutuyor ondan böyle konuşuyoruz . Bence oynatmasını bilene javelicden bilmem neden daha faydalı olur
    Kişi kendinden bilir işi.Ben Quaresmadan oldum olası nefret eden bi insanım.BJK ye gelmesini kıskanmak ne münasebet,TS iyi bir transfer yapmış kadar sevinirim.En azından bir istanbul eziği kendi iç savaşı nedeniyle sezona havlu atar.Quresmayı almak harakiri olur BJK veya herhangi bir türk takımı için.Adam keyif adamı,Mourinho adam edemedi,bizim antrönerler mi adam edecek onu.
    O yüzden kendi içindeki hiscikleri başkalarının da hissettiğini sanma arkadaşım

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Quresma'yı Morınho bile saldıysa adam edemediyse kusra bakmayında yer yüzünde

başka bir hoca adam edemez..Morınho yerine başka bir hoca salsaydı belki derdim.
    Morinho yıldız oyuncuları sevmiyor pek hele şımarıksa böyle kadroya bile almıyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaş kavramı acaba kişiden kişiye göre degisiyor mu?

kolej takımına ne oldu?

pantelicin yası kaç?

not: panteliç cok iyi bi golcüdür,gelmesini isterim...

not: pantelicin konuyla alakası yoktur anlayan anlamıstır(burada ki kişiler tamamen hayal ürünüdür)

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı asiyürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bütün dediklerinin altına imzamı atarım sadece şenol güneş varken içim rahat demene katılmıyorum bunu da transfer boyutunda diyorum ..sonuçta jefferson elleri junu burya getiren şenol güneşti istedi veya istemdi ayrı olay sonuçta hoca sensin sen istediğini aldıracaksın inşallah bu sene yapılan transferleri kendi ve doğru şekilde yapar kaliteli takviyeler yapılırsa ben de şenol güneşle şampiyon olacağımızı düşünüyorum.teo analizin mükemmel ötesi ben de aynı görüşteyim sadece oynamaya ihtiyacı var.bir de sana gabriçi sorayım bana göre gabriç kesinlikle kalmalı ve oynamalı çünkü futbolda kanat akınları çok önemli senin gabriç konusunda ki düşüncelerini alabilir miyim ..teşekkür ederim..
    bana sormadın ama renktaş olduğumuz için lafa baluklama atlama rahatlığını buldum kendimde gabriç futbol zekası çok yüksek vede yetenekli bir oyuncu. ama onunkide ne kör talihse bu sene çok şansızdı.ama bence çok iyi bir oyuncu..

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Kolombiyalı gibi olmazsa iyidir. Egemen ve Giray'dan kaliteli olduğundan şüpheliyim.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kariyerinin son noktasına gelmiş yıldız oyuncu almaktansa, başarıya aç, kendini göstermek için yırtınan genç oyuncuları almayı tercih ederim.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Smile

Alıntı Trabzonizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu H.H. yine yakacak bizi bu adamin bize garezi ney yahu herseyi engelliyo
    ne iş yapar bu bey...ufk ve vizyon meselesi. inanın burada yazan pekçok arkadaştan daha büyük bir ufku yoktur.bkz.kuşak meselesi.inanın google desen, ne kuklası der...arasa bmn yi bulamaz nette.gerçi o da iyi ya...

Hüseyin Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Bonservisi elinde olan adam işe yaramaz, iyi adamın eline niye bonservisini versinler?..
    -O kadar bonservisi elinde adam varken bonservis ücreti ödemek hangi akla sığar?..
    -Adı sanı duyulmamış adamlar almaktan ne zaman vazgeçeceğiz?..
    -İsim yapmış futbolcu alıp ona fazla para vererek oynatamayız, bize aç adam lazım aç...

(Hepsi forumdan alıntıdır)
    süper
    "Tek yapılması gereken gençlerimize, çocuklarımıza inanmak, fırsat tanımak. Eğer iyi organize olunursa, iyi planlamalar yapılırsa mutlaka başarı geliyor."
    Mustafa Reşit Akçay

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Pantelic Dünya Kupası kadrosuna çağrıldı..Ve burda yazılan Mrdja'yla beraber..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı altar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Glowacki konusunda haklı olabilirsin, 31 yaşında ve geçmişi de o kadar parlak değil. İşin açıkcası göze batacak bir oyuncu değil. Adam da ne gördülerse artık Egemen ve giray için ikisi, bir savunma ediyor diyorsun, buna katılmıyorum. En kaliteli Türk defansları say deseler egemen ve giray ilk sıralar da olur. Daha da iyi olacaklarına inanıyorum.
    benim iyi kötü olmalarına lafım yok zaten.ama şampiyonluk yolundaysak 1 sayısını aşmalıyız.şu an bana görede en uyumlulardan egemen-giray ikilisi ama bu bize yeterli olmaz.demin gördüğüm bir yorumdaki gibi önümüzdeki sezon Umut'a laf etmeyelim yönetime laf etmeyelim.işimizi tam yapalım olmazsa bizde mal değiliz anlarız elbet.sadece önümüzdeki sezon yeterli görmüyorum ikisini bunu dile getirmek istedim
    9 # Osvaldo'

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Bayrakdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimi arkadaşlar masumane eleştiri yaparken kimi arkadaşlar da taraftarın umutlarını kırmak , futbolcuları gelmeden baskı altına almak , yönetime karşı cephe oluşturmak için yazıyorlar ...

Çok bilmiş arkadaşlar devam edin bakalım . Sizin gibi taraftara ihtiyacı yok bu takımın ...

Belirli bir kesim aynen böyle...

Trabzonizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı karaman6106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne iş yapar bu bey...ufk ve vizyon meselesi. inanın burada yazan pekçok arkadaştan daha büyük bir ufku yoktur.bkz.kuşak meselesi.inanın google desen, ne kuklası der...arasa bmn yi bulamaz nette.gerçi o da iyi ya...
    desene vah trabzonum vah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)