Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1747 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 33. Hafta | Trabzonspor 2-1 Denizlispor

bordo_mavilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugune kadarki en sıkıcı mactı kendı adıma birde oyunun sonunda tribüne gelmeden direk soyunma odalarına gitmeleri cabasi
    SENİNLEYİZ EVELALLAH 41 KERE MAŞALLAH
    Feyzullah YILMAZ
    61 caykarali

süveyş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o kadar reklam yapıldı, bende kendimi inandırmışım maç şölen havasında geçecek diye maç bitti futbolcular çekip gittiler, tribünlere gelmediler.
    oysaki günlerdi maçın hayalni kuruyordum, maçtan galip ayrılmışız kupayı beraber kutlasaydk.
    neyse vardır bi bildikleri.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

... ve en sonunda kolundan tutup "yahu ben seni tanıyorum bi dur" diye durdurup "abi nereden tanıcaksın ya" gibisinden bir tepki ile kurtulunca "ulen sen Hasan değil misin?" diye seslendiğimde dönüp "evet abi de sen kimsin" diye söylediğinde "ben İlhan" dediğim an "vayy ilhan abi" diyen Hasan Zaimoğlu'nu da canlı kanlı gördüm.

...
    ben orada yıkıldım arkamdan uzanan bir kol atılan bir laf beni şaşırttı. döndüm bir baktım artist gibi saçları dikilmiş bi deliganlı. dedim içimden ne oluyoruz hemşerim beni tanıyan bir sima ama benim tanıyamama hastalığım birleşince ortaya hayli komedi bir durum çıktı . alelacele bir konuşma oldu ama iyiki oldu evet ula ben Hasan sende bizim forum yöneticisi İlhan ayak üstüde olsa tanışmak güzeldi (:
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı canlı izledim dün , Murat Tosun gerçekten kaliteli bir santrafor bunu anladım. Top tutuşu , dağıtışı ve attığı muhteşem gol ile bence oynadığı süreyi çok iyi değerlendirdi. Ayrıca boyu da çok uzun , hava toplarındada etkili olacaktır.
    7 tertemiz şampiyonluk

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben buradan öncelikle ahmet abi ve murat kardesıme ayrıca tesukkurlerimi sunuyorum sizlerle tanısmak cok guzeldi mac sonrası eve geldigimde hastaneye kaldırdılar benı doktor bayandı mac içinmi hasta oldun dediginde Trabzonspor askı için hasta oldum dedıgımde güldü doktor suan yatakdan zorlukla yazıyorum sizlere
    Konu Murat SİSMAN tarafından (11.05.2010 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kupa'nın İstanbul'a getirilmesinin sebebini anlayan var mı?

Sadece orda durmak için getirdilerse seyirci onu resimlerde de görebilir. Önemli olan kupayı alıp şöyle bir tribün turu atmak. Ve maç sonunda çekip gitmeleri de hoş olmamış.

Bunları arkadaşları Umut'u yuhalayanlara bir tepki olarak nitelendiriyorum.

Nereden
    İstanbul

yarı taraftarımız yattara için orayı doldurdugunu tahmin ediyorum
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu macta oyunculardan fazla birsey beklememek lazimdi. 1 hafta boyunca kupa sampiyonlugu kutlandi nekadar konsantre olabilirsin ki ?? rakip desen zaten denizlispor felan.

Yorum yapmaya gerek yok yani.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Acilen yollarımı ayıracağım topçular Ferhat, Cale, Sezer, Teofilo, Gabriç, Song, Sylvia
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

hatice_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maçta olduğu gibi bu maçada abim yüzünden gidemedim ama okumalarıma göre çok güzel şeyler yaşanmış
    ama çok güzel bi maçtı gollerde ole tebrikler
    ''...TrAbZoNsPoR...''

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı kazanarak beşinciliği garantiledik.hepsi bu.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilyskm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acilen yollarımı ayıracağım topçular Ferhat, Cale, Sezer, Teofilo, Gabriç, Song, Sylvia
    Teofilo , Calé , Ferhat , Gabric ?

Başka kim gitsin hocam kaldımı topçu takımda. Ferhatla Cale neden gidiyor bir kere , ya da doğru dürüst oynatılamayan Téo ?
    7 tertemiz şampiyonluk

Cezalı Üye mustafadinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı NyK$ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut seneye de tek forvet oynarsa ağlar durururz
    dün olimpiyatta İzledim maçı umutun kaleci ile karşı karşıya kaçırdıklarına ne diyorsun hocam ?
    tamam teo belli adam da İş yok ..
    eee umut oyle golcu boyle golcu nerde bu golcü ? adam topa dokunsa gol olacak nerelere atıyor topu...
    Umut bizim forvet olamaz bende bunu iddaa ediyorum o forvetr olursa yandık
    Sevgili kardeşim Allah aşkına Barcelona,Real,Arsenal,Gs,Fb,Bjk maçlarını öylesine izleyin sadece pozisyon sayılarına bakın ve atılan golleri sayın sonuç 5/1 dir her zaman istisna 3/1 olur Umut iui adam bize lazım bırakın adamın yakasını (hayatımda Umutu tanımam maçları izliyorum işte benim umuttan tek çıkarım bilica yı Lugano yu yerlşerde süründürmesidir teslim olmuyor sonuna kadar kovalıyor ihtiyacımız vardı Fener maçında golünüde çaktı ağızlarınada sı.....tı sizde biliyorrsunuz Pazar günüde ihtiyacımız var,seneyede,2 maç oynamadı gördük takımın halini Eskişehir ve A.Gücü maçlarında)

Nereden
    İstanbul

Kupa'nın İstanbul'a getirilmesinin sebebini anlayan var mı?

Sadece orda durmak için getirdilerse seyirci onu resimlerde de görebilir. Önemli olan kupayı alıp şöyle bir tribün turu atmak. Ve maç sonunda çekip gitmeleri de hoş olmamış.

Bunları arkadaşları Umut'u yuhalayanlara bir tepki olarak nitelendiriyorum.
    Tribünden anons yaptılar takımın uçağının kalkacağına dair , onlarda maç bittiği gibi hemen terkettiler sahayı.
    7 tertemiz şampiyonluk

Alıntı ilyskm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gabriç sakatlandı bu sene yoksa iyi adam Song ise her zaman hazırdı gerçek bir profesyonel bu takımda 1 sene daha kalmalı,Gabriçte kalır Cale ye gelince zaten tartışılmaz defansif görevleri mükemmel uyguluyor her pozisyonda kademe yapıyor Cale den vazgeçilmez.

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı mustafadinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim Allah aşkına Barcelona,Real,Arsenal,Gs,Fb,Bjk maçlarını öylesine izleyin sadece pozisyon sayılarına bakın ve atılan golleri sayın sonuç 5/1 dir her zaman istisna 3/1 olur Umut iui adam bize lazım bırakın adamın yakasını (hayatımda Umutu tanımam maçları izliyorum işte benim umuttan tek çıkarım bilica yı Lugano yu yerlşerde süründürmesidir teslim olmuyor sonuna kadar kovalıyor ihtiyacımız vardı Fener maçında golünüde çaktı ağızlarınada sı.....tı sizde biliyorrsunuz Pazar günüde ihtiyacımız var,seneyede,2 maç oynamadı gördük takımın halini Eskişehir ve A.Gücü maçlarında)

Abi ben umut Gitsin taraftarı değilim.
    Tek demek İstediğim umut tek santrofor oynarsa yandık.
    Biliyorum cok kosuyor defansı da cok yoruyor bunlar tamam güzel ama bize birde şöyle kaleye vurmayı seven isabetli vuran ve cogunu da gol yapan yetenekliş bir forvetımız olsa kötü mü olur .. zaten Umutun Takımdan gitmeyeceği kesin fakat sadece umutla yetınırsek şampiyon olamayız unutmayalım bu gercegi gol atma yetenegi yok çünki ...
    ve inanıyorum seneye A kalite bir forvet alıp güzel bi kadro kuracağız olması gereken de budur zaten ..

Alıntı NyK$ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben umut Gitsin taraftarı değilim.
    Tek demek İstediğim umut tek santrofor oynarsa yandık.
    Biliyorum cok kosuyor defansı da cok yoruyor bunlar tamam güzel ama bize birde şöyle kaleye vurmayı seven isabetli vuran ve cogunu da gol yapan yetenekliş bir forvetımız olsa kötü mü olur .. zaten Umutun Takımdan gitmeyeceği kesin fakat sadece umutla yetınırsek şampiyon olamayız unutmayalım bu gercegi gol atma yetenegi yok çünki ...
    ve inanıyorum seneye A kalite bir forvet alıp güzel bi kadro kuracağız olması gereken de budur zaten ..
    Kardeşim,Umutun yanına santrafor koyarsan o zaman Alanzinho nerede oynayacak orta sahadaki sayısal üstünlüğümüz nerede kalacak tek santrafor çağdaş futbolun gereğidir her takım tek santrafor oynar ancak 2.lig takımlarıyla filan oynarken ancak 2 olabilir.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sabah kalkdığımda maça gitmek gibi bir düşüncem yoktu.Saat 15.00 sularında arkadaşla fener maçını gidip gidemeyi düşünürken.Birden kendimizi yola attık.Futbol olarak inanılmaz sıkıcı bir maç oldu.Ama o kadar Trabzonluyu bir arada görmek ve maç sonunda ki horon herşeye değdi.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 6ts1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben buradan öncelikle ahmet abi ve murat kardesıme ayrıca tesukkurlerimi sunuyorum sizlerle tanısmak cok guzeldi mac sonrası eve geldigimde hastaneye kaldırdılar benı doktor bayandı mac içinmi hasta oldun dediginde Trabzonspor askı için hasta oldum dedıgımde güldü doktor suan yatakdan zorlukla yazıyorum sizlere
    Seninle tanışmakta çok güzeldi kardeşim. O kadar dedim sana hastaneye girelim diye laz damarın aldı inat ettin gitmedin. Neyse ki evdekilere sökmemiş inadın.

Çok, çok geçmiş olsun.
    Metris Seni Çağırıyor ...

Ben A Milli takım kaptanıyken bunların çalıştıkları gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hıncal Uluç magazinde, Haşmet Babaoğlu ise kültür-sanat sayfasında çalışıyordu.

Nereden
    İstanbul

valla hasta yatagımdan takıp edıyorum forumu doktor gece fena dagıttı beni
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Ö.Hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mac kotuydu ama mactan sonrasi superdi eger katilan varsa bilir.Iyi horon oynaduk valla bizim millet volla super.Olimpiyat ole eglence gormedi,kadirgada zannettim kendimi

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara'nın formasında neden Trabzonspor ambleminin rengi farklı idi bilen var mı açık maviydi galiba..

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...Detay&IND=4382

Burdaki fotoğraflarda var..
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah Akçagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara'nın formasında neden Trabzonspor ambleminin rengi farklı idi bilen var mı açık maviydi galiba..

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...Detay&IND=4382

Burdaki fotoğraflarda var..
    bana kalırsa stadyum ısıkları yansımıstır forma uzerınde
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yollanilacak futbolcular: Burak, Cale, Ferhat, Gabric, Sylva, Sezer, Ceyhun (Kira)

Seneye yabanci oyuncularimiz:
    - Alanzinho
    - Colman
    - Yattara
    - Song
    - Teofilo

Maçı izleyenler bu Denizli'nin bir ay önceden düştüğü kesinleşen bir takım,TS'unda 9 maç gol yemeyen ve şampiyonluğa oynayan fb'ye 3 gol atan bir takım olduğuna inanması mümkün değildi.Hele hele daha maçın başı denebilecek bir zamanda kornerden bulduğu gol ile rahatlayıp ligdeki olumsuz durumuna bakmayan üstelik hafta içi bir günün sonunda kimsenin bu stad buraya niçin yapıldı sorusuna yanıt veremediği bir mekanı dolduran taraftarına güzel bir futbol resitali sunmasını bekleyen TS'u tanımanın imkanı yoktu.

Şenol Hoca maç başında yaptığı kadro değişiklikleri ile sanki bir yerlere mesaj verme gayesindeydi.Eğer bu mesaj ''İşte gördünüz,sizin yedek kulübenizi oluşturan malzemenin kalitesi bu.Buna rağmen sağda solda 2-3 takviye ile seneye şampiyonuz diye üflemeye devam ederseniz bunun sorumluluğu bana ait olmaz.'' idiyse bu takıma eyvallah.Yoksa sadece kupa yorgunu ve sakat olduğu gerekçesi ile bir kaç as oyuncu kesilip yedeklere şans verilmesi amaçlandıysa o zaman iş kötü. Görüldü ki takımın as oyuncularından sadece bir kaçı kenarda oturduğunda TS ile DS arasındaki fark bir harf mesafesinde.Erken gol yemesine rağmen DS hiç bozulmayıp oyunda hakimiyeti eline geçirdi ve daha ilk yarım saatte beraberliğide buluverdi. Allahtan oyuna sonradan dahil olan Murat Tosun'un jeneriklik golü geldide taraftar 3 puan ile kendini teselli edebildi.

Dört gün önce alınan kupa,bu kupaya düzenlenen eğlencelerin dozu ile oyuncuları böyle bir lig maçına motive etmek ne kadar mümkündü orasıda tartışılabilir.Ama yinede ben Şenol Hoca'nın maç sonu açıklamaları ile bir parça olsun rahatladığımı ifade edebilirim.Takımın hocası oyundan memnun olmadığını ve Ts'un böyle kötü bir futbol ortaya koymasının maazeretinin olamayacağını ifade ederek ilerisi için umutvar olmamızı sağladı.

Ez cümle dünkü maç bir ölçü olmayabilir ancak TS takımıda üç gün ara ile bu kadar farklı futbol oynayamaz.
    Seneye şampiyonluk hedefleniyor ise bu iş öyle 2-3 takviye ile olamaz.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)