Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TK Final Maçý 15:45 Lütfen Tepki Gösterelim

ekrembulut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    42

Standart TK Final Maçý 15:45 Lütfen Tepki Gösterelim

Bugün maçýn 15:45 te olduðunu öðrenir öðrenmez Türkiye Fener Federasyonuna hem mail hemde telefon ile tepkimi gösterdim. Bu da sinirimi dindirmedi birde bizim kulübe mail attým.

Böyle rezalet olmaz kardeþim. Urfa ya gidemeyen yüzbinlerce insan çalýþma saatinde olduðu için televizyondanda maçý izleyemeyecek.bu nasýl bir planlamadýr.Yani bu maçý sadece biz ve fenerliler beklemiyor.Bu finali tüm futbolseverler izlemek isteyecektir. Ama saolsun Fenerasyon yetkilileri üstün zekalarýný buradada gösterdiler.

Lütfen tepkimizi gösterelim, mail atalým telefon açalým biþeyler yapalým. yeter ya....
    TFF Mail Adresi : tff@tff.org.tr

Ýþte tff'ye attýðým mail;
    Tüm Türkiye'de insanlar bu maçý beklerken. TFF herzaman olduðu gibi saçma bir karara daha imza attý. Hafta içi olan bir maçý insanlarýn çalýþma saatleri gözönünde bulundurmadan 15:45 e alýnmasý milyonlarca futbolseverin bu zevkten mahrum kalmasýna neden olacaktýr. Yani iþtenmi kaçalým, yalan konuþup sahtekarlýk yapýp izinmi isteyelim... Yok hayýr biz þerefli Türk insanýna bunlar yakýþmaz. Size final maçýnda iyi eðlenceler. Bu güzel icraatlarýnýza devam edin.... Ha unutmadan fanatik Trabzonsporluyum. Trabzonsporlular bu icraatýnýzdan dolayý final maçýný deðilde sizleri anacaktýr.Ama iyi ama kötü !!!
    Umut Bulut ile hiçbir akrabalýðým yoktur. Üçüncü þahýslara duyrulur... ))

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

artýk gülüyorum yanlýþ anlama sana karþý bir tavrým yok

Sevdamýz_Bir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Burada en önemli görev yönetime düþüyor. Hadi maçýn oynanacaðý yere itiraz etmediler. Hiç olmazsa oynanacak olan saate itiraz etsinler. Sümsüklük yapmasýnlar.

Taraftar için önemli bir fýrsat Denizlispor ile Olimpiyat stadýnda oynayacaðýmýz lig maçýdýr. Tff, emrivaki kabul eden yöneticilerimiz ve futbolu siyasi emellerine alet eden politikacýlar protesto edilmelidir. Þimdiden bir organizasyon düþünülebilir.
    "Ýnsan üç beþ damla kan, ýrmak üç beþ damla su;
    Bir hayata çattýk ki, hayata kurmuþ pusu.
    Geldi ölümlü yalan, gitti ölümsüz gerçek;
    Siz, Hayat Süren Leþler, Sizi Kimi Diriltecek?"

Nereden
    Artvin
    Yaþ
    42

Alýntý Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    artýk gülüyorum yanlýþ anlama sana karþý bir tavrým yok
    kardeþim bence gülme. tepki göster...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Yönetim tepki göstersin . Ýþinde , okulunda olan taraftarýný düþünsün !

Nereden
    Artvin
    Yaþ
    42

Arkadaþlar bu iþide biz halledecez öyle görünüyor. Týpký TRT olayýnda olduðu gibi. yani bizim yönetime iþi býrakýrsak önümüzdeki seneye final maçýna bilmem yetiþtirebilirlermi ....

Trabzon-Spor-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

ben mail gönderdim, sizde gönderin !!!!
    BORDO MAVI

BORDEAUX BLAU

CLARET BLUE

Ercan DEMÝRCÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Bu nedir ya!!! Ýyice suyunu çýkardýlar bu iþin ... Kupayý da febeye verecekler heralde öyle gözüküyor!

ts_tuncay_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ýlk tepkimi yönetime 2.sini ise tff ye yolladým...

Hqmi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Böyle bir þey olamaz ya þaka yapýyor olmalýlar heralde saat 3'e alarak. Ben böyle zihniyetin..
    -

her zaman önce Trabzonspor

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý ekrembulut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim bence gülme. tepki göster...
    ekrem sen daha yeniisn buralarda, ben buraya girdim gireli tepki halindeyiz..daha biþe olduðunu göremedim. bence sende gül. tepki göstermeyide bir sonra ki federasyon ve iktidar partisi gelene kadar durdurdum...

evrents - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

biz mail gönderiyoruz ama yönetimin de birþeyler yapmasý lazým.

Nereden
    Kocaeli

Yönetim yine tff ye hep destek tam destek derse...O adamda akýl yok derim...Yanýmda olsa aðýz burun dalardým....

Tolga Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Herþeye tepki gösteriyoruz herzamanki gibi. Sanki biz 15te oynýcaz fb 20de

Nereden
    Kocaeli

Alýntý Tolga Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herþeye tepki gösteriyoruz herzamanki gibi. Sanki biz 15te oynýcaz fb 20de
    Biliyomusun bu ülkede çalýþan var okuyan var...Biraz düþün...Bu saatte çalýþanlar okuyanlar nerde olur...TV baþýndamý yoksa okulunda iþindemi...

Nereden
    Artvin
    Yaþ
    42

Alýntý Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ekrem sen daha yeniisn buralarda, ben buraya girdim gireli tepki halindeyiz..daha biþe olduðunu göremedim. bence sende gül. tepki göstermeyide bir sonra ki federasyon ve iktidar partisi gelene kadar durdurdum...
    dostum kayýt tarihim gözünden kaçtý sanýrým
    neyse bu sorun deðil. tek sorun bu maçýn bu saatte oynanmasý. Ayrýca Tolga Kurt arkadaþýmýz sanki biz 15 te fb 20 de oynayacak demiþ.E arkadaþým onlarda tepki gösteriyordur.merak etme. hem kim bu maçý izlemek istemezki.

A.Ali Karanis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Arkadaþlar bu maçýn oynanmasý için en mantýklý saat zaten 15,45.Iþýklandýrmanýn yetersiz olduðunu biliyorduk,yetiþtirilemeyeceðini de az çok tahmin ediyorduk.bu maç 18,00'de baþlasa 2 saat maç,20.00 eder.maçýn uzama ihtimali de var,hadi 1 saatte öyle,21.00 oldu.orada da eþitlik bozulmadý,en az yarým saatte öyle gider,etti mi 21.30? bence maçýn yetersiz bir stadyumda oynanmasýna en baþta yeteri kadar tepki gösteremediðimiz için þimdi bu tür þeylere katlanmamýz lazým.

Mehmet Ç. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Forum'da en mantikli zaman diyenleri siddete kiniyorum !

Ne demek en mantikli o bu su ?!?

Biz calisanlar, okuyanlar ne edecez ?!?

Bu senenin en önemli maci !

Taraftarlarin en duygul hirsli maci! Mac gitti geldi gibi tatli stresler yasiyacaksik .

Bu macda cogu taraftarda, misali ben . Bu maci bambaska izleyecek . Belki'de en mutlu günüm olacak .

mashal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yönetim neden tepki göstermiyor da biz gösteriyoruz?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý ekrembulut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dostum kayýt tarihim gözünden kaçtý sanýrým
    neyse bu sorun deðil. tek sorun bu maçýn bu saatte oynanmasý. Ayrýca Tolga Kurt arkadaþýmýz sanki biz 15 te fb 20 de oynayacak demiþ.E arkadaþým onlarda tepki gösteriyordur.merak etme. hem kim bu maçý izlemek istemezki.
    önemli olan kayýt tarihi edðil, aktiflik ..rahat 20 tane tepki gördü bu gözler 20 tane tepki mesajý yazdý bu eller..sonnuç 000000

Nereden
    Kocaeli

Alýntý A.Ali Karanis Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar bu maçýn oynanmasý için en mantýklý saat zaten 15,45.Iþýklandýrmanýn yetersiz olduðunu biliyorduk,yetiþtirilemeyeceðini de az çok tahmin ediyorduk.bu maç 18,00'de baþlasa 2 saat maç,20.00 eder.maçýn uzama ihtimali de var,hadi 1 saatte öyle,21.00 oldu.orada da eþitlik bozulmadý,en az yarým saatte öyle gider,etti mi 21.30? bence maçýn yetersiz bir stadyumda oynanmasýna en baþta yeteri kadar tepki gösteremediðimiz için þimdi bu tür þeylere katlanmamýz lazým.
    Iþýklandýrmamý yetersiz...Ya býraksýnlar bu iþleri...Stad belli olduðundan bu yana bi ýþýðýmý yapamadýlar...Yalan dolan haberler bunlar...Eee ne oldu geçen baktýðýmda avrupa standartlarýnda ýþýklandýrma sistemi döþeniyor deniliyordu...Hepsi palavra...Ýþleri güçleri yalan dolan...

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýþin b.kunu çýkardýlar. Þimdi iþimizi gücümüzü býrakýp hafta ortasý o saatte maç izleriz.

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

SAAT 15.45’DE URFA’NIN SICAÐINDA FUTBOLUN KEYFÝ KAÇAR!..
    Bilgisayarýn baþýna Fenerbahçe- Eskiþehir maç öncesini yazmak için oturdum. Ama Ziraat Türkiye Kupasý Final maçýnýn saati açýklanýnca konuyu deðiþtirdim.

Ziraat Türkiye Kupasý Finalinin Urfa’da oynanacak olmasýna hiç kimse itiraz etmedi, aksine benim gibi herkes o bölgelere futbol taþýndýðý için sevindi.

Ama bu finalin oynanacaðý saat açýklanýnca þaþkýnlýk yarattý. Urfa gibi sýcak bir bölge de saat 15.45’de bu finali oynatýrsanýz, her þeyden önce “futbolun” keyfi kaçar. Çünkü öyle bir sýcak altýnda oynanan maçta futbolcular gerçek gücünü, verimini ve olmasý gereken mücadeleyi yeteri kadar ortaya koyamazlar.

Her ne kadar “ýþýklandýrmanýn yetiþmemesinden dolayý o saat oynatýlýyor” denilse de, bu organizeyi yapanlar yani baþta Futbol Federasyonu böyle bir aksiliðin oluþabileceðini neden daha önce düþünmedi, düþünemedi ve hazýrlýðýna ona göre yapmadý?

Zira oynanacak olan bir final maçý, yani ikincisi yok. Bunun için her iki tarafta en iyi mücadeleyi sergilemek, en iyi futbolunu ortaya koymak zorunda. Ama aynen karda/ yaðmurda olduðu gibi sýcakta futbolcu için önemlidir, hatta yaðmurdan ve kardan daha fazla olumsuz etkisi olur.

Finalin oynanacaðý gün o bölgede 25 dereceden aþaðý sýcaklýk olmaz. Belki de çok yukarýda da olabilir. Yazýk deðil mi böyle bir sýcaklýk altýnda o futbolcuya ve taraftara.

Hem sonra öyle sýcak bir havada oynanan futbol nasýl ve ne kadar kaliteli olur ve taraftarlarý mutlu eder? Ayrýca birde iþ günü olduðundan dolayý bu finali seyretme özlemi içinde olanlarýn “izin” alma durumu var.

Ve madalyonun bir baþka yönü daha… Hadi Trabzonspor’un ligde iddiasý kalmadýðý için bir sonraki hafta kimle ve nerede maçý olduðu önemli deðil. Ama Fenerbahçe o sýcaklýktan Ankara deplasmanýna geçecek ve Ankaragücü ile zorlu bir sýnava çýkacak.

Eðer Ziraat Türkiye Kupasý finali bir de 90 ve artýlarýnda bitmez de, uzatmalara gidilirse vay o futbolcularýn haline.

Evet, maalesef Futbol Federasyonu yine bir sýnava “daha” baþlamadan kýrk not aldý. Ýnþallah sonu iyi olur. Ýnþallah final günü hava biraz serin olurda, sahada futbolcular, tribünlerde taraftarlar sýcaktan fazla etkilenmezler... Temennimiz iyi bir futbolla, finale yakýþýr bir görüntüyle kupa sahibini bulsun!

http://www.maraton.com.tr/yazar/muza...fi-kacar.htmll
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Dünya nin her yerinde kupa finallari seyircilerin seyredecegi saatlerde baslar ama tek türkiyede bu kafa yapisinda yok.

A.Ali Karanis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

@Mehmet Said Çelik , ve ts_tuncay_ts altý çizili yeri okursanýz oynanmasý için en mantýklý zaman dedim.yoksa taraftarlarýmýzýn bu maçý saati nedeniyle izlemeyeceðini biliyorum.Bende öðrenciyim ve sýrf bu maçý izlemek için 1 günde toplam 1200 km yol yapýp 2 gün okula gitmeyeceðim.kimse bana ben öðrenciyim,iþim var vs. demesin,bu zorluðun nasýl birþey olduðunu bende biliyorum pektabiiki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)