Sayfa 2 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 358 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3.lük ve UEFA sansimiz ve digerleri!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Gecen seneki kadromuzla6 derbiden 6 puan alip ligi 2.bitirmistik.Bu sene6 derbiden 10 puan alirsak sampiyon oluruz.3 macin icerde oldugunu dusunursek aslinda cok da zor degil,ama gecen sene yapilan hatalari bu sene yapmamaliyiz,Senol hoca bu hatalardan ders almissa ki su ana kadar almamis gozukuyor,bir umut var icimde yine...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı
    Gecen seneki kadromuzla6 derbiden 6 puan alip ligi 2.bitirmistik.Bu sene6 derbiden 10 puan alirsak sampiyon oluruz.3 macin icerde oldugunu dusunursek aslinda cok da zor degil,ama gecen sene yapilan hatalari bu sene yapmamaliyiz,Senol hoca bu hatalardan ders almissa ki su ana kadar almamis gozukuyor,bir umut var icimde yine...

aynen duman kardesime katiliyorum derbilerden 10 puan toplamadan bizim sampiyon olmamiz çok zor ,ilk yari 4 ikinci yarida 6 puan alirsak bize yeter ayrica bunuda alacak gücteyiz,

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

BEN BU SENE SAMPIYONLIK SANSIMZI DAHA YÜKSEK GÖRÜYORUM.SADECE YAPILMASI GEREKEN DERBILERDE TAKIMI RAHAT BIRAKIP MAÇIN SONUCU NE OLURSA OLSUN TAKIMA DESTEGIN SÜRECEGINI FUTBOLCULARA HISSETTIRMELIYIZ.BU GÖREV TARAFTARA DÜSÜYOR.ÇÜNKÜ STRESLI HIÇ BIR MAÇI KAZANAMIYORUZ.ARTIK BÜYÜK MAÇLARADA NORMAL MAÇ GIBI BAKIP FUTBOLCULARA STRESE SOKMAMALIYIZ.

EN ÖNEMLISI IKINCI YARIDA TRABZONDAKI DERBILEREDE TARAFTARDA SAMPIYONLUKTA FUTBOLCULAR KADAR ROL OYNAYACAK.EN AZINDAN 3 DOKSAN DAKIKA MAÇI AYAKTA IZLEYIP TEZAHÜRAT YAPARLARSA MAÇLARI KAZANMAMIZ DAHA KOLAY OLUR.AKSI TAKTIRDESAMPIYONLUKYINE BU MAÇLARDA KAÇARSA TARAFTARIN SUÇU BENCE FUTBOLCU,TEKNIK HEYET VE YÖNETIMDEN FAZLA OLUR.

Naim
    Ziyaretçi

Bu hafta Trabzonumun maçini seyredemeyince gidip pazar günki eziklerin maçlarini seyrettim
    Gözlemlerim:
    Gayse:Elindeki Hücüm Futbolcularini iy kullanarak sadece gözü kapali hucum yapiyor takimin bir forvet hatti var iki de defans oyuncusu takim hizli kontra ataga kalkiyor fakat kalesinde çok kolay pozisyon veriyor zannim odur ki disli bir takima karsi çok kötü sonuçlar alicaklar bu haftaki antep maçi onlar için kötü sonuçlarin baslangici olabilir yönetim ve camia zaten ipite yürüyor ilk puan kayiplarindan sonra camia içi huzursuzluklar tekrar gün yüzüne çikacaktir.
    Fener Tam bir felaket daha lige baslayamamislar bu sene ikinci yariya girmeden fenerde yine bir kaos bekliyorum özellikle SL de malubiyetler basladigi zaman fenerin durumu hiç iç açici olmayacak defans bloklari çok zayif ve görüldükü tuncayin olmamasi ezikleri çok orlamis bu 3 haftalik süreçte puan kaybetmeleri muhtemel ilk iki maçlari istanbulda samsun ve ankarayla fakat bejiktas maçi fener için sonun baslangici olabilir
    Jimnastikçiler: sezonun iyi kadrosu görünümünde fakat bu hafta maçi izleyemedim ama erciyesden sonra ailtonun takima katilmasi ve özellikle klebersonun orta alanda toplayici bi rol ortaya koymus en büyük handikaplari ise rizanin üzerinde meydana gelecek kara bulutlar fakat bjk taraftari her zamanki gibi takiminin arkasinda duracaktir buda en büyük artilari
    bizim evimizdeki derbileri kazanmamiz bizim için sampiyonlukta en büyük avantaj olucak çünki son 3 maçimizin ikisi bu eziklerle fbeyi ve jimnastiklerden istanbulda puan alirsak ve evimizde kazanirsak fikstur bizi bu sene sampiyonluga götüren en kisa yol olur

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana kalirsa bu sene sampiyonluk sansi Senol hocaya bagli futbolculari iyi motive etmeli hazirlamali kadroyu iyi seçmeli ayrica taktiksel olarak rakibi çözmeli yoksa halimiz yine hüsran olur yinede herseye ramen ben fikstürün avantajli olduguna inanmiyorum gese den sonra biz oynuyoruz rakiplerle bunun iyi tarafi yok olsun bu sene sampiyonluga biz inanicazki herkes inansin

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sene en büyük rakibimiz bjk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gördügüm kadariyla aramizda realist düsünenlerde var, duygusal düsünenlerde; normalde sampiyon olmak isteyen bir takim Konya'yi Konya da yenmeliydi...Ama bu olmadi, Malatya gerçekten iyi takim forvetleri tehlikeli ve bizim maçi çikis maçi olarak görüyorlar.Ama defanslari bizden beter, bu da demektir ki Trabzon sampiyonluga oynayacak bir takim ise bu hafta Malatyayi yenmek zorundadir.Yok yenemez ise geçen seneden farkli bir sey olmayacak demektir.

Bu arada çogumuzun ortak ve hakli tespiti derbiler...Derbi beceriksizi Senol hoca galiba kaderimizi belirleyecek bu sene ...Örnegin çok degil Fenerle oynadigimiz Trabzondaki maçi kazansaydik Sampiyonduk,GS bizi Istanbulda yense sampiyondu....Tarih ve istatistik yalan söylemez derbilerde en az 4 galibiyet alan sampiyon olur...

Ve son söz Senol hoca'ya Jun inadini sürdürürsen hem kendini hem bizi yakarsin....

Nereden
    Tekirdağ

Derbiler konusunda birlesiyoruz sampiyonluk için en fazla üç yenilgi ve iki beraberlik sart.

Senol hocayi napicaz samet ile ziya takimi geriye yasliyarak oynuyordu hizli çikislarla maçlari aliyorduk.Oyunu karsi sahaya yigmak istiyor Jun yok BU seferde isimiz fatihin muhtesem kafalarina ve Yattaranin olaganüstü çalimlariyla asislerine kaliyor.Üç yada dört futbocu ne kadar maçi böyle alabilirler.

sezon basindan beri yönetimi elestiren arkadaslara katiliyorum.Yolun sonu gözüküyor INSAALLAH tersi çikar

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

derbilerden en az 1 yenilgi hakkimiz var ben ce bide beraberlik digerlerini alirsak önümüz açilr

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

derbylere bakar sampiyonluk bence. deplasmandaki derbylerden en az birer puan alirsak vede kandi sahamizdaki derbylerin hepsini kazanirsak sampiyonuz.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Öncelikle sampiyonluga inanmak için bu takima ,yönetime ,teknik kadroya ve futbolculara inanmak lazim.

Senol günes'in eminimki Trabzonsporlulugu buradaki herkesden fazladir ve kimse ona kahvede masa arkadasiymis gibi hitap etmemelidir. teknik adamliginin nasil oldugunu ise burada tartisalim.Ki bu konunada sahsimca tartisalacak bir durum göremiyorum.

Baska bir konu ise ilk defa böyle devamlilik gösterebilecek isten kaçmayacak elinden geldigince trabzonu gelecege tasiyabilecek bir yönetim var.Borsaya açildik,TsClup'u var ettik,Hedef 100.000 üye dedik,Borçlarimizi sifirladik ve her seyden önemlisi son 2-3 yildir artik sampiyonluga oynuyoruz diyebilecegimiz güvenimizi kazandik.

Yönetiminde tabiki hatalari oldu, transfer konusunun gecikmesi gibi belkide s. liginden elenmemizin en büyük sebeblerinden biridir.Ama bukonu onlarin akilsiz veya kafasinin çalismadigi anlaminami gelir böyle bir yakistirmayi yapmak biz Trabzonspor taraftarina yakismaz.Bazi insanlar bazi yorumlar yapiyor ama önce kendisi sampiyonluga inaniyormu sormak lazim.Öyle her kötü sonuçta takimi agir sekilde elestricek ve agza alinmayacaklaflar söylemekle trabzonsporlu olunmuyor.Bu sampiyonluk heyacanini yasamis kisiler olarak bu duyguyu yasamamis kardeslerimize örnek olmaliyiz

Bu takim hepimizin ve ona sahip ve destek çikacagiz

bence favoriler fener bjk ve TRABZONSPORUMUZ. galatasaraya
    bise yapamaz. defanslari bizimkindende berbat. yakinda bu defans çöker
    gs de.

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Öncelikle sampiyonluga inanmak için bu takima ,yönetime ,teknik kadroya ve futbolculara inanmak lazim.

Senol günes'in eminimki Trabzonsporlulugu buradaki herkesden fazladir ve kimse ona kahvede masa arkadasiymis gibi hitap etmemelidir. teknik adamliginin nasil oldugunu ise burada tartisalim.Ki bu konunada sahsimca tartisalacak bir durum göremiyorum.

Baska bir konu ise ilk defa böyle devamlilik gösterebilecek isten kaçmayacak elinden geldigince trabzonu gelecege tasiyabilecek bir yönetim var.Borsaya açildik,TsClup'u var ettik,Hedef 100.000 üye dedik,Borçlarimizi sifirladik ve her seyden önemlisi son 2-3 yildir artik sampiyonluga oynuyoruz diyebilecegimiz güvenimizi kazandik.

Yönetiminde tabiki hatalari oldu, transfer konusunun gecikmesi gibi belkide s. liginden elenmemizin en büyük sebeblerinden biridir.Ama bukonu onlarin akilsiz veya kafasinin çalismadigi anlaminami gelir böyle bir yakistirmayi yapmak biz Trabzonspor taraftarina yakismaz.Bazi insanlar bazi yorumlar yapiyor ama önce kendisi sampiyonluga inaniyormu sormak lazim.Öyle her kötü sonuçta takimi agir sekilde elestricek ve agza alinmayacaklaflar söylemekle trabzonsporlu olunmuyor.Bu sampiyonluk heyacanini yasamis kisiler olarak bu duyguyu yasamamis kardeslerimize örnek olmaliyiz

Bu takim hepimizin ve ona sahip ve destek çikacagiz

+1

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

içerdeki 17 maçin hepsini kazanirsak sampiyonluk sansimiz artar. ama konya beraberligi gösterdi ki geçen sene puan kaybettiklerimize bu senede kaybediyoruz. yani ankaraspor ve gaziantebi 2 maçta da yenersek sansimiz büyük.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bircogumuzun hemfikir oldugu konu bu sene sampiyonluk yarisinin gecen seneden daha zor gececegi cunku bu yil 3 kizkardeslerin 3 uylede ugrasmak zorunda kalicaz ayrica diger ttakimlar da kadrolarini el verdigi kadar guclendirdi.ancak defans sorunlarini asmamiz ,hakemlerin adil davranmasi ve senol hocanin da kadroyu dogru tercihlerle sahaya surmesi (ibrahim ege ve jun benim favorim) bizim sansimiziyukseltir

bejeke gese ve febe ye gelince kadrolari genis (gese biraz sikintili gerci ama) ligi sonuna kadar kovalarlar kanisindayim en buyuk avantajlari bizle oynayacaklari maclarda hakem fenerasyon ve medya destegine sahip olmalari

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sampiyonluk sansi en yüksek olan takim biziz kim ne derse desin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Yine beni elestirmek veya satasmak için firsat ariyosun galiba Urfali'm...(ya da Maçkalim , ya da tepebaslim)...Ben lafi uzatmamak için öyle hitap ediyorum.Ilkokul yillarindan kalma eski bir kaleci olarak benim idolüm ve efsanemdir Senol..................pardon Senol hoca!

Ama ayni seyi teknik adamligi için söyliyemem, fikirdir sen öyle görüyorsun ben böyle! Bu arada Msn kaydini yaptim; haberin olsun....

fb ile çekisiriz..

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eger bi baskan ben kimseye sampiyonluk sözü vermiyorum diyorsa benimde sampiyonluk aklimin ucundan geçmiyobu baskan durdukca biz ancak gönüllerin sampiyonu oluruz

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eger ilk yari ilk üçe girersek..... fikstüre göre kesin sampiyon oluruz!!!!! yazin bunu buraya....... ben bu takima güveniyorum........

bence olay sadece derbi olayi da degil, fikstür olayi da degil, senol hoca olayi da degil. maalesef ülke futbolunun hali ortada. gazetesi, televizyonu, federasyonu hatta hatta basbakani. sampiyon olmamiz için futbolcular çok özverili olmali, taraftar sabirli ve takimina hep destek çikmali, yönetim her zaman tetikte olup masabasi oyunlarini engellemeli, senol günes elindeki kadroyu maksimum verim alacak sekilde degerlendirmeli....

geçen yil ligin en iyi, en göze hos gelen futbolunu oynamamiza ragmen 2. olduk. biz ancak her yönüyle mükemmel olursak sampiyon oluruz....

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    bu sene sampiyonluk yarisi bizimle ve bejeke arasinda geçer diye düsünüyorum. gese gene geride kalir. febe çok karisik. bizdeki en büyük engelde senol günes. eger akilli taktikler yerinde düzgün müdaheleri sasirmazsa engel kalkar.

ewet hüseyin gökdeniz atay aktug'a bende katiliyorum ama SENOL GÜNES'e katilmiyorum çünkü onun asmasi gereken bi intikam var vede su baskan bozuntusuna ragmen alacak intikamini

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bu sene sampiyonlugu sadece derbiler belirleyecek. çünkü son 4hafta hep derbi maç var. yani son 4 haftada her takim 2derbi oynayacak(biz fb ve bjk)... 6puanlik farkin bile anlami olmadigi anlamina geliyor

ihsanbayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SAMPIYONLUK BIZIM ICIN HER YIL HAYAL OLUYOR ,UMARIM BU YIL HAYAL OLMAZ AMA ANARTHOSIS MACI ,FUTBOLCULARI COK ETKILEDI UMARIM EN KISA ZAMANDA UNUTURLAR ,GECEN YILLARDA 3 BÜYÜKLERI YENEMIYORDUK ,PUAN SIRALAMASINDA TAM AVANTAJLI DURUMA GECECEGIMIZ ZAMAN ELAZIG,KONYA ,ISTANBUL GIBI VASAT TAKIMLARA PUAN KAYABEDIP SONRA HAKEMLERLE UGRASIYORDUK.BU YIL DERBILERDEN 11 PUAN ALABILIRSEK HERHALDE SAMPIYON OLURUZ ,UMARIM HAYAL OLMAZ

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sampiyonluk sansimiz %100 vardir.4 buyuklerin arasinda bu zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)