Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 317 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jose Mourinho | Roma

Nereden
    İstanbul

Kendisini sevip sevmemeyi hatta nefret etmeyi anlarım ama teknik direktörlüğüne laf etmek çok komik kaçıyor.

Siz bol gollü, her atağın gol olduğu, ortasahadan gollerin atıldığı zevki(!) maçlar izleyesiniz diye yılların Loser'ı İnter'i kupa manyağı yapmasın mı?
    I am titanium

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kapris, kasıntı, ve megaloman kelimeleri kendisini anlatmaya yeter herhalde

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

"Er ya da geç birgün Real Madrid'in başına geçeceğim

Mourinho
    , İtalya'da yayın yapan Panorama adlı dergiye şu açıklamaları yapmış:

"Benim hakkımda yazılan herşey yanlış. Ama er ya da geç birgün Real Madrid'in başına geçeceğim. İngiltere'de ve İtalya'da büyük takımlar çalıştırdım. Şimdi sırada İspanya var. Benim hiçbir şeye ihtiyacım yok. Ama bazı kulüp başkanlarının hiçbir şey kazanamayan teknik adamlarıyla beni kıyaslamasına çok gülüyorum. Yüz yüze geldiğimizde benim harika bir teknik adam olduğumu söyeyen insanlar sırtımı dönüdüğüm anda bana saldırmaya başlıyor."

Jose Mario dos Santos Felix Mourinho
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Nereden
    Bursa

Inter'e Mourinho'dan soğuk duş

Serie A şampiyonu da olan FC İnter'deki bayram havası, teknik direktör Jose Mourinho'nun adeta soğuk duş etkisi yaratan açıklamalarıyla gölgelendi.

Portekizli teknik adam Mourinho, dün gece Serie A şampiyonluğunu elde ettikleri Siena'da yaptığı açıklamada, FC İnter'i önümüzdeki sezon çalıştırıp çalıştırmayacağının henüz net olmadığını belirterek, "İtalya'da kendimi evimde hissetmiyorum. Real Madrid ile anlaştığım doğru değil. Kararımı, Şampiyonlar Ligi finalinden sonra vereceğim" dedi.

Mourinho, şu an için 22 Mayıs Cumartesi günü Madrid'de Almanya'nın Bayern Münih takımıyla oynayacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi finali dışında hiçbir şeyi düşünmek istemediğine değinerek, "Şampiyonlar Ligi'nden sonra iki-üç günü kendime ayırıp kendi durumumudurumdayım" diye konuştu. düşüneceğim. Bir ayağımın Real'de olduğu da Real ile zaten anlaştığım da doğru değil. Bunların gerçekle uzaktan yakından alakası yok. Ben İnter'e istediği her şeyi vermiş

Mourinho, Siena'da yaptığı açıklamada, İtalya deneyimini ve geleceğe ilişkin düşüncelerini şu sözlerle özetledi:
    "İtalyan futbolu çok farklı. Burada, kendimi evimde, normal çevremde, mutlu biçimde çalışabileceğim bir ortamda hissetmediğim anlar da oldu. Ama bir insanın kendisini vermesi gereken durumlarda, her şeyimi vermekten de çekinmedim. Şimdi tarihi bir hafta başlıyor. Bunu iyi değerlendirmek gerekiyor. Finalin ardından ne yapacağıma da karar vereceğim. Ancak benim geleceğimin, Bayern Münih karşısında alınacak sonuçla da bir ilgisi olmayacaktır."

-"ZAFER EN İYİLERİNDİR"-
    Portekizli teknik direktör Mourinho, Serie A'da şampiyonluğu tescilin son maça kalmasının kendisi açısından bir yenilik olduğuna da işaret ederek, şunları söyledi:
    "Şampiyonluğu son maçta elde etmek benim için bir yenilik. Ben hep rahat bir şekilde kazandım. Dolayısıyla benim için bir yenilik oldu, bunu tekrarlamak da istemiyorum. Ben, önceden ve de rahat biçimde kazanmayı seviyorum. Her durumda bunu hak etmiştik. Şampiyonluk böyle bir şeydir: Zafer en iyilerindir."

Mourinho, Serie A'da FC İnter'in uzun süre açık ara lider konumunu sürdürdüğüne, ancak daha sonra AS Roma'nın da yarışa dahil olduğuna değinirken, basına yüklenmeyi de ihmal etmeyerek, "İnter'in açık ara önde olmasından sizler de rahatsızdınız. O dönemde hepiniz entelektüel fuhşa bulaştınız. Gerisi, Roma'nın UEFA Kupası'ndan elenmesiyle kendiliğinden geldi. Haftada tek maç yapar hale geldiklerinde, şampiyonluk yarışı da tekrar başlamış oldu. Yine de Sarı-kırmızılıları tüm samimiyetimle tebrik ediyorum" dedi.

Jose Mourinho, "Şampiyonluğu kaybetmekten korktuğunuz an oldu mu" biçimindeki soruyu ise "Evet, Fiorentina ile 2-2 berabere kaldığımızda Roma bizi geçince tabii ki korkmuştum. Zira o noktada iş artık sadece bize bağlı değildi. Roma'nın puan kaybetmesini beklemeye mahkumduk. Lazio veya Sampdoria maçında bunun olmasını beklemek durumunda kalmıştık. Ama neticede liderliği tekrar alıp kendi kaderimizi kendimiz tayin ettik" diye yanıtladı.

Nereden
    Bursa

Mourinho bence kesin İnterden ayrılcak. Benitezin kovulmasınıda bekliyor olabilir. O olmazsa kesinlikle Madrid..

Nereden
    İstanbul

Liverpool

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

real madrid ve jose mourinho eger olursa onumuzdeki bir kac yil dunya bu ikiliyi konusacak

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Benitez'in Juve'ye gitmesi an meselesi İngiliz basınına göre. Mori'yi bekleriz Liverpool'a. En iyilerin ligi Premier lig. En iyiler oraya gelmeli, Mori de dahil.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Bursa

İtalyan basınıda Juve Del Neri'yi getirdi diyor takımın başına.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan basınıda Juve Del Neri'yi getirdi diyor takımın başına.
    Geçen gün Hürttiyet'te okudum, Juve Daum'la ilgileniyormuş
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Nereden
    İzmir

Benitez öyle ya da böyle gönderilsin. Liverpool efsaneleri de gönderilmesini istiyor. Hayır gelmez o tipten diyorlar. Mori bir gün İngiltere'ye döneceğim diyor. E, dön o zaman. Bak Liverpool seni bekler.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Bursa

Alıntı SDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen gün Hürttiyet'te okudum, Juve Daum'la ilgileniyormuş
    ççç ......

Nereden
    Bursa

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benitez öyle ya da böyle gönderilsin. Liverpool efsaneleri de gönderilmesini istiyor. Hayır gelmez o tipten diyorlar. Mori bir gün İngiltere'ye döneceğim diyor. E, dön o zaman. Bak Liverpool seni bekler.
    Valla İlhan'ım gelirse şaşırmam. Mou'nun karakteri Liverpool'a uyuyor Madrid'e değil. Madrid'e gelse kupa kaldırsa sadece kupa kaldıran teknik adamlardan biri olacak fazla etki yaratmayacak. Zaten o kupalardan tonla olduğu için. Mou'nun karakteri hep ön planda olmak. Onun için yıllarca başarısız olan Chelsea'ye gitti. En ufak bir başarıda en yükseklerde kendisi olmak için. 50 senelik hasreti bitiren adamı ilah yaparlar yahu.. Onun için Porto'ya gitti 17 senelik kupa hasretine son vermek için. Onun için İnter'e gitti 38 yıllık beklentiye son verip ününü ün katmak için. Şimdi Liverpool olursa hiç şaşırmam. Onun karakteri bu herkesi onu konuşsun istiyor.

Nereden
    İzmir

E o zaman ilk tercihi Liverpool olmalı.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madrid seni bekliyor hocam

Nereden
    İstanbul

Juventus'nin başına büyük ihtimal Del Neri geçer, Rafa gitmez Juve'ye.
    I am titanium

Nereden
    Bursa

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E o zaman ilk tercihi Liverpool olmalı.
    Önce bize gelsin hacı Barca saltanatına son versin sonra size gelsin ordaki saltanı yıksın. Sonra yine bize gelsin ve hep bizde kalsın.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Barcelona maçı için ;

"Barcelona serisini kazandık ama herkes Barcelona'nın ne kadar iyi oynadığından ve bizim kalenin önüne takım otobüsünü park ettiğimizden bahsediyor. Kalenin önüne takım otobüsünü parketmedik, takım uçağını parkettik. 2 sebebi vardı. Birincisi 10 kişiydik, ikincisi ilk maçı 3-1 kazanmıştık. Otobüs, gemi ya da uçak parkederek değil, San Siro'da onları ezerek...."

Adamım ya.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Bursa

Inter’in Teknik Patronu Jose Mourinho, bu hafta oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili yaptığı bomba açıklamalarına; NBA takımlarından Phonenix Suns’ın yıldızı Steve Nash ile yaşadığı anlaşmazlığı giderebilmek için biraz ara verdi.

Söz konusu "Tweet", Inter’in Motta’nın oyundan atıldığı ve müthiş bir defansif efor sarfederek turnuvanın favorilerinden Barcelona’yı elediği maçtan sonra çıktı ortaya.

Steve Nash Tweeti'nde şu ifadeye yer vermişti:
    "İnter’in Final 11’i-Butt, Yashin, Banks, Zoff, Maier, Tomaszewski, Zubizarreta, Schmeichel, Clemens, Higuita, Chilavert-"

Nash’in kadro tahmini 11 efsane kalecinin isimlerinde oluşuyordu ve Inter’in final maçında da Barca karşısında olduğu gibi defansif bir düzende oynayacağına gönderme yapıyordu.

Mourinho ise bu gönderme ile ilgili, "Bir şey yok!. İyi bir adam olduğunu duydum. Bir problem yok. Yazdıklarını beğenmedim sadece ama kendi fikirleri olması normal. O gerçekten iyi bir sporcu" dedi.

Nereden
    Bursa

Standart Jose Mourinho Real Madrid'de

Hoşgeldin Mourinho..

Mourinho: "Inter ile son maçıma çıktım"

Inter Teknik Direktörü Jose Mourinho final maçı sonrası bomba etkisi yaratacak açıklamalar yaptı.

Şampiyonlar Ligi finalinde Bayern Münih ile karşılaşan Inter, sahadan 2-0'lık galibiyetle ayrılarak kupayı müzesine götürdü.

Inter'in kutlamalarına teknik direktör Jose Mourinho'nun açıklamaları damgasını vurdu.

Sezon sonunda takımdan ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki soruya olumlu cevap veren Portekizli teknik adam, RAI'ye yaptığı açıklamada, "Buradaki işim bitti. Kulüp tarihine geçecek bir başarı yakaladık. Farklı bir yerde mücadele vermek istiyorum" diyerek basın mensuplarını şoke etti.

Mourinho'nun şok cevabı üzerine sorusunu tekrarlayan muhabir aynı cevabı aldı.

Önümüzdeki sezon Inter'den ayrılacak mısınız sorusuna 'Evet' cevabını veren tecrübeli teknik adam, Real Madrid'in başına geçeceği iddialarını da doğruladı.

Konu Gökhan KAN tarafından (23.05.2010 Saat 04:09 ) değiştirilmiştir.

faik celikoflu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ee artık real madrid, barcelonayı yenebilecek mi?
    Bordo Mavi

Nereden
    Bursa

Alıntı Atılay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin mi kaynak nedir ?
    Mourinho: "Dejo el Inter, me voy al Madrid"

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

O zaman Real seneye şampiyon
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Goal.com'da Mourinho'nun Milanla son maçına çıktım açıklamasını yazmıştı zaten hayırlı olsun...

NOT:Ama bizi yenebileceğinizi düşünüyorsanız
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)