Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Maraton Özel" Sýrýtýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart "Maraton Özel" Sýrýtýyor

arkadaslar maraton özel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun içerisinde böyle SINIF ayrimciligi bence hiç hos degil..

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

KILITTTTTTTTTTTT

falcon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Maraton özel ne ya benim haberim yok bu sezonmu oldu bu ?

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý
    arkadaslar maraton özel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun içerisinde böyle SINIF ayrimciligi bence hiç hos degil..

trabzonspor taraftarina yakismiyor [img]smileys/smiley19.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

yönetim böyle uygun görmüs, bize elestirmek düsmez...destek vermek lazim yönetime, vardir bir bildikleri[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý yattarafc Nickli Üyeden Alýntý
    KILITTTTTTTTTTTT

SARI KILITTTT [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Böyle siritiyor da diger türlü de dernek oraya yerlesip maç izliyordu. Ama onlar beles biletle izliyordu, simdi ise para veren izliyor. Yani böylesi daha iyi kulüp için. Besiktas kapalisi gibi taraftarimiz olsaydi da yaptiklari locayi yiktirsaydik..

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bencede siritiyo. iki taraf arasinda ne kadar fiyat farki var

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alýntý

KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Utku061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

maraton özel dernegin ora ve dernek ile yönetim arasinda problemler var! ayrica bilet de satilmiyor oraya..

dernek ayagi herhalde bitiyor trabzonda.malum kursunlama olaylarindan sonra..

dernek olaylarindan sonra dogal olarak o tribünde bosaldi... simdi öyle saniyorum ki bu karmasa dönemi geçtikten sonra yönetim maçlik bgilet satmaya baslar orda... yani en azindan ben öyle tahmin ediyorum...

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

maraton ozel adi bile trtnin programlarina benziyo

ZATEN BIZIM KAPALI MASALLAH MAC BOYUNCA TIYATRO IZLER GIBI OTURUYO,ASLINDA MARATON OZELE BI GRUP GIRMELI,TUM KAPALI SALLANMALI...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BUNUN IÇIN BEN YÖNETIME MAIL ATTIM...TABI DIKKATE ALINIRMI BILMEM AMA ...NE KADAR KÖYÜ GÖRÜNDÜGÜNÜ VE TRABZONSPOR A YAKISMADIGINI FALAN BELIRTTIM...BENCE ÇOK MAIL ,TEL,GIDERSE DIKKATE ALINIR DIYE DÜSÜNÜYORUM...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

omer61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

arkadslar maraton özel kombineye ayrildi die biliorm ben.. kombineli adamlar mi gitmo acaba maça.. satilmio çünkü oranin biletleri. we bos duruo orasi.. maçin en gusel seyredilcek yeri bos...

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

zaten cok ses cikmiyo stattan bide maraton ozel yaptilar

Bos bos islerle ugrasiyolar yaa maraton özel yapmakda neyin nesi zaten ses çikmiyo hiçbiyerden

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

maraton özel çok güzel bir fikir bence. senelerden 2004. Avni akerdeyim, su anki maraton özel kismindan 500 adet bilet dagitilmis derneklerden birine, onlar da disarda satiyor biletleri yari fiyatina. biraz canim sikildi ya neyse, maça girdik adamlar bagirmiyor, çilginlara küsmüsler, olaya bak sen, yanimdaki çocuk dayanamadi Trabzon diye bagirmaya kalkti, çocugu dövmediler o kadar, sonra köfte aldi bu "kafa"daki adamlar, o zaman tribün gruplarindan tiksindim. Geçiniz efendim, iyi yaptilar, iyi. Kel basa simsir tarak, derneklerdüzgün olsaydi böyle olmazdi. Bagiranlar kale arkasinda zaten, maratonun rant kapisi kapandi o kadar, o bölüm bos dursun daha iyi, kimse milleti aptal yerine koymasin. Ben parami verirken çapulsuzun biri tribüne bedava girecek sonra da benim bagirmami engelleyecek, (ç)aldigi paralarla da köfte ziyafeti çekecek, sonra da Trabzonsporluyum geçinecek, maraton özel bize özel...aynen devam bence.

bU konudada haklisin ben para verirken birilerinin beles girmesi koyuyo adama egegr maraton özel bu sebeple açildiysa helal olsun aynen devam Trabzonu seven 2 paket sigara eksik içer maça gelir

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Utku061 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

@l-m

Dediklerine aynen katilmakla birlikte,burada yine dernek ile yönetim arasinda sorun oldugunu düsünüyorum.Bilgi alirsam sizlere iletirim..

Ama bu isi gönülden yapacak adamlar lazim tribüne! Kendilerine bedava bilet verip de onlari disarda zatan zihniyete ihtiyacimiz yok zati..

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

maraton özel 300 milyona satilan kombineli yerdir. o kismin sag ve sol alt kisimlari 150 milyonluk kombineli yerlerdir yani orada maç izleyenler kombine alarak oraya gelmis oturan insanlardir. Bir taraftar dernegi olusturulacaksa kombine bilet satilan yerleri parayla satin alsinlar bu organizasyon için zamaninda para toplanip o koltuklar alinabilirdi!tabi simdi is isten çok taaan geçti, Yenilenmis Avniaker tribün sorunlarini ortadan kaldirir.Çift katli kale arkalari derneklere uygun fiyata birakilir hatta kapasitesi artacak stad fazla gelir getireceginden sembolik rakamlar derneklere sunulur yerinde duramayan kalabalik kalearkalarina maratondakilerde eslik eder vs.vs. Yeni Avni Aker, ne futbolcu ne gönüllerin sampiyonlugu, sadece Avni Akeri yenileyin yeter!!! Zemini gördügümde birkez daha çoooookkk yazik dedim çook!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

evet zemin gerçekten berbatti.. artik hem sahanin yenilenmesi hem de kale arkalarinin yenilenmesi ayrica maraton tribunundeki o direklerin kaldirilmasi gerekiyor siddetle..

ayrica maraton özel denen yerin hem kombine biletleri hem de maç biletleri maraton tribunlerine göre daha pahali ancak bombos!..

yarisindan çogu bostu ve gerçekten çirkin bir görüntü ayrica marton özelin diger tribunlerden demirliklerle ve onlarin uçlarindaki sivri demirlerle ayrilmasi ise ayri bir REZALET bence...

yönetim bir sey biliyordur elbet ancak bildigi yararli midir zararli midir bilinmiyor..

bunun disinda dernegin oradan ayrilmasininsa neden oldugunu bilmiyorum ancak konunun ana nedeni maddi olduguna eminim..

Guests
    Ziyaretçi

Zemin REZILDI! Yer kamerasindan o görüntüyü gördüm ya maçi izlerken tarla gibiydi mübarek.REZALET! + Maraton özel siritiyor demissiniz.Soruyorum size bagiran bir grup taraftarin bulundugu yer hariç statta neresi siritmiyordu ki? Sessiz tiyatro seyircileri, SIZ BU TAKIMI HAKETMIYORSUNUZ!

maraton özelde noliyiki.ben ankaragücü maçindaydim öyle bisi görmedim bi sey dikkatimi çekti balkonlu yer orasi neki.

Alýntý TUPAC Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alýntý

KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kilit asilinca huzur mu bulacaksiniz bence hakli arkadas hakikaten siritiyo bence yonetim buna bi cozum bulsun [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)