Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Maraton Özel" Sýrýtýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

stat güvenlikçileri stattaki oturma düzenindende sorumludur ancak kayserispor ankaragücü maçlarinda ayni sorunla karsilasilior çünkü insanlar yerlerini bulma zahmetinde bulunmuyorlar ve oturmak istedikleri yere oturuorlar tabi sonra o koltuklarin asil sahibi gelip kalk kardesim diyor bu durumda küçük tartismalar yasanior biliorsunuz bizim insanimiz haksiz oldugu yerde güçlü olmaya çalisir...

bunun disinda koltugundan kaldirilmis ve yine yerini bulma zahmetine girismeyen insanlar merdivenlerde oturmaya israr edince de ayni sorunlarla karsilasilior.

bu sorunun iki temeli var bence birincisi insanlarin kendi yerlerine oturmamasi ve maça vaktinde gelmemeleridir..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    47

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý
    maraton özele nedense bilet satmiorlar ve güvenlikçilerde yalan söyleyip duruor..

Trabzon da en son Kayseri macina gitmistim. Biletix bayisi Kayserispir macinda Maraton Özel biletlerinin satisa sunulmadigini söylemisti. Sebebini anlamasam da inanmak zorunda kaldim. Demek hala ayni seyler söyleniyor. Peki bilet fiyatlari aciklanirken Maraton Özel bilet fiyatinin da aciklanmasi ne yaman celiskidir ?

Biri acikliga kavusturursa sevinirim. Yönetimin faaliyetlerini anlayabilen varsa beri gelsin.

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bildigim kadariyla maraton özel denen yeri(stadin kalbini) yönetim kombineye ayirmis.Bu yüzden buradaki biletler normal olarak satilmiyor. Son olarak buranin kombine fiyatlarinda kisa bi süreligine indirime gidildi.Amaç yillardir bu bölgede bulunan taraftar toplulugunu sindirmek yada bitirmek olabilir.Buda taraftarla-yönetimarasindaki iliskisizligi ortaya çikariyor.

Ayrica Taraftarini dislamaya, küstürmeye çalisan baska bi yönetim birakin türkiyeyi dünyada yoktur herhalde...

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bjk. da önce çarsi'nin yerini basina mi kombineye mi ne ayirmisti sonra bakti olmadi geri verdi, simdi adamlar o seyirciyle maç çeviriyor,maç aliyor...

bizim yönetimin tribün sov, taraftar organizasyon anlayisi yok, sifir..ben anlamiyorum...zaten dogru dürüst organize sarkilar söyleyen, tezahüratlar yapan gruplar yok olani da dagitiyorlar..yazik..aksam bjk.lilari seyrederken içim ciz etti...degisik sarkilar yapmislar dakikalarca söylüyorlar...yönetim ön ayak olacak, yardim edecek,uygun ortam, sartlar saglayacak taraftar grupari da üzerine düseni yapacak...yoksa yerimizde sayariz..

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

iyi ki kalktý teþekkürler yönetim iyiki varsýn sadri baba...

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maraton özel muhabbeti geldi geleli Maratonda iletiþim koptu.Çekirdekçi ortamý oluþtu
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Maraton tribününde yapýlan düzenlemelerden sonra ''Maraton Özel'' diye bir yer kalmadýðý için kilitlenmiþtir.

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
    » Baslik amacina ulasmistir ve/veya güncelligini yitirmistir.
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)