Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Maraton Özel" Sýrýtýyor

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

BENCE DE TEPKILER HAKLI NE O OYLE OZEL MÖZEL BIZI BOZAR,TRIBUN BÜTÜNLÜGÜNÜ BOZUCU SEYLER BUNLAR,3-5 KURUS FAZLA KAZANACAGIZ DI,YE

GÖRDÜK KAZANDIK S.L GIREREK PARALARI [img]smileys/smiley7.gif[/img]

YONETIMI BU KONUDA ELESTIREN HERKES HAKLI BENCE BOYLE BIR SEY OLMAZ,ISTERSENIZ KILIT ISTERISENIZ SANGA TAKIN

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý CECEN61 Nickli Üyeden Alýntý
    maraton özelde noliyiki.ben ankaragücü maçindaydim öyle bisi görmedim bi sey dikkatimi çekti balkonlu yer orasi neki.

orasi eski trabzonsporlu futbolcular dernegi.

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Maraton özelden bilet satilmiyor

Nereden
    Afrika Diðer

maraton özel yapacasgina yönetim kale arkalarini büyütsünler azacik yakismiyor artik bize herkes yeniledi bizde içeride ayrim yapa duralim

Nereden
    Afrika Diðer

ayrica neden bu kadar az mesaj yaziliyo anlamiyorum topic çok sayfa olmaliydi.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý CECEN61 Nickli Üyeden Alýntý
    maraton özelde noliyiki.ben ankaragücü maçindaydim öyle bisi görmedim bi sey dikkatimi çekti balkonlu yer orasi neki.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

O BALKONA MAÇTANSONRA YIKANAN FORMALARI ASIYORLAR, MALÜM KALE ARKALARI YOK GIBI KARADENIZDEN RÜZGAR BI GIRIYOR BOZTEPEYI ÇIKAMADAN GERI GELIYOR BÖYLELIKLE FORMALARA RÜZGAR IKIKAT DAHA FAZLA TESIR EDIYOR ERKEN KURUYOR, AVNI AKER DE BISEY INSAAEDILIRKEN EN INCE AYRINTISINA KADAR DÜSÜNÜLÜYOR!![img]smileys/smiley36.gif[/img]BAK SEKIZ DIREKLERE ÜST KAPLMAYI TUTSUN DIYE YAPILMIS NEKADAR ZEKICE DEGILMI? YOKSA TAVAN SEYIRCILERIN ÜSTÜNE DÜSER!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]HELAL OLSUN DÜSÜNENE [img]smileys/smiley7.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

yönetimin bu soruna bir çare bulmasi lazim.Maratonun ortasi bos siritiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

MARATON ÖZELIN GEREKSIZ BIR SEY OLDUGU ORTAYA ÇIKTI ANCAK BU KONUDA BU SENE GERI DÖNÜLEMEYECEGI KESIN HERHALDE ÇÜNKÜ ORADADA BIR SÜRÜ ADAM KOMBINE ALDI DÜNYANIN PARASINI VERDILER SIMDI ONLAR MAGDUR KALAMAZ..

ANCAK MARATON ÖZELE BIR KAMPANYA YAPILABILIR..

MESELA MARATON ÖZEL ALANA KALE ARKASI KOMBINESI HEDIYE EDILEBILIR. GERÇI FORMA HEDIYESI VAR AMA DEMEK KI KURTARMIYOR

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Adam Maraton Özel diye gelecek ancak maçi direklerden izleyemeyerek gidecek kale arkasina git daha iyi.

Tiribunun en guzel yerini maraton özel yapiosun eskiden yine 3 5 tane bagiran taraftar vardi onlarda simdiki maraton özelin oldugu yere giderlerdi simdi araya fiyat farkikonuldugu için adam tercih etmiyor maraton özeli noluyor sora guruplar dagaliyor....artik maratonun ortasida cekirdekçi oldu hiç bisey kalmadi az da olsa orada bagiranlar oluyodu[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

@Gargamel

Taraftarlar Dernegi'nin Maraton Özele sene öncesinde kombine aldigi haberleri söylendi.Aslinda komple Maraton Özel'de taraftarlar olsa güzel olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Defalarca söyledik stadin kalbinin attigi ruhunun oldugu yerdir "Maraton iki direk arasi"... stadi yapamiyorsaniz bari burayi öldürmeyin.mutlaka tezahurat burdan baslamali.tribunun bu kismini canli tutmaniz lazim dedik.

Yöneticilere de söyledik ama onlar ne yaptilar tam tersiniyaptilar.3-5 milyar için su yaptiklarina bakhem de o kadar örnegi de varken bile bile yönetim lades dedi. Bu zihniyeti anlamak mümkün degil.Tribunlere ara ara gelen ruh simdi tamamen yok oldu.Çilginlar'daki bir grup kardesimize kaldi is. bir taraftara bu kadar eziyet olur mu? kim zevk alir bu sessizlikten ? sadist bunlar sadist...

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

maraton özel için yeni kampanya

KOMBINE KARTLAR?DA REKOR SATISA ULASILDI

Kombine kart satislarinda gün itibariyle 6.000 adetlik satis rakamina ulasildigini açiklayan Sahin, bu rakamin Trabzonspor için bir rekor oldugunu belirtti. Sahin ayrica, maraton özel tribünü için gelen yogun talep nedeniyle, yeni bir kampanya yapacaklarini ve bu tribüne ait kombine kartlarin yalnizca 15 günlügüne tekrar satisa sunulacagini söyledi. Sahin, kartlarin 5 taksitle 250 YTL.?den, kulüp üyelerine ise 200 YTL.?den satilacagini belirtti.

trabzonspor.org.trEdited by: gerçekefsane

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sadece 6.000 kombine mi?

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

18-50 yas arasi trabzonda 50,000 kisi oldugunu düsünürsek ve hepsininde futbol fanatigi olmadigini hesap edersek rakam bence iyi trabzonsporkulübünün bu tarihe kadar ulasamadigi bir rakam gönül isterki daha fazla olsaydi.Ezik gese 20 milyonluk sehirde kaç kombine satmiski kardes..........250 bin nere 20 milyon nere..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bu ankaragücü maçina misafirlerimle gittim maratona bilet bittigi için alamadik. dedim maraton özel alayim onada yok dediler. bizde gittik aldik kale arkasina bilet. maça girince bu yönetimin yaptigi saçmaliklara yeni bisye daha eklendigini gördüm. özellikle aksam tv den izlerken bu daha bi açik göründü. bilet almak istedigimiz halde satilmayan maraton özel tribünü bostu. bu nasil istir benim aklim mantigim çözemiyor bunu yaa.

varmi böyle bir saçmalikEdited by: forever61

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý zanoylu Nickli Üyeden Alýntý
    18-50 yas arasi trabzonda 50,000 kisi oldugunu düsünürsek ve hepsininde futbol fanatigi olmadigini hesap edersek rakam bence iyi trabzonsporkulübünün bu tarihe kadar ulasamadigi bir rakam gönül isterki daha fazla olsaydi.Ezik gese 20 milyonluk sehirde kaç kombine satmiski kardes..........250 bin nere 20 milyon nere..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zanoylu'nun hesabina göre potansiyel taraftar nüfusunun % 12'sine denk geliyor ki bana göre de fena bir rakam degil bu..ist.da kaç ezik taraftari var bilmiyorum ama bir milyon olsa 120 bin adet satmalari gerekir ki oransal olarak bizimkini tuttursun...aaah su ön elemeyi geçseydik inaniyorum onbini geçerdi...

beyler trabzona adam gibi bir stad ambiansi güzel olsunda 15 bin kisilik olsun ama stad olsun gelenin taraftar korkusunda ayaklari titresin ama kim yapacak bu yönetimmi yapacak bunlar bir kümes bile yapamazlarbeceriksizler ordusu iki yildir iki adam alipda bu takimi sam. ligine sokamadilar hemde kulübün parasi varken yakindir birileri o paralarin hesabinida sorar size biz bu takimi seninmek için sevmedik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

maraton özele nedense bilet satmiorlar ve güvenlikçilerde yalan söyleyip duruor..

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý

maraton özele nedense bilet satmiorlar ve güvenlikçilerde yalan söyleyip duruor..

NE GIBI YALAN [img]smileys/smiley5.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

Su ÇILGINLAR olmasa stadda çit çikmayacak...Dernek mernek hikaye,çogu rant pesinde. Maraton2un özeli olmaz kardesim, maratonun göbegi stadin kalbidir,sesidir...Ama maalesef bizim stadda böyle bisey yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

oraya bilet almak isteyenlere orasi dolu orada bilet kalmadi gibi seyler söylüorlar.

bilet satmiorlar ... bilet satmazsan nasil dolacak orasi

Nereden
    Afrika Diðer

artik kulube tepki maillerimizi atalim derim,stadi yapsinlar keske o maratonun üstünü hiç kapatmasalardi daha güzeldi,hayvan gibi direkler koymuslar ,ula kardenizden hiç mi usta cikmiyor nasil bir zihniyet bu,

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý

oraya bilet almak isteyenlere orasi dolu orada bilet kalmadi gibi seyler söylüorlar.

bilet satmiorlar ... bilet satmazsan nasil dolacak orasi

isimiz gucumuz kalmadi bide stad guvenlikleriylemi ugrasir bu taraftar yaa [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetimin en saçma uygulamalarindan bir tanesi. Maratonözel denen bölümMaraton tribününü komple bitirmistir. Yönetim çok geçmeden bu hatasindan vaz geçsin bu bölümü kaldirsin bu bölümden kombine alanlara ayni koltuk nolarindan Maraton kombinesi versin fazla parayi da geri iade etsin. Trabzonspor tarihinde en çok taraftara ihtiyaci oldugu sezon taraftari bitirdiklerini görmüyorlar mi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)