Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: "Maraton zel" Srtyor

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Standart "Maraton zel" Srtyor

arkadaslar maraton zel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun ierisinde byle SINIF ayrimciligi bence hi hos degil..

SiNo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

KILITTTTTTTTTTTT

falcon61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.07.2005

Maraton zel ne ya benim haberim yok bu sezonmu oldu bu ?

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Alnt Nytre Nickli yeden Alnt
    arkadaslar maraton zel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun ierisinde byle SINIF ayrimciligi bence hi hos degil..

trabzonspor taraftarina yakismiyor [img]smileys/smiley19.gif[/img]

ts_fan
    Ziyareti

ynetim byle uygun grms, bize elestirmek dsmez...destek vermek lazim ynetime, vardir bir bildikleri[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt yattarafc Nickli yeden Alnt
    KILITTTTTTTTTTTT

SARI KILITTTT [img]smileys/smiley36.gif[/img]

yelik tarihi
    01.06.2004

Byle siritiyor da diger trl de dernek oraya yerlesip ma izliyordu. Ama onlar beles biletle izliyordu, simdi ise para veren izliyor. Yani bylesi daha iyi kulp iin. Besiktas kapalisi gibi taraftarimiz olsaydi da yaptiklari locayi yiktirsaydik..

Keleolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bencede siritiyo. iki taraf arasinda ne kadar fiyat farki var

SiNo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Emir BAYRAK Nickli yeden Alnt

KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr Utku061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004

maraton zel dernegin ora ve dernek ile ynetim arasinda problemler var! ayrica bilet de satilmiyor oraya..

dernek ayagi herhalde bitiyor trabzonda.malum kursunlama olaylarindan sonra..

dernek olaylarindan sonra dogal olarak o tribnde bosaldi... simdi yle saniyorum ki bu karmasa dnemi getikten sonra ynetim malik bgilet satmaya baslar orda... yani en azindan ben yle tahmin ediyorum...

Mert Pasa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.08.2004
    Nereden
    Asya Dier
    Ya
    43

maraton ozel adi bile trtnin programlarina benziyo

yelik tarihi
    11.01.2005

ZATEN BIZIM KAPALI MASALLAH MAC BOYUNCA TIYATRO IZLER GIBI OTURUYO,ASLINDA MARATON OZELE BI GRUP GIRMELI,TUM KAPALI SALLANMALI...

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

BUNUN IIN BEN YNETIME MAIL ATTIM...TABI DIKKATE ALINIRMI BILMEM AMA ...NE KADAR KY GRNDGN VE TRABZONSPOR A YAKISMADIGINI FALAN BELIRTTIM...BENCE OK MAIL ,TEL,GIDERSE DIKKATE ALINIR DIYE DSNYORUM...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

omer61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

arkadslar maraton zel kombineye ayrildi die biliorm ben.. kombineli adamlar mi gitmo acaba maa.. satilmio nk oranin biletleri. we bos duruo orasi.. main en gusel seyredilcek yeri bos...

Hnkar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    35

zaten cok ses cikmiyo stattan bide maraton ozel yaptilar

yelik tarihi
    11.07.2005

Bos bos islerle ugrasiyolar yaa maraton zel yapmakda neyin nesi zaten ses ikmiyo hibiyerden

l-m - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

maraton zel ok gzel bir fikir bence. senelerden 2004. Avni akerdeyim, su anki maraton zel kismindan 500 adet bilet dagitilmis derneklerden birine, onlar da disarda satiyor biletleri yari fiyatina. biraz canim sikildi ya neyse, maa girdik adamlar bagirmiyor, ilginlara ksmsler, olaya bak sen, yanimdaki ocuk dayanamadi Trabzon diye bagirmaya kalkti, ocugu dvmediler o kadar, sonra kfte aldi bu "kafa"daki adamlar, o zaman tribn gruplarindan tiksindim. Geiniz efendim, iyi yaptilar, iyi. Kel basa simsir tarak, derneklerdzgn olsaydi byle olmazdi. Bagiranlar kale arkasinda zaten, maratonun rant kapisi kapandi o kadar, o blm bos dursun daha iyi, kimse milleti aptal yerine koymasin. Ben parami verirken apulsuzun biri tribne bedava girecek sonra da benim bagirmami engelleyecek, ()aldigi paralarla da kfte ziyafeti ekecek, sonra da Trabzonsporluyum geinecek, maraton zel bize zel...aynen devam bence.

yelik tarihi
    11.07.2005

bU konudada haklisin ben para verirken birilerinin beles girmesi koyuyo adama egegr maraton zel bu sebeple aildiysa helal olsun aynen devam Trabzonu seven 2 paket sigara eksik ier maa gelir

Forumdan Uzaklatrlmtr Utku061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004

@l-m

Dediklerine aynen katilmakla birlikte,burada yine dernek ile ynetim arasinda sorun oldugunu dsnyorum.Bilgi alirsam sizlere iletirim..

Ama bu isi gnlden yapacak adamlar lazim tribne! Kendilerine bedava bilet verip de onlari disarda zatan zihniyete ihtiyacimiz yok zati..

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

maraton zel 300 milyona satilan kombineli yerdir. o kismin sag ve sol alt kisimlari 150 milyonluk kombineli yerlerdir yani orada ma izleyenler kombine alarak oraya gelmis oturan insanlardir. Bir taraftar dernegi olusturulacaksa kombine bilet satilan yerleri parayla satin alsinlar bu organizasyon iin zamaninda para toplanip o koltuklar alinabilirdi!tabi simdi is isten ok taaan geti, Yenilenmis Avniaker tribn sorunlarini ortadan kaldirir.ift katli kale arkalari derneklere uygun fiyata birakilir hatta kapasitesi artacak stad fazla gelir getireceginden sembolik rakamlar derneklere sunulur yerinde duramayan kalabalik kalearkalarina maratondakilerde eslik eder vs.vs. Yeni Avni Aker, ne futbolcu ne gnllerin sampiyonlugu, sadece Avni Akeri yenileyin yeter!!! Zemini grdgmde birkez daha oooookkk yazik dedim ook!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

evet zemin gerekten berbatti.. artik hem sahanin yenilenmesi hem de kale arkalarinin yenilenmesi ayrica maraton tribunundeki o direklerin kaldirilmasi gerekiyor siddetle..

ayrica maraton zel denen yerin hem kombine biletleri hem de ma biletleri maraton tribunlerine gre daha pahali ancak bombos!..

yarisindan ogu bostu ve gerekten irkin bir grnt ayrica marton zelin diger tribunlerden demirliklerle ve onlarin ularindaki sivri demirlerle ayrilmasi ise ayri bir REZALET bence...

ynetim bir sey biliyordur elbet ancak bildigi yararli midir zararli midir bilinmiyor..

bunun disinda dernegin oradan ayrilmasininsa neden oldugunu bilmiyorum ancak konunun ana nedeni maddi olduguna eminim..

Guests
    Ziyareti

Zemin REZILDI! Yer kamerasindan o grnty grdm ya mai izlerken tarla gibiydi mbarek.REZALET! + Maraton zel siritiyor demissiniz.Soruyorum size bagiran bir grup taraftarin bulundugu yer hari statta neresi siritmiyordu ki? Sessiz tiyatro seyircileri, SIZ BU TAKIMI HAKETMIYORSUNUZ!

maraton zelde noliyiki.ben ankaragc maindaydim yle bisi grmedim bi sey dikkatimi ekti balkonlu yer orasi neki.

yelik tarihi
    26.09.2004

Alnt TUPAC Nickli yeden Alnt
    Alnt Emir BAYRAK Nickli yeden Alnt

KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kilit asilinca huzur mu bulacaksiniz bence hakli arkadas hakikaten siritiyo bence yonetim buna bi cozum bulsun [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)