Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22
Toplam 533 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 533 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: malatya - TRABZONSPOR (1-1)

arkadaslar elestitmeyeyim diyorum ama kendimi tutamiyorum senol hocam bu islerin bütün sorumlusu sensin zamaninda transfer yaptirmadin yanlis takim kurdun yanlis degisiklikler yaptin s.l den gittik hemde bir rum takimina elenerek yanlis sana aitti. hocam sen bu milli takimi nasil 3 ncü yaptin malatyada seni izliyorum trübündeki seyirci gibisin bu gökdenizi nasil oynatirsin adam stadi terkediyor bir idmana cikmiyor kendi ayibinizi örtmek için adami izinli sayiyorsunuz bu adam bir yildir trabzona zarar veriyor ama hala israr ediyorsunuz kulübeye cekmekten korkuyorsunuz onu kazanacagiz diye her hafta puan kaybediyoruz i ege adem gibi oyuncularin varken neden hala hüseyinde israr öyle bir takim yaratmissinki 11 belli iyi olsalarda olmasalarda giren cikan önceden belli tesadüf ya hep iyi oynayanlar cikiyor yattara iki kisi kademeli markaja almis ama o kanattan bu sayede üstümüzede gelemiyorlar kardesim göremiyormusun yattarayi oyundan alacagina gökdenizi ona yanastirda o kanattan is bitsin ama sen ne yaptin yattarayi oyundan alip adamlari üzerimize saldin adamlari sol tarafinin ilk hücüma cikislarinda yaptiklari baski bizi hataya zorladi vede penalti olmamasina ragmen golü yedik isin özeti su senol günesle bu is olmaz biz bu tip maclarda zorlanirsak vede tek forvet oynamaya devam ederek biz hiç bir derbi maçini alamayiz bu izdiraplari daha cok cekeriz biz bu takimi sevinmek için sevmedik

bu bocalama normaldir(umarim öyledir)takim içi o kadar cok sorun varki her kafadan baska sesler çikiyor :

-fatihe wigan 5 milyon dolar teklif ediyor kulup reddediyor fatih sonraki maçta gol atiyor aninda 'fatih son golunu atti selamladi falan filan gibi haberler cikiyor.peki gol atmasa ne olacakti'fatih gitmek istiyor takimi protesto ediyor......[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-senol günes oyuncu degistiriyor ertesi gün soyunma odasinda futbolcularla bi yumruklasmadigi birakiliyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-senol günesin pasif oldugu söyleniyor güya oyuncular onu hiç sallamiyorlarmis soyunma odasina basi önde girip basi önde gidiyorlarmis[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-antremanlarda güya çift kale maçlarda senol hocanin degil futbolcularin dedigi takimlar oluyormus[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-kimse parasindan memnun degilmis herkes takimda kavgaliymis[img]smileys/smiley7.gif[/img]

.......................

bu liste daha uzar bunlar gibi sisirme haberlerin yapildigi ve sanal baski uygulanan bir ortamdaa bence süper futbolumuz sadece gol yada goller ile süslenmedi bunada sükür

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaMoKa Nickli Üyeden Alıntı

bu bocalama normaldir(umarim öyledir)takim içi o kadar cok sorun varki her kafadan baska sesler çikiyor :

-fatihe wigan 5 milyon dolar teklif ediyor kulup reddediyor fatih sonraki maçta gol atiyor aninda 'fatih son golunu atti selamladi falan filan gibi haberler cikiyor.peki gol atmasa ne olacakti'fatih gitmek istiyor takimi protesto ediyor......[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-senol günes oyuncu degistiriyor ertesi gün soyunma odasinda futbolcularla bi yumruklasmadigi birakiliyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-senol günesin pasif oldugu söyleniyor güya oyuncular onu hiç sallamiyorlarmis soyunma odasina basi önde girip basi önde gidiyorlarmis[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-antremanlarda güya çift kale maçlarda senol hocanin degil futbolcularin dedigi takimlar oluyormus[img]smileys/smiley7.gif[/img]

-kimse parasindan memnun degilmis herkes takimda kavgaliymis[img]smileys/smiley7.gif[/img]

.......................

bu liste daha uzar bunlar gibi sisirme haberlerin yapildigi ve sanal baski uygulanan bir ortamdaa bence süper futbolumuz sadece gol yada goller ile süslenmedi bunada sükür

Bu sözlerin çogunun sahibi malesef SERDAR BALI...Geçen Ilker Yasinin programinda söyledi.Baskanla Senol Hocanin arasi açik vs. dedi.Bu ikisin arasina menajer gibi birisi lazim,Kim olabilir diye sorduklarinda Ben dedi ama bazilari beni istemiyor falan dedi.Türkiye'de gol atip hocasinasarilmayan tek takim TS,Senol çok ciddi falandedi.Ayiptir Serdar Bey ayip...Sizin gibi TS'de oyunculuk yapmis(bi ara BJK'de de oynamis[img]smileys/smiley7.gif[/img]),yöneticilik yapmis birine yakisiyor mu?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaslar maçi Adapazarinda Çark caddesine yakin bir cafede izledim.Isin enteresan tarafi Adapazari gibi Karadenizlilerin yogun yasadigi bir yerde basima gelen olay.Cafenin girisinde bejeke-diyar maçi 21:15 de diye bir ilan hemen killandim.Acaba bizim maçi açmiyorlar mi diye.Içeri girdim kasadaki patrona sordum."Ya Trabzonsporun pek müsterisi olmuyor, gelen 1-2 kisi onlarda diger müsterileri rahatsiz ediyorlar.Ama ben de Karadenizliyim ve su anda zaten pek müsterim yok açabiliriz"[img]smileys/smiley5.gif[/img]Neyse Maç açildi7 taraftarimiz daha geldi ve 8 kisi maçi izledik....Bunu anlatmamim nedeni sadece Trabzonda degil diger taraftarimizin yogun yasadigi yerlerde de takima olan ilgisizligi belirtmek istememdi.Neyse maça gelelim...Ilk yari olagan üstü gol kaçirdik.Bu kalitedeki oyuncularin böyle goller kaçirmamasi lazim.ancak biz rakip saha ve ceza alanina sadece2 veya 3 oyuncu ile gidiyoruz.Celaleddin ve Emrah hucuma hiç katki saglayamiyorlar ve ileride bu yüzden yeterli baskiyi kuramiyoruz.Ama pas yüzdemizdeki özellikle ilk yari yükseklik gözüme çarpti.Senol Hocanin Ileri ikilide Jun-Fatih i oynatip orta sahayi gökdeniz-lee-yattara-szymek le kurmasi lazim diye düsünüyorum bu arada Ziya zamaninda müthis oynayan Volkanin da geri dörtlünün solunda denenmesi lazim.Bu baglamda Senol hocanin takim tertibi çok da olmasa yanlisti.Oyuncu degisikligini zaten söylemiyorum.Bu arada Yattarayi tutan ikinci adamin kaybettigi kademeye extra adami da sokamadi Senol Hoca.Yani diyecegim odur ki Senol Hoca taraftar nezdinde kredisini hizla kaybediyor.Gidisat hayirli degil hem kendisi hem de takimimiz açisindan.Su ana kadar kendi sahamizda kazanilan maçlar sayesinde taraftar tepkisi gösterilmedi ama önümüzde çok zorlu Gaziantep maçi var ve Antep su ana kadar oynadigimiz bütün takimlardan daha güçlü.Sonra da Sivas deplasmani bu takimlar puan cetvelinde hep üst siralarda aman dikkat...

Bun maçtan önce yazmistim. Çok üzüntülüyüm....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gol kaçirirsan böyle olur iste..

bir degil iki degil üç degil sen gidiorsun 6-7 gol kaçiriorsun olacak is degil..

sonrada gidip hakemde suc arama..

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Feyyaz'in son maçi olur diye düsünüyorum.

Feyyaz Uçar da gitti !..

Turkcell Süper Lig'de istifa ve gönderilme sezonu açildi !.. Gençlerbirligi teknik direktörü Ziya Dogan'in dün istifa etmesinin ardindan bir Malatyaspor ile Feyyaz Uçar'in yollari ayrildi !..

Malatyaspor Baskani Hikmet Tanriverdi teknik direktör Feyyaz Uçar ile yaptiklari görüsmede sözlesmesini karsilikli olarak feshederek yollarini ayirdiklarini açikladi.

Yenerizde göndeririz saniyordum, beraberlikte gitti adam.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

esasinda bizim maçtan önce feyyaz uçar gider diye tahmin etmistim. Bir hafta geç oldu, basin toplantisinda gideceginin sinyalini vermisti zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)