Sayfa 59 Toplam 159 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3951 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker'de Zemin, Iþýklandýrma ve Skorbord

malik5461 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

eline saðlýk fotðrf makinenede uzun ömürler
    giden gitmiþtir.gittiði gün bitmiþtir iþ biz gideni deðil giden bizi kaybetmiþtir tek sevda trabzonspordur.gerisi boþtur

alaind - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    48

Köþelerdeki kýsýmlardan saha tam olarak görülebiliyormu acaba .Fotograflar için teþekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    TRABZONSPOR 1967

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çimler güzel görünmeye baþlamýþ.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

çimler güzel gözüküyor evet,maç oynandýktan sonra da bir görmek lazým halini tabi
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Bdeniz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Uður GEMÝCÝOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet havada uçuþan çekirdekleri görmek güzel olur gerçekten
    Hani kutlamada pet þiþeleri açarlar sallarlar her tarafa su sýçrar.Bizde de çekirdek poþetlerinden her tarafa çekirdek saçýlýr iþte güzel bir görüntü olur.Farklýyýz yahu
    ççççççççç

güzeldi...

tuncay1984 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tek bi arami yapiliyor
    [T][S]

Timur Mikhail - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Öbür tarafta yokmu bi kýpýrdanma?
    Üzülme evlat, kaybettim sandýklarýn, kurtulduklarýndýr belki.
    Бургундия синий
    61

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

olacak olacak turk ýsý bu her seyý son ana býrakýrýz yha bunlarýn kýde o hesap ...
    bir SEVDADIR trabzon.......

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Xavi Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ey yönetim sana iki sorum olacak þimdi ?

1) hacan bu tribünleri yapacaktýnýz, neden o zaman kale arkalarýný uzaklaþtýrdýnýz ? ilk baþlarda ki cevabýnýz yeni yapýlacak yerlerden sahanýn daha rahat görünmesi idi.. Ama görülüyor ki yapýlan bu tribünlerden sahanýn görünme problemi yok. o zaman neden 1000 kiþi söylenen bu seyirci kaybýna neden oldunuz ?

2) eðer bu yaptýðýnýz tribünün maraton tarafý böyle kaldýðý takdirde o yanda oturacak olan insanlarýn sahayý görmesi en azýndan uzak direðe doðru olan yerleri görmesi zor görünüyor. neden orasý öyle yüksek býrakýldý. pekala rahatlýkla maratonla birleþtirilebilirdi. ki bunun da kale arkalarýnýn geriye çekilmesiyle uzaktan yakýndan bi ilgisi yok.

mütahit cennetinde duruyoruz stadýmýzýn yapým þekli cehennem. proje denen bir þey var mý ellerinde, ölçüp biçtiler mi çok merak ediyorum..

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Yönetime hep kýzýyoruz ama

Stat'ý adam ettiler gerçekten.

Güzel oldu güzel.

Eski halini hatýrlýyorum da en az 3-4 kat daha güzel hale geldi.
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

eline saglik bugrahan cok tesekkurler.

Bdeniz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ey yönetim sana iki sorum olacak þimdi ?

1) hacan bu tribünleri yapacaktýnýz, neden o zaman kale arkalarýný uzaklaþtýrdýnýz ? ilk baþlarda ki cevabýnýz yeni yapýlacak yerlerden sahanýn daha rahat görünmesi idi.. Ama görülüyor ki yapýlan bu tribünlerden sahanýn görünme problemi yok. o zaman neden 1000 kiþi söylenen bu seyirci kaybýna neden oldunuz ?

2) eðer bu yaptýðýnýz tribünün maraton tarafý böyle kaldýðý takdirde o yanda oturacak olan insanlarýn sahayý görmesi en azýndan uzak direðe doðru olan yerleri görmesi zor görünüyor. neden orasý öyle yüksek býrakýldý. pekala rahatlýkla maratonla birleþtirilebilirdi. ki bunun da kale arkalarýnýn geriye çekilmesiyle uzaktan yakýndan bi ilgisi yok.

mütahit cennetinde duruyoruz stadýmýzýn yapým þekli cehennem. proje denen bir þey var mý ellerinde, ölçüp biçtiler mi çok merak ediyorum..
    Sonuçta bu projeyi bu iþten anlayan insanlar yapmýþtýr.Dolayýsýyla mühendislik,mimarlýk gibi meslekler biraz da görsellik olduðu için beðenip beðenmemeye açýktýr.

Gidip yerinde incelediyseniz bilemem ama fotoðraflara bakýp konuþmak yanlýþ olur ki yerinde incelemiþ olsanýz bile bir mühendis kadar iyi analiz edemeyebilirsiniz.

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Ufuk kardeþim

Herhangi bir inþaat ve mimari bölümde mi okuyorsun.

Deðerlendirmen bana pek mantýklý gelmedi de , bence geri çekilmese tam olarak oturmazdý.

Seyirci kapasitesi ise yaklaþýk 600 kiþi azaldý.

Ama bu birleþmeden sonra azalma yok artýþ var.
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

maraton ile birlesen yer caprazlama degil de simetrik bir sekilde bolunmus olsaydi goze daha da hos gelirdi ama buna da sukur. sukurler olsun ki o musamba cadirdan kurtulduk ve bu haliyle bile oldukca iyi gorunuyor. emegi gecenlerden Allah razi olsun. seneye de stadin uzeri kapatildi mi da akyazi yapildi yapilacak hikayeleriyle oyalanirken elimizde taraftarin ihtiyacini az cok karsilayan bir stadimiz olmus olur,

daha once koseyi rakip taraftara vermelerini diliyordum ama fikrim degisti. sesi cikan organize bir gurubun orada olmasi guzel bir baski unsuru yaratir rakibi de asagida birakmak lazim ki. tepemize cikmasinlar

vatandas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gecen sayfalarda da yazmistim birkac defa birdaha yazayim dedim.

Ben izindeyken stada girdim ve bir görevliyle konustum. Stadin köselerinin birletirilmesi yönetimin bir istedigi degil tamamen müdürün talimati.
    öteki taraflari da birlestirilmek istiyorlar ama önce bir tarafi yapip nasil bir görüntü veriyor diye bakacaklarmis.

Dogru mu degil mi bilmem ama görevli bunlari bana anlatti.

Oranin birlestirilmesi güzel de yapilis sekli igrenc. Yapilan tribün maratondan daha yüksek. Made in Turkey resmen. Bu hatayi da sonradan anlamislardir garanti.
    Reklam panolari kalso o kösede daha güzel olurdu.

Yaþ
    48

Alýntý vatandas61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gecen sayfalarda da yazmistim birkac defa birdaha yazayim dedim.

Ben izindeyken stada girdim ve bir görevliyle konustum. Stadin köselerinin birletirilmesi yönetimin bir istedigi degil tamamen müdürün talimati.
    öteki taraflari da birlestirilmek istiyorlar ama önce bir tarafi yapip nasil bir görüntü veriyor diye bakacaklarmis.

Dogru mu degil mi bilmem ama görevli bunlari bana anlatti.

Oranin birlestirilmesi güzel de yapilis sekli igrenc. Yapilan tribün maratondan daha yüksek. Made in Turkey resmen. Bu hatayi da sonradan anlamislardir garanti.
    Reklam panolari kalso o kösede daha güzel olurdu.
    Arkadaþým Kale arkasý ile maraton arasýnda kot farký var fiziken mümkün olmayan bir þeyi yapsalardý diyosun.Ayrýca þu haliyle muþambalardan çokda güzel görünüyor birde kapasite arttý.Diðer köþede çalýþmalar var muþambalar sökülmüþ önceki sayfalarda fotolarý var.Stadyuma giden arkadaþlarýmýzda çelik imalatlarýnýn yapýldýðýný söylüyorlar .Yani o köþede yapýlacak hatta ilk maçtada açýlacak.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

yonetimi bir cok defa agir sekilde elestirdim ama yapilani da gormezden gelmek objektif bir tavir olmaz, oyle yada boyle birseyler yapiliyor, arkadasin dedigi gibi iki tribun arasinda bariz bir kota farki var. made in turkey demis arkadas ama bu tribunler arasinda kota farki olan tek stadyum degil dortmuntun stadinda da chelseanin stadinda da sonradan ekleme yapilan tribunler oldugu icin kota farki var. herseyde de kendimizi asagida gormeye gerek yok. yapilana da biraz saygi gostermek lazim. 3 sene once turkiyenin adana ve eskisehir ile birlikte en rezil kalearkalarina sahiptik, suan ki halini gorunce yerden yere vurdugum yonetimin hakkini teslim etmek zorunda hissediyorum kendimi, birseyleri de begenelim ara sira ve emege saygi gosterelim

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý alpacino_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sonuçta bu projeyi bu iþten anlayan insanlar yapmýþtýr.Dolayýsýyla mühendislik,mimarlýk gibi meslekler biraz da görsellik olduðu için beðenip beðenmemeye açýktýr.

Gidip yerinde incelediyseniz bilemem ama fotoðraflara bakýp konuþmak yanlýþ olur ki yerinde incelemiþ olsanýz bile bir mühendis kadar iyi analiz edemeyebilirsiniz.
    Tarbzonluysan mühendisden daha da iyi anazliz edersin..Trabzonlu oldunmu herþeyi bilirsin herþeyden anlarsýn,mühendisde kim ola

Oðuzhan Turhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Çok bilmiþ bir taraftar profiline sahibiz.
    Olumsuz þeyleri yerin dibine sokarken, yapýlan güzellikleri övmeyi de bilin.
    Aksi takdirde yaptýðýnýz eleþtirilerin samimiyetine kimseyi inandýramazsýnýz.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

bugrahankazaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

önce dün gittiðimde bir sýkýntý çýkmamaýþtý stada girmem ile ilgili ancak bugün kart format yediði için bi daha gittim ve içeri girdim ancak bir þefimiz bana kim olduðumu sordu foto almam konusunda biraz problem çýkardý.Neden diye sordum kendisi;valla gelip çekiyor millet ama sýrf eleþtirmek için nerde ufak bi eðrilik yada bir sýkýntý hemen daðýtýyorlar dýþarda muhabbeti oluyor.hiç memnun edemiyoruz' falan dedi.Bende biraz laflarla yumuþattým þefi ve iþime koyuldum.Yani evet biraz 4 4 lükcüyüz gibi geldi banada
    Trabzon da Bize Her Yer Trabzon diye baðrýlmasý ...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Buðrahan fotolar icin tesekkürler elline ayagina saglik

Yaþ
    48

Diðer köþede yapýlýp komple bütün stadýn üstü cam çatýyla kapatýlýrsa tadýndan yenmez bu stad.Ambiansýda akustiðide süper olur.

Nereden
    Avrupa Diðer

þu anda boya ve koltuklar yapýlmadýgý ýçýn güzellik ýkýncý planda..yapýlýnca gayet güzel olcagýna emýným..elýne saðlýk herkesinn.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Ne olursa olsun þimdi çok daha güzel görünüyor stad...
    Resimler için teþekkür ediyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)