Sayfa 115 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 65 105 113 114 115
Toplam 2856 adet sonuctan sayfa basi 2,851 ile 2,856 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Sadece size değil, sizinle olan maçımızda dahi bursaya ve ankaragücüne küfür ederek takımına 160 bin TL ceza gelmesine sebep olan zihniyet Eskişehirspor'lu olamaz... Taraftarlık yapmak için değil, eğlence olsun diye, hakeme futbolcuya karşı takıma küfür ederek stres atmaya gelen insanlardan nefret ediyorum. Hayatında bir tek deplasman yapmayıp, deplasmana gelen taraftara küfür ederek kendi taraftarı deplasmana gittiğinde kötü anlar yaşamasına sebep olan insanlardan nefret ediyorum. Futbolun içerisine fitne karıştıran, kavga karıştıran insanlardan nefret ediyorum. İçimdeki herşeyi yazmaya kalksam uzaaaar gider...

Selamlar sevgili arkadaşlar,
    Bende yaklaşık 10 yıldır Eskişehirde ikamet eden ve hemen hemen neredeyse Eskişehirspor'un tüm maçlarını takip eden birisiyim (yükselme grubu maçları dahil),
    Ben kendimi bildim bileli,Aldığım nefes,attığım adım kafamdaki iki düşünceden biri, ve hatta çok özür dileyerek söylüyorum affedin içimdeki iç çamaşırıma kadar hasta Trabzonspor taraftarıyım bunu yakınlarım da bilir ve böyle kabul ederler, üstelik ben Trabzonlu değilim arkadaşlar Afyonluyum Eskişehirde ikamet ediyorum,Trabzona da hiç gitmedim...ama dedim gibi bordomavi renklerin delisiyim...

Ben yıllarca hep bekledim dua ettim Eskişehirspor süper lige çıksın diye...çıksın ki ömrümde hiç canlı göremediğim Trabzonsporum buraya Eskişehire gelsin diye...

Bu maça gelince; Arkadaşlar hepimizce malumdur takımımız bu maçı kazanmak istemedi,kazanacak gücü yoktu çünkü,tıpkı Kasımpaşaspora kaybettiğimiz maç gibi,geçen yıl Sivasspordan fark yediğimiz maçtaki ruhsuz oyunumuzu hatırlattı bana...
    Sebebi şu; Trabzonspor takımının kafasında lig bitmiş vaziyette,takımımızın haşâ dini imanı,Allahı peygamberi kupa Allah kupa üzerine kurulmuş bu yüzden maçı alamadık.

Ama bu demek değildir ki kazanan takımı tebrik etmeyeceğiz, tabiki tebrik ediyorum ve hatta eğer becerikli olabilselerdi emin olun çok rahat 3-0 veya 4-0 kazanabilirlerdi.
    Allahtan Onur diye bir ONURUMUZ vardı kalede Allah razı olsun ondan ki yine günündeydi takımı ipten aldı.

Bakınız bir Eskişehirspor taraftarı ne diyor; "
    ; "Trabzon bugün 11 kisi ile oynsaydi, istekli olsaydi kesin bizi yenerdi... biz almadik, onlar istemediler....onlarin akli Urfada"...

Ben bu arada kaptan Umut bey'e de bir parantez açmak istiyorum; Ey Umut efendi sen bilmezmisin ki sahada her ne olursa olsun senin üzerinde taşıdığın o kutsal forma bu ülkenin en büyük 4 takımından birinin kutsal formasıdır, sana kaptanlık adı altında verilmiş formadır. Bu formayı amacına uygun şekilde taşıyacaksın rakip oyuncuyu kasten sakatlama yoluna gitmeyeceksin...

Bakınız arkadaşlar biz ısınma hareketleri esnasında cılız ses tonuylada olsa Eskişehirspor takımını tribünümüze çağırdık ama gelmediler, kendileri, bilirler fakat o sıradada Eskişehir tribünlerinden küfür sesler devam etmekteydi.
    Maç başlıycak saygı duruşu yaplıyor ve ben ilk defa böyle birşeye şahit oluyorum çünkü saygı duruşu sırasında bile 3-5 kendini bilmez küfür ediyor arkadaşlar bu bir skandal değilmidir? Edepsizliğin geldiği son nokta değilmidir?

Geçen yıl ki maça da gittim o zaman da biz henüz maçın ilk dakikalarında Es Es Es Ki Ki Ki
    çekmiştik fakat bize karşılığı küfür olarak verilmişti bilmeyenlere hatırlatıyorum.

Ama inanın arkadaşlar ben ilk defa Eskişehirspor camiasından,taraftarından bu kadar nefret ettim çünkü koro halinde ettiği küfürlerin haddi hesabı yoktu,güya Umutun yaptığı hareketi bahane ettiler küfrü bastılar, maç sonunda çiftetelli açtılar fakat müziğe ara verdiler tüm stat koro halinde küfür ettiler bize sonra müziği tekrar açtılar..

Velhasıl benim çıkardığım özet budur arkadaşlar, Eskişehirspor taraftarı 2 hafta önce Denizlispor maçında takımını desteklemeye gelen sadece ve sadece 10-15 kişilik Denizlispor taraftarına bile küfürler etmişlerdi ki düşünün artık.

O çok sevdikleri Bursaspor camiasını,Ankaragücü camiasını taraftarlarını,Denizlispor taraftarlarını ve son olarak da Trabzonspor camiasını kendilerine hasım olarak edinmişlerdir...

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Hoş geldin arkadaşım öncelikle.

Ama artık bu maç geride kaldı kupaya gel

Çaykaralı-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu maçta çok kötü oynadık ne olduysa onur recep e oldu
    Trabzonsporlu olunmaz , Trabzonsporlu doğulur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)