Sayfa 103 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2856 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Geçen hafta taraftar koro halinde Umut'a sövsün -haklı/haksız- "defolsun gitsin bu takımdan, istemiyoruz senin gibi adam..." desin, maçta hiç bir şey yapmayan Teo'yu "akılalmaz" bir şekilde "maçın adamı seçsin....

Bu hafta Umut kırmızı kart görsün... Doğrudur "tek suçlu" Umut... Yönetim on numara, taraftar on numara... Hepimiz işimizi yaptık ya suçlu arıyoruz, kelle arıyoruz.

Kına yakın haftaya Umut yok. Dün Umut atıldıktan sonra ne kadar pozisyonumuz olduysa (!) haftaya da o kadar olacak.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sayın abim ne yapmalıyız ya da ne yapmalıydık adam bu kadar işte bas bas bağırıyor ben buyum...Umut'un kazanılacak neyi var ki Umut'un dün akşam ki Ümit Karan'a ya da Necati'ye ya da yerine alınan Mehmet Yılmaz'a üstünlüğü nedir takım kaptanı 2 dk'da 2 sarıdan kırmızı yiyor azıcık akıllı olmalı ulan ben kaptanım ne yapıyorum demeli hakem diyor sus o hala konuşuyor...Yönetimin Fatih'i almaması Umut'u çok iyi bir adam olarak gördüklerinden mi sence?..Yoksa Fatih ne yaptı bunlara onu da tam anlayabilmiş değilim
    Takımda oynadığı sürece destek vereceksin yapacağın o! Gönderilirse zaten gitmiştir.
    Fatih şu anda benim takımımın oyuncusu değil, burada olsun başının üstüne koymayan şerefsizdir.
    Ama geldikten sonra.

Umut un kazanılacak neyi var?

1- satarken elde edilecek para...
    2- şu anda elde edeceğin puanlar, sıralama ve gene maddi getiri.. Çünkü şu an alternatifi yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık alternatife de gerek kalmadı. Bu sene bitti çünkü..

Olay ter akıtmaksa bu takımda celaleddin de aymanda vesaireside ter akıttı. İstediğin kadarda ağır konuş.. Her lafının ağırlığı ancak umut kadar olur !

Umutun kimse karakterine birşey demedi. Çokta umdurmda değil karakteri..

Mahalle aralarında kaç çocuğun ağzından umut bulut ismini duyuyorsunuz ?

Abartacaksın ya illa Tarihimizin en önemli 2 maçı oldu dimi anortosis ve otelul galati ? Gerçekten çok büyük maçlardı.. Tarihimizde de bunlardan büyük maç oynamadık

Yattaranın bizi yarı yolda bırakışını savunmuyorum. Anlatmak istediğim şudur ;

Şu anda kaç kişi avni akere umutu izlemeye gider ? Kaç kişi yattarayı izlemeye gider ?

Kaç çocuğun ağzından umut bulutu duyarız ? Kaç çocuğun ağzından yattarayı duyarız ??

Sahada umutun sadece TER AKITMASIyla mı gurur duyarız ? Yoksa yattarının rakip takımın sol bekiyle dalga geçişiylemi ?

Bir teknik direktör olsanız ve rakip forvet umut olsa... Umuta kaç adam verip nasıl önlem alırsınız , yattaraya kaç adam verip nasıl önlem alırsınız ??

Umut mu kaleciyle karşı karşıya kaldığında heycanlanıp ayağa kalkmaya hazırlanırsınız ? Yattaramı ? ( ben şahsen yattara karşı karşıya kalınca hemen yanımdakine , bak bak nasıl dalga geçip atıcak !!! diyorum.)

Yattara hatalarıyla , disiplinsizliğiyle bize kan kusturan , fakat bir o kadarda bizi ülke çağında ÖZEL !!!!!! kılan bir oyuncudur. Yattara bizi yarı yola bırakmayda bilir , gönül almayıda..

2 KÜÇÜK HAREKET YAPAR DİYORSUN YA ? HANİ O 2 HAREKETE TAV OLUYORUZ YA ? HANİ FUTBOLDAN İŞTE BU KADAR ANLIYORUZ YA ?

MADEM ÖYLE O 2 KÜÇÜK HAREKETİN 1 İNİ DE UMUT BULUT YAPSIN DA ONA TAV OLALIM !!!!!!!!

Dinamo kiev ve anarthosis maçları bizim 2 önemli maçımızdır.
    Şampiyonlar ligine katılım, maddi getiri, önemli oranda itibar kazanımı, en azndan marta kadar avrupada var olma vs.vs.vs.....

Bu sebeple özellikle anarthosis maçı benim için en önemli maçtır.....

2 küçük harekete tav olan bir kitlenin tekrar ediyorum başarı şansı yoktur...

Gs nin lincoln e yaptığını bu taraftar yattaraya yapamıyorsa, gs nin hakan şükürü sahiplendiği kadar bu tribün umut u sahiplenmiyorsa elde edeceğin başarı taraftar kaliten kadardır.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda oynadığı sürece destek vereceksin yapacağın o! Gönderilirse zaten gitmiştir.
    Fatih şu anda benim takımımın oyuncusu değil, burada olsun başının üstüne koymayan şerefsizdir.
    Ama geldikten sonra.

Umut un kazanılacak neyi var?

1- satarken elde edilecek para...
    2- şu anda elde edeceğin puanlar, sıralama ve gene maddi getiri.. Çünkü şu an alternatifi yok.
    Abi gönderilirse dediğin ne gönderilmeli demen gerekirdi...Bu taraftar 5 senedir destekliyor...Geçen Sene Şampiyonluktan ettiler bizi ses çıktı mı taraftardan...Sıradanlaştırılıyoruz abi Hep Destek Tam Destek adı altında Umut tarzı adamlar bize yutturuluyor...ve bir de 2 trilyona imza olayı var... vah benim gençliğime vah benim giden saçlarıma
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi gönderilirse dediğin ne gönderilmeli demen gerekirdi...Bu taraftar 5 senedir destekliyor...Geçen Sene Şampiyonluktan ettiler bizi ses çıktı mı taraftardan...Sıradanlaştırılıyoruz abi Hep Destek Tam Destek adı altında Umut tarzı adamlar bize yutturuluyor...ve bir de 2 trilyona imza olayı var... vah benim gençliğime vah benim giden saçlarıma
    Hiç mi gitmediniz avni aker e bilmem ki!

Geçen sene gökhan ve umut un yediği küfürlerle ben rusyadan trabzona köprü çıkarım..

Taraftar bişe demedi nasıl bir çıkarım.

Her maç ana avrat sövdü.

Gol atınca da dalga geçti, yok dizi ile yok kıçı ile attı diye.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı thepathfinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta taraftar koro halinde Umut'a sövsün -haklı/haksız- "defolsun gitsin bu takımdan, istemiyoruz senin gibi adam..." desin, maçta hiç bir şey yapmayan Teo'yu "akılalmaz" bir şekilde "maçın adamı seçsin....

Bu hafta Umut kırmızı kart görsün... Doğrudur "tek suçlu" Umut... Yönetim on numara, taraftar on numara... Hepimiz işimizi yaptık ya suçlu arıyoruz, kelle arıyoruz.

Kına yakın haftaya Umut yok. Dün Umut atıldıktan sonra ne kadar pozisyonumuz olduysa (!) haftaya da o kadar olacak.
    - Hocamız Calenin yokluğunda sol bek için Egemeni seçmiş, gerçek sol bek ise kenarda oturmaktadır.

- Engine 90 dakika sabredilmiştir, Gabriç ilk yarı sonunda oyundan alınmıştır.

- 80. dakikaya kadar forvetsiz oynadık,

- 3 stoper ile dünyanın pozisyonunu verdik,

- Kaleye şut çekemiyoruz, organize atağımız yok,

- Selçuk inanılmaz hatalara imza attı,

- Takımda inanılmaz bir moral motivasyon eksikliği var,

Ama biz hala daha belki de kariyerinde 2 yada3 . kez kırmızı kart görmüş bir adamı yerden yere vuruyoruz.

Bu film tanıdık geliyor, geçen sene de hüseyini gönderdik mi şampiyonduk değil mi ?

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sağlam 2 tane golcü alsınlar. başka birini de almasınlar

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı thepathfinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Umut'u 1-2 maçlık değil 4 yıl olarak benimsizyoruz..Koşmaktan başka bişey yapmayan bir futbolcudan bi halt olmaz..Süreyya Ayhan'ı getirsem daha çok koşar..

Teo hiçbirşey yapmamış mı? Sen futbolu nasıl izliyorsun anlamıyorum..

Acaba Umut pas atmadığından olabilir mi? ya da Umut'dan daha iyi pas isabeti olmasından dolayı mı?

Umut pozisyon buluyorda ne oluyor? Atamıyorsa isterse 100 tane pozisyon bulsun..Bir anlam ifade etmiyor..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar ligine katılım, maddi getiri, önemli oranda itibar kazanımı, en azndan marta kadar avrupada var olma vs.vs.vs.....

Gs nin lincoln e yaptığını bu taraftar yattaraya yapamıyorsa, gs nin hakan şükürü sahiplendiği kadar bu tribün umut u sahiplenmiyorsa elde edeceğin başarı taraftar kaliten kadardır.
    Evet gördük kaliteli taraftarı.Kendi takımını böyle yuhalayan Trabzonspor taraftarı bugüne kadar görmedim ben.Hem de 26 senedir şampiyon olamayan bir takımın taraftarı.Bu arada Lincoln-Yattara ve Umut-Hakan kıyaslamaları kötü olmuş.Zira Hakan Şükür Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur.
    Colmandante

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

10 kişi oynayan takım ne kadar pozisyon buluyorsa biz de o kadar bulduk...

sağlam 2 tane golcü alsınlar. başka birini de almasınlar

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi izle golü top elinin yaninda geciyor. o pozisyonu dünyada cikaracak kaleci yok deyip sallama.futbolda cikmayacak top yoktur,neler cikiyor sen herhalde futboldan bayagi uzak kalmissin.konuyuda saptirma.

karsi karsiya kalinan onca pozisyonu da dunyada yemiyecek bir kaleci yok
    bu macta malzemeciye,tribundeki taraftara,kulup caycisine bile kabahat bulunabilir ama onura degil..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gördük kaliteli taraftarı.Kendi takımını böyle yuhalayan Trabzonspor taraftarı bugüne kadar görmedim ben.Hem de 26 senedir şampiyon olamayan bir takımın taraftarı.Bu arada Lincoln-Yattara ve Umut-Hakan kıyaslamaları kötü olmuş.Zira Hakan Şükür Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur.

Kalede taffarel, önününde popescu, ortada hagi, emre, hasan şaş...

Hakan şükür tabii ki en büyük futbolcu olacak.

Lincoln - yattara aslında lincoln 3 tane yattara kadar kariyerlidir.

Ben yattarayı bitirin demiyorum yanlış anlaşılmasın...

Faydasını ölçebilecek kalite lazım.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakem iyidi tamam kabul ediyorum.

Senol Hocanin ne hatasi var? Anlat bakalim.
    uzun uzadıya yazmanın bi manası yok..herşeyden önce gecen hafta yasananlardan baslayabiliriz..teofilo-umut gerginliginden sonra teofilonun sakatlanıp bu macta yerini almaması hiç inandırıcı gelmiyor bana(teo'yu harcama politikası degıldir umarım)ardından ömer aysanın gönderiliş şekli,nedeni...yine aynı şekilde zafer yelen'e gelecek olursak almak için 2 yıl ugrastıgımız adamı 2.dk oynatmadan göndermenin mantıklı acıklaması var mıdır?bunlar tamamen hocanın tasarrufudur...yani bu adam bu takımda 2dk bile görev alamadan gidiyorsa suc kimdedir dur tahmin edeyim tabi ki taraftardadır(!) cünkü yeterli destegi veremeyip,psikolojisini taraftar bozmustur..engin baytar'ı adam etmeye calısan hoca zafer yelen'i neden adam edemiyor?
    Gelelim dünkü maça,elinde bi tane sol bek varken(ferhat) digeri cezalı malumunuz neden stoper olan egemen ile basladı amac neydi?kırmızı karta kadar hadi hersey tamam diyelim-beklemiyorduk- ilk yarıyı da bi şekilde bitirdik..2 yarı oyuncu degısıklikleriyle baslıyor.bi bakıyoruz alanzinho ve gabric dısarda burak ve ceyhun oyunda..10 kişi kalmısız,adamlar belli yuklenecek senin genıs alanda topla oynayabilen 2 adamın var ikisi de dısarda.özellikle alanzınho'nun oyunda olması gerekiyordu bence..ve kralımız,prensimiz enginimiz tabiki 90 dk.sahada kalarak kendisine verilern görevi en iyi sekilde tamamlamıstır(!) hemde yanlış tribunlere oynaya oynaya..
    yeterli olmadıysa yine yazarım...

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'u 1-2 maçlık değil 4 yıl olarak benimsizyoruz..Koşmaktan başka bişey yapmayan bir futbolcudan bi halt olmaz..Süreyya Ayhan'ı getirsem daha çok koşar..

Teo hiçbirşey yapmamış mı? Sen futbolu nasıl izliyorsun anlamıyorum..

Acaba Umut pas atmadığından olabilir mi? ya da Umut'dan daha iyi pas isabeti olmasından dolayı mı?

Umut pozisyon buluyorda ne oluyor? Atamıyorsa isterse 100 tane pozisyon bulsun..Bir anlam ifade etmiyor..
    Hiç kuşkum yok zaten O'nun 4 yıllık performansını "benimsediğinizden."

Koşmaktan başka bir şey yapmadığını geçen 4 yıldan bu yana anlamadıysanız, yahut görmediyseniz yapacak bir şey yok. Benim bu konuda söyleceyecek sözüm yok, kusura bakmayın.

Süreyya Ayhan'ı da ne yapın edin getirin lütfen, en azından Umut'tan kurtulmuş oluruz. Lütfen.

Umut için "pozisyon buluyorda ne oluyor?" demişsiniz. Keşke aynı cümleleri ben de Teo için kurabilsem. "Pozisyona girse de bir şey olmasa."

Saygılar.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalede taffarel, önününde popescu, ortada hagi, emre, hasan şaş...

Hakan şükür tabii ki en büyük futbolcu olacak.

Lincoln - yattara aslında lincoln 3 tane yattara kadar kariyerlidir.

Ben yattarayı bitirin demiyorum yanlış anlaşılmasın...

Faydasını ölçebilecek kalite lazım.
    240 golü bu kadroyla atmadı herhalde Fatih abi.Fatih abi taraftara değinmemişsin.Ne oldu kaliteli taraftara.
    Colmandante

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu nasıl karşılaştırma ya ? Umut kim ki gs nin hakanı sahiplendiği kadar sahiplenelim ? Kim ya umut ? Hakan Şükür diyosun. El insaf !

Dinamo Kiev maçında fütursuzca sayısız pozisyonu gole çeviremediğimiz için elenmedik yani öyle mi ?

Umutu savunup arkasında duracağıma , yattarayı gözüm kapalı desteklerim ben. Yattaraya gelene kadar daha çok var.

Demekki 25 yıldır kalitesiz bir taraftarımız var. Evet. Ben Trabzondaki taraftarı zaten başarısız ve kalitesiz buluyorum. Ama bunu umutu hakan şükür gibi kabullenilememesiyle de bağdaştıracak kadar cahil değilim..

Umut kim ya Hakanı gs nin kabullendiği gibi kabullenelim Şaka mahiyetinde söyledin sanırım.

Galatasaray Lincolnü gönderir Barosu , Kewel ı vs.. alır .. Sen bulabilirmisin bir yattara daha ? 200 bin dolara aldığımız bir adam.. Tutmus , taraftarın sevgilisi olmus. Bulabilecekmisin böyle bir adam ?

Ben hiçbir zaman yattara büyük futbolcu bize şunu yaptı demedim !

Benim söylediğim. Bizi özel kılan , büyük maç alamasada , yeri geldiğinde " 2 küçük hareketle " rakip takıma korku vermemizi sağlayan bir adamdır !

Kim korkar umuttan Ben kaleci olsam korkman yahu

Şenol Güneş : 4 e 1 bile zor gol atıyoruz !!

Bu söylem dünyada umuttan başka kimse için söylenemez emin ol !

Galatasaray lincoln ü örnek gösterdin ya ?

Kewel ı da göster hadi ?

Adam aylardır sakat ? Oynamayacağı belliyken nonda gibi adamı gönderip sakat kewel ı tutmadılarmı takımda ?

Demekki onlarda taviz verebiliyorlarmış değilmi ?

Onlar bize örnek olamaz. Onlar yolladığında yerine daha iyisini alabilir biz alamayız !

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fazla takmamak lazim cünkü takimlar hedefsiz oldugu zaman sahada da belli ediyorlar bizde de öyle oldu.

2 macimiz var Kupa ve lig FB maci digerlerinde her türlü oyun sahaya cikabilir önemli olan bu 2 mac diyebiliriz.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

GS de hakan geldiğinde ne idi yahu?
    Ben 92 sonrasını çok iyi izlemiş biriyim.

Sizin yaşlar 96-97 lerin sonrasına yetişiyor sanırım, bu yüzden karşılaştırma garip geldi.
    Bi bursadan gs ye geldiği zamanı inceleyin..... O zaman anlarsınız karşılaştırmayı.

Kewell oynadığı sürede baroştan dahi faydalı bir adam.
    Niye göndersinler.
    Deli olmaları lazım.

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

allah askına senol hocaya baksana ilerıye topu tasıyan iki teknık adamı sen dısaıya al yerıne ıkı tane kazma adamı koy.hemde forvetsız mac tamamlıyoruz ayıp be daha ne dıyeyım bu takım bırakın lig kupasını,türkiye kupasını bu takım alsa alsa sadece bank.asya kupasını oda belki...

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GS de hakan geldiğinde ne idi yahu?
    Ben 92 sonrasını çok iyi izlemiş biriyim.

Sizin yaşlar 96-97 lerin sonrasına yetişiyor sanırım, bu yüzden karşılaştırma garip geldi.
    Bi bursadan gs ye geldiği zamanı inceleyin..... O zaman anlarsınız karşılaştırmayı.

Kewell oynadığı sürede baroştan dahi faydalı bir adam.
    Niye göndersinler.
    Deli olmaları lazım.
    Abi aramızda derin bir bakış farkı var. Farklı düşünüyoruz.Umut kaç yılldır bu takımda ? Umut kaç yaşında ? 34 ünümü bekleyelim yani umutunda ? Umutun sorunu son vuruşları. Pozisyona giriyor abi adam ! ATAMIYOR.. Bunun için kemale ermesine gerek yok.

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu eskişehire kardeş diyenler bu maçtaki şerefsizliklerinide görmüşlerdir...
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

Nereden
    Diyarbakır

Geçen hafta sağbekte oynayan Engin'i bence yine orada deneyebilirdi Şenol hoca. O'nu sağbeke Serkan'ı Engin'in önüne, Gabriç'i de sol tarafa alabilirdi.

Çünkü Gabriç dün çok etkisizdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünkü maçın teknik taktik analizini yapmak ilerisi için doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu yüzden genel bir değerlendirme yapmakta fayda var.

Bu seneki performanslarıyla ve yerine daha iyisinin alınmayacağını düşünerek takımda kalması gerekenler: Onur, Serkan, Song, Alanzinho, Gabric, Egemen, Colman, Cale, Giray, Selçuk, Teofilo....

Bundan sonra hiç bir katkısının olmayacağını düşündüğüm ve kesinlikle gönderilmesi gerekenler: Barış Memiş, Burak Yılmaz, Engin Baytar, Ferhat Öztorun, Sezer Badur, Tony Slvya, Umut Bulut, Tayfun Cora....

Yedek olarak değerlendirilecekler: Murat Tosun, Tolga Zengin, Ceyhun Gülselam, Yattara.....

Yukarıda kalması ve gitmesi gereken isimlere itiraz olacaktır muhakkak. Özellikle Song meselesine. Ben Song'un az bir parayla bir sene daha kalması gerektiğine inananlardanım. Yerine birini bulmamız hem daha fazla maliyetli olur hem de uyum süreci sorunu.,

Umut Bulut'a itiraz edecekler çok olacaktır. Bari yedek olarak kalsın diyecek olanlar vardır. Ben Umut'un özellikle taraftarların tutumundan dolayı gitmesini istiyorum. Çünkü biliyorum ki Şenol Hoca Umut üzerinde ısraredecektir ve bu ısrar üzerine taraftarlar ile arası bozulacaktır. Bu da takıma ciddi manada zarar verecektir. Hem Umut giderse yönetim çok iyi bir forvet transfer etmek zorunda kalacaktır. Yoksa bunların transfer falan yapacakları yok benden söylemesi.

Seneye çok çok iyi bir forvet ve stoper alınması lazım. Birde çok iyi bir ön libero. Çok iyi bir forvet, çok iyi bir stoper ve çok iyi bir ön libero alındığı takdirde başka transfer yapmaya gerek yok. Geri kalan hepsi takımı idare eder. Hatta Türkiye liglerinde şampiyonda oluruz. Cale, Colman, Selçuk, Serkan.... bu oyuncular muhteşem oyuncular değil ama mevkileri için de kötü oyuncu değil bunlar. Hem çok iyi bir forvet ve ön libero ile bu futbolcular çok verimli kullanılabilir.

Özetle yapılacak iş çok çok basit. Sadece ve sadece 3 futolcu transfer edeceğiz. Ve ben inanıyorum ki seneye şampiyonluk çok uzak değil. Ama bu üç oyuncudan biri alınmadığı takdirde işimiz çok çok zor. Hele hele çok iyi bir forvet ve ön libero alınmazsa imkansız. Bu durumu yönetim zihninin bir tarafına mutlaka yazmalıdır. Onlar hala kadroyu yeterli görüyorlar.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı b_kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun uzadıya yazmanın bi manası yok..herşeyden önce gecen hafta yasananlardan baslayabiliriz..teofilo-umut gerginliginden sonra teofilonun sakatlanıp bu macta yerini almaması hiç inandırıcı gelmiyor bana(teo'yu harcama politikası degıldir umarım)ardından ömer aysanın gönderiliş şekli,nedeni...yine aynı şekilde zafer yelen'e gelecek olursak almak için 2 yıl ugrastıgımız adamı 2.dk oynatmadan göndermenin mantıklı acıklaması var mıdır?bunlar tamamen hocanın tasarrufudur...yani bu adam bu takımda 2dk bile görev alamadan gidiyorsa suc kimdedir dur tahmin edeyim tabi ki taraftardadır(!) cünkü yeterli destegi veremeyip,psikolojisini taraftar bozmustur..engin baytar'ı adam etmeye calısan hoca zafer yelen'i neden adam edemiyor?
    Gelelim dünkü maça,elinde bi tane sol bek varken(ferhat) digeri cezalı malumunuz neden stoper olan egemen ile basladı amac neydi?kırmızı karta kadar hadi hersey tamam diyelim-beklemiyorduk- ilk yarıyı da bi şekilde bitirdik..2 yarı oyuncu degısıklikleriyle baslıyor.bi bakıyoruz alanzinho ve gabric dısarda burak ve ceyhun oyunda..10 kişi kalmısız,adamlar belli yuklenecek senin genıs alanda topla oynayabilen 2 adamın var ikisi de dısarda.özellikle alanzınho'nun oyunda olması gerekiyordu bence..ve kralımız,prensimiz enginimiz tabiki 90 dk.sahada kalarak kendisine verilern görevi en iyi sekilde tamamlamıstır(!) hemde yanlış tribunlere oynaya oynaya..
    yeterli olmadıysa yine yazarım...
    Zafer bugüne kadar oynamamis, Senol Hocaya mi düsmüs oynatmak..

Oyunculari göndermesini ben acikcasi cok begendim! Aklinizi basiniza toplayin gibi bir mesaj oldu. Anlasildiki dün, Umut birsey anlamamis..

Bu takim Senol Hocanin takimi mi?

Ferhat Öztorun 2. Lig'den geldi, ve kendi 3-4 hafta önce (sakatlanmadan önce), hatirlamiyorum hangi mac. Cok kötü oynadi ve herkez bu nasil oyuncu derhal gitmeli, bize yakismiyor böyle futbolculer dedi.. Demek ki Senol Hoca'da begenmemis kendisini.. Hele sakat iken hic riske girmeye gerek yok dedi anlasilan..

Teofilo ister sakat olur ister Senol Hoca almaz.. Hatirlayalim Antep macinda Colman ve Caleyi götürmedi Hoca.. Herkes harcanacak dedi ve görüldüki.. Cale mesaji aldi ve toparlandi.. Ben acikcasi Cale Antep macindan sonra 2kat begenmeye basladim.. Colman ise mac secmeye devam ediyor..

Degisiklikeri elestiriyorsun, ama Alanzinho islak zeminde ayakta kalamamisdi ve ikisininde oyunda varligi yokdu.. Yedek kulübesinde baska adam yokki.. Ne yapsin Hoca!!

Bu takim kendi takimi olmamasina ragmen, Senol Hoca Ligin Bursa ve Fener'den sonra 2. Yari'da en fazla puan toplayan takimi..

Bekle gör, gelcek sezon bambaska ve cok güzel gececek..

Broos olsaydi, sen ZTK Finalini zor görürdün..

Hem okadar iyi anliyorsan, sen gec takimin basina..

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

helal olsun es es,e bızden kat kat daha ıyı oynadılar ve kazandılar helal olsun onura fark yemekten kurtardı.takımın en ıyısıydi...

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)