Sayfa 114 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 64 104 112 113 114 115 SonuncuSonuncu
Toplam 2856 adet sonuctan sayfa basi 2,826 ile 2,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

10uR26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya sonuçta 2 tarafında hataları var bu olay büyütülmemeli ve 2 takım taraftarlarınında arası bozulmamalı en azından eskisi gibi saygı çerçevesinde devam etmeli..

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Hiç sevmememe rağmen Bursasporun Şampiyon olmasını istiyorum...tek bir nedenden dolayı...

- Takımlarına sahip çıktıkları için..Eskişehire de sempatim bundandır..aldığı kupa yada ikincilikler değil...

- Biz kaç senedir bu arenada tek başımıza İstanbula kafa tutuyoruz , aldığımız kupa belli kendimizi kabul ettiremiyoruz bu ülkeye...

- Yani uzun lafın kısası o başarılıyız diye çıkardığınız tabloda ben bi başarı göremiyorum..50 tane ikincilik başarı sayılmaz bu ülkede..bir tane 1. ligtir kayıtlara geçen..

- Bando, tribün şehir felan güzel ona lafım yok ...

kardes biz hatayi burada yapiyoruz, bizim boyle bir kaygimiz olmamali. beni kim kabul eder yada etmez cokta s..mde. ben kendimi biliyormuyum onemli olan da o.

buyukluk kanitlama cabasi cok gereksiz ve bu yuzden hersene bu 4.buyukluk kasinmaya calisiliyor.

istanbulun medyasi yada bi kisilik bunalimini atlatmak adina istanbula yamanmaya calisan guclu zengin saksakcisi 3-5 fason nisantasi cocugu bagislamadi o kupalari , yani takilmamak lazim bu buyukluk kucukluk soylemlerine.. giytirik uc bes adamin ne dedigini pek onemsemiyorum sahsen, benim icin aslolan kulubume duydugum aidiyet , sevgi ve baglilik , gerisi bos laf.. bu ulkede 5 yasina gelmis cocugu medyayla zehirleyip istanbula hazir asker yapan asimilasyonculardan da buyuguz ,varligimizin kompleksi altinda ezilen 90 dakika dumenden memleketci 7-24 istanbul saksakcisi fason taraftarlardan da takilmaya gerek yok bos laflara.. biz kendimizi biliyoruz
    Konu ESER tarafından (28.04.2010 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha bu arada seneye açık ara şampiyon olacağı düşünülen; Real Madrid gibi oynayan takımımız! 1987 yani 23 yıl sonra eskişehire yenilerek,(eskişehir bize karşı en son galibiyetini 1987 senesinde 2-1 lik skorla almıştı.) bir ilke daha imaza attı başarılarının devamını diliyorum.
    ...............Bazı arkadaşlar ES-ES'liler maçtan sonra sanki şampiyon olmuş gibi sevindiler gibi yorumlar yapmışlar.......23 yıl sonra (zaten 20 yıldır 2.liglerde surunuyorduk) sizi yani anadolu'nun en buyuk 6 şampiyon kupalı takımını yenmişiz....Sevinmeyelim mi?.....Bu yüzden sevinmemiz gerek.Çünki büyük bir takımı SİZİ yendiğimiz için sevindik....Sivas'ı Kayseri'yi Gaziantep'i Bursa'yı yendiğimiz için değil..............Size edilen küfürleri LANETLİYORUM .Benim için Trabzonspor İstanbul'a Bizans'a başkaldıran tek takımdır ve 50 yıl geçsede anadoludan hiçbir takım bu başarıyı geçemiyecektir.......(50 yıl geçse bile hiçbir anadolu takımı 6 şampiyonluk elde edemiyecektir)....Keşke etseler ama......İMKANSIZ...Hepinize bize kızanlara da kızmayanlara da sevgiler......Ben sizi seviyor ve takdir ediyorum...Benim sevgime ihtiyacınız yok biliyorum ama olsun yine de size saygı duyuyorum...........

Nereden
    Eskişehir

Eskişehir Türkiye'nin en medeni en kültürlü en gelişmiş kentleri sıralamasında 2. sırada...Sanırım Trabzon'da 6.sırada...AMA maç öncesi bir saygı duruşunu bile beceremiyoruz.....Yani ne desek boş...Tribünlerde küfür...hakaret....Olmuyor olmuyor......Üzgünüm ama Türkiye gerçegide maalesef bu........Çok üzgünüm.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben vallahi ambulans geçerken ne taş, ne çakmak, ne bozuk para atıldığını görmedim. Yapan varsa Allah müstehakını versin.

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

burada eskişehirli taraftarlar bişeyleri ima etmeye çalışmışlar ama neyi ima etmeye çalıştıklarını onlarda bilmiyor. haydi haydi haydi Allah aşkına.... tezahuratını bizmi yaptık ?? dakika 58 oldu aldınız zurnalarınızı elinize başladınız 61. dakika bitene kadar düdük gibi öttürmeye. koca 90 dakikada zurnalarınızı öttürecek başka zaman dilimimi bulamadınız ? söyleyin bakalım bunları açıklayın bakalım. öyle 3 kişi 5 kişi yaptı bize suç bulmayın demeyin sakın biz kör değiliz orda bütün taraftarınız küfür etti bütün taraftarınız zurnalarınıza eşlik etti. biriniz dedinizmi arkadaşlar ayıp oluyor bare 61 de yapmayalım sonra devam ederiz. içinizde biraz olsun saygı varmı içinizde biraz olsun sevgi varmı??

sizler küçük takımın küçük taraftarı olarak ömrünüzü devam ettireceksiniz. bir gün es es de küme düşecektir işte o zaman da maskelerinizi indirip o bizans dediğiniz takımlarınıza geri döneceksiniz.. !!
    u will need justice at the end..

Nereden
    Eskişehir

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada eskişehirli taraftarlar bişeyleri ima etmeye çalışmışlar ama neyi ima etmeye çalıştıklarını onlarda bilmiyor. haydi haydi haydi Allah aşkına.... tezahuratını bizmi yaptık ?? dakika 58 oldu aldınız zurnalarınızı elinize başladınız 61. dakika bitene kadar düdük gibi öttürmeye. koca 90 dakikada zurnalarınızı öttürecek başka zaman dilimimi bulamadınız ? söyleyin bakalım bunları açıklayın bakalım. öyle 3 kişi 5 kişi yaptı bize suç bulmayın demeyin sakın biz kör değiliz orda bütün taraftarınız küfür etti bütün taraftarınız zurnalarınıza eşlik etti. biriniz dedinizmi arkadaşlar ayıp oluyor bare 61 de yapmayalım sonra devam ederiz. içinizde biraz olsun saygı varmı içinizde biraz olsun sevgi varmı??

sizler küçük takımın küçük taraftarı olarak ömrünüzü devam ettireceksiniz. bir gün es es de küme düşecektir işte o zaman da maskelerinizi indirip o bizans dediğiniz takımlarınıza geri döneceksiniz.. !!
    .......Haklısın benim güzel kardeşim...Kendi adıma özür diliyorum AMA birgün kume düssekte ki daha önce düştük hem de 20 yıl oralarda kaldık AMA o dediğin Bizans takımlarına geri dönmeyecegiz.....Dönseydik daha önceden dönerdik.Eskişehir'in tek takımı vardır ve de o sadece ES-ES tir.....Küçük takım oldugumuzu hic sanmıyorum...Hele boyle taraftarı olan bır takımın......Edilen kufurlerı en az senin kadar lanetliyorum.....Sevgiler.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı esesmuratti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .......Haklısın benim güzel kardeşim...Kendi adıma özür diliyorum AMA birgün kume düssekte ki daha önce düştük hem de 20 yıl oralarda kaldık AMA o dediğin Bizans takımlarına geri dönmeyecegiz.....Dönseydik daha önceden dönerdik.Eskişehir'in tek takımı vardır ve de o sadece ES-ES tir.....Küçük takım oldugumuzu hic sanmıyorum...Hele boyle taraftarı olan bır takımın......Edilen kufurlerı en az senin kadar lanetliyorum.....Sevgiler.....
    Sende haklısın Murat abi (yaşının 54 olduğunu varsayıyorum) Benim tanıdığım çoğu Eskişehirli İstanbul takımlarını tutsada (ikinci takımım Es Es diyor tabi bence utancından diyor bunu ) çok fazla saf Eskişehirsporlu var, zaten gerek sokaklarda, gerek stadyumda bunu rahatça gözlemleyebiliyorum Eskişehirde. İnanın o arabaların arkasında Eskişehirspor formalarını, atkılarını v.s gördükçe içimden seviniyorum, oh be İstanbul takımlarının ne kadar takımlarının renkleri ne kadar az diyorum. Bende küçük takım olduğunuza katılmıyorum, süperligdeki bir çok takımdan çok daha büyük bir takım Eskişehirspor.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı -EFO- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende haklısın Murat abi (yaşının 54 olduğunu varsayıyorum) Benim tanıdığım çoğu Eskişehirli İstanbul takımlarını tutsada (ikinci takımım Es Es diyor tabi bence utancından diyor bunu ) çok fazla saf Eskişehirsporlu var, zaten gerek sokaklarda, gerek stadyumda bunu rahatça gözlemleyebiliyorum Eskişehirde. İnanın o arabaların arkasında Eskişehirspor formalarını, atkılarını v.s gördükçe içimden seviniyorum, oh be İstanbul takımlarının ne kadar takımlarının renkleri ne kadar az diyorum. Bende küçük takım olduğunuza katılmıyorum, süperligdeki bir çok takımdan çok daha büyük bir takım Eskişehirspor.
    ..........Güzel kardeşim EFO,gerçekten yaşım 54 ve sizin bütün şampiyonluklarınızı efsane kadrolarınızı canlı canlı görme şansını elde ettim.....Forumunuzda Fatih Tekke için yazdıklarınızı okuyorumda hayret ediyorum.....Ali Kemal'i görseydiniz dudaklarınız uçuklardı.......Eğer kentinin takımını tutan yarışması olsaydı 1. sırada siz olurdunuz...ama 2. sırada da biz olurduk...buna butun kalbimle ınanıyorum....Tribunlerde zaten bunu gosteriyor....Biz 2. liglerde bile 15000 kisiye oynadık her macı.....Sevgiler...İyi geceler......

gul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

61.dk olayına sanırım sadece sen ve ben dıkkat etmışız okudugum yorumlarda raslamadım buna..senınle aynı fıkırde olmadıgım tek şey war odaküçük takımın buyuk taraftarı demen..es es küçük takım degıl bana gore zamanlada gelışecektır onun taraftarıda ona yeter ..aslında es es bızım taraftarın bı 10 15 yıl oncekı hali gibi..bizde onceden ,şimdi oldugumuz kadar görgülü degıldık.onlarında zamanla düzelecegını düşünüyorum...

Nereden
    İzmir

ya arkadaşlar bi eksiğim varsa düzeltin lütfen umut buluta herhangi bir ceza falan açıklanmadı dimi daha

gul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı şenolkılınç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bi eksiğim varsa düzeltin lütfen umut buluta herhangi bir ceza falan açıklanmadı dimi daha
    bugunki gazetede henüz ole bı acıklama yoktu..

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Yahu ne Bu laf birbrinize sokmalar,Şu Foruma Gelen,Çok ender Taraftarlardan biridir Eskisehirsporlu arkadaslar ( belkide sadece Eskirsehir taraftarı)
    Burdan anlayabilrsiniz size nasıl bakıldını... Yapmayın Lütfen!
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Nereden
    Eskişehir

Alıntı şenolkılınç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut için açıklanacak bir ceza yok.İkinci sarı karttan kırmızı gördüğü için bir maç oynamaz o kadar.Kırmızıdan sonra hakeme birşeyler söylemişse(ki son derece sakindi,sanmıyorum),yani hakem ayrıca rapor etmemişse herhangi bir ceza açıklanmaz...

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rıza Çalımbay'ı da aldım kara listeme.

Televizyon görüntülerinden ceza verilmeyecek mi kendisine?

Kamera her ona döndüğünde ağzından bal damlıyordu (!) kendisinin.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyse beyler ne olduysa oldu zaten bando eşliğinde küfürü yedik dahada uzatmanın manası yok....

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -
    - Ama hep bize oynanıyor nedense...Ha birde şampiyonluk potasına girdiğimiz zaman olurdu normalde ama bu kadar rahat maçta bu hırsınız garip geldi..
    Açıklamaya çalıştık ama gene anlatalım.Trabzonu yenmek,Antalyayı yenmeye benzemez.Biz sizin büyüklüğünüzü biliyoruz,siz de anlayın.Büyük bir takımı yendik diye sevindik.Liğe geri döndüğümüz iki senede BJKa olan ve forumlarda tartışılıp durulan başarısızlığımız bir kenara bırakırsak,GSı 3 kere yendik,1 kere berabere kaldık,yani 4 maçta GS 1 puan alabildi bizden.FB ile 1 galibiyet,1 beraberlik ve 1 mağlubiyetimiz var.Trabzonu ise ilk kez yeniyoruz,bu da sevinmemiz için bi neden daha.Size karşı olan başarısızlık serimize son verdik.Kısacası hep size oynamıyoruz yani.
    Eses için bunların dışında ligde ilk beşe girmenin en kestirme yoluydu bu maç.Bizim de bu sene için böyle bir hedefimiz var.O kadar rahat ve amaçsız değiliz özetle.
    Son olarak sanırım sizdiniz Doğanın düştüğü pozisyonda atılmalıydı,kart görmedi,golün de ortasını o yaptı diye bir yazı okumuştum.Doğaya hiçbir temas yok,elbette penaltı da yok.Ama sarı kart da verilmemeliydi,hakem yine doğrusunu yaptı,çünkü Doğa kendi dengesizliği nedeniyle düştü, penaltı istemedi,itiraz etmedi,dönüp de hakeme bakmadı bile.O da temas olmadığını biliyordu ve zaten bir beklentisi de yoktu.Düştü diye bir oyuncuya sarı kart verilmez.Hadi diyelim bu size inandırıcı gelmedi(ki görüntüler bu dediklerimi doğruluyor,yorumcular da aynı şeyi söyledi üstelik),atılmalıydı nereden çıktı?Doğa bu maçta sarı kart görmedi ki.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehirspor'a başarılar dilerim ama o küfürler hiç yakışmadı..İyi arkadaşlarımdan biri Bursa'da Üniversitede Eskişehirsporludur ve galatasaray maçında İstanbul'da bizimle beraber maç izledi...Tribünde olur öyle şeyler bizim taraftar da küfrediyor etmiyor mu?...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğa konusunda arkadaşa katılıyorum. Ama hiçbir durum bandolu küfürün açıklaması olamaz. Eses galibiyeti haketti ve aldı. Çokda fazla uzatılacak bir durum yok. Söylendiği gibi es es birtek bize karşıda oynamadı.. Çıktılar çatır çatır oynadılar ve hakkettiler. Tebrik ederim.

Eses in bu ligde olması güzel.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'nin bir gerçeğidir küfür...

Daha çocuk yaşta başlar bu küfür muhabbeti... Önce bebek erkek'mi, kız mı olacak, tartışmalarından ''erkek adamın erkek çocuğu olur'' muhabbetine getirilir, bağlanır laf... Ardından çocuk erkek doğarsa, çocuğa önce pipi kültürü öğretilir.Karikatüreze edilir bu olay ''hadi oğlum göster amcana pipini'' söylemi ile pipinin aslında senin hayatında çok büyük sembol olduğuna ilk işarettir bu durum.Sonra ''oğlum şuna bir küfüt et'' diyerek çocuğa küfür ettirirlir ve bundan eşşek kadar adamlar haz duyar

Sonra mahallede ve okulda artık küfürlerle içiçesindir.Okullarda tabiki küfür öğretilmiyor ama ergenlik döneminde gençler arasında bu küfürler bir imge halini alır.Askere gidersin küfür gene vardır, malallede, orda burda kızlar yüzünden çıkan kavgalarda küfürler hep vardır.Karakola gidersin küfürler işitirsin.Maçlara gidersin birde bakmışsınki millet birbirine küfür ediyor.Yani kısacası nere gidersen git, küfür hayatımızın br parçası olmuştur.

Mesele sadece Eskişehir'in ya da x bir takımın Trabzon'a ya da Trabzon'un taraftarlarının diğer takım taraftarlarına ettiği küfürler değildir.Küfür nedir? Önce bunu sorgulamamız lazım.Küfür etmek bence acizliktir.Psikolog değilim ama maçlarda ya da hayatımızın diğer alanlarında insanlar küfür ediyorsalar bunun bir bilinç altı olduğuna inanıyorum.Neden insanlar tribünde koro halinde küfür ederler? Önce buna sosyologlar, psikologlar bir sorgulamalı, çözüm buralardan başlanmalı. Öyle insanlar varki tribünlerde adam bilim adamı, iş adamı kallavi yani... Bu insanlar bile küfürler ediyorlar maçlarda... İstisnalar hariçtir tabi ama tribünlerde çoğunluğun sesi gür çıktığında istisnalar değerlendirilmez.Onlar tasvip etmezler ama çoğunluk neden küfür ediyor? diye bu olay genel olarak tribüne mal edilip sorgulanır.

Yani arkadaşlar kısa şunu demek istiyorum, olayı daha fazla uzatmak derdinde değilim.Ancak olayı sadece Eskişehir taraftarının küfür etmesine bağlayamayız.Yıllardır maçlara giden biri olarak tribünlerde tasvip etmesekte bu tip olaylara hep şahit olmuşuzdur.Bir maç başlamadan önce rakip takım taraftarları karşılıklı birbirlerine jest yaparcasına renklerine ve takımlarına, şehirlerine tezahürat ederler ama aynı tribünler bir bakmışsınki maç başladıktan sonrada birbirlerine küfürler ettikleri görülmüştür.Bu tip davranışlar normal değildir tabiki ama maalesef Türkiye'deki tribün gerçeği bu.

O yüzden olayın sadece Eskişehir tribünlerinden, Trabzonspor'a yapılan küfürler olarak algılamıyorum.Tekrar ediyorum bu Türkiye'nin hastalığıdır...Bu küfürler ne Trabzon'un şampiyonluklarını gölgeler, ne Trabzonspor'u küçültür.Ne de büyüklüğümüzden bir şey kaybettirir.
    Konu Badaloğlu tarafından (28.04.2010 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzde Ankaragücü maçı var. Başlık Turkcell Süper Lig bölümüne alınmıştır.

Artık daha fazla konu uzamasın arkadaşlar.

Biz burda yazan arkadaşlara inanıyoruz. Yoksa geri dönüşü olmayan yola gireriz.

Saygıyı hakeden ve bir başka gözle baktığımız Trabzon'da Adam gibi ağırladığımız Eskişehir taraftarını seviyoruz. Umarız ve temennimiz odur ki 3. sefer elimiz havada kalmaz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

mr.tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

esesyücel abimin söylemi üzerine bu başlığa artık yazmıcam, zaten abininde söylediği gibi öyle şeyler sölüyor ki bazı insanlar, cevap verirsek gerçekten hiç hoş olmayan şeyler olacak,
    Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 maç verildi umuta

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Buraya gelip yorum yapan Eskişehirsporlular gerçekten saygı duyulası insanlar. Öncelikle onlara teşekkür ederim kendi adıma.

Yukarıda bizden bir arkadaş "Biz de küfür etmiyor muyuz ?"demiş. Hayır Armağan etmiyoruz işin açıkçası. Anadolu kulüplerine etmiyoruz. Hatta 5-10 sene öncesine göre meleğiz. Kendimizi küçültmeye gerek yok bu konuda. Avni Aker de son 2 senedir küfür duyulmadı çok.

Eskişehir de öğrenciyim. Stada Eskişehirsporlu arkadaşlarım bıraktı beni. Hiç sıkıntı olmadı ama biri çıkabilir yine de diye uyardılar. Normaldir.
    61. dakika da bandoya başlamalarında bir sıkıntı görmedim. En nihayetinde rakibiz, ligde puan farkı az ve uzun zamandır yenemiyorlardı bizi. Yadırgamadım.

Bizi yenmişler niye sevinmesinler Allah aşkına ? Dedikleri gibi Antep Manisa falan mıyız biz ? Sadece sevinme yöntemleri yanlıştı o kadar.

Eskişehirsporla ilgili yorum yapmak belki haddime değil ama Rıza Çalımbayla Eskişehir in ne uzayacağını ne de kısalacağını düşünüyorum. Daha kaliteli, vasıflı biri onlara daha çok yakışırdı. Bir arkadaş Youla yüzünden doldur boşalt oynuyoduk artık oynamayız gibi bir şey söylemişti. Bence çok ümitlenmeyin Eskişehirspor seneyede iyi top oynamayacak bence. Oysa takımına desteği üst düzey ola bir taraftarla daha pozitif şeyler yapılabilirdi.

Eskişehirspor taraftarıyla ilgili kendi kişisel görüşümüde açıklamak isterim. Ben 2 senedir olanlardan dolayı sempatimin büyük bir bölümünü kaybettim. Ama sevmiyorum,nefret ediyorum diyecek kadarda değilim. Kestirip atmadım. Buradan gözüken kadarıyla kendilerine bir şey söylemek isterim. Belki sallanmaz ama ben yazayım yine de.
    Eskişehirspor adım adım Bursasporlaşıyor. Antipatik, küfürbaz bir güruh ruhlarını esir almış gibi. Tek dostu Kasımpaşa kalacak, tıpkı Bursa-A.Gücü gibi. Türkiyenin geri kalanında sevimsiz, ağızda ekşi tat bırakan bir hale bürünecekler. Umarım aklı selim galip gelir de yol yakınken dönerler. Biz de bize anlatılan "büyük" günlerini görebiliriz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı cihatöztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bando eşliğinde küfür edildi abi

hangi kısa süre
    Bandonun kuruluş amacı küfürle mücadele içindir.
    Hiçbir şekilde küfüre eşlik etmez.

BandoESES'in vizyonu;
    - Tribün terörünün yaşandığı ülkemizde, müsabakaların aslında bir karnaval havasında da geçebileceğini göstererek, yeni tezahüratlar ile beraber, küfürü yok etmeye katkıda bulunmak,
    - Tribünlere renk getirmek ve tribün birliğinin oluşturulmasına katkı sağlamak.
    - Ülke çapında ses getirerek, Eskişehirspor camiasından övgüyle söz ettirebilmek, Eskişehir ve Eskişehirspor' un tanıtımına katkıda bulunarak ülkemizde örnek olabilmektir.
    www.bandoeses.com adresinden takip edebilirsiniz.
    Trabzonspor'a başarılar dileriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)