Sayfa 105 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 55 95 103 104 105 106 107 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2856 adet sonuctan sayfa basi 2,601 ile 2,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro yapısıyla ve bu zihniyetle seneyede şampiyonun' ş 'si olamayız. Ayrıca akılları kupadaya bu yıldız futbolcularımızın. Fener bunların akıllarının alır rezil ederler herzamanki gibi bizi. Şenol hocanında bu takıma en ufak bir katkısı yok. ha sakın yanlış anlamayın onun suçu yok. Kadro 2. lig takımı kadrosu, hugo hocanın başını yiyen bu kadro korkarımki şenol hocamızında başını yiyecek. Ağız dolusu küfür etmek istediğim yönetimimize ise sizi ALAHA havale ediyorum diyorum sadece.....
    kadro 2. lig kadrosu mu? böyle bir yoruma ne denebilir ki? sen hangi ligi takip ettiginin farkinda degilsin sanirim.. hep iyi dün dostu olmayin... 65 dakika 10 kisi oynayan takimin ligin en direncli ekiplerinden biri olan esese karsi show yapmasini mi bekliyordun?
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı S.DEMİRCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir maçta yerine dibine sokma,bir maçta barcelona yapma huyundan bir vaçgeçebilsek...
    maçın özeti...
    takım ligi sermiş..
    kupa ve transfer akıllarda..
    ve kırmızı kartta gelince böyle bir maç çıktı ortaya...

se nekadar anlatirsan anlat.. bizim burda yorum yapanlar 2 maglubiyette hoca gönderen zihniyetten farksizlar...
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

döndük yine eskiye,gelen gidenimi aratacak ne,şenol hoca ile deplasmanda sadece 1 galibiyetimiz var
    onda ligden düşmüş diyarbakıra karşı
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmayın!
    Haksızlık ediyorsunuz ama.
    Seneye üç takviye ile ligde Şampiyon avrupa kupalarında yarı final oynayacağız......
    ''Şampıyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz, hatta tek adayıyız.''

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BJK, Bursa, GS, Kayseri, hangisinde dağıldık ki ? Akılların kupada olması ve yahut Lig e yönelik konsantrasyon eksikliği elbette kabahttir ve eleştiriyi hak ediyor...Ama biraz iyi takımlara dağılıyoruz? Kasımpaşa FB maçını seyrettin mi mesela?
    Hayır seyretmedim. Dün akşamki maçın skorunu da bu sabah öğrendim.Şu Ziya Doğanlı zamanda, 7 maçtan 1 puan çıkardığımız dönemde bile, belki de aptalca bir inatla, yenileceğimizi bile bile, maçları bir şekilde izleyen birinin şimdi maçları sallaması size birşey ifade ediyor mu?

İyi takım, kötü takım konusuna girmek istemiyorum, yalnızca yukarıdaki mesajı eleştirmekde gösterdiğin inceliğin yarısını hocayı eleştirmek de gösterirsen, çok memnun olacağımı bilmeni isterim Erdal abi.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın hakemi rezaletti..buna kimse değinmemiş..
    Herkese Merhaba

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aydin ligi besinci bitirirsek; sana beni ve Trabzonsporu bitiren adamin,Umut Bulut`un formasini gönderecegim.
    Eminim formayi aldigina bin pisman olacaksin.
    Aman abi, o formayı giyip sokağa çıkarsam linç edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirim.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih tekke ye dua etsin yönetim ki fatih rubine imza attı...eğer fatih bekliyor olsaydı yönetim nasıl bir bahane uyduracaktı almamak için bu sefer...yani giderek çok büyük iyilik yaptı yönetime ilerki yıl için...amacım eski konuları açmak değil...

Umuta gelince artık umutu savunacak tek bir durum kalmadı savunanlar var hayret ediyorum...takımdaki en yeteneksiz adam forvet mevkisinde oynar mı...işte buda bizim ayrıcalığımız...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım kupa dışında birşey düşünmüyor. Benim dünden çıkardığım sonuç bu. Trabzonspor'un her maçını kazanmak için sahaya çıktığını idrak etmiş bir oyuncumuz vardı sahada. Açıkçası kötü oynaığımız için yenilmemize üzülmedim ama sırf şu çopcuğun ağlaması kahretti beni. Yazık günah onca emeğine, seviyoruz seni Onur takıma fazla değil 3 tane daha senden lazım yeter vallahi!

Gelelim şu bizim öve öve bitiremediğimiz Eskişehirspor taraftarına. Geçen yıl yeterince olgunlukla karşıladık(m). Ne dendi bize "seneye gönlünüzü alacağız, yakışmadı, cart curt" bana göre Eskişehirspor taraftarının somut örneği yanda kulübe de bulunan Rıza Çirkefbay'dır. Eskişehirspor taraftarını son derece güzel bir şekilde temsil etmiştir. Benim Eskişehirspor ile olan gönül bağım bu maçla birlikte bitmiştir. Şahsım adıma artık kendilerine hiçbir platformda destek olmayacağım gibi herhangi bir nezaket de göstermem. Şimdi bana şöyle diyenler çıkacaktır; efendim iki üç serseri koca camiaları temsil etmez, münferittir falandır filandır, beni ilgilendirmiyor. Kurunun yanında yanıyorsa yansın yahu yaş! Nedir bu her sene de Sende mi Brütüs denmez ki!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Antalya maçından önce de takım kupaya kilitlenmiş diyorduk, beraberlikleri mazur görüyorduk, ama Antalya maçında rezalet bir futbol ile mağlubiyet ile tur atladık. Gördük ki sadece akıllarının olması yetmiyor, bence akıllar çok farklı yerlerde. Kimsenin huzuru yok gibi.

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı b_kartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim vurduya gittim yani

abi niye olmasın tepki bende buna şaşırıyorum,eleştiri olacak olacak ki bişeyler ögrenesin ders alasın..bende bu mantıga anlam veremiyorum..
    Bende elestirin diyorum tamam, ama gelcek sezon. Bu sezon ne olursa kar olacak bir durumdayiz.. Anlayin ne vahim durumda oldugumuzu..

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki sayfalarda bir abimiz "son 20 yılda izlediğim en iyi hakemdi." diye yazmıştı.

Bulursam koyacağım mesajı.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligimizde son 20 yil izledigim en iyi hakem!...
    Buldum o mesajı.

İroni var mı bilmiyorum ama.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Ben maç yazımda "Maçı gol olana kadar oynatması" hususunda değindim açıkçası ama sonucu etkleyecek türden aşırı hatalar yaptığını da söyleyemeyiz yani..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahada futbol oynayan bir takım yoktu.
    Geri kalanın bence bir önemi yok.

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Aydın Karaağaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman abi, o formayı giyip sokağa çıkarsam linç edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirim.
    O zaman o formayi giymeyi göze almayacaksin.
    Feragat edeceksin hakkindan.

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizi Umut iskencesinden kurtardigi icin kendisine tesekkürlerimi arzediyorum.

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu takımdan birşey olmaz diyemem. Bu maçı önümüzdeki sene için ölçüde almam ama takımda bazı şeylerin değişmesi şart.

Oyunu kopuk kopuk oynuyoruz. Ortasahamız ve forvetimiz birbiriyle uyumsuz hareket ediyor. Ortasahada dirençi,pas yapabilen,maç seçmeyen adam lazım...

Forvet desen tamamen sil baştan yapmamız gereken bölge...

Şenol hocayı oyuncu konusunda eleştirebilirim. Ne olursa olsun Zafer ve Barış'ı kazanmaya çalışmalıydı ikisinede bu tür maçlarda görev verebilirdi. Barış'ın Burak'tan neyi eksik anlamıyorum. Burak bu haliyle oynayabiliyorsa Barış daha iyi oynar kanımca. Zafer konusu şimdiden yollamak çok saçma. Hele ömer'in yollanması ayrı saçmalık. Bu maçta Ömer sağ bek olsaydı Serkan daha rahat oynardı.

Neyse seneye inşALLAH dama gibi takviye yaparlarda şampiyon oluruz...

Hocam lütfen sende aynı oyuncular üzerinde takım kurma...

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada futbol oynayan bir takım yoktu.
    Geri kalanın bence bir önemi yok.
    10 kişi kalana kadar biz daha iyi görünüyorduk..Hem 10 kişi kaldık hemde 2 . yarı yapılan saçma değişiklikler yüzünden 2. yarı kendi sahamıza hapsolduk...Yapılacak bişey yok olan oldu...Önemli olan hataları görüp ders almak diyecem ama hep aynı şekilde ilerliliyo her hafta aynı filmi izlemekten sıkıldık...Hayırlısı...
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben maç yazımda "Maçı gol olana kadar oynatması" hususunda değindim açıkçası ama sonucu etkleyecek türden aşırı hatalar yaptığını da söyleyemeyiz yani..
    Uzatma dakikalarında Onur'un sakatlığı vardı. Süre uzatmasında hakemin hatası yok.

Ayrıca şu süre muhabbeti de en aciz muhabbetlerden biridir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hedefsiz olduğumuz koca bir yalan.Trabzonspor Şenol Güneşle ayağına gelen 3. fırsatta da sı.mıştır en açık ifade ile....

...Bizim Şenol başkan, Trabzon şampiyon!
    Avrupa ligi için takımın önceliği kupa..kupayı alırsak 1 play off maçıyla gruplara kalabileceğiz..alamazsak,iki ön eleme 1 play off maçı oynayacağız..
    Kısacası bu takımın lig için bir hedefi kalmamıştır..kalan maçları da göz önüne alırsak sıralamanın değişmeyeceği gerçeği de ortada..Şenol Güneş burda nerde sı.tı açıkçası anlayamadım..kupada bu oyuncu kadrosuyla finale kalmış,Avrupayı garantilemiş bir takımın hocası neden sı.sın..
    Bugünkü durumun müsebbibi Broos iken,lige daha ligin başında havlu atmış iken,tüm suçu Şenol hocaya yıkmakta ne oluyor..
    Takıntılarınız aklınızın önüne geçmesin..sanki bu takım Barcelona gibi top oynuyordu da şimdi dökülüyor..
    Hocadan ziyade önce takım kadrosuna bakmayı dene bence..eldeki malzemeyle bundan iyi sonuç alacak Allah'ın kulunu tanımıyorum ben..
    Herkese Merhaba

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzatma dakikalarında Onur'un sakatlığı vardı. Süre uzatmasında hakemin hatası yok.

Acziyete girecek olursak takım da yeterince acizdi zaten dün akşam..

Hele ki Selçuk' un son 5 dakikadaki hali..

Zaten hakemin hata olarak değerlendirilecek önemli bir hatası da yoktu ki başkaca..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

..kesinlikle doğru...süre normal oynatıldı,..uzatmadan sonra zaten 1 dk kadar daha oyun durmuştu...ayrıca ellere çarpan toplar penaltı değildi ama song un hareketi yüzde yüz penaltı idi...hepsini geçelim...bu takım 8 kişi dahi kalsa bu kadar ezilmeye ve sirkülase olmaya hakkı yok...4 pas üstüste yapamadık,zilleti yaşadığımız bir maçtı...ayrıca takımda kreatif tek futbolcu alanzinho,kötü de oynasa beni çıkarın demedikçe oyunda tutulmalıdır..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Soner sen "süre" dedin, takıma geçme istersen, ayrıca takımın aciziyetini bende bir önceki mesajımda belirttim.

Tekrar söylüyorum süre konusunda hakemin en ufak hatası yoktu..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Recep Alkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu anladık birini savunacaksınız da biraz düsturlu yapın bu işi be. Zafer bugüne kadar oynamamış hoca mı oynatsın ? Onur’da oynanamıştı ama oynattı, Alanziyo kadro göremiyordu şimdilerde kadrodan çıkmıyor, giray sakatlık hariç formaya hasretti, şimdilerde yatarken bile forma sırtında, keza Engin de aynı. Ama hoca bunları oynatıp bir şeyler başardığında helal olsun hocam, zaten ışık olmayan bir adamı oynatmadığında hocaya mı kalmış. Hangi mantığa karşı yazıyorum ben acaba…

Sezon ortasında bu işten ekmeğini kazanan bir adamı kapı önüne koymak tam bizlik bir iş zaten. Avrupa çok duymuştu namımızı, şimdi birde Türkiye iyice tescillesin. Adam gelmeyecek yakında takıma bu işlerden ötürü. Birini futbolu bıraktır, diğerini sezon ortası kov. Sonra da aferin hoca…

Heee, madem bu takım Şenol hocanın takımı değil, o zaman sorarlar adama Broos’a hangi akla hizmet sallıyorsun diye paşam. Hangi takım onun takımı idi. Broos vur gitsin Belçikalı köylüsüne, Şenol Hoca 4. Kez olacak biraz sabredin. Ey gidi ey…

Şenol hoca Ferhat’ı hiç beğenmemiş mi ? Yahu ben sana en az 3 maç gösteririm sonradan oyuna aldığı, takımda bir şeyleri düzeltmesini istediği. Hatta kendisini de eleştirmişimdir Cale oyunda iken ne gerek var bu adama diye. Egemen dün akşam mükemmel oynadı ya sol bekte (!) ferhata gerek yok artık…

Anlamıyorum, bir paragraf yukarıda diyorsunuz ki hoca herkesi akıllandırıyor, sonra diyorsunuz Umut almamış, colman maç seçiyor. Hoca kimi akıllandırıyor ALLAH aşkına. Görünen o ki herkes aynı tas aynı hamam devam ediyor. Calenin de toparlandığı falan yok, göreceksiniz.

Yedek kulübesinde bir kere bile şans vermediğin Barış var, Zafer var, 1-0 galip olduğun birçok maçta koruma amaçlı oyuna aldığın Sezer var. Neden bu isimleri değerlendirmeyi düşünmedi hocamız ? Her maç aynı değişiklikler, Ersun Hocayı kalıpları yüzünden eleştiren zihniyet neden bu seneki aynı değişikliklere ses çıkarmıyor ?

Bu onun şu bunun takımı muhabbetlerini bir geçin be paşam. Lucescu kendisinin olmayan iki takımı da geldiği sezon şampiyon yaptı. Yok muydu bahanesi, bilmiyor muydu bunlar benim takımım değil demesini, Yılmaz Vural sezon ortası gelip kaç takımı kurtardı düşme potasından. Yok muydu bahanesi ?

Broos konusunda yazmak istediğim çok şey var, ama gerek yok, yeri de burası değil zaten.

Şenol hoca ile sıkıntım yok. Tek derdim, artık biraz olsun cesaretlensin, biraz masaya yumruğunu vursun, 4. Dönemde de kapıları suratına kapattırmasın, bu sefer şansı iyi kullansın, taraftarımıza ise son lafım adamına göre muameleyi bıraksın…

Hugo Broos. 13 Lig macinda 18 puan toplamis.. Buda 1.4 puan ortalamasina takamül eder.

Senol Günes su ana kadar. 18 Lig macinda 35 puan toplamis.. Buda 1.9 puan ortalamasi demek..

Ben hem Snol Günes ile oynadigimiz bir kac mac haricinde zevk almaya basladim..

Zafer bize geldiginde 2. Bundesliga'da oynuyordu.. Hem sakatdi, hemde Hocasi istemiyordu.. Böylece kolay alabildik.. Demek ki bu cocukda is yok!

Senol Hoca ilen kac Sampiyonluk kacirdi bu takim? 4 üncü gelisi tamam, ama her calistirdigina bizi biz Sampiyonluga oynuyorduk..

Cesaret diyorsun?!? Benmi cikdim Besiktasin karsisina 4 Forvetlen! Ben mi bazi maclarda Bütün hucum silahlarini kullandim ayni anda..

Dün takim bir yenildi, hemde 10 kisi!! Hemen cikti elesitiriciler ortaya!! Sizi gelcek sene de görmek isterim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)