Sayfa 81 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 71 79 80 81 82 SonuncuSonuncu
Toplam 2047 adet sonuctan sayfa basi 2,001 ile 2,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Şimdi bu golü umutun attığına kimler sevindi ben pek sevinmedim şahsen bunu atsan ne olur atmasan ne olur...

- Kimlermi sevindi Trabzonspor maçına iddada tg2-3 gol verenler tabiki

ben sevindim cunku mactan once yenmek yetmez taklaci kolpanin yuvarandirgini gormek istiyorum demistim ve kolpacino nun halleri beni cok eglendirdi..

kaleci murat da yarin oburgun taklaci kolpa kendisini mac satmakla suclamasin diye arkadasina saldirdi ki samimiyetini hocasina kanitlasin

bu yagdanlik yarin oburgun murat TS ye mac satti da diyebilecek karaktersizlikte bir soytari cunku

FELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sedat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Şimdi bu golü umutun attığına kimler sevindi ben pek sevinmedim şahsen bunu atsan ne olur atmasan ne olur...

- Kimlermi sevindi Trabzonspor maçına iddada tg2-3 gol verenler tabiki
    hiç sevinmedim hatta golü yemiş gibi saydım sövdüm..o golü atacağına önceki pozisyonlarda teo ya attırsa daha çok memnun olurdum..hem teo yu hem bizi rahatlatırdı hemde taraftrarın gözüne girerdi..eminim..
    Sen BORDOysan ben MAVİ..

Nereden
    İstanbul

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sevindim cunku mactan once yenmek yetmez taklaci kolpanin yuvarandirgini gormek istiyorum demistim ve kolpacino nun halleri beni cok eglendirdi..

kaleci murat da yarin oburgun taklaci kolpa kendisini mac satmakla suclamasin diye arkadasina saldirdi ki samimiyetini hocasina kanitlasin

bu yagdanlik yarin oburgun murat TS ye mac satti da diyebilecek karaktersizlikte bir soytari cunku
    maçın satın alıncak yada satılcak bi yanı yoktu bence..he illede satıldı muhabbeti çıkar diyorsan onu murat degil duran topu kullanan paşalılar yapmıstır..kaleci kalede yok ceza sahası ana baba günü sen paslasarak kullanıyorsun
    Sen BORDOysan ben MAVİ..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı FELD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın satın alıncak yada satılcak bi yanı yoktu bence..he illede satıldı muhabbeti çıkar diyorsan onu murat degil duran topu kullanan paşalılar yapmıstır..kaleci kalede yok ceza sahası ana baba günü sen paslasarak kullanıyorsun

hocam tabi ki yok kasimpasayi da ayak oyunlariyla mi yenelim

ben karakter fakiri , fb ve levent kizil yagcisi yilmaz vuralin gundeme gelebilmek icin bursa macinda kalecisine b.k attigi gibi bunu yapar diyorum, ahh ahh zamaninda sucu olmayan ogunu yumruklayan guruh bari oyle bir yanlis yapiyosunuz bu serefsizi niye es geciyorsunuz o yiyemedigi dayagin kasintisini hissediyor yillardir..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

aslında neden başarılı olamadığımız feld,sedat,strongun.... yazılarının satır aralarında yatıyor...

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı cantona_1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında neden başarılı olamadığımız feld,sedat,strongun.... yazılarının satır aralarında yatıyor...
    Biz bu takımı 2. sınıf oyunculardan arındırmak için çalışıyoruz..Senin Umut'la ve onun gibi oyuncularla 5 yıl daha oynamaya tahammülün varsa bekledur.Ama benim tahammülüm kalmadı..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz bu takımı 2. sınıf oyunculardan arındırmak için çalışıyoruz..Senin Umut'la ve onun gibi oyuncularla 5 yıl daha oynamaya tahammülün varsa bekledur.Ama benim tahammülüm kalmadı..

Kaçıncı sınıf ???

Nereden
    Bursa

Alıntı lazkopatfaroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçıncı sınıf ???
    yazdım ya 2. sınıf..
    #LiverpooL#

Nereden
    İstanbul

yazdım ya 2. sınıf..

Sen harbi harbi Umut'u sevmeye başladın

Nereden
    Bursa

Sen harbi harbi Umut'u sevmeye başladın
    yazdım görmedin sanırım dedim ya çok güzel sevecem Umut'u
    #LiverpooL#

Nereden
    İstanbul

yazdım görmedin sanırım dedim ya çok güzel sevecem Umut'u
    2. sınıf demişsin. Biraz bol keseden söyledin sanırım

Tamam kardeşim benim yerimede sev biraz

Nereden
    Bursa

2. sınıf demişsin. Biraz bol keseden söyledin sanırım

Tamam kardeşim benim yerimede sev biraz
    Bu yaptığı hareketlerle benim gözümde 2. sınıf durumuna düşmüştür..Olur
    #LiverpooL#

Nereden
    Avrupa Diğer

mac sonunda can karyagdi soruyor:

- hocam ikinci gol icin neler soyleyeceksiniz? belki de TS attigi en kolay gol oldu bu..

s.g - onu bile zor attik..

bu takim forvetsiz bu kadar puan alabilirdi ve aldi da,

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün hemen hemen tüm taraftarlarda gereksiz bir asabilik vardı. Sanırım Pazartesi günü oluşu işlerdeki stres ile kaçırılan goller birleşince ortaya çıktı.

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar ben Trabzonspor 'un şampiyon olmasının tek kıstası olarak yönetimleri görüyorum. Kadroya kesinlikle bakmıyorum. Yönetime bakıyorum. Beş para etmez adamlar yönetimlerde olduğu zürece kimi getirirseniz getirin şampiyon olamazsınız. Bu yüzden kadro konuşmak bence abesle iştigal...
    Trabzonspora yönetici olanlar menfaatini düşünüyorlar.. TV 'lere , gazetelere çıkmak için hergün türlü türlü taklalar atıyorlar.. Böyle takım şampiyon mu olur ? Boşuna kendimizi kandırıp üzmeyelim. Trabzonsporu bu menfaatperestlerden kurtaralım. gerisi zaten gelir.
    Ne Godiva geçer yoldan, ne bir kimse kör olur!

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

umuta yapılanlara üzülüyorum.hiçbir futbolcumuz yuhlanmayı hak etmiyor.Bir futbolcuyu sevmeyebilirsiniz ama hakaret trabzonspor taraftarına hiç mi ama hiçmi yakışmıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir takım çok koştuğu iyi mücadele ettiği maçta.....

- Tam 10 tane net pozisyon buluyorsa ve hala 1-0 iken ecel terleri döküyorsa bir yerlerde yanlış var demektir....

- Forvet oyuncularından birisi önünde 10 kişi bile olsa topu kaleye auta atıp arkadaşına vermiyorsa forvet hattında sorun var demektir.....

Yenmek yenilmek çok önemli değildi yeterki bazı oyuncularımızın üzerindeki stres kalksaydı.....

Çok koşan rakibi yıprattığının on misli bizi yıpratan Umut Hep bana Rabbena demeyip pas verseydi her şey çok daha güzel olucaktı.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı erdogan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben Trabzonspor 'un şampiyon olmasının tek kıstası olarak yönetimleri görüyorum. Kadroya kesinlikle bakmıyorum. Yönetime bakıyorum. Beş para etmez adamlar yönetimlerde olduğu zürece kimi getirirseniz getirin şampiyon olamazsınız. Bu yüzden kadro konuşmak bence abesle iştigal...
    Trabzonspora yönetici olanlar menfaatini düşünüyorlar.. TV 'lere , gazetelere çıkmak için hergün türlü türlü taklalar atıyorlar.. Böyle takım şampiyon mu olur ? Boşuna kendimizi kandırıp üzmeyelim. Trabzonsporu bu menfaatperestlerden kurtaralım. gerisi zaten gelir.
    aynen oyle

benim gibi dusunen insanlar da varmis.

her gordukleri kameranin onune atlayan her mikrofona dambur dumbur konusup kendi reklamlarini yapip kulubu yazaneleri gibi kullanan ucuz zihniyetlerle daha fazlasini beklemek hayal olur.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene kaçan şampiyonluğu hatırlayın sebeplerini gözden geçirin,bu seneyi düşünün biz Bursa'ya gittiğimizde ne kadar puanımız vardı yenseydik Bursa ile aramızda ne olucaktı şimdi biz nerdeyiz Bursa nerde ?
    Bu takım iki senedir şampiyon olamıyorsa tamamen yeteneksiz forvetlerinden kaynaklanıyor geçen sene bir golcü alabilseydik kişisel hırslara kurban olmayıp bu senede geldi gelmedi papatya falı açmasaydık 2 sene üstste şampiyonluğa gidiyorduk ama egolar egolarımız yine herşeyin önüne geçti.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu seneki Kayseri İBB Bursa Beşiktaş maçları ilk aklıma gelenler 1-1 antalya maçı bakın ne yüzden puanlar kaybedilmiş ne olmayışımızdan almamız gereken puan ve puanları alamamışız lütfen bu takımı kurtaralım kişisel egolardan Trabzonspor'u yönetenler burası hırsınızı egonuzu tatmin edeceğiniz yer değil .

Attığımız gol sayısı Kasımpaşa ile aynı adamlar 13 . biz kaçıncıyız demekki sorun var.
    Konu temel_yilmaz tarafından (20.04.2010 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih gökdeniz ve symek zamanındaki takıma bakın...adamların nasıl paslaştığını...symek de golü atabilecekken nasıl gökdenizi veya fatihi gördüğünü...ya da tam tersi de söz konusudur...

ligtv nin sitesinde hepsi var... gidin bakın...sonra da umutun neden o şanlı formayı haketmediğini neden futbol zekasının olmadığının yanıtlarını bulun...umut gibi futbol ze4kası kıt adamlarla olmaz bu işler...barça örneği vermedim sadece 4sezon önceki trabzonspora bakın yeter...

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ofsayt kuralına yeni bir boyut kazandırmışız..

Ofsaytta tek kriter vardır..

Pas atılan oyuncuyla kale arasında "2" adet rakip oyuncu olacak ya da pas atılan oyuncu topun hizasının gerisinde olacak.....

Bunun dışındaki bütün durumlarda pas atılan oyuncu ofsayt olur..

Yok kaleciyi geçmiş, yok savunmadan kimse kalmamış gibi ekstra şartlar hiç bir yerde yazmaz.. Uydurmadan başka bir şey değildir..

Kuralda kaleci diye bir kelime de geçmez..

Nereden
    İstanbul

Alıntı cantona_1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğinden bişi anlamadım ben başarısızlığımızı anlatmaya çalışmadım yanlız bu adam göz boyar gibi gol atıyo neden derbilerde yada kayseride veya çok ihtiyacımız oldugu diger maclarda atmadı bu golü..umut trabzonspor için çok iyi bi yedek olabilr rakibi yıpratan çok ama boş koşan bi yapısı var..kısacası umut son 20-25 dakikanın adamı
    Sen BORDOysan ben MAVİ..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Daha önce macin yorumunu yapacagim diye söylemistim ama böyle bir mac icin uzun uzun yazmama gerek yok.

Bizim icin tabiki önemli bir macti cünkü lig siralamasinda hedefimiz ilk 5.

Geriye kalan tüm maclarimizi kazanip ligi en iyi sekilde tamamlamamiz gerekiyor.

Iyi oynadik, defanstaki sorunlar devam ediyor ayni sekilde Forvet hattinda da büyük sorunlar var, Umut Bulut bu takimda kalmak icin degil kendi icin cabaliyor gibi geldi bana.

Orta sahada Selcuk kac mactir cok kötü oynuyor, bence onun yerine bize cok daha kaliteli bir isim lazim.

Gabric, Teo, Colman ve Alan iyi oynadilar, yanliz Colman ile Alan cok gereksiz top kayiplari yapiyorlar.

Egemen, Song ve Cale'de iyidiler yanliz gereksiz pozisyonlar veriyorlar.

Onur ise herzamanki gibi.

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Bursa

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ofsayt kuralına yeni bir boyut kazandırmışız..

Ofsaytta tek kriter vardır..

Pas atılan oyuncuyla kale arasında "2" adet rakip oyuncu olacak ya da pas atılan oyuncu topun hizasının gerisinde olacak.....

Bunun dışındaki bütün durumlarda pas atılan oyuncu ofsayt olur..

Yok kaleciyi geçmiş, yok savunmadan kimse kalmamış gibi ekstra şartlar hiç bir yerde yazmaz.. Uydurmadan başka bir şey değildir..

Kuralda kaleci diye bir kelime de geçmez..
    Ortasaha çizgisinin gerisinden çıkan bir forvette ofsait durumuna düşmez..2 kural vardır..
    #LiverpooL#

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)