Sayfa 72 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2047 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maci ne yapacan,yendik bitti iste.

Sezon sonunda nerde oluruz?

Sezon sonunda kamp icin Hollandada oluruz.
    Ligi de 4.bitirecegiz emin ol.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ilk önce çok farklı mevkideler

İkincisi ise Umut'un 4 yılda yapamadığını Alan 1 yılda Selçuk 2 yılda yaptı..
    hayda alan ne yapmis hangi maci kazandirmis sana yada selcuk.ayip yahu bu kadarda bos sallama olmaz.ne yapmis selcuk la alan ,allah askina bir izah ette bütün millet anlasin.
    iho istifa.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hocanın Umut ısrarını anlayabilmiş olan var mı?
    Colmandante

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol abi,olmuyacak abi..uyum sorunu falan değil bu maalesef..Şenol hoca da gördüğü için kenara alıyor her maç..yoksa Teo iyice yıpranacak..
    Top atılmıyor desek değil..koşular hep yanlış..Alanzinho geliyor,Colman geliyor defansın arkasına hala sarkan adam Umut..eleştirilen Umut..
    Nokta golcüsüysen atik olacaksın o halde..rövaşata da yapacaksın,uçarak kafa da atacaksın..yok abi..bir ben mi böyle görüyorum yani..
    Hadi bunlar sonradan düzelir diyelim,ya top hakimiyetine ne diyeceğiz..iyi bir golcü,topa çok iyi hakim olacak en başta..bunlar Teo'da yok..
    yine de beklemek lazım..
    Teo'da top hakimiyeti yok mu? aksine topu ayağında iyi sakladığı zamanlar oluyor özellikle topu kanatlara yayarken..Aslında birde şu var Teo devamlı paslı oynamak istiyor ama alınan toplar direk Umut'a..Adamın maç içinde moralini bozdular resmen..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bizim derdimiz Trabzonspor'un başarısı. Kimin gol atacağı değil. Daha önceki dönemlerde bizleri "Tekkespor'lu olmakla itham edenler ne gariptir ki bugün "Anti Umutspor"lu olmuşlar.

Şampiyonluk kaçtı sanki. Yok böyle bir tepki yahu. Abartmayın. Teo'ya verse Teo o golleri atsa ne olacak ? Kenidisi kaçırsa yahut Teo kaçırsa ne olacak ?

Ben de maçı izlerken çok kızdım ama bu kadar. Gelip burada "Umut gitsin" diye "kampanyalar" başlatanların derdi Umut mu Trabzonspor mu ?

Umut'a gelene dek çok sıra var. Bu işte en az suçu olan Umut'tur. Bir Allah'ın kulu Umut'a sövdüğü kadar yönetime laf etmiyor. Nedensellikten yola çıkarsak eğer, Umut'u bu takımda tutan, forvet almayan yönetime varmış oluruz. Umut gideceğine "Yönetim gitsin" sonucu da bu mantıkla çıkmış olur.

"Fatih, Fatih..." diye yırtınca kendimizi Trabzonspor'luluğumuz bile sorgulanır hale geldi sezon başında. "Fatih" dediğimizde bize karşı olanlar bugün "Umut gitsin" diyerek komik duruma düşmüş vaziyetteler. Allah işte. Çok büyük.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hakan Karadirek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim oyunu Umutun ustune yikmis , butun toplar ona gidiyor . Bir de Teofiloyu tek forvet olarak gorelim , bakalim o pozisyona girecekmi .
    merak etme gökhan ünali da tek forvet istedi bu millet.ama takim birak pozisyonu orta sahayi gecemiyordu.
    iho istifa.

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Bu arada colmana gitsin deniyordu sürekli Bence takımda kalması gerekenlerin başında colman var

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ÖmerFarukYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cale'yi benden başka beğenen yokmu yahu
    bence de maçın en iyilerinden di tek bir hatası var oda cenkin penaltı pozisyonu ama kesinlikle bugün çok iyiydi
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Şenol Hoca'nın cesareti varsa yönetime söyler Umut'la şampiyon olamayız bu takıma golcü lazım diye.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın pozisyonu Umut'un uzaktan çektiği şut. 3 tane oyuncumuz tamda boşa kaçıyordu. Umut'ta uzaktan harika bir şut çıkardı kalenin 14561 metre çaprazından auta gitti.
    Top sahadan çıktıktan sonra senin kafaya çarpmış anlaşılan.

Kaptanımız Rigobert Song müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Genel olarak iyi bir maç çıkardık. Hem benim hem de takımım için özel bir maçtı. İlk yarıda oynadığımız bu maçta aldığımız yenilgi zihinlerde yer etmişti. O maçtan sonra epey bir sarsılmıştık. Bu nedenle bütün takım bu maçı düşünerek sahaya çıktı. Tarihi bir fark yakalayabilirdik ancak gerek kalecinin performansı gerek bizim kaçırdığımız pozisyonlar buna engel oldu.

Teofilo ile Umut arasında olanlar dramatik hale getirilmemeli. Futbolda olan bir şey. Her golcünün içinde egoizm vardır. Partnerler birbirlerini anlarlarsa bu sorun aşılır ki onların da pozisyondan sonra anladıklarını düşünüyorum. Bu konulara çözüm bulmak birbirini anlamaktan geçiyor.

Benim durumuma gelince hala Trabzonspor’un oyuncusuyum. Oynayacağımız kupa finali ve lig maçları var. Kariyerimi taçlandırabileceğim bir Dünya Kupası var. Bütün bunları atlattıktan sonra oturup konuşacağız. Her şey bana bağlı değil. Kalacak mıyım, gidecek miyim şimdi konuşmak doğru değil. Vakti zamanı geldiğinde herkes bunu bilecek.
    Bu ülkenin hangi stadına gidersek gidelim, peşimizden gelen ciddi bir taraftar kitlesi var. 5 Mayıs geldiğinde taraftar sayısının ya da koşulların etkilemeyeceği bir kararlılıkla Urfa’ya gideceğiz. Uzun süredir bu kupanın özlemi var. Benim bütün taraftarlarımızdan ricam bir yolunu bulup bu takımın arkasında durmalı. Bu sezonu iyi bir sonla kapatabilmemiz için onların desteğine ihtiyacımız var"

Resmi Site

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut 94. dk.da topla 84 m. koşmuş.

Umut'u eleştirmeyin.

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayda alan ne yapmis hangi maci kazandirmis sana yada selcuk.ayip yahu bu kadarda bos sallama olmaz.ne yapmis selcuk la alan ,allah askina bir izah ette bütün millet anlasin.
    Alan çok iyi değil evet ama gelmeden öncede ortasahamız böyle hareketli değildi..Kontra ataklarda rakip sahaya çabuk inme olayımız gerçekleşti final paslarında çok fazla yeterli olamasada...

Alan birkaç maçı kurtardı ama Umut 4 yıldır bi halt yaptığı yok

Selçuk ise çıkar abi onu ortasahamızdan bi gün.Eminim ne kadar eksik olduğunu hissedeceksin..Gerektiğinde oyunu açıyor, yayıyor bazen yalnız kalıyor çabalıyor daha ne yapsın..Top kaybetme yüzdesi fazla yok..Gerektiğinde defansın arkasına iyi paslar atıyor..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

Gol: Trabzonspor: 2 – Kasımpaşa: 0
    Toplam Şut: Trabzonspor: 18 - Kasımpaşa: 8
    İsabetli Şut: Trabzonspor: 12 - Kasımpaşa: 2
    İsabetli Orta: Trabzonspor: 2 - Kasımpaşa: 4
    Faul: Trabzonspor: 16 - Kasımpaşa: 12
    Korner: Trabzonspor: 8 - Kasımpaşa: 3
    Ofsayt: Trabzonspor: 5 - Kasımpaşa: 5
    Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 52 - Kasımpaşa:% 48

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top sahadan çıktıktan sonra senin kafaya çarpmış anlaşılan.
    Ahah ahah ahaahah

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

bira gibi şımarıkım
    rakı gibi etkileyicim
    vodka gibi tehlikeliym
    tekila gibi çarpıciym
    wiski gibi asılıyorum
    likör gibi tatlıym
    konyak gibi scağım
    şarap gibi tutkuluyum
    şampanya gibi özelim
    karışık kokteyl gibiym ben muhteşenimmmmm ve çoooooooooooooooook koyu bir TRABZONSPORLUYUM )
    u will need justice at the end..

Koray10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bize mutlaka bir golcü ve iyi bir stoper gerek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol abi,olmuyacak abi..uyum sorunu falan değil bu maalesef..Şenol hoca da gördüğü için kenara alıyor her maç..yoksa Teo iyice yıpranacak..
    Top atılmıyor desek değil..koşular hep yanlış..Alanzinho geliyor,Colman geliyor defansın arkasına hala sarkan adam Umut..eleştirilen Umut..
    Nokta golcüsüysen atik olacaksın o halde..rövaşata da yapacaksın,uçarak kafa da atacaksın..yok abi..bir ben mi böyle görüyorum yani..
    Hadi bunlar sonradan düzelir diyelim,ya top hakimiyetine ne diyeceğiz..iyi bir golcü,topa çok iyi hakim olacak en başta..bunlar Teo'da yok..
    yine de beklemek lazım..
    Şu yazdıklarının aynısını o çok sevdiğin Umutada bir uyarlasan.Bak şu kesin söylediğinin tam tersine bu adamda temel futbol bilgisi var 4 sene bu takımda neredeyse her maç 90 dakika oynasın o zaman bir kıyaslama yapalım evet hantal evet biraz kilolu ama adam top tutmayı biliyor topu doğru yerde almaya gidiyor ceza sahasında pozisyon alamamasının tek nedeni Umuttur örnek:Alanın pozisyonunda dahi Umutun topa koşması bütün top alıncak yerlere koşuyor napsın adamla çarpışsın mı geçen senelerde Gökhanla çok çarpıştı mesela bu sorunu çözmenin tek yolu var takımın Umutsuz tek ya da çift santrfor oynaması ya nerdeyse böyle bir takımı unuttuk Allahtan Fatih Tekke zamanını hatırlıyoruz
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

KUTADGU
    Ziyaretçi

Bence Teofilo Umut'tan daha akıllı ve daha teknik. Ama bu kadar.

Yırtıcılık özelliği eklenebilir mi bu adama bilmiyorum.

Ama atmaya başladı mı önü alınamaz diye düşünüyorum.

Kaleyi bulan iki şutu da gol olabilecek şutlardı. Kafa şutunu - rakibin itmesine rağmen- son anda defans oyuncusu çıkardı.

Umut, Teofilo, bir de paraya kıyılıp en iyisinden bir golcü.
    Ama hazırından, pişmişinden...

Bekliyoruz.
    Lig bitene kadar toplayabildiğimiz kadar puan - Hem para, hem prestij-
    Ve Ziraat Türkiye kupası!

İstiyoruz.
    Sakin kalmakta fayda var.

Şenol Hocam, seni de çok eleştiriyorum, haberin ola.
    Ama kazanan haklıdır hocam.

Bu arada kazanamasak bile iyi oyunuyoruz.
    Hakkını da teslim edelim.

Nereden
    İstanbul

Şimdi tekrar özet verdi. Alan 3 adet asistlik pas verdi, Yattara gibi al da at. Sonra yay üzerinde verilmeyen faul yaptırdı. Sonra karşı karşıya kalacakken bir pozisyon. Rakibe kırmızı olacağına sarı. Ayrıca hatırladığım rakibe 2 de sarı göstertti. Bırakalım bu kadar hücuma etki eden oyuncu da top kaptırsın

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı StRoNG-Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teo'da top hakimiyeti yok mu? aksine topu ayağında iyi sakladığı zamanlar oluyor özellikle topu kanatlara yayarken..Aslında birde şu var Teo devamlı paslı oynamak istiyor ama alınan toplar direk Umut'a..Adamın maç içinde moralini bozdular resmen..
    Evet top hakimiyeti yok bana göre..top hakimiyeti dediğimiz şey sadece topu saklamak değildir..topa yön vermektir..asist yapabilmektir..adam kaçırmaktır..rakip eksiltip kaleye şut atabilmektir..bunların hangisini Teo'da görebiliyoruz..?
    Herkese Merhaba

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende Umut ' u beğenenlerdenim fakat bu maç biraz bencil oynadı. Teo ' ya çıkarsaydı garanti gol olacaktı o bahsigeçen pozisyon. Olsun 3 puanı aldık , bunları konuşalım bence şuanda. Ligde bütün maçları kazanıcağımızı düşünüyorum.
    7 tertemiz şampiyonluk

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Artık boş kaleyede atsın bırakında...

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bugün Engin'i çok beğendim.Maçın başında 1-2 pozisyon bocaladıktan sonra toparlandı.Görevinin önemini bilerek hiç çalıma dahi girmedi.Penaltı pozisyonunda yaptığı hareket defans oyuncusu olmadığının göstergesiydi.

Bu arada Selçuk da sıfır hatayla oynarken maçın başlarında Alan ve Umut'u birbirine düşürecek kadar mükemmel pas verdi.

Cale de bu sezonun İbb kupa maçından sonraki en iyi maçını oynadı.Tek hatası penaltı pozisyonundaki ıskasıydı.Hücuma da iyi katkı verdi.
    Colmandante

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gabrici kötü gördüm. performans olaraktan ziyade oyun zekasi bayagi düsük gibi geliyor. insallah yaniltir.
    Alanzinho top ezmede yattaranin minik versiyonu gibiydi bugün.
    Hoca Teoyu niye cikardi anlamis degilim.
    Selcugun sakatligi umarim ciddi degildir.
    Hakem rezildi.
    Kötü bir galibiyet almis olduk.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)