Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 257 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lee Eul Yong

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı lazkaya Nickli Üyeden Alıntı
    Ortalari çok iyi.Defansif görevini biraz daha gelistirebilirse daha çok yararli olur.

defansida celaleddin çok iyi yönetti lee nin isi hücum bence

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lee Gerçekten iyi bir futbolcu çok iyi olmasada oyunda sürekli çalisiyor ve elinden geleni yapmaya çalisiyor..

Takimdaki Sevdiklerim arasinda Geliyor

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

lee´yi bilbao macinda hicmi hic begenmedim. Zaten pek oynatilmasindan hatta alinmasindanda yana degildim.

Bu kadar top kaybi olmazki.

Saglam bir volkani herzaman lee ye tercih ederim.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lee Yong cok iyi bir futbolcu....iyi ve isabetli paslar yapiyor..yaptigi ortalar cok iyi...bize bu sene cok yararli olacak...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Outlaw-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Lee Yong cok iyi bir futbolcu....iyi ve isabetli paslar yapiyor..yaptigi ortalar cok iyi...bize bu sene cok yararli olacak...

+1967 [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Amasya

birde adam bir serbest vurus cekdiseler ya adam mükemel atiyo

Nereden
    Trabzon

Trabzonsporda hiç gündeme gelmesede benim en çok sevdigim4 futbolcudan birisi..

iste benim4 kareasim

Petkoviç...Lee..Erdinç..Dehanê

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

o kötu bu iyi degil sununda kasi kara!!!

lee maclarda benim en cok gozume carpan oyunculardan biri! bazen rakibine bir yapisiyor suluk gibi birakmiyor bir daha! oyunu iyi okuyabiliyor! ortalari iyi arkadaslariyla iliskisi cok iyi gibi gozukuyor ve en onemlisi onun sahadaki tavirlarindan hareketlerinden trabzonsporu nasil benimsedigini gorebiliyorum! hep arkadaslarini uyarmaya onlarla diyalog icinde olmaya calisiyor. cok iyi ....

Maç bitiminde kimi görsem Lee'den yakiniyor, veryansin ediyor. Oysa benim gözümü oksayan bir futbolu var. Insanlar ne bekliyor bilmem.

Herkesin ayri bir stili var, Celalaettin farkli oynar, Volkan farkli oynar.
    Ben Lee'nin, bu ikiliden yabanda kalir yani olmadigini düsünüyorum.
    Sol kanatimiz bu üçlünün iyi rekabeti sonucu güçlenecek.

En azindan umudum bu, forma garanti diye yatmak yok, alternatifler artmali hatta. Bu yüzden Lee ister alternatif, ister asil olsun bize lazim.

Lee'nin bize ilk geldigi zamani hatirlarsaniz,ilk baslarda bayagi bocalamisti,ama 2.yarida takimin en iyilerinden biri olmustu.Su an takimda orta düzeyde bir oyuncu gibi gözükebilir,ama eminim ki 3-4 hafta sonra çok daha iyi bir Lee izleyecegiz.

Ve sunu da söylemek isterim ki,sahada agrasif olmayan oyuncu bize yaramaz,agrasiflikten kastettigim rakibi sahada sürekli bunaltma,rahat oynamasina izin vermeme ve her nokta da pres yapma özelliginden bahsediyorum.

Lee'de de bu özellikler var,zamanla bize olan katkisi daha da artacak inancindayim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir futbolcu hakkinda saglikli karar verebilmek için saglam kriterler belirlememiz gerektigini düsünüyorum. Buna Lee Eul Young da dahil. Uzun zamandan beri Uzakdogu futboluna ilgi duyan ve gücü yettigince takip eden bir insan olarak Lee'yi pekçok kisiden daha çok tanidigimi söylersem kimse kusura bakmasin.

Eul Young Lee G. Kore'de profesyonel olarak iki takimda futbol oynamis: Buchon SK ve Pusan Icons. Buchon SK'da 3-5-2'li sistemde orta sahanin 4-4-2'li sistemde de defansin solunda iki sene kadar oynamis ama buna ragmen kanat oyuncusu degil. En çok oynadigi mevkiler orta sahada sol iç mevkii ve serbest adam. Buchon SK ve Pusan Icons takimlarinin ulasabildigim video görüntülerinden hareketle çok iyi bir oyun kurucu oldugunu rahatlikla söyleyebilirim. Uzun isabetli paslar atabilen top kendi ayagindayken özellikle ters çalimi çok seven ve rakipteyken mücadeleyi asla birakmayan bir futbolcu. Ayrica çok iyi serbest vurus ve korner kullaniyor. Herhalde gol atmadigi tek takim Trabzonspor. G. Kore Millî Takimi'nda her iki mevkide de oynuyor. Yani hem çizgide hem de orta sahanin ortasinda. Savunma yönü hüc^m yönüne göre biraz zayif kaliyor ama gördügüm kadariyla Trabzonspor'da bu yönünü de gelistirdi. Bir takim kusurlari olduguna katiliyorum ama Trabzonspor'un iyileri arasinda oldugunu düsünüyorum. Dikkat ettiyseniz kanattan çizgiye inerek orta yapabilen dogru dürüst baska futbolcumuz da yok. Bence Sol taraf celalettin ve Volkan'a birakilip Thjis yedege çekilerek Lee orta alanda rahatlikla oynatilabilir. Bu bölgede oynadigi takdirde çizgi de gösteremedigi yetenekleri gösterebilecegine inaniyorum.

Son olarak yöneticilerimize Belçika disindaki ülkeleri de gösteren yeni bir harita almalarini tavsiye ediyorum. Uzak Dogu pazari oldukça bereketli: G. Kore, Japonya ve Thailand'da oldukça kaliteli ve fiyat olarak uygun futbolcular var. Üstelik bu adamlarin çalisma disiplini ve insan iliskileriAfrika ve Brezilya'dan gelenlere göre oldukça iyi.Hiçbir zaman problem çikarmiyorlar. Bence transfer zamanlari o bölge de gözden geçirilmeli. Eger zaman ve firsat bulabilirsem bu bölge futbolu ile ilgili bir dosya hazirlamayi düsünüyorum.

selam ve sevgilerimle!...

Ömer beye katilmamak mümkün degil, güzel analiz. Sonuçta görüsbirliginde oldugum insanlari görmek mutluluk verici.
    Maç sirasinda "yeter artik çikar su Lee'yi" seslerinden usandim dogrusu.
    Gelecekte daha verimli kullanacagimiza eminim.

Uzakdogu ülkelerindeki futbolcularkonusunda, Emrah hocam gerekli notu düsecektir eminim.

Ancak görüyoruz ki; Lee, Yattara gibi simaran bir futbolcu tipinde degil. Aman Allah bozmasin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lee çok kosup mücadele ediyor top kazaniyor..yani faydali oluyor takima...böyle devam eder insallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ankaraspor maçinda büyük çikis bekliyorum lee den hadi koçum be..

Nereden
    Trabzon

''Harbi delikanli ''karizmasi var onda

iyide oynuyor

umarim çok seneler bizde oynar

ve bu sayede de uzakdogu Trabzonsporu tanimaya devam eder

siz lee nin bu faydasini düsündünüz mü?

uzakdoguda taninmak [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Amasya

bazen süper bazen se berbat oynuyo istikrarli bir süper oynasa yani ilk 11 de sansini kaybeder böyle yabarsa

lee young geldiginden beri takima katkisini göremedim insaallah takima katkisi olur lee young in eski günlrinden daha iyi olmasini bekliyorum insaallah bir YATTARA gibi kivrak olur

LEE SOL KANADI KALDIRACAK BI FUTBOLCUMU ELESTIRISI YAPANLARA SAHADA EN IYI CEVABI VERDIGINI DÜSÜNÜYORUM.

Lee de bisey dikkatimi çekti; daha önce bize geldiginde daha iyi oynuyodu sanki,formu biraz düstü gibime geliyo ama su an daha çok yildiz futbolcularimiz var bunu da unutmamak gerekir.

Ben ona gönülden basarilar diliyorum....

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

açikcasi lee'yi çok düz ve siradan bulup ,begenmeyenlerdenim.dolayisiyla solda celalettin ile volkanin daha iyi olacagini düsünüyorum.

ancak poetricus arkadasin incelemesi ve yorumu bana çok ilginç geldi.denemek gerek diye düsünüyorum.

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Eul Young Lee G. Kore'de profesyonel olarak iki takimda futbol oynamis: Buchon SK ve Pusan Icons. Buchon SK'da 3-5-2'li sistemde orta sahanin 4-4-2'li sistemde de defansin solunda iki sene kadar oynamis ama buna ragmen kanat oyuncusu degil. En çok oynadigi mevkiler orta sahada sol iç mevkii ve serbest adam. Buchon SK ve Pusan Icons takimlarinin ulasabildigim video görüntülerinden hareketle çok iyi bir oyun kurucu oldugunu rahatlikla söyleyebilirim. Uzun isabetli paslar atabilen top kendi ayagindayken özellikle ters çalimi çok seven ve rakipteyken mücadeleyi asla birakmayan bir futbolcu. Ayrica çok iyi serbest vurus ve korner kullaniyor. Herhalde gol atmadigi tek takim Trabzonspor. G. Kore Millî Takimi'nda her iki mevkide de oynuyor. Yani hem çizgide hem de orta sahanin ortasinda. Savunma yönü hüc^m yönüne göre biraz zayif kaliyor ama gördügüm kadariyla Trabzonspor'da bu yönünü de gelistirdi. Bir takim kusurlari olduguna katiliyorum ama Trabzonspor'un iyileri arasinda oldugunu düsünüyorum. Dikkat ettiyseniz kanattan çizgiye inerek orta yapabilen dogru dürüst baska futbolcumuz da yok. Bence Sol taraf celalettin ve Volkan'a birakilip Thjis yedege çekilerek Lee orta alanda rahatlikla oynatilabilir. Bu bölgede oynadigi takdirde çizgi de gösteremedigi yetenekleri gösterebilecegine inaniyorum.

Son olarak yöneticilerimize Belçika disindaki ülkeleri de gösteren yeni bir harita almalarini tavsiye ediyorum. Uzak Dogu pazari oldukça bereketli: G. Kore, Japonya ve Thailand'da oldukça kaliteli ve fiyat olarak uygun futbolcular var. Üstelik bu adamlarin çalisma disiplini ve insan iliskileriAfrika ve Brezilya'dan gelenlere göre oldukça iyi.Hiçbir zaman problem çikarmiyorlar. Bence transfer zamanlari o bölge de gözden geçirilmeli. Eger zaman ve firsat bulabilirsem bu bölge futbolu ile ilgili bir dosya hazirlamayi düsünüyorum.

selam ve sevgilerimle!...

Allah Allah...

Demek bizim Lee oyun kurucuymus..O zaman bizim Ziya Hoca bunu bilmiyor mu ki?

Keske ortada oynasa da meziyetlerini görsek..Ama Fener maçinda degil tabii.Kayseri maçinda falan denemek lazim

Disiplinindeki istikrari oyununda da yakalayabilse kesinlikle çok faydali olacak. Potansiyel var, o kesin.Bir an evvelistenilen seviyeyeulasirinsallah. Hayirlisi olsun.

... Bu adamdan cok iyi coban olur bos yere yabanci kontenjanimizi doldurur.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BENCE LEE BIRAZ DAHA ILERIYE DÖNELIK OYNASA DAHA FAYDALI OLUR

lee ye çoban diyen arkadas sanirim amazonlari iyi biliyor hemen leeye çoban lafini hatta hakaretiniyakistirmis

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)