Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 257 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lee Eul Yong

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özellikle belki hatirliyosunuzdur.. Lee'nin ilk geldigi sene kornerleri yinefatihle gol oluyordu.. Ilginç bir istatistik ama nokta ortasi tabiri vardir ya, iste öyle ortalar yapan bir adam.. Yillarca çektigimiz sol kanat sikintisi artik yasanmayacak gibi görünüyor, Allah tüm oyuncularimizi sakatliklardan korusun..

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir maçta iki asist,çok iyi.Önceki gelisinde geç adapte olmustu ama sonradan çok faydali olmustu.Hem ofansif hem de defansif yönü kuvvetli,yararli bir transfer.

lee ben cok seviyorum kendisini yani güney koreli oldudu için hemde türkiyede lazlar kolay adam sevmez kendini sevdirdi ve isine sarildi cok mutlu oldum lee dönüsüne hosgeldin lee

ama anudvay cok süper güney koreli oyuncu çeske trabzon onu alabilseydi ilk basta onu istediler ama bütce olmadigi için alamamisti neyse lee onu aratmicak insallah

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı esra _B Nickli Üyeden Alıntı

lee ben cok seviyorum kendisini yani güney koreli oldudu için hemde türkiyede lazlar kolay adam sevmez kendini sevdirdi ve isine sarildi cok mutlu oldum lee dönüsüne hosgeldin lee

ama anudvay cok süper güney koreli oyuncu çeske trabzon onu alabilseydi ilk basta onu istediler ama bütce olmadigi için alamamisti neyse lee onu aratmicak insallah

bize siradan oyuncular lazim degil lee de çaliskan fakat siradan bir oyuncu dinamo kiev maçinda en çok siritanlardandi.. sana katilamayacam esra

adamlar kanatlari çok iyi kapatmisti ve is yapamadi haliyse..

kalitesini kabul ettirmiş ancak şimdiyr kadar trabzonda kanımca bekleneni veremiyen koreli

tam zamninda geldi.adamin tam kafasina orta yapiyo.trabzonsporun en büyük eksigi kornerden gol atamamasi(bence).bu derdimize iyi gelecek bi futbolcu.hosgelmis sefa gelmis.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Duran top ustasi.Is disiplini mükemmel.Kesinlikle pes etmeyi sevmeyen biri.Ayrica dinamo gibi mübarek...

Nereden
    Almanya

Alıntı tanthalas Nickli Üyeden Alıntı
    tam zamninda geldi.adamin tam kafasina orta yapiyo.trabzonsporun en büyük eksigi kornerden gol atamamasi(bence).bu derdimize iyi gelecek bi futbolcu.hosgelmis sefa gelmis.

Sanki ben yazdim....imza!!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

hele bide tolga erdinçde geldimi yan toplarin hepsini gol yaptirir bu adam

bence Lee Eul Yong süper fitbolcu cok sevdim ben lee yii yaa kanim isindi ve güzel köse vuruslari yapiyor ve sakatlarda ilesince kimse tutamaz trabzonu ve ayriyetten hosgeldin :Lee Eul Yong

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

[QUOTE=esra _B]

bence Lee Eul Yong süper fitbolcu cok sevdim ben lee yii yaa kanim isindi ve güzel köse vuruslari yapiyor ve sakatlarda ilesince kimse tutamaz trabzonu ve ayriyetten hosgeldin :Lee Eul Yong

bu bayraga bayiliyorum [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardesler adam öyle güzel orta kesiyor ki...Beckham yaninda bise yemis...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

lee gibi futbolcu, türkiye 3.liginden rahatlikla bulunabilirdi ama parasizliktan ona bile muhtaç kaldik. kiytiriktan maçlarda bile vasatin üzerine çikamiyor, büyük derbi maçlarda takima hiçbir katki saglayacak çapta degil. neyse ki onun tarafinda volkan ve celo var da forma sansi pek bulamayacak..

selamlar..

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ponte Nickli Üyeden Alıntı

lee gibi futbolcu, türkiye 3.liginden rahatlikla bulunabilirdi ama parasizliktan ona bile muhtaç kaldik. kiytiriktan maçlarda bile vasatin üzerine çikamiyor, büyük derbi maçlarda takima hiçbir katki saglayacak çapta degil. neyse ki onun tarafinda volkan ve celo var da forma sansi pek bulamayacak..

selamlar..

arkadasim sana sadece birsey söyleyecegim...sali günü çikan herhangi bir gazetenin spor sayfasinda futbolda haftanin görünümünü aç ve ilk dört hafta itibariyle asist kralinin kim olduguna bak...

sana da selamlar...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ponte kadar olmasa lee nin çok kaliteli olduguna ben de inanmiyorum.. ama hiç yoktan iyi iste.. sahsen kadro bende olsa volkan-celo ile kapatirdim sol kanadi.. lee yi duruma göre ve bazi maçlarda oynatirdim..

Nereden
    İstanbul

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı
    ponte kadar olmasa lee nin çok kaliteli olduguna ben de inanmiyorum.. ama hiç yoktan iyi iste.. sahsen kadro bende olsa volkan-celo ile kapatirdim sol kanadi.. lee yi duruma göre ve bazi maçlarda oynatirdim..

Lee'yi bodoslama savunmuyorum.. geçen senenin muhtesem Volkaninin sakat oldugu bir dönemde aldigi formanin hakkini fazlasiyla veriyor diyorum sadece.. mevcut istatistikler de bunu gösteriyor zaten...

bana bakarsaniz ben leeyi okadar cok begenmiyorum cok top harciyor bide hep kendi gidiyor orta sahadan basliyor taaa korner diregine kadar gidiyor sonra orta aciyor 10 kere gitti diyelim kesinlikle 6tisini kaybediyor benim gozum pek tutmuyor bu oyuncuyu

saygilarimla

Sevgili grandiose. bize günü kurtaracak, topu aldigi zaman hemen yanindakine verecek topçu lazim degil, bize oyuna ve oyununa hakim, çaki gibi saglam, tribündeki bizlere ve takim arkadaslarina güven verebilecek çapta topçu lazim. vasat futbolcularla sampiyon olamazsin, iste böyle pespese seri galibiyletler alabilirsin belki, federasyon kupasini da kazanabilirsin ama asla sampiyon olamazsin. takimda yeteri kadar düz topçu var, lee de onlardan biri. bahsettigin asistleri derbi maçlarda yapabiliyor mu? bir tane kritik frikik golünü seyrettik mi?

iyi topçu, kötü topçu vasat topçu büyük topçu ayirimini yapamazsak asla basarili olamayiz ve unutmayalim ki biz 20 yildir bu ayirimi yapamiyoruz..

selamlar..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Young'u begeniyorum. Pas yüzdesi oldukça iyi ne yaptigini biliyor mücadeleci oyun tarzi ile bence güven veriyor. Çok daha iyi olacak.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

harika korner kullaniyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı ponte Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili grandiose. bize günü kurtaracak, topu aldigi zaman hemen yanindakine verecek topçu lazim degil, bize oyuna ve oyununa hakim, çaki gibi saglam, tribündeki bizlere ve takim arkadaslarina güven verebilecek çapta topçu lazim. vasat futbolcularla sampiyon olamazsin, iste böyle pespese seri galibiyletler alabilirsin belki, federasyon kupasini da kazanabilirsin ama asla sampiyon olamazsin. takimda yeteri kadar düz topçu var, lee de onlardan biri. bahsettigin asistleri derbi maçlarda yapabiliyor mu? bir tane kritik frikik golünü seyrettik mi?

iyi topçu, kötü topçu vasat topçu büyük topçu ayirimini yapamazsak asla basarili olamayiz ve unutmayalim ki biz 20 yildir bu ayirimi yapamiyoruz..

selamlar..

''gurbetçi gençler derneklesiyor'' topicine biraktiginiz posttan yasça büyügümüz oldugunuzdan bahsetmissiniz.. onun için size müsade ederseniz abi diyecegim. besinci mevsim nickli arkadasa konuyla ilgili

''' Lee'yi bodoslama savunmuyorum.. geçen senenin muhtesem Volkaninin sakat oldugu bir dönemde aldigi formanin hakkini fazlasiyla veriyor diyorum sadece.. mevcut istatistikler de bunu gösteriyor zaten...'' cevabini vermistim ayni baslikta... dedigim gibi abi, kesinlikle körü körüne bir savunus degil benimkisi.. mevcut ortam ve sartlarda elinden gelenin en iyisini yapan ve istatiksel anlamda basarili olan topçu , en iyi topçu adledilir.. su anda da LEE bunu bence fazlasiyla yapiyor... saygilar..

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

leee denizli maçimiza az kaldi aman dikkat sana güveniyoruz sol kanadimiza güç ver katkilarinla galibiyeti getir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

30 metreden ayaga pas atabilen tam bir takim oyuncusu.bence bu takimda banko oynar.

Ortalari çok iyi.Defansif görevini biraz daha gelistirebilirse daha çok yararli olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)