Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 290 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor, Topraða Düþen Fidanlarýný Gölgesine Aldý

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Gurur duyuyorum gurur...
    Daha ne diyeyim..
    Tunga abi demiþti yine: Senin vefasýz olamayacaðýný biliyordum Trabzonsporum...

Çok yaþa! Çok yaþayýn!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Ýsmail Alkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Büyüklük ; çok taraftarýnýn olmasýyla deðil, en çok kupalar ve þampiyonluklar kazanmakla hiç deðil.

Büyüklük; 18 canýný baðrýna basabilmekle, onlarý sahiplenip sonsuza dek yaþatabilmekle oluyor.

Bizi bir yapan ve bir arada tutan, 26 yýldýr gelmeyen þampiyonluklara raðmen heyecanýndan hiçbir þey kaybetmeden yarýna umutla bakabilmenin sýrrý iþte burada yatýyor.Aidiyet duygusu.

Büyüklük; resmi sitelerinde "Benim þehrimde Trabzonsporlular hatýra ormaný yapamaz" diye ýsmarlama haber yapabilen kulübün ve þehrinin, adýna tahsis edilen alandaki dostluk fidanýný kendi baþkanýna diktirebilmekte yatýyor.

Aðabeylik ve Anadolu büyüklüðü sözde olmuyor.3 puan için türlü rezilliðe alet olmakla ise hiç deðil.

Aðabeylik ve anadolu büyüklüðünün sýrrý, 35 kulübün baþkanýný "dostluk ormanýnda" bir araya getirebilmekte yatýyor.

Bugün, Çankýrýspor'un bayan baþkaný konuþurken Trabzonspor adýna gurur duyup sevindik.Alptekin'in annesinin ve kýzkardeþinin gözlerinden akan yaþlarýný görünce hüzünlendik.Serhat Kýrkayak'ýn babasýnýn "Çocuklarýmýzýn sahplenilmesi adýna yapýlan bu güzellikler karþýsýnda acýmýzýn hafiflediðini hissettik" demesiyle biraz olsun rahatladýk.

Kýsacasý pek karmaþýk duygular içerisindeydik bugün.

Trabzonspor devasa kökleri olan koca bir çýnar.Bu çýnarýn ve kulübün marka deðerini yükseltmek ise biz taraftarlarýn birinci görevidir.

Taraftarlýk sadece tribünden ibaret deðil.Tribün taraftarlýðýn sadece bir parçasýdýr.Tribünde çile çekenlerinde, bir bütünün parçalarýný bir araya getirebilmeleri açýsýndan bizler gibi sosyal sorumluluk alabilen taraftarlarýna ihtiyaçlarý vardýr.

Tribünler uðruna can verenler adýna 18 yýldýr yapýlamayana önayak olabilenler gibi.

Kýsacasý bugün, belki de dünyada eþi olmayan bir ilk gerçekleþti.Bunun gururu hepimizindir.

Evladýný kaybedenlerin bugün eðerki acýlarý biraz hafifleyip sahiplenildiklerinin hissini yaþayabildilerse ne mutlu bize.Ne mutlu Trabzonspor'a.

Trabzonspor bugün; adýna dikilecek olan fidanlarýna sarýlan acýlý ailelerin "iþte bu benim oðlumun fidanýdýr" diyecek kadar manevi mutluluða eriþmelerine sebep olduysa, 26 yýldýr kovaladýðý þampiyonluðu yakalamýþtýr.

Ben kupalarý ve þampiyonluklarý ne yapayým uðruna can verdiklerimi sahiplenemedikten sonra.

Teþekkürler Sadri baþkan,

Teþekkürler Hayrettin bey,

Teþekkürler Sýrrý bey,

Teþekkürler Cahit bey.

Teþekkürler orada bulunan fidanlarýn her birinde katkýsý olanlar.

KýsacasýTeþekkürler Trabzonspor.
    Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üç sene önce bir anma organizasyonu için Mehmet Sevgi Bey ile görüþtüðümüzde böyle bir anýt olsa ne güzel olur diye konuþmuþtuk. Çok þeyler yaþandý o günden bugüne. Sonunda Trabzonspor onu hayatlarý pahasýna kalbinde taþýyan aþýklarýna kol kanat geldi. Tam 18 sene sonra; ama hiç olmamasýndan iyi deðil midir?

Katýlan kulüplere elbette teþekkür ediyoruz hep birlikte. Dostluk, kardeþlik elbette düþmanlýktan yeð tutulmalýdýr. Hatta iki þehrin arasýný açýp, vefat eden canlarýmýzý dahi ezip geçebilme raddesine ulaþmýþ haysiyetsizlere inat, o þehrin takýmýnýn baþkanýný "mütekabiliyet" aramadan evinde misafir eden Trabzonspor, "Trabzonsporlu, Trabzonspor'a yakýþaný yapandýr" sözünün altýný çizmiþtir.

1992'den bugüne vefat etmiþ gönüldaþlarýmýzýn aileleri, bizim ailemizdir. Ayný gole havaya sýçrayan, ayný acýda aðlayan bizler, kayýplarýmýzý da ayný acý ve gururla sahipleneceðiz.

Samsun'da yaþadýðýmýz büyük travmanýn ardýndan bu iþe sahip çýkan ve en güzelini yapan Trabzonspor'a müteþekkiriz.

"Sonunda" toðraða düþen fidanlara ait bir anýtýmýz olduðu için buruk bir mutluluk yaþýyoruz.

Ýptal ettirilen geceden düne kadar yaþanan pek çok þey çok yýpratsa da bizleri, bazý nifak tohumlarý saçýlsa da etrafa, bu nifak tohumlarý Ýzlanda'dan gelen küller gibi gelip geçse de Ýstanbul'dan, baki kalan saf Trabzonspor aþký olmuþtur.

Kaybettiðimiz canlarýmýza bir kere daha Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhlarý þad olsun. Allan onlar yattýkça, ailelerine uzun ömürler versin.

Yaþa, Büyük Trabzonspor...

Mahçup etmedin bizi.
    Arkada kalmasýn.
    ----

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Fotoðraflarýn devamýndaki iletiye tören anýyla ilgili bir kaç video eklenmiþtir izlemek isteyenler için.(Sayfa 9)
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

A.ÝLELÝ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Emeði geçen, organizasyona katýlan, katýlamayýp gönül birliðinde bulunan herkesten Allah razý olsun..Ayaðýnýza, yüreðinize saðlýk..
    Bize de bu yakýþýrdý..
    Sadece "TRABZONSPOR"

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Güzel bi organizasyon oldu.Ayrýntýlara girmiyorum Gökçe beni sollamýþ çünkü.Benden baþka yazan olmazdý öle ayrýntýlý falan
    Çubukçu ailesinden sonra BMN nin en kalabalýk katýlýmcý ailesi olaraktan uþaðumuzla EyLülümüzle üzeri çizik kardeþimizle ve Serap'la yerimizi aldýkdý Bi Ahmet yokdu oda malum iþ saati olduðu için .
    Neysem saygý duruþunda öle bi aðlayasým geldiki anlatamam,zaten rüzgarda çokdu ortam müsaitti gözlerin sulanmasýna.Yani bi an dedim nasýl dayanýyor bu aileler diye.Yanlarýna gittiðimizde konuþamadýk bile.Ne diyebilirdik.Nasýl teselli edebilirdik.Serhat'ýn teyzesi zaten noktayý koydu Serhatým eminim yukarda bize bakýyor gibi biþi söledi.
    Neyse
    Her tarafa koþturan herþeyle herkesle ilgilen bu arada Anadolu Ajansý foto muhabiri gibi de çalýþan Fatih'e ayrýcana teþekkür etmek lazým.
    Konu Gökçebey tarafýndan (21.04.2010 Saat 10:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Fadýl Akgündüz deðil mi bu.Nam-ý diðer Jet Fadýl.

Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Evet, kendisi Siirtspor baþkaný olarak aramýzdaydý.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Jet Fadýl yanýmýzdaymýþta göremedik ya

Ben Menemen Takýmýnýn baþkanýný merak ediyordum
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Bende Çankýrýsporun bayan baþkanýyla çok istedim konuþmayý ama kýsmet olamadý. Çok merak ettim bayanlara yönelik ayrýcalýklý bi çalýþmalarý ( tribün için)falan var mý diye

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Ya ben bu takýmlarýn Olaylarýný anlýyamadým Nasýl haberleri oldu güzel olmuþta
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý Sedat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Ya ben bu takýmlarýn Olaylarýný anlýyamadým Nasýl haberleri oldu güzel olmuþta
    Bizde anlayamadýk

Bölge takýmlarý dediler ama her bölgeden takým vardý

Heralde Google'a takým isimleri yazdýlar çýkan 35 takýma anýt oluþturdular.

Orada bulunan baþkanlar kulüp olarak özel çaðýrýldý onun için ordaydýlar.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

- Valla o Baþkanlarada helal olsun oraya geldikleri için..
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ebru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yanýnýzda olmayý çok isterdim. Fotoðralarý bakýnca içim gitti. Böyle güzel duygularý bize yaþattýðýnýz için hepinize çok teþekkür ediyorum. Ýyiki varsýnýz...
    TSira_Þimal Yýldýzý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Baþkanlarýn hikayesini yazmýþtým. Giray, yapýlan konuþmayý da mý dinlemedin?

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý Gökçebey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanlarýn hikayesini yazmýþtým. Giray, yapýlan konuþmayý da mý dinlemedin?
    Orasýný kaçýrmýþým demekki Gökçe abi dur bir arka sayfayý okuyayým

1) Ben tören alanýna gidince 35 kulübün isimlerinin ve amblemlerinin basýlý olduðu taþlarý gördüm. Her birinin arkasýnda da birer fidan vardý. Kulüp yöneticileri ve 35 kulübün baþkanlarý bir otobüsle beraber geldiler. Ya Altuð Atalay ya da Hasan Yener, bu kulüplerin bölgesel ligde beraber oynadýðýmýz veya Baþkanlarýnýn bir þekilde Trabzonlu Trabzonsporlu isimler olduðunu söyledi. Kaç kulübün davetli olduðuna dair bir bilgi verilmedi.
    Trabzonspor camiasýnýn önde gelen neredeyse bütün isimleri oradaydý. Devlet erkaný da oradaydý. Taraftar bazýnda daha kalabalýk olabilirdi.
    Bu yazýyý okuduðumu hatýrlýyorum ama dikkatli okumamýþým demekki
    Konu bordo61 tarafýndan (21.04.2010 Saat 12:11 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: düzenledim iþte :)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

...

Pazartesi günü klavye baþýnda deðil, bizzat ordayýz.
    Biz oradaydýk. Fidanlarýmýza can verdik. Ýnadýna... Zevkle... Sevgiyle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý Hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fadýl Akgündüz deðil mi bu.Nam-ý diðer Jet Fadýl.

Birileri bizim baþka yerde fidan dikmemizi engelledi ama. Bizler 35 Klübün bunlar ayrý ayrý þehir demek.Ýsimleri ile fidan dikmelerine izin verdik.Teþekkürler Trabzonspor.Teþekkürler büyük camia.Bu arada jet fadýl maçtaydý bu adamýn ne iþi var demiþtim demek fidan dikmek için gelmiþ.Her fidan bir can demek ve bizde bu canalrýn atmasý için en güzel þeyi yaptýk.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Alýntý Ayþe Aygün Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birileri bizim baþka yerde fidan dikmemizi engelledi ama. Bizler 35 Klübün bunlar ayrý ayrý þehir demek.Ýsimleri ile fidan dikmelerine izin verdik.Teþekkürler Trabzonspor.Teþekkürler büyük camia.Bu arada jet fadýl maçtaydý bu adamýn ne iþi var demiþtim demek fidan dikmek için gelmiþ.Her fidan bir can demek ve bizde bu canalrýn atmasý için en güzel þeyi yaptýk.
    Hani bizi istememiþlermiþ ya!
    Bizi istemeyenler oraya isimlerinin yazýlmasýna neden karþý çýkmamamýþlar.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Samsunspor kulübü baþkanýn bu iþlerden haberi olmayacak kadar temiz bir insan. Ama þimdi þimdi bazý þeylerin farkýna vardý ve varýyordur.

Birileri alçakca haince yýkmaya çalýþacak biz yapmaya uðraþacaðýz. Bu uðursuz sinsilerin yandaþlarýndan kimileri görecek, kimileri gözlerini kapatacak, özetle herkes kendi mayasýndaki fýtratý ortaya koyacak.

"Asalet" çok baþka bir þey, çok baþka...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Bu fotoðraf, anasayfamýza ne de yakýþýr , deðil mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bir kez daha hatýrlamakta fayda var. Orman projemizin haince engellenmeye çalýþýldýðý ve Samsun'da planlanan açýlýþtan hemen önceki bir kaç güne rastlayan süreçte; Kulübümüz Yöneticilerinin ulaþtýðý Samsunspor Kulübü Yöneticileri kendilerine þu mesajý iletmiþlerdir:

"Böyle anlamlý bir orman projesine karþý olmamýz asla söz konusu olamaz, bunun mümkün olabileceðini bir an olsun düþünmeniz dahi bizi üzer. Tam tersine böyle bir projenin ilimizde gerçekleþmesinden mutluluk duyarýz. Ýki camianýn dostluðu ve birlikteliði açýsýndan da bu projeyi çok anlamlý buluyoruz. Davet ederseniz bizler de açýlýþta yanýnýzda olmak isteriz."

Samsunspor Kulübü yöneticilerinin bu ifadelerini bizlere, bizzat kulübümüzün deðerli yöneticileri iletmiþtir.

Herþey böylesine olumlu, dostane ve en küçük bir sýkýntý olmaksýzýn ilerlerken, bildiðiniz gibi orman projemize art niyetli kiþi(ler) tarafýndan kiþisel hýrs hesaplarý çerçevesinde çomak sokulmuþtur.

Bu konuyu tekrar açmayý elbette istemiyoruz. Yaþanan büyük ayýp tarihin yapraklarýnda sonsuza dek kalacak ve bazý kiþi(ler), ömürlerinin sonuna kadar çirkinlikleri alýnlarýna kazýnmýþ olarak yaþamaya devam edecektir. Tüm bunlarý tekrar dile getirirken vurgulamak istediðimiz nokta; yaþananlarda Samsunspor Kulübü'nün -en azýndan ilk etapta- hiç bir hatasýnýn, günahýnýn olmayýþýdýr.

Samsunspor Kulübü'nün hatasýzlýðýný ve aðýrlýðýný sarsan tek konu, orman açýlýþý iptal edildikten haftalar sonra sýrf birilerini kurtarmak adýna, birilerinin yönlendirmesiyle, taraftarlarýn dilinden yazýlan ýsmarlama bir haberi ("Söz konusu orman açýlýþýndan hiç bilgimiz yoktu" vs.) web sitelerinde yayýnlamalarý olmuþtur.

Büyük TRABZONSPOR'umuz ise kendini bu ülkedeki tüm kulüplerden apayrý bir yere koyan sarsýlmaz büyüklüðünü ve asaletini, Orman Projemizin her aþamasýnda ortaya koymuþtur. Dosta, düþmana bir kez daha asalet dersi vermiþtir. Bu takýmýn taraftarý olduðumuz için hayatýmýzýn her anýnda duyduðumuz gururu bir kez daha artýrmýþtýr.

Yaþadýðýmýz bu güzel açýlýþ gününü var eden büyük Trabzonspor'umuza ve emeði geçen tüm arkadaþlarýmýza bir kez daha sonsuz teþekkür ederiz.
    Konu Çakýr tarafýndan (21.04.2010 Saat 14:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Mesela bu pankartý BMN'nin yaptýrdýðýný kimse bilmiyordur belki de:

ýrmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Fidan dikiminden 2 kare..
    býdýk
    -Kutadguye-

Sümeyye Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Varmýþ bir hayýr.

Bize bir kez daha Trabzonsporluluðumuz gösterildi bu sayede.

Teþekkürler-ler-ler-ler...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatýyordur. Bu iþi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu iþi aklayanlar bu iþte sessiz kalanlar acaba onlarýn yatacak yeri var mýdýr?
    Trabzonspor 'eski' kaptaný

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Trabzonspor'lularýn gurur duyacaðý,baþkalarýnýn örnek alacaðý bir proje olmuþ.20 þampiyonluða bedel bir proje,içinde emek var,herþeyden önce VEFA var.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)