Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terim ve Günes arasindaki fark

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sn Bmn üyeleri

bilmiyorum bu açtigim konu hakkinda ne düsünüyosunuz..ama bence bir trabzonspor'lu olarak atladigimiz bi konu var gündemimizde..

Eminim Hatirliyosunuzdur saniyorum 2001/2002 sezonuydu efsanemiz Hami mandirali sezona cok iyi bi baslangic yapmisti...haminin bi beyanatinda 50. kez milli olmak istiyorum diyordu gel gelelim o denemki teknik direktör formda olmasina ragmen onu milli takim kadrosuna o sezon hiç çagirmadi

akabindeki yil haminin ankaragücüne transfer oldugu yil hami nin yine tek istegi vardi kariyerinde 50. kez milli olmak......sonuc yine negatif sn senol günes efsanemizi yine senbolikte olsa kadroya almamisti...

ve yil 2005 milli takimin yeni teknik direktörü FATIH TERIM

16.08.2005 tarihindeki basin toplantisindaki beyanati

"?Bülent?e hediyemiz olacak?
    ?Bülent gibi 100?den fazla milli olmus, Türk futboluna, Milli Takim?a ve Galatasaray?a önemli hizmetler yapmis bir oyuncuyu onore ederek, veda etmesini temin etmek amacindayiz. Avrupa?nin birçok yerinde bu örnekler var. Bu karari verirken Oguz hoca ?keske bizler de böyle yolcu edilseydik? dedi. Bülent takim kaptani olarak sahaya çikacak ve 5-10 dakika sembolik olarak oynayacak. Daha sonra arkadaslariyla hep beraber ugurlanacak. Danimarka maçi öncesi bizlerin ve federasyonun Bülent?e bir takim hediyeleri olacaktir.??Bülent?e hediyemiz olacak?
    ?

siz her türlü bunun muhakemesini yaparsiniz benim ise kendi kendime sordugum bir trabzonspor'Lu olarak degil bir türk futbol sever olarak bülent korkmaz bir hami mandiralidan dahami cok hak ediyor böylesine bi jest'i ve sonra düsünüyorum bunu hami ye yapilmaliydi bülent hak etmiyo degil...yigidi öldür hakkini ver.Hami nasil bizim gözümüzde efsaneyse hiç sevmesemde bülent korkmazda galatasaray camiasi icin öyle

asil sonuc acidir ki konunun özü FATIH TERIMI!in cesareti SENOL GÜNESIN KORKAKLIGIDIR milli takimda oldugu dönemlerde hiç bir düsündügünü gerceklestiremedi yalaka basindan korktugu icin ve bu hem kendisine hemde hemde efsanemizezarar verdi

*

Nereden
    İstanbul

sonuna kadar bu düsüncelerine katiliyorum senol günes milli takimdayken medyadan korkup bi hamiyi bile çagiramamistir kadroya

Nereden
    Samsun

sadece hami degil ayni zamanda fatih tekkeyide alma cesareti gösteremedi ersun yanal göreve gelir gelmez kadroyqa aldi ayni zamanda hüseyinide....

sunda hem fikirizdir saniyorum ersun yanal la degilde federasyon günesle devam etseydi hüseyin millide olamayacakti asla alma cesaretini gösteremezdi hüseyini

Nereden
    İstanbul

nerden çikti bu konu simdi.durup ayri bir polemik yaratmanin Trabzonspor a ne faydasi olacak.kapatin su basligi lütfen.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapsaniz yaranamazsiniz yeterki isler bi kötü gitmeyedursun[img]smileys/smiley5.gif[/img]

ya birakin bu isleri kardesim. Niyetiniz neyse acik acik soyleyin. Senolu istemiyorsan delikanli gibi istemiyorum de. Biz neleri gorduk. fatih terimide gorduk milli takimda. gs den kacarak kurtuldugunuda gorduk. ersunuda gorduk ve daha kimler kiimler gorduk.biraz kendi degerlerimize sahip cikalim. Su lanet olasi basinin gazina gelipte sacma sapan seylerle birbirimize girmeyelim

Nereden
    Samsun

Alıntı Firtina28 Nickli Üyeden Alıntı
    ya birakin bu isleri kardesim. Niyetiniz neyse acik acik soyleyin. Senolu istemiyorsan delikanli gibi istemiyorum de. Biz neleri gorduk. fatih terimide gorduk milli takimda. gs den kacarak kurtuldugunuda gorduk. ersunuda gorduk ve daha kimler kiimler gorduk.biraz kendi degerlerimize sahip cikalim. Su lanet olasi basinin gazina gelipte sacma sapan seylerle birbirimize girmeyelim

kardesim hiç bi niyetimiz yok burasi trabzonspor taraftarlarinin konusma platformu degilmi düsüncelerimiz yaziyoruz size konu begendirmeye calismiyoruz burda madem gereksiz buluyosunuz sessiz kalin konu kapanir gider zaten ....fatih terimide gördük diyosun o zaman kendi takiminin yanlislarinida gör..hami bizim kendi degerimiz degilmi????ben burda hami abimize yapilan yanlistan bahsediyorum zaten ben bu yazida senol hoca birakmali falan mi dedim....kendi kafanizda kurdugunuz seyi yansitiyosunuz haberiniz yok

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

kardesim hiç bi niyetimiz yok burasi trabzonspor taraftarlarinin konusma platformu degilmi düsüncelerimiz yaziyoruz size konu begendirmeye calismiyoruz burda madem gereksiz buluyosunuz sessiz kalin konu kapanir gider zaten ....fatih terimide gördük diyosun o zaman kendi takiminin yanlislarinida gör..hami bizim kendi degerimiz degilmi????ben burda hami abimize yapilan yanlistan bahsediyorum zaten ben bu yazida senol hoca birakmali falan mi dedim....kendi kafanizda kurdugunuz seyi yansitiyosunuz haberiniz yok

devam et. Allah kolaylik versin...

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Hoca`ya tabi ki hakettigi degeri verelim ve onu kurda kusa yem etmeyelim.

Hocayi Fatih Terim`le karsilastirma polemigine girmeyecegim, lakin mesele milli takimdaki oyuncu tercihleriyse; kendi doneminde Trabzonsporlu oyunculara karsi anlasilmaz bir psikolojiyle hareket etmis mesela bir Hakan Sukur`e gosterdigi sabir ve ilgiyi bir Hami`yegostermemis; Gokdeniz`i herkesten cok o formayi hakettigi donemde bile (Konfederasyon Kupasi sonrasinda) mecbur omadikca kullanmamis, Fatih`i ise neredeyse yok saymistir. Fatih`in "kaybolan yillarimin hesabini kim verecek" serzenisinin muhatabi kimdi sizce?

Evet, insanlari haksiz elestirilerle yerin dibine batirmayalim ama olcusuz ovgulerle de goklere cikarmayalim. Iste butun mesele bu!

Nereden
    Samsun

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Senol Hoca`ya tabi ki hakettigi degeri verelim ve onu kurda kusa yem etmeyelim.

Hocayi Fatih Terim`le karsilastirma polemigine girmeyecegim, lakin mesele milli takimdaki oyuncu tercihleriyse; kendi doneminde Trabzonsporlu oyunculara karsi anlasilmaz bir psikolojiyle hareket etmis mesela bir Hakan Sukur`e gosterdigi sabir ve ilgiyi bir Hami`yegostermemis; Gokdeniz`i herkesten cok o formayi hakettigi donemde bile (Konfederasyon Kupasi sonrasinda) mecbur omadikca kullanmamis, Fatih`i ise neredeyse yok saymistir. Fatih`in "kaybolan yillarimin hesabini kim verecek" serzenisinin muhatabi kimdi sizce?

Evet, insanlari haksiz elestirilerle yerin dibine batirmayalim ama olcusuz ovgulerle de goklere cikarmayalim. Iste butun mesele bu!

imza

öyle bi taraftar grubumuz varki kendileri yerden yere vururlar...hafif baskalari elestirdiginde koruyucu melek kesiliyolar..illa herkezi övelim mi?yanlislarini konusmayalim mi?zaten basarisizligimizin altinda bu zihniyet yatiyo....

Londoner abicim biraz konu disi olacak ama bana gore Fatihin kaybolan yillarinin tum sorumlusu kendisidir. Eger o zamanki Fatih boyle olsaydi kimse onu milli takimdan kesemezdi. tamamen kendi sorumsuzlugu.

Nereden
    Samsun

Londoner abicim biraz konu disi olacak ama bana gore Fatihin kaybolan yillarinin tum sorumlusu kendisidir. Eger o zamanki Fatih boyle olsaydi kimse onu milli takimdan kesemezdi. tamamen kendi sorumsuzlugu.

Fatih tekke ilk zamanlarindan simdikinden daha iyiydi fakat ona yol gösterecek bi teknik direktör cikmadi..altaya gitti orda nasil sivrildigini herkez cok iyi biliyomaalesef fatih tekke cok sanssiz bi futbolcu en iyi zamanlarinda hep sakatlik yasadi...altayda oynadigi sezon sonu dortmund a imza atacagi günün bir gün öncesi ayagi kirildi....ahmet suat hocayla papaz oldu vs

sonrada trabzonda sorunlar yasadi............

yazdigimi tekrar okursan fatihin futbolculuguna bisey demedigimi gorursun. Benim demek istedigim sorunlu bi futbolcuydu. Kavga etmeler vs.. simdi ise olgunlasti ve bu dogal olarak ona arti degerler katti.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haksizsin diyemem, Fatih tabi ki once igneyi kendine batirmalidir lakin Senol Hoca`nin doneminde bazen oyle adamlar cagirildi ki bu takima... Bunlardan bazilari Fatih`in ayakkabisini bile temizleyemeyecek adamlardi ustelik!

Nereden
    İstanbul

bu konulari gündeme getirmek için aradan 3 senenin geçmesimi gerekiyordu.helede Senol Hocanin ve Trabzonsporumuzun sikintili oldugu bir dönemmi seçilmeliydi.bu elestiri yapici degil, yikici bir elestiri.gereksiz bir gündem olusturmaktan ve Trabzonsporumuza zarar vermekten öteye gitmez.yapacagimiz elestiriler fayda saglayacak türden olmali.aksi takdirde kaybeden Trabzonsporla birlikte hepimizi oluruz

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Bunun Trabzonsporla ilgisi nedir...

Açilmasi gereken yer burasi degil...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

Arkadasim burasi TRABZONSPORA nasil yardimci olabiliriz diye düsününlerin yeri...Senin gibi SOVENISTLERIN yeri degil....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar su anda konusmaya hiç ihtiyaç duymadigimiz bir konu bu. Senol Günes'le ilgili sabit bir basligimiz asagidaki linkte mevcut. Fatih Terim ise buranin konusu degil, Milli Takim basliginda dilediginiz gibi ondan bahsedebilirsiniz. Ayrica Fatih Terim ve Senol Günes'in cesaretini ya da cesaretsizligini degerlendirirken medyanin birine karsi gösterdigi sonsuz hosgörüyü, digerininse yaptigi en küçük hatada en agir sekilde satirlarca elestirildigini atlamamak lazim.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=2111& amp;PN=1&TPN=11

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)