Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 64 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Ne Is Yapar ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beyler gökdeniz simek e bagirdiktan sonra simekte takima karsi bi soguma oldu eski hirsi yok adamin ayip ediyor gökdeniz

Nereden
    Samsun

-edit-

Edited by: admin

Nereden
    Samsun

AYRICA BEN ANARTOSIS MAÇI ILE ILGILI YORUM YAPMADIM,GENEL OLARAK YÖNETIM HATALI GIRMISTIR SEZONA,INSALLAH EN KISA ZAMANDA KENDILERINI DÜZELTIRLER...AYRICA BIR MAÇ KAZANMAKLA YÖNETIMIN YARDAKLIGINI YAPACAK DEGILIM!!!

-edit-Edited by: admin

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

KIMSE BIR SEYIN FARKINDA DEGIL HERHALDE BU SEZON BASLADI VE DEVAM EDIYOR.BASKANA,HOCAYA VE FUTBOLCULARA GÜVENMEKTEN BASKA ÇAREMIZ YOK.BIZ TARAFTARSAK KI ÖYLEYIZ HEPSINE EN AZINDAN SU KRITIK DÖNEMDE DESTEK OLMALIYIZ.HEPIMIZIN IÇI KAN AGLASADA TAKIMIMIZIN EN AZINDAN 3-5 HAFTA EN AZ PUAN KAYBIYLA LIGI GEÇIRIP YUKARDAN KOPMADAN DERBILERE KADAR TOPARLANMASINI SAGLAMALIYIZ.

SIZCE BASKA ÇAREMIZ VARMI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı

Beyler sizde kavga edin tam olsun..
    1-Gökdeniz Ts 'ye imza atmistir amma tabiki siz tablonun iç yüzünü bilmez gibi davranirsiniz nedense ne dedi Thijs?? Hea bu takimda efendi kesilmis Gödeniz Bey onun istemedigi gidermis bunu bilmior musunuz??Symek 'e ne kadar bagiriyor Herkesle kavga edior BÖLÜYOR ULAN BÖLÜYOR uyumayin!....

2-Atay Baskan ne kadar suçlu bilmem ama 4 ay önceden sakatligi bilinmesine ragmen forvet Transferini yetistirememek yönetimin talihsizligi degil basarisizligi degil HAINLIGI DIR.Abarti yok bu söylemimde..
    Tatil zamani mi simdi??Hea sizlere birsey söyleyeyim mi?Ister inanin ister inanmayin Anatorsis maçinin faturasi D.Kiev maçinin faturasindan daha büyük olmali!!Yazik üzgünüm önümüzdeki maça bakacagiz tabi tabi.....

Bu laflar agir degil mi mahmut_61?Herkes haddini bilsin lütfen,ne o öyle adres vermeler falan?Burasi forum kardesim ,boks ringi degil.Tabi ki tartisicaz ama seviyeyi düsürmeden.Böyle kavgalara gerek yok.Binlar bize yarar degil zarar getirir.Birbirimize destek olmamiz gerekerken yaptiklarimiza bakin...Allah bize akil fikir versin...

Nereden
    Samsun

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu forumda hakimlik yapanlar cogaldi, denizgrsy in yaptigi elestiriye aynen katiliyorum bunda negibi bir sakinca var ? Eger cok sevdigim takimim yanlis yonetiliyorsa ve yanlisliklar coksa bunu dile getirmek negibi bir sakinca getirir ? Sonucta destek stadda olur, ts clubde olur uyelikle olur kombineyle olurburda yazmakla olunmaz! Tabiki belirli sinirlar icinde!

Asil kendi gorusu disindaki goruslere tahammul etmiyen bazi kisiler burda herkesi elestirip kendilerini filosof ve en buyuk TS li olarak gorup yazi yazmalari sakincali. Herkes lutfen sikayet edilecek birsey varsaadminlere sikayet etsin burda ayda yilda birkere 2 satir yazan taraftari hemen asip kesmek kimsenin hakki degildir!

?Hersey buna bagli?
    Futbol A.S.?nin basina birisini getirip yapilanma hamlesini hayata geçirmek zorunda olduklarinin altini çizen Aktug, sözlerini söyle tamamladi: ?Duruma göre eger sagligim, isim ve mesaim elverirse ipleri elime alabilirim. Isinin ehli birini bulursam, bu görevi hemen ona verecegiz. Çünkü profesyonel yapilanma içinde bunu yapmaliyiz. Kurumsallasmak adina bu çok önemli bir adim olacaktir. Kulübün gelir düzeyi yükselecek, önemli transferler yapilabilecek, Avrupai ölçülerde bir statta oynayabilecegiz.?

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetimin su siralar dogru düzgün bi is yaptigi yok ama aslinda yapmasi gereken bi sürü is var.

Bunlardan bi taneside maraton tribününün orta kismindayapilan yanlisligiderhal düzeltmesidir.Zaten zar-zor sagladigimiz bi taraftar olusumu (atmosferi)bu kisimda iyi-kötüvardi.(Tabi burada çilginlari ayri biyere koymak lazim).Ama yönetim bu olusumdan rahatsizlik duyarmiscasina sezon öncesi yeni bi uygulamayla burayi maraton özel olarak kombineyeayirdi.(tamamen para kazanmak amaçli).Isin tuhaf tarafi ise buradan kombine bilet alanlarin maça gelmeyisi(ilgi göstermeyisi)oldu.Öyle gözüküyoki büyük maçlarin haricinde de gelecekleri yok.

Bencebu yönetimin yapmis olduguyanlis islerden biri dahadir.Simdi yönetime soruyorum.

Avni akerin kalbi konumundaki bu yer geçen sene en az seyirciye oynadigimizda bile dolarken(taraftar dern. vs.sayesinde)bu sezon için kombine yer olarak neden buranin seçildigini açiklarmisiniz ? (tabi bunun açiklanacak bi yanivarsa)

Ayrica koskoca stadda kombineye ayrilacak baska yer kalmadi mi ?yada bulamadiniz mi ?

Yoksa içinizde Trabzonspor taraftarini sindirmeye yada bitirmeye çalisan kisi veya kisiler mi var ?

Eger varsa taraftari sindiremeyeceklerinibilsinler ve bosuna heveslenmesinler.

Not : sn. aktug ve ekibi siz ancak bahane üretin. Zaten baska da bise yapacaginiz yok.

HERKESIN BI BAHANESI VAR HEMDE HAZIR [img]smileys/smiley7.gif[/img]LAFIM TAMAMEN KULUBE

Arkadaslar;

Atay Aktug bu Trabzon'umuza Belediye Baskanligi da yapmadi mi?

Onun döneminde Trabzon'a ne yapildi ki, simdi Trabzonspor'a katkisi olsun. Bu zihniyetin adamlari "ben önde durayim, cemiyette bir yerim olsun, herkes bana hürmet etsin de ben de durumu idare edeyim, günü kurtarayim" derdindedirler.

Yani ne köy olur ne de kasaba.

Ne olacaksa takimdan olacak. Fatih gibi sahsiyetli, delikanli futbolcular sayesinde belki durumu kurtarabiliriz.

Herkese selam...

valla su baskanimizi cok seviyorum fakat sampiyonluk uzerine sorulan sorulara niye temkinli yaklasiyo hala anlam veremiyorum bumudur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)