Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Ne Is Yapar ?

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı
    Yönetim çikip kendine Konyaspor'lu futbolculari mi muhatap alacak? Bugüne kadar rakip futbolcularin söylevi üzerine çikip açiklama yapan takim yönetimi görmedim.

Burada sadece futbolcunun söylemi degil eylemi de var !

Ben zaten futbolcuyu muhatap alalim gibi bise demedim.Konyaspor yönetimine bir gönderme yapilabilirdi demek istedim.

Neyse bu maç üzerinde durmaya fazla gerek yok.Genel olarak düsünürsek mevcut yönetimin takima getirdigi artilar ve eksilerini belirtelim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bozoglunun baskan olmasi konusuna katiliyorum bu 1 özgürcüm

senol günes hüseyini ve göökdenizi alip gitmelidir bu 2

yönetim sitifa buda 3 [img]smileys/smiley2.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetim Ne is Yapar !!!!

güzel bir soru yapmasi gerekenkenlerin disinda ki her seyi yaptigi kesin o yüzden fazla söze hacet yok.

Nereden
    Samsun

ne zamandir yazi yazmiyorum sayfaya,firsatini bulmusken dökeyim biraz içimi beni maruz görün beyler....

Atay baskan efendi,Trabzonspor sevdalisi bir insan olabilir bundan süphem yok ancak yöneticilik hele hele kulüp yöneticiligi için bunlar yeterli degil!!!bi kere çalistiginiz insanlari çok iyi seçecek ve denetleyeceksiniz...ne alakasi var diyeceksiniz simdi,alaka su;Atay beyin görevlendirdigi transfer heyeti sanirim yaklasikdört aylik bir süre brezilya da kamp kurdu,ne karisani ne soranlari var...deniz kum günes ve sambaci kizlar!!!!transfer edilecek futbolcularmi?onlar en son sirada,onlara sira gelene kadar bizim kamp basladi!!!bi baktilar kamp basladi zaman daraliyor,sisirme haberler gelmeye basladi;efendim sunu aldik anlastik ertesi gün neymis efendim parada anlasilamamis...efendim öyle bi gölcü aldik ki futbolcuyu aldigimiz kulübün teknik direktörü istifa etti,taraftar kulübü basti nasil satarsiniz diye,ertesi gün anlasilamadi!!böyle salak saçma haberlerle oyalayip oyalayip Türkiyeye dönüs günü geldi çatti,ne olacak simdi diye düsünürken alel acele iki brezilyali(haklarinda yorum yapmayacagim,yalan olur) getirildi,nereye kampami,TRABZONA!!!bi de baktik içlerinde golcü yokAYIP BEYLER AYIP,YAZIKLAR OLSUN GIT BREZILYALARA YE KULÜBÜN PARALARINI,BIRAK KAMPI SAMPIYONLAR LIGINE ZOR YETISTIR FUTBOLCULARIHATTA MAÇ GÜNÜ ALAKASIZ BI YERDEN FORVET AL!!!BU NEDIR YAAA,BU NASIL BI ANLAYIS,POLITIKAATAY BASKAN SAYET PARASIZLIKTAN BÖYLE OLDU DERSE,ONA DA CEVABIM;BEYFENDI PARAN VAR CIMRILIK YAPTIN,YOKSA BILE SAMPIYONLAR LIGI IÇIN RISK ALACAKSIN RISK...ORANIN GETIRISI DAHA FAZLA BEYFENDI!!!!HEM YÖNETICILERINI DENETLEME,HEM PARA VERME SONRADA EKRANLARDA ÜZÜNTÜ POZLARI...BENDE YEDIM DIMI...SEN SANA GELECEK ELESTIRILERI DÜSÜNÜYORSUN,TRABZONSPORU DEGIL!!!

bir paragrafta senol hocaya;hocam sampiyonlar ligi ikinci maçinda sana gol lazim,maça tek forvet çikiyorsun,ligde de sonradan tombaladan çikan forveti oynatmiyorsun,ne zaman uyum saglayacak bu topcu!!!bize ayni filmleri izletmeyin!!!YETER....

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim istifa bence de ama bozoglu nu istemiyorum buyuk trabzon a buyuk baskan yakisir hakkimizi savunucak buyuk topcular transfer edecek ve de yatirim yapicak... m.ali yilmaz tekrar trabzon a gelmeli artik hersey maddi beyler...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yuh! Daha neler...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yönetim istifa edecekse yerine en uygun kisiler;Ahmet agaoglu ya da haluk ulusoydur.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim ne yapar.. Bugün transferi ocak ayina kadar kapadigini açikladi mesela.. Bunu yapar.. Rezillik..

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AKTUG'U SASIRTTI

Senol Günes'in, takimin aldigi basarisiz sonuçlar ve yaptigi açiklamalar nedeniyle, Trabzonspor yönetiminin bu aksam yapacagi haftalik olagan toplantida tartisilabilecegi ögrenildi. Bazi yöneticilerin, Aktug'un, Günes'in yoklugunda yönetimle ilgili açiklamalarinin Aktug tarafindan tepkiyle karsilandigini dile getiriyor.
    IKI FARKLI ÖNERI

Yönetim kurulunda, Günes'in yetkisi konusunda da tartismalarin olabilecegi ve Günes'e, ?Ya Futbol A.S'nin basina geç ya da takimin basinda kal. Takimin basinda kalirsan sistem geregi Futbol A.S.'nin basina birini getirmemiz gerekecek. Futbol A.S.'yi seçersen de takimin basina geçecek ismi sen belirle' teklifinin iletilmesinin gündemde oldugu kaydedildi.

takagazete.com

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

elestiri yapmakla kantarin topuzun kacirip eessegin..na su kacirmayi birbirinden ayiramayna insanlar topluluguyuz anlasilan!

biz degil miyidik istanbul basini senol gunese tazminati yuzunden onca lafi soylerken onun arkasinda duran ve etrafa kufurler savuran!

eger sizlerde istanbul basininin saflarina katildiysaniz o zaman ben istanbul basinina kufretmeye devam ediyorum ...

sizden taraftar falan olmaz! sizden aslinda pazarda domates saticisi bile olmaz!

once gokdenizi sattiniz, sonra yattarayi yolladiniz sonra atay aktugu kaziga gecirdiniz simdi de senol gunes ha!

hadi senol gunes gitti! yerine gelecek hocaya ne kadar sure vereceksiniz! iki ay! uc ay! 13 mac! 17 mac!

senol gunes gecen sezonun ikinci devresinden bugune sadece uc mac kaybetmis sanirim ucte beraberlik var! ve sizin kriterlerinize gore bu basariszlik! neyle karsilastirarak yapiyorsunuz bu kriterleri!

ne guzel ki sizleri ciddiye almayan bir yonetimimiz ve hocamiz var! cunku sizin ciddiye alinacak hicbir tarafiniz okunacak bir cumleniz yok...Edited by: hauptstrasse

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

valla biraz agir olmus ama hak veriyorum ana sokak abi

Nereden
    Samsun

-edit-

Edited by: admin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iki senedir takim ligi ikinci sirada bitiriyor yanisampiyonlar ligi firsati doguyor ama atay bey 2 tane futbolcu alamiyor..kardesim sen gerekirse borca girip kaliteli transfer yapacaksin..yani boyle para harcamayan veya klubu borcta olmayan baskanlara madalya takmiyolar..sonra yattaraya baglarsin sonucu..1 senelik emekleri bosa gitmismis..ne emek verdin allahini seversen..bu takimim son 2 senedeki cikisi samet veya ziya hoca sayesindedir..

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı
    ...çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya...

Sevgili Arkadasim, Elestiri yapmakta özgürsün. Ancak Kantarin Topuzunu Kaçirmis durumdasin. Boyundan Büyük laf etme. Agzindan Çikanida Kulagin Duysun. Insanlari Rencide edecek mesnetsiz yazilar ancak küçük insanlarin isidir.

Sonra Iftira atmak büyük günahtir.

Lütfen Yazdigin Kelimelere dikkat et.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

-edit-Edited by: admin

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

dogrusu ya ben burda kisileri hedef alarak yazi yazdigimi hatirlamiyorum! genelleme yaparak konusurm ancak simdi hocasini daha ligin ikinci macind "pazarlik yapmakla suclayan arkadasa ne dersin! nasil anlatirsin nasil kafasini degistirirsin bilmiyorum! senin neden alindigini anlayamadim! yani sen diyorsun ki istanbul basini elestiremez ama ben ortami dagitirim! ne olarak! kim olarak! seyirci olarak mi! kardesim ben de seyirciyim ve senin bu durusuna karsi cikiyorum!

ne oalcak simdi! iki seyirci iki dusunce!

hangisi daha mantikli! hesap sormak mi isini yapanlara destek olmak mi!

ben derim ki gel sen de isini yapanlara,yapmaya calisanlara destek ol! kulhanbeyligiyle bozuk agizlilikla bir yere varamayacagimiz asikar!

anlamadigim sey ise! sizler hocaya oyunculara yonetime agir laflar edince size kimse bir sey demesin istiyorsunuz! amaaa lafin ucu azicik sizlere dokununca bakiyorum efe kesiliyorsunuz basimiza! nesiniz sizler yahu!!! ali kiran baskesen mi?

ne olurdu o laflari senin icinde kullanmis olsaydim!

birakin simdi bu mahalle delikanlisi ayaginida takimi destekleyen iki cumle yazin!

kazanan takima sahip cikmak kolaydir! aslolan onu kaybederken de elustunde tutabilmektir!

korkmayin basiniza ne tas yagar bu yuzden ne de cemiyetten atilirsiniz iki guzel lafiniz okundu diye!!!!

hadi kalin salicakla...

kelimesi kelimesine katiliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayretler içinde okuyorum yorumlari, herkes istedigi gibi düsünüp yazmakta özgür ama dayanamadim ya, bu ne düsmanlik ne farkiniz kaldi kardesim istanbul medyasindan Hocaya mesnetsiz ithamlar gitmesi gerektigini söyleyenler futbolcularada keza öyle bu ne tahammülsüzlük, kim memnun edecek sizi kim gelsin, varmi bi Senol daha yada Gökdeniz ,Hüseyin, kabul formsuzlar biraz dinlendirirsin olur biter ne gerek var yerden yere vurmaya Trabzonsporluluk be degil kardesim dün Senol Hoca için günes dogdu Trabzona diyenler bugun gitsin pesinde, yarin bu takim form tutup kafaya oynadiginda ne diyeceksiniz çok merak ediyorum, elestiriye karsi degilim bende elestiriyorum elbetteki hatalari ama burda okuduklarim elestiri degil kusura bakmayin, elestiri yapici olur yikici degil, lütfen biraz daha dikkat

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende karalayayim......simdi kendi kendime soruyorum bizler niçin bu kadar çabuk yiliyoruz diye buna bende dailim!!!!transfer yapilamadigi dogru bizleri bu konuda nerdeyse çildirttilar buda dogru senol hoçanin s.l ve ligdeki performansi düsük buda dogru ama lig daha yeni basladi ve 22 senedir sampiyon olamadigimiz bu ligde busene bu takimla sampiyon olma ihtamalimiz eger destek verirsek çok yüksek bu en dogrusu onun için bizler yani bmn üyeleri takimimiza bu zor günlerde köküne kadar destek vermemiz gerekir diye düsünüyorum...lütfen yilmayalim yönetime ve senol hoçaya lig sonuna kadar tam destek verelim buna gökdeniz ve futbolçularimizda dail inanin bu sene sampiyon olamazsak 50 sene geriye gideriz....lütfen köküne kadar destek verelim......

Nereden
    Samsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir sorun var...maçlara gidiyoruz ama içeri girerken bin pisman oluyorum..bir bayan olarak içeri daha rahat girmemiz gerekmezmi...yönetime iki tane mail attim bu konudaki sikayetimi bildirdim ..tabi ulasmissa..sizdende rica ediyorum..mümkünse ne gerekiyorsa yapalim ..mail fax,tlf...vs Bu stad kapilarini ya arttirsinlar..yada kombinelileri ayirsinlar...ben içeri ezilerek girmek istemiyorum...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Samsun

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler sizde kavga edin tam olsun..
    1-Gökdeniz Ts 'ye imza atmistir amma tabiki siz tablonun iç yüzünü bilmez gibi davranirsiniz nedense ne dedi Thijs?? Hea bu takimda efendi kesilmis Gödeniz Bey onun istemedigi gidermis bunu bilmior musunuz??Symek 'e ne kadar bagiriyor Herkesle kavga edior BÖLÜYOR ULAN BÖLÜYOR uyumayin!....

2-Atay Baskan ne kadar suçlu bilmem ama 4 ay önceden sakatligi bilinmesine ragmen forvet Transferini yetistirememek yönetimin talihsizligi degil basarisizligi degil HAINLIGI DIR.Abarti yok bu söylemimde..
    Tatil zamani mi simdi??Hea sizlere birsey söyleyeyim mi?Ister inanin ister inanmayin Anatorsis maçinin faturasi D.Kiev maçinin faturasindan daha büyük olmali!!Yazik üzgünüm önümüzdeki maça bakacagiz tabi tabi.....

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mahmut_61

öncelikle verdigin thijs'in röportajina gelirsek,

thijs orada iki futboolcudan bahsetmisti Fatih tekke ve gökdeniz karadeniz.

buradan gökdeniz için anlam çikariyorsaniz yazdiginiz cümleyi tekrar okuyunuz.

örnek verdginiz futbolcu bernd thijs'in Trabzonspor'a ne katkisi oldu,

thijs'In örnek verdigi futbolcularin Trabzonspor'a kattiklari ortadadir. thijs önce kendini sorgulamali , Fatih tekke'ye ve gökdeniz'de kabahati arayacagina,

burada yazdiginiz mesajda kullandiginiz kelimeler hiç te hos degil.

2. ci olarak trabzonspor baskani için kullandiginiz kelime hiç te hos degil.

Edited by: gerçekefsane

-edit-
    Edited by: admin

anortosis macinda tayfun kazmasi 2 golü yedirmeseydi

mehmet kazmasi o golu kacirmasaydi

2. macta tribunler destek verip az daha becerikli olsaydik

eminim BÜYÜK BASKAN ATAY AKTUG olacakti peki yukarda saydiklarimin hangisinde yönetimin hatasi var mevcut kadro anortosisi eleyecek güçte degilmiydi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)