Sayfa 91 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2543 adet sonuctan sayfa basi 2,251 ile 2,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 29.Hafta | Beşiktaş 0 - 0 Trabzonspor

izzet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Kadrolari görmeden önce "Acaba bu sefer Hakanimi Rüstüyümü Haftanin Kalecisi yapacagiz?" diye düsündüm...

Ne bileyim ikisinide yapacagimiz....
    Trabzonspor
    FC Barcelona MSV Duisburg
    Ganimetleri paylasanda Hirsiszdir!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Dünyanın en zor işi Trabzonspor taraftarı olmaktır.

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya macinda sagbeke ömer aysan,sagaciga serkan iyi tercih olur.

Buragi da kasimpasa macina saklamak lazim.
    Çok şükür o maçta oynama ihtimali yok.
    Sarı kart cezalısı...

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Seneye hem Avrupa hem Sampiyonluk icin zaten genis bir kadro gerekiyor. Sampiyonluk icin avrupadaki basari ekonomik yönden sart. Gruplara kaldigin an bir sürü para yagiyor.

Vasat bir Kayseri bile affetmemisti gol yollarindaki beceriksizligimizi.

Ilk yariyi izlemedim ama ikinci yarinin adami Alanzinho. Iyi form yakaladi. (Bizimkilerdeki lakabi hamsicuk.)
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Bu takımın fazlasıyla Engin'e ihtiyacı var.Fazlasıyla Yattara'ya ihtiyacı var.

Sezon sonundada bir stoper,bir önlibero,bir santrafora ihtiyacı var.

Şu Lazio'daki Zarate'nin bizim alabileceğimiz çapta olan bir muadili var mı?

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

burak kart cezalisi ama kupa macinda galiba

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ftunsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gol 0

6 gol pozİsyonu 9

16 Şut 21

7 İsabetlİ Şut 9

336 pas 509

214 İsabetlİ pas 385

16 top Çalma 23

8 korner 6

17 faul 18

3 ofsayt 1

0 sari kart 3

0 kirmizi kart 0

41 topla oynama % 59
    adamlari resmen ezdik bence. super futbol ama maalesef sonuca gidemeyen bir trabzonspor. onde gol atabilecek birisi lazim bidahaki sezon, bu teofiloda olabilir veya baskasi ama ilerde gol atabilecek birisi olmasi lazim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı matrix5782 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaaa???? sen hala 3 günlüğüne facebook'u kapatmadın mı? bizde herkes kapattı..
    Not Important..

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kasımpaşa karşısında cezalı
    FIRTINA

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Izzet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadrolari görmeden önce "Acaba bu sefer Hakanimi Rüstüyümü Haftanin Kalecisi yapacagiz?" diye düsündüm...

Ne bileyim ikisinide yapacagimiz....
    onur haftanın kalecisi olur...

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Eve yenı geldım, ınternette mac ıle ılgılı haberlerı okuyorum da macı ızleyen arkadaslara sormak ıstıyorum;

Bjk lı yonetıcıler hakemın macı katlettıgını son dakıkada penaltılarının verılmedıgını soyluyorlar emınım oncekı sayfalarda yorumlar yapılmıstır ama arazıden gelmem vesılesı ıle ılk kez hazıra konmak gıbı bır talebım olacak ıyı nıyetınıze sıgınarak, bu konuda yorum alabılır mıyım?
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Burak 1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eve yenı geldım, ınternette mac ıle ılgılı haberlerı okuyorum da macı ızleyen arkadaslara sormak ıstıyorum;

Bjk lı yonetıcıler hakemın macı katlettıgını son dakıkada penaltılarının verılmedıgını soyluyorlar emınım oncekı sayfalarda yorumlar yapılmıstır ama arazıden gelmem vesılesı ıle ılk kez hazıra konmak gıbı bır talebım olacak ıyı nıyetınıze sıgınarak, bu konuda yorum alabılır mıyım?
    Sadece 1 pozisyon elle oynama oda dışarda içerde tartışılır.Hakem 1pozisyonla maçı katletti oldu Çok ince bir elle oynama. Ancak ilk yarıda Burağa yapılan bir penaltıda vardı. Yaa şampiyonluktan oldularya hakeme bağlıyolar işi işte ezmeler
    FIRTINA

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[QUOTE=askemo_garleli;3136998]futbol süper,resmen elimizden kurtuldu bjk..bireysel beceriksizlikler yüzünden bir sürü atağı ezdik.ama olsun,futbol umut verici..

girişte yazıyor ya "boğazda fırtına" die;işte o doğru.fırtına esti ama deviremedi.

her maçın sonunda olduğu gibi;tebrikler onur,allah belanı versin umut.!!![/QU

bmn yonetimi insallah caresine bakmistir bu densizin.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Valla Burak, penaltı verilebilir..Ama öyle kesin çarptı diyemiyoruz...Çarptı ise kesin penaltı...Top sanki çarpmamış gibi de görünüyor...Hakem ortadan bir maç yönetti...Penaltıyı atlamış olsa bile katliam falan yok...Katliam şöyle olur: 17 hatalı karar...Hepsi aynı takım aleyhine...Var öyle maçlar tarihte
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Takım iyi idi bugün.Alan, Onur,Serkan en iyileri idi.

Biz gelecek yıl şampiyonlukta iddialı olcaksak, kesinlikle bitirici forvetimiz olmalı.
    Bu forvetlerle çok saç baş yolarız.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Burak 1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eline degdigi bile süpheli degdiyse bile topun yönünü etkilemiyecek hafiflikte. iyi aksamlar
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Bu Sezer'de bi acayip.

Maçta sanki birisi kafasına silah daymışda zorla oynuyor gibi.

İsteksiz,halsiz,hantal...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu akşam belli oldu ki Şenol hoca hiç bir halde Barış ı düşünmüyor...Üzüldüm....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu Beşiktaş camiasına bitiyorum...
    Kendisinin yaptığını görmez başkasının yaptığı belli bile olmayanı yaygara yapar...
    Geçenlerde Ertuğrul Hoca bir açıklamasında şöyle bir ifade kullandı "Trabzonspor maçınca Umut'un smacı görülmedi, bu bizim rakibimiz madur oluyoruz cart curt" yahu be adam aynı maçta İpek'in Cale'nin üzerine çullandığı pozisyonu niye söylemezsin...

"Bir İstanbul hikayesi" bu şımarık veletlerin taraftarı olmadığım için kendimle, onlara benzemediği için camiamla gurur duyuyorum.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süper Ligde şampiyon olmak zor değil

yazın gene istanbul ezikleri güzel transferler yapacaklar gazeteler şişirip duracak bunları
    ve ilk haftalar anadaolunun güzide klüpleri puan kaptırma yarışına girecek bu eziklere

ama biz işimize bakalım çok olumlu top oynuyoruz 3-4 ideal transferimizi yapalım gerisi gelecek yeterki moral bozmadan önümüze bakalım

bu ligde 4 hafta üst üste galip gelemesende moralini yitirmeyeceksin taraftar sırtını dönmeyecek takımına bikaç haftalık seriyle şampiyon olabilir asla küsmeden seneye takımımızı destekleyelim seneye parçalayacaz inşallah

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mac dengeli gecti son 30 dk tek kale oynadik diyebiliriz. Galibiyete yakin taraftik. 3.bölgede sikintimiz devam ediyor ve bir santrafor gerektigi belli.

Genelde hepsini begendim serkan, onur cok ön plana ciktilar daha sonra alanzinho diyebiliriz.
    Cale holoskoya karsi mükemmeldi holosko 12.5 km kosmasina ragmen etkili olamadi demeki cale iyi oynadi. Defansimiz genelde iyidi zaman zaman hata yapilsada. Selcuk-Colman iyi isler yapti. Ceyhun-Sezer de oyuna katki sagladi. Burak fena degildi ama daha iyi olmali.
    Umut-Teo benim beklentilerim altinda fakat Teo icin fazla beklentiye kapilmamak lazim zaman zaman iyi isler yapti.

Takimimiz pas yaparak oynuyor bu oyun felsefisiyle seneye daha da basari oluruz.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Burak, penaltı verilebilir..Ama öyle kesin çarptı diyemiyoruz...Çarptı ise kesin penaltı...Top sanki çarpmamış gibi de görünüyor...Hakem ortadan bir maç yönetti...Penaltıyı atlamış olsa bile katliam falan yok...Katliam şöyle olur: 17 hatalı karar...Hepsi aynı takım aleyhine...Var öyle maçlar tarihte
    Tesekkurler Erdal abı, sorumun maksadı zaten adamların dedıgı kadar bır hadıse olup olmadıgını tarafsız bır gozden ogrenmektı, bjk'nın hakkının yenmesı, Trabzonsporun tartısmalı bır puan alması pek de umrumda degıl dogrusu.
    Onların sampıyonluk yarısından kopmasından bellı kuyruk acılarının olacagı ve bunu bır yerlere servıs edeceklerı
    Zaten mayalarında mevcut.
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bjk alışmış hakemlerler maç kazanmaya.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar yazıyor sesleniyorum,Umut Bulut ile büyük maç alamazsınız.Bunu Ünal ile Şenol hocam görüyorlar kesin ama ne hikmetse vazgeçmiyorlar................

Baska Forvet mi var ellerinde..??
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel futbol oynadık takımımızı tebrik ediyorum..Maçı tribünden izledim televizyondan ses geldimi bilmiyorum ama gerçekten bir çok kere çarşı'yı susturmayı başardık bir tebrikte maça gelip destek veren taraftarımıza..Onur'u Allah nazardan keza serkan'ıda öyle Colman'ıda öyle..Gelecek sene adına umutluydum bu karşılaşmadan sonra umudum daha da arttı ama bence takımımıza iyi bir forvet gerekiyor bir derbi maçında bu kadar gol kaçırmamamız gerekiyor
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)