Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPORUM-ankaragücü(3-1)

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konya beraberliginden sonra kesinlikle almamiz gereken bir maç, ankaragücü geyse yenilgisinden sonra mutlaka puan alma hirsiyla oynayacaktir dikkatli olmaliyiz, ben sartlar neolursa olsun bu maçi aliriz diyorum kesinlikle Yattara ve Jun ayni anda ilk onbirde olmali Hüseyin dinlendirilmeli. Simdiden basarilar TRABZONSPORUM

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Senol Hocayla iyi oldugumuz ve de iyi oynadigimiz tek yer Avni Aker.(deplasmanda iyi oynuyoruz diyenlere duyurulur!!!)

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

jefferson
    emrah erdinç eller celo
    i.ege
    yattarasimekadem
    fatih jun
    yeni bir kadro yeni bir heyecan, avni aker tiklim tiklim, kazanacagiz, kazanmaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bana göre gökdenizin 1 2 hafta yedek kalarak burnu sürtmesi lazim hüseyininde yedek kalmasi ono icin iyi olur cok formsuz cünkü

Nereden
    Diyarbakır

Bunlari Anorthosis maçlarindan beridir söylüyorum ama nafile ha duvara söylemissin ha Senol hocaya...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

gökeniz bana artik antipatik gelmeye basladi jun bi pozisyonda ona pas veremedi diye hemen adama bagirmaya basladi kendisini takimin agasi zannediyo onun yaptigi hatalara kimse ses cikartmiyo böyle sey olmaz yawwwww

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlari Anorthosis maçlarindan beridir söylüyorum ama nafile ha duvara söylemissin ha Senol hocaya...

ahahahah sen bunlari senol hocaya desen adam yapar. ha duvara söylemissin ha bilgisayara. telefon et söyle kulübe.

maca gelince. sezonun en rahat macini oynayacagiz. FARKLI galip gelecegiz ve bu macla cikisa gececegiz.

Nereden
    Diyarbakır

Gökdeniz Ankaragücü maçinda 11'de sahaya çikarsa maçi izlemeyecegim!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Gökdeniz Ankaragücü maçinda 11'de sahaya çikarsa maçi izlemeyecegim!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Gökdeniz INSALLAH ilk 11 de cikacak. Gökdeniz bu takimin bana göre en önemli oyuncusudur. Fatih Tekkeden daha önemli onun oynamasi. Fakat bu macta Hüseyinin yerine Jun oynasin.

Cafer

Emrah& nbsp; Erdinc Eller Lee

Yattara Szymek GÖKDENIZ Celo

Fatih& nbsp; Jun

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı

ahahahah sen bunlari senol hocaya desen adam yapar. ha duvara söylemissin ha bilgisayara. telefon et söyle kulübe.

maca gelince. sezonun en rahat macini oynayacagiz. FARKLI galip gelecegiz ve bu macla cikisa gececegiz.

Ne demek istedigini anlatamamissin!

Benim demek istedigim bu Gökdeniz ve Hüseyin'le bu takimin bisey yapacagi yok(CL önelemelerinde görmüssündür umarim!!!)

Ilk 2 haftada da bunu herkes gördü kimse bana bunlari savunmaya kalkmasin!

Biraz Sultan'a baksinlarda nasil mücadele edilir görsünler!!!

Ya bu iki oyuncunun sözlesmelerinde -her maç oynatilacak- diye bir madde var ya da Senol Günes -futboldan anlamiyor_

Nereden
    Almanya

cok zor mac olacak. hemde cookk hüseyin gökdeniz dinlendirilmesi lazim. acikcasi ben jun uda begenmedim. cok vasat bir futbolcu. nasil gol krali oldu onuda anlamis degilim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

gökdeniz önce adam olmali ondan sonra takimda oynar mi oynamazmi onu hocasi bilir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Alıntı TRABZONLU_TS Nickli Üyeden Alıntı
    cok zor mac olacak. hemde cookk hüseyin gökdeniz dinlendirilmesi lazim. acikcasi ben jun uda begenmedim. cok vasat bir futbolcu. nasil gol krali oldu onuda anlamis degilim.

3.5 veya 4milyon dolar verilecek bi adam diil iyi bi kazik yemis olabiliriz ama daha erken bu adam is yapabilir m. yilmaz dan iyidir

Bence de Gökdeniz bir kaç maç yedek kalmali.Senol Hoca da biraz cesur olmali bu konuda.Maça gelince de bizim için kolay geçecek bir maç ama insallah kendi isimizi zorlastirmayiz.

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı

Gökdeniz INSALLAH ilk 11 de cikacak. Gökdeniz bu takimin bana göre en önemli oyuncusudur. Fatih Tekkeden daha önemli onun oynamasi.

Vay be sonunda bunu da gördük!

-Gökdenizin oynamasi Fatih'ten daha önemli-!!!

Fatih sakat sakat oynasin,iki gol atsin takimi için herseyi yapsin ama yine de -Gökdeniz ondan daha iyi- denilsin yaziklar olsun!!!

Umarim Fatih bu yazilanlari okuyup -bazilarinin- O'na ne kadar deger verdigini(!) görüyordur!!!

Keske sezon basinda Avrupaya gitseydi de bunlar yazilmasaydi buralara!!!

Üstelik Fatih has Trabzonlu olmasina ragmen bunlar yapiliyor!

Keske Gökdeniz gibi -Trabzonlu- olmasaydi!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

gökdenizin oynamasi fatihten daha önemlidir diyenlere sadece gülerim fatihin gecen sene yaptikalrini ne cabuk unnuttuk beyler bu kadar nankör olmayin emege saygisizlik ediyoruz

Nereden
    Almanya

yaw anlamiyorsunuzki. bu zor günlerde en büyük destegi gökdenize vermeliyiz. buda en iyi onu oynatmakla olur. adamin adi cikmis, spor programlarinda sike gökdeniz deniyor. böyle durumda onu oynatmazsan bu adam futboldan uzaklasir. Formunu tutmus bir Gökdeniz- Fatih ikilisine cok ihtiyac oldugu dönemde mecburen bu iki oyuncuda her hafta oynamali. kafanizdan cikarin artik gökdenizin oynamamasini.

Nereden
    Diyarbakır

Seninki destek degil Gökdeniz'in Fatih'ten daha iyi oldugunu belirtmendir!!!

Yaziklar olsun!

BMN ahalisinin düsüncelerini de çok merak ediyorum dogrusu!

Gökdeniz'e destek vermek istiyorsan öyle bir topic var oraya yazabilirsin!!!!

Nereden
    Almanya

pathfinder o gökdeniz gibi -trabzonlu- lafin cok ayip. Kardesim bu adama fenerbahce ts den kazandigi paranin kacta kacini verdide adam gitmedi. programlarda ÖLENE KADAR TRABZONSPORLUYUZ dedi yaranamadi. gurbette fb atkisini alip ezip gecti. senin bu söyledigin cok ayip. keske sende , bende gökdenizin 10 da biri kadar trabzonsporlu olsak.
    bu nasil taraftarliktir anlayamadim.

son söz: Ben eger GÖKDENIZ olsaydim, su anda Fenerbahcede oynuyor olurdum. (onun kadar SABIRLI, FEDAKAR ve TRABZONSPORLU olamazdim)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

yinede tekrarliyorum gökdeniz adam olmali agalik yapmamali tihjs in dedigi gibi takimin patronu fatih gökdeniz fatih takim kaptani olarakkonusabilirama gökdenizin buna hakki yok 25 yasindaki biri 28 lik simeki yönlendirmemeli bunu yapacaksa fatih yapmali o bu takimin kaptaniyildizi tarihinde encok gol atan oyuncusu

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

görünen o ki her gecen gün bir seyler cikiyor bizi iyilesmeye birakmiyorlar,boyle giderse trabzonspor olarak cok cile cekeric cok bu sene bence boyle oynamaya devam edersek 10-11 lik garanti ,yeni sistemde artik takimlar kazandiklari yada berabere kaldiklari mactan para aliyorlar,ve yayin gelirleride sezon sonunda ona gore dagitilacak onun için diger 14 takim isi siki tutacaklar bu sene ,trabzonumun bir an önce silkelenmesi üzerindeki o ugursuzlugu atmasi lazim ,ayrica bu jun i seyreden arkadaslarda begenmemis olabilir,adam gol krali ama cek liginde sevgili yoneticilerimizde becerip birazilyadan dogru dürüst bir adam alsalardi ,neyse düzelme olmassa bu takimda bu takim ankara gücünede puan verir,azcik gayret gösterse farka gider,keske gitsede birazcik ferahlasak,

herseye ragmen ligi basi hersene iyi basladikda ne oldu ,ilk yari sonunda veya son 10 hafta fis,onemli olan yilmadan kopmadan yarisnmak ve derby maclari almak,

anakaragucu fena takim degil ama muhakkak defansif oynayacaklar isimiz yine zor acilen yeni taktikler gelistirmek gerekir,

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ayrica gökdeniz sorununuda baska bir topicte konussak daha güzel olur konu dagiliyor yaww,

iddiaa ci gökdeniz,belkide vurmustur bi ara parayi iddiaa dan,)

beyler yanlis topic uzerinde bu konu tartisiliyor burasi fatih-gokdeniz degilde trabzon-ankaragucu macinin tartisilacagi yer....

maca gelince ilk 11 bence gecen yilin alistigimiz 11den farkli olmali takima yeni bir hava kazandirilmali insallah taraftar destegi ile maci alacagiz yinede unutmamali ki ankaragucude bu sene iyi transferler yapti ve trabzona en azindan 1 puan icin gelecekler..kendimizi sahaya verirsek problem hic bir mevkide kalmaz...

HAYDE TRABZON GULDUR YUZUMUZU........

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

kadroda revizyon yapilmali erdincin yerine ufukhan hüsonun yerine ege gökdenizin yerine jun la baslamaliyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)