Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 86 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugünkü basarimizin Mimarlari Kimler ?

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar herkesinde asagi yukari hemfikir oldugu gibi Özkan Sümer bu takimi bu hale getiren en büyük mimarlardan biriydi.

Ama en büyük hatasi neydi?

Özkan Sümer bir futbol dehasiydi.Futbolun profösörüydü olaylari ve olup bitenleri tam olarak kavrayamiyordu.Bir futbol klubübaskaninda olmasi gerken meziyetlerin bir kismina sahipti.Oda futbol kismi.ÖzkanSümer Futbol baskanligiyla klubu yönetmistir.Eger futbol klubu baskanligini iyi bilseydi bizi kimse tutamazdi.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı

Tek kelimeyle ÖZKAN SÜMER...

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!!
    Öyle mi dersin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

"Bugünkü durumu basaridan saymiyorum" diyenler kirmizi-lacivert formasiyla arada sirada maç kazanir hale gelen takimi unutmasinlar lütfen... Trabzonspor da diger büyük firmalar gibi sikintili bir dönemi geçirmis ve sonunda eski sagligina kavusmustur... Bunda en büyük pay süphesiz zamaninda "yel degirmenlerine savas açti" yakistirmalari yapilan Özkan Sümer'in...Seveni kadar sevmeyeni de olan, biraz tuhaf, deli-dolu, amasiki Trabzonspor'lu... Önemli olan o ruhu canlandirmakti. Sonradan gelenler tamamlayici oldular belki ama zaten zor kisim hallolmustu...Ama ikincisiÖzkan Sümer...

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler...

ArkadasLar Kusura bakmayin ama Ben Kirmizi Lacivert oLayIna Taktim kirmizi Gs nin kirmizisi Lacivert ezikLerin Bir Rengi ve SariLaRIda Ortak Hayret ya KArdes Rengimizi biLmiyorsan ben SoyLuyeyim

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Hadi kirmizi-lacivert formanin puma'nin zamaninda çikardigi forma oldugunu anlayacak kapasiten yok, gs-fb-sarimuhabbetini nasil attin ortaya, dahasi ne demek istedin? Yaraticilik sinirlarini bu derecezorlayan bir abimizden daha anlamli yorumlar beklerdim...

Hayatta klise saygi ifadelerini önemsemem, dolayisiyla istedigin gibi hitap edebilirsin ama bilgin olsun diye söylüyorum; Sen dogdugunda ben ilkokulu bitirmek üzereydim.

Konu sapmasin diye tekrar ediyorum, ortada yillardir süren bir basari varsa bunun nedeni takimlari birinci lige çiktigi gün digeryerlerden farkli olarak tüm benlikleriyle kendi takimlarinin arkasinda durmaya baslayip hala bunu yapanlarindir.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı

Tek kelimeyle ÖZKAN SÜMER...

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!!

Öyle mi dersin?

genellemeye karsiyim sonuçta, fakat buyuk basliklar altinda toplanacaksa eger bence oyle. bir zamanki, serafimowski, lange, sergen, oktay, nesim, nikolovski, campbell,...ve bunlara daha çok eklenebilir, hepsi buyuk paralarla gelenfakat bedawaya denecekaz rakamlara giden oyuncular. Ne tesadufki tamda hep Mehmet ali yilmaz doneminde gerçeklesti bunlar. Bu paralar sonuçta Trabzonsporun cebinden çikiyor, borçlar ise Trabzonspora yaziliyor. Bunlar sadece bize gelenler, ayni donemde bizden giden oyunculardan bahsetmiyorum bile. Trabzonspor Ezikler gibi yildiz alamaz çunku yildizlar sikilir, bunalirtrabzonda, o yuzden su anki sistem mukemmel, amator ruhlu, kazanma arzusuyla sahaya çikan oyuncular hep elimizdekiler. Bu sistemi oturtan ise genel manada özkan sumer ve onun kurdugu yonetim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

özkan sümerin rolü büyük...

özkan sümerle basladi ... sonra samet aybaba ...

ziya dogan... atay aktug...

futbolcular...(hepsi)

taraftar (demiyorum çünkü biz sadece iyi günde yanindayiz takimin)...

Arkadaslar Çok sevgili SADRI SENERI unutmayalim

SOn iki yildaki cikisin en büyük mimari kuskusuz eldeki imkanlari en iyi kullanarak bugunku takimi yaratan Özkan Sümer dir..ama sadece bir cikis yakaladik,,henüz ortada bir basari yok.Sezon sonunda bu cikis nasil sonlandirilacak bakalim..Bu cikisin en buyuk mimari özkan sümer ,,sonraki kahramanlari ise ziya dogan ve atay aktug dur..Samet Aybaba nin bu cikista pekde faydali oldugunu düsünmüyorum...Kazandigi derbi yok ,,iyi oynayip da kaybettigimiz derbi yok diyelim..Trabzonspor için Ziya Dogan ,,Ziya Dogan için Trabzonspor bir sansti ama ziya dogan bu sansi kullanamadi ve bunun acisini sanirim ileriki yillarda cekecek. Bugun genclerbirliginde ,,yarin siradan bir kulüpte...Neyse gidenin arkasindan aglanmaz...HOSGELDIN IMPARATOR SENOL GUNES.....

Bu gunku basarimizin tek sirri top oynayan oyuncularinyurekleri ile sahada olmasi ne teknikdirektor nede yönetim bence en buyuk pay sehirin havaya girmesi ve ftbolculari kamcilamasi bizlerin destekleri bu kadar havaya soktu bu takimi yoksa kim ne icraat yap mis topcular ayni ha alip elimizden kaptirdiklarimiz haric bence bu takim ancak gonul zenginligi ile sanpiyon olur yoksa maddiyata is kaldiysa isim cok zor ha bi sans daha var buyu yapmmak lazim bi tek biz kaldik buyu ile is bitirmeyen yada rusvetle gerci rusvet vercek para olsa oyuncu alacagiz ama nesyee nemutlu tarabzonluyum diyene ne mutlu trabzonsporluyum diyene

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dogus Nickli Üyeden Alıntı

Siralama yine de budur:

1-Özkan Sümer(sahsi varliklarini bile sattigi için)

2-Fatih-Hüseyin(Hüseyin su an Türkiyenin en iyi ön liberosu ve top kesicisi,ah bi görebilsek)

3-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz(Türkiye Kupalarinin ikisini de Mehmet TEK basina aldi neredeyse,zaten büyüklük öylelikle yeniden tescillendi)

4-Tolga-Volkan-Ziya Dogan

5-Emrah-Erdinç-Yattara

6-Samet Hoca(Güzel futbol oynatti ama büyük düsünemedi,Yattarayi çözemedi,Gökdenizi Ziya Hoca gibi açamadi yildiz oldugunu farkettiremedi)

Bunlarin hepsi bir yana InsaAllah bu sene sonunda bu listeyi yeniden yapacagim,tek fark ilk iki degisecek. Senol Hoca ile birlikte Gökdenizi kimse taniyamayacak,asil mevkisine geçip bizi SAMPIYON yapacak.

Çok iddialiyim,forumun bu sayfasini yazdirip saklayin.

Yine de budur...

Nereden
    Trabzon

Özkan SÜMER'in seçildigi gün Trabzonspor için yeni bir milat basladi. O gün adeta Trabzonspor yeniden kuruldu. Darmadagin bir takim, perisan bir kulüp yeniden toparlanmaya basladi. Yüksek bedelli kalitesiz futbolcular gönderildi. Trabzonlu disaridaki futbolcular geri çagrildi. Hüseyin ve Fatih'in takima katilisi çok önem arzetti. 100 Milyon dolara yaklasan borçlar temizlenmeye baslandi. Kulüpte profesyonellesme adimlari atildi. Ondan sonra gelen yönetimler tilan temellerin üzerine çalismaya basladilar.Bu da onlar için büyük bir rahatlik oldu.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

taraftar (demiyorum çünkü biz sadece iyi günde yanindayiz takimin)...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)