Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugünkü basarimizin Mimarlari Kimler ?

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı

Yanilmiyorsam O.S baskanlik seciminden sonra soyle demisti yepyeni 5 senelik bir kadro ve plan yaptik bu kadro ile3,uncu senesinde sampiyonluk hedefliyoruz demisti. simdi hedefe adim adim gidiliyor bu takim samet hoca ile ilk senesinde kupayi aldi kupayi alana kadar cogu maclarda cok iyi top iyi oynadi ve kupadan sonra hedefsiz kalan takim ligi birakti samet hoca ile ikinci sezon herseye ragmen takimi iyiyerde biraktive ayrilmak zorunda kaldi derbi alamadi ama derbilerde hep sahsiyetli futbol oynatti bjk karsi super bir futboldan sonra 1-0 onde iken son saniyede 1-1 oldu fener bir defa geldi gol attivs...yonetim krizleri falan derken turgay hoca geldi once bir derbi g.s maci alininca (iste bu mac trabzonsporun ayak sesleri idi)takim 2,incilige yerlesince birden tum camia neden olmasin diye havaya girdi ondan sonra devrenin son macinda genclerbirligi maci belkide sampiyonlugun kactigi mac oldu bir muhittin bosat once penaltiyi vermedi sonra giren topu yan hakemde dahil gormediler ve muhittin bosat belkide istemedende olsa jubilesinde hem trabzonu hem turgay hocayi madur etti ondan sonra bir devre arasi anlamsiz bir efes kupasi as futbolcular bu maclarda oynatildi sakatliklar oldu antalyada asiri yagmur ve firtina derken iyi calisamadan ikinci yari once bir konya 0-3 rakibi ciddiye almadik pesine kupada diyarbakiri yendik arkasindan turgay hocanin fener maci futbol olarak fenerden daha olumlu oynamamiza ragmen yenildik ve ... ziya hoca goreve basladi ikinci yariya solbek volkan stoper tolga takima girdi ilk iki mac kotu futbol 6 puan arkasindan disarda bir samsun galibiyeti ondan sonra kupa ve ligde g.s maci haric tum maclari aliyoruz basariya giden yolun anlasilmasi icin biraz uzun tuttum ziya hoca gelince uyuyan devi uyandirmaya geldim demisti biliyordu sehirdeki futbol kulturunu ve potansiyelini bir avantajida kendinden once samet hoca ve turgay hocanin kimleri nerelerde ve nasil oynattigini iyi biliyordu onun icin fazla deneme deyistirme maceralarina girmeden defans agirlikli( volkan .tolga) ile birlikte en buyukbas belamiz UCUZ GOL YEME DEVRIkapandi orta sahada muthis bir pres ve yardimlasma anlayisi herkes gokdeniz yattara ve fatihe top kazandirmak icin calisacakti onlarda isi bitirecektiler!.. ziya hocayla deyisen sonuc futbolu on plana cikti ucuz gol yemeilleti asgariye dustu calismayan kosmayan takima giremeyecegini iyi anladi arkadaslik baglari dahada guclenince takim birde yillar sonra ilk defa hedefe kitlenince yari uyanik devi tamamen uyandirmak taraftarlarin icerde disarda muthis desdegi yonetimlerin katkilari ile zaten yari uyanik olan devi tamamen uyandirmak hirsliisini cok seven ziya hocaya nasip oldu goruluyorki basarilarin bir on gecmisi oluyor zaten tarihler bile hemen yazilmiyor nedeni ise daha iyi anlasilmasi icin once savaslarin bitmesi lazim!!! corbada tuzu olan herkese tesekkurler.saygilar

objek arkadasim nefis özetlemis, özellikle dikkat çektigi ayrintilari okumak çok lezzetli. Eline saglik arkadasim. Artik bu noktaya geldik ve hepimiz daha fazlasini istiyoruz, özlüyoruz. Taraftara çok büyük görev düsüyor gelecek için. Bu yürekli futbolculara sonsuz destek verecek, Avni Aker'i rakipler için cehenneme çevirecek atesli bir taraftara her zaman ihtiyacimiz olacak. Takim isini yapiyor görev bizim artik taraftar olarak.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bu günkü basarilarimizin temelini atan kisi samet aybabadir bu takim da gençlestirme harekatini baslatan odur[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eger 10 kisilik bir liste yapacak olursak, en basta Özkan Sümer kesinlikle..

ardindan ziya hoca ile samet hocayi eklerim listeye. büyük bir özveriyle ve tam bir agabeylik yapan ve takim içindeki dengeleri bir maestro gibi kuran ve yöneten fatih tekke de listenin baslarinda olur. hemen ardindan ise gökdeniz karadeniz...

ve bu listemde olan insanlarin, en ufak kusurlarinda acimasizca elestirildiklerine tanik oldugum için midir, yoksa gözümün önünde koro halinde samet aybaba'ya küfür edildigi için midir veyahut trabzonspordan trabzon istemedikçe hiç bir futbolcunun alinamayacagini herkese gösteren aslan yürekli gökdeniz için yapilan acimasiz elestirilerden midir bilmem ama bu listemin hiç bir yerin de taraftar olamaz..!

vebu kafayla giderse de hiçbir zaman olamayacak..!!

not: kimse yazdiklarimi üstüne alip da polemik yaratmasin lütfenn

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

web sitemdeki anket..(www.bordomavim.com.tr.tc)

Son Durum:

Trabzonspor'un eski günlerine geri dönmesinde en çok payi bulunan kisi sizce kimdir?

Atay Aktug

%9

Özkan Sümer

%31

Samet Aybaba

%37

Ziya Dogan

%23

Toplam oy : 247

ziya dogan bu takima ne yapti. kirk yilda bir ayagimiza gelen sampiyonlar ligini kacirdi, bir derbi kazanmadik besiktas disinda onu da sansa kazandik. ziya dogan kucuk takim hocasidir, dolayisi ile kendisi de kucuktur. uyuyan devi uyandiran samet aybadir( kendisini hic sevmesem de) takimi once o biryerlere getirdi. gerci o da kucuk takim hocasi ama neyse. bize geldiginde kume dusuyorduk...

Nereden
    Bursa

ArkadasLar Bence En Büyük Mimar Bu Takimi CanLandiran isim SAMET AYBABA dir ister Sevin ister Sevmeyin ama Samet aybaba CanLandirmistir Bu takimi geLdiginde UYUYAN DEVI UYANDIRACAGIM DEmisti ve Uyandirdi Gitti Onun Sayesinde BuraLArdayiz diye dusunuyorum.KisiseL degiLde GeneL oLarak bakaLIm Konuya.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Belçika

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

ArkadasLar Bence En Büyük Mimar Bu Takimi CanLandiran isim SAMET AYBABA dir ister Sevin ister Sevmeyin ama Samet aybaba CanLandirmistir Bu takimi geLdiginde UYUYAN DEVI UYANDIRACAGIM DEmisti ve Uyandirdi Gitti Onun Sayesinde BuraLArdayiz diye dusunuyorum.KisiseL degiLde GeneL oLarak bakaLIm Konuya.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Katiliyorum abi iskeleti olusturan Samet Aybabadir takimi yeniden zirveye cikaran odur Sagilarla

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hangi basari???

1999-2003 haric trabzonspor her zaman üst siralarda mücadele vermistir...o yüzden su anki durumu basari olarak görmüyorum

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

A dan Z ye herkezin emegi var bence.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tek kelimeyle özkan sümer....

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbol yönetiminden, malzemecisine kadar b,r takim oyunudur. Hiçbiri ayrilmaz.

Ancak ÖZKAN SÜMER'in payi biraz daha agir basmakta.

Nereden
    Bursa

ya arkadaslar herkezin hatasi olabilir yemin ediyorum bazi insanlara hiç yaranilmiyor samet aybabayi hala kotuluyorsunuz anlamis degilim ziya dogan ayni sekilde ozkan sümer ayni onlar yapmadi ise tek basina fatih gokdenizmi takimi bu jhale getirtdi o zaman cekin yonetimi teknik hocalari koytun ikisini tek baslarina oynasinlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Özkan SÜMER bu takima süphesiz çok sey kazandirdi yaptiklari tartisilmaz aurello,yattara gibi isimleri bize kazandirdi gerçi biz aurellonun kiymetini bilemedik ama olsun ikincilik bizim için elbette basari degil,ancak avrupada takim ikinci olup sampiyonlar ligine katildigi zaman basarili ve s.liginde oynuyor deniliyor kimse ligindeki ikinciligine bakmiyor benim içinde türkiye liginde ikinci olmasi basari degil çünki biz herzaman heryerde en büyügüz.hep lider olmaliyiz... ama nasil?

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bana göre de bas mimar özkan sümerdir, samet aybaba ve ziya dogani da unutmamak lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Imdat Nickli Üyeden Alıntı

Özkan Hoca tekrar alt yapinin basina getirilsin. Fatih+Gökdeniz+Hüseyin+Hasan+M.yilmaz onun eserlerindendir. A takima bu sene girenlerde de emegi mutlaka vardir..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Çok Dogru ama kabul edecegini düsünmüyorum. Ancak Altyapinin sorumlugunu tamamiyla ona verip sadece Baskana karsi sorumlu tutulursa belki. Adam kurt gibi bir hoca. Ben Ortaokuldayken O zaman Samsun Belediyesi Sporda oynuyorum. Trabzona seçmelere geldim. Söyle bir 7 - 8 dakika çift kale maça aldi beni ondan sonrada döndü babama "bu usaktan topçi olamaz okuluna devam etsin" dedi. Yillar Sonra Ankarada Shreaton otel de karsilastik. o zaman baskanimiz tabi hemen kostum . Yaninda Haluk Ulusoy ve Ata AKSU ve bir sürü tanidik ve taninmamis teknik direktörler ve antrenörler var.biraz muhabbet ettik. Olayi anlattim biraz gülüstük. Velasil Kelam Özkan Hocaya belki en çok ben kizmaliydim ama onun bu kulübe olan hizmetleri o kadar büyük ki kizmakyerine ayakta alkisliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Bugünkü durumu basaridan saymiyorum" diyenler kirmizi-lacivert formasiyla arada sirada maç kazanir hale gelen takimi unutmasinlar lütfen... Trabzonspor da diger büyük firmalar gibi sikintili bir dönemi geçirmis ve sonunda eski sagligina kavusmustur... Bunda en büyük pay süphesiz zamaninda "yel degirmenlerine savas açti" yakistirmalari yapilan Özkan Sümer'in...Seveni kadar sevmeyeni de olan, biraz tuhaf, deli-dolu, amasiki Trabzonspor'lu... Önemli olan o ruhu canlandirmakti. Sonradan gelenler tamamlayici oldular belki ama zaten zor kisim hallolmustu...Ama ikincisiÖzkan Sümer...

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler... Edited by: perhaps

Nereden
    Bursa

kirmizi lacivert derken hangi takimi kastediyorsun anlayamadimda.

Nereden
    Avrupa Diğer

herkesin emegi var.bugunku basarimiz mimari ziya dogan ve futbolcular

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

DOSTUM KIRMIZI -BEYAZ TS FORMASI ,HANI BIR ARA BORDO MAVI DIYE YUTTORDUKLARI FORMA

BENCE ARKADASLAR BASARI TARAFTARDA ,BÜYÜK CAMIA,KIM NE YAPMIS MIS MIS ,YAPACAKLAR TABI,YAPACAGIZ TABI BÜYUKLUK BU CUNKU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ortada basari diye nitelendirebilecek bir sey yok.Ne zaman ki takim sampiyon olur o zamanbasari deriz.Bu takim yillar önce 6 sampiyonluk görmüs futbolu çok seven bir memleketin takimidir, bir sekilde kötü bir döneme girdi ve atlatti burda kisilerin pek bir önemi yoktur TRABZONSPOR bir sekilde zaten zirveye oynuyacakti.Tek tek isim saymaya kalkarsak unuttuklarimiza yada bilmediklerimize karsi yanlis olur.Toparlanmamizin en büyük nedeni , herkes sikilmisti TRABZONSPOR un kötü halinden gurur duyduklari takimlarinin yok olmaya terk edilmesine gönülleri el vermedi birlik bütünlük olustu toparlanma geldi.TARAFTAR , yönetim , teknik heyet , futbolcular.

TRABZONSPOR 96 öncesinde her sezon zirveye oynuyordu zaten basari SAMPIYONLUK tur.

Nereden
    Bursa

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

"Bugünkü durumu basaridan saymiyorum" diyenler kirmizi-lacivert formasiyla arada sirada maç kazanir hale gelen takimi unutmasinlar lütfen... Trabzonspor da diger büyük firmalar gibi sikintili bir dönemi geçirmis ve sonunda eski sagligina kavusmustur... Bunda en büyük pay süphesiz zamaninda "yel degirmenlerine savas açti" yakistirmalari yapilan Özkan Sümer'in...Seveni kadar sevmeyeni de olan, biraz tuhaf, deli-dolu, amasiki Trabzonspor'lu... Önemli olan o ruhu canlandirmakti. Sonradan gelenler tamamlayici oldular belki ama zaten zor kisim hallolmustu...Ama ikincisiÖzkan Sümer...

Ilkitaraftar. Cem Özer Osmanli'ya laf edince kim oldugunu hatirlayamadigim birisi "sevmeyebilirsin, ama ondan geldigini inkar edemezsin" demisti. Simdi, isterseniz yapilan birçok seyi tasvip etmeyin (ben de öyledüsünüyorum), ama inkar edilemez bir gerçek var ki o da bu taraftar toplulugu olmasa Trabzonspor'la Sebatspor arasinda bir fark olmadigi/olmayacagi. Gökdeniz'in 5 yillik imzasinda içlerinde ona sonradan küfredenlerin de oldugu birçok kisinin payi olabilecegi gerçegini unutmamak lazim. Hiç bir zafer sürekli kavga ederek kazanilamaz. Eger bilinçli bir taraftar kitlesi olusturmak isteniyorsa öncelikle bu tepeden bakma anlayisini bir kenara koymamiz lazim. Trabzonspor taraftari sayesinde büyük olmustur, ve degisen güçler dengesi içerisinde hala öyle kalmak istiyorsa onlarla kucaklasmak zorundadir. Zamanin Sariyer'i, Istanbulspor'u, Gençlerbirligi, Kocaeli'si hep iyi takimlardi ama kendi sahalarinda Istanbul takimlariyla oynadiklari maçlarda azinlikta kaldiklari için yok oldu gittiler...

ArkadasLar Kusura bakmayin ama Ben Kirmizi Lacivert oLayIna Taktim kirmizi Gs nin kirmizisi Lacivert ezikLerin Bir Rengi ve SariLaRIda Ortak Hayret ya KArdes Rengimizi biLmiyorsan ben SoyLuyeyim

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

önce özkan sümer sonra samet aybaba ve sonra digerleri bence

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siralama yine de budur:

1-Özkan Sümer(sahsi varliklarini bile sattigi için)

2-Fatih-Hüseyin(Hüseyin su an Türkiyenin en iyi ön liberosu ve top kesicisi,ah bi görebilsek)

3-Gökdeniz-Mehmet Yilmaz(Türkiye Kupalarinin ikisini de Mehmet TEK basina aldi neredeyse,zaten büyüklük öylelikle yeniden tescillendi)

4-Tolga-Volkan-Ziya Dogan

5-Emrah-Erdinç-Yattara

6-Samet Hoca(Güzel futbol oynatti ama büyük düsünemedi,Yattarayi çözemedi,Gökdenizi Ziya Hoca gibi açamadi yildiz oldugunu farkettiremedi)

Bunlarin hepsi bir yana InsaAllah bu sene sonunda bu listeyi yeniden yapacagim,tek fark ilk iki degisecek. Senol Hoca ile birlikte Gökdenizi kimse taniyamayacak,asil mevkisine geçip bizi SAMPIYON yapacak.

Çok iddialiyim,forumun bu sayfasini yazdirip saklayin.

Trabzonsporda illa mimari olacak : bir is basaracak diye bir kaide olamaz bir sey yapiliyorsa herkes ovunur bir sey kaybediliyorsa herkes uzulur ben boyle dusunuyorum saygilar

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Tek kelimeyle ÖZKAN SÜMER...

Basariz doneminde tek sorumlusu MEHMET ALI YILMAZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)