Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugünkü basarimizin Mimarlari Kimler ?

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle ayrim yapamayiz.Herkes.Bütün Camia.

Nereden
    Avrupa Diğer

Yanilmiyorsam O.S baskanlik seciminden sonra soyle demisti yepyeni 5 senelik bir kadro ve plan yaptik bu kadro ile3,uncu senesinde sampiyonluk hedefliyoruz demisti. simdi hedefe adim adim gidiliyor bu takim samet hoca ile ilk senesinde kupayi aldi kupayi alana kadar cogu maclarda cok iyi top iyi oynadi ve kupadan sonra hedefsiz kalan takim ligi birakti samet hoca ile ikinci sezon herseye ragmen takimi iyiyerde biraktive ayrilmak zorunda kaldi derbi alamadi ama derbilerde hep sahsiyetli futbol oynatti bjk karsi super bir futboldan sonra 1-0 onde iken son saniyede 1-1 oldu fener bir defa geldi gol attivs...yonetim krizleri falan derken turgay hoca geldi once bir derbi g.s maci alininca (iste bu mac trabzonsporun ayak sesleri idi)takim 2,incilige yerlesince birden tum camia neden olmasin diye havaya girdi ondan sonra devrenin son macinda genclerbirligi maci belkide sampiyonlugun kactigi mac oldu bir muhittin bosat once penaltiyi vermedi sonra giren topu yan hakemde dahil gormediler ve muhittin bosat belkide istemedende olsa jubilesinde hem trabzonu hem turgay hocayi madur etti ondan sonra bir devre arasi anlamsiz bir efes kupasi as futbolcular bu maclarda oynatildi sakatliklar oldu antalyada asiri yagmur ve firtina derken iyi calisamadan ikinci yari once bir konya 0-3 rakibi ciddiye almadik pesine kupada diyarbakiri yendik arkasindan turgay hocanin fener maci futbol olarak fenerden daha olumlu oynamamiza ragmen yenildik ve ... ziya hoca goreve basladi ikinci yariya solbek volkan stoper tolga takima girdi ilk iki mac kotu futbol 6 puan arkasindan disarda bir samsun galibiyeti ondan sonra kupa ve ligde g.s maci haric tum maclari aliyoruz basariya giden yolun anlasilmasi icin biraz uzun tuttum ziya hoca gelince uyuyan devi uyandirmaya geldim demisti biliyordu sehirdeki futbol kulturunu ve potansiyelini bir avantajida kendinden once samet hoca ve turgay hocanin kimleri nerelerde ve nasil oynattigini iyi biliyordu onun icin fazla deneme deyistirme maceralarina girmeden defans agirlikli( volkan .tolga) ile birlikte en buyukbas belamiz UCUZ GOL YEME DEVRIkapandi orta sahada muthis bir pres ve yardimlasma anlayisi herkes gokdeniz yattara ve fatihe top kazandirmak icin calisacakti onlarda isi bitirecektiler!.. ziya hocayla deyisen sonuc futbolu on plana cikti ucuz gol yemeilleti asgariye dustu calismayan kosmayan takima giremeyecegini iyi anladi arkadaslik baglari dahada guclenince takim birde yillar sonra ilk defa hedefe kitlenince yari uyanik devi tamamen uyandirmak taraftarlarin icerde disarda muthis desdegi yonetimlerin katkilari ile zaten yari uyanik olan devi tamamen uyandirmak hirsliisini cok seven ziya hocaya nasip oldu goruluyorki basarilarin bir on gecmisi oluyor zaten tarihler bile hemen yazilmiyor nedeni ise daha iyi anlasilmasi icin once savaslarin bitmesi lazim!!! corbada tuzu olan herkese tesekkurler.saygilar

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı PedaLiza_ Nickli Üyeden Alıntı

10-->> Ziya Dogan

9-->> Samed Aybaba

8-->> Tüm Futbolcular

7-->> Özkan Sümer Yönetimi (erol tuna muaftir)

6-->> Atay Aktug Yönetimi

5-->> Taraftar

0-->> Vurdumduymaz Taraftar Gruplari (iyi günde beles bilet, kötü günde yönetim istifa)

0-->> Serefli Basin

Süperr [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence Özkan Sümer yönetiminden baslayip Samet Aybaba ve Atay Aktug yönetimi ile devam eden bir baskaldiri bu. Ama esas pay Ziya Dogan'in. Çünkü onun yönetiminde çiktigimiz 16 lig - 4 Türkiye Kupasi - 3 Avrupa Kupasi maçinin istatistigi. Toplam 23 maç - 19 galibiyet, 3 beraberlik, 1 maglubiyet. Futbolcular ve Ziya Dogan mimar olmayacakta ben mi olacagim[img]smileys/smiley4.gif[/img]. Bu arada benim meslegim mimarlik. [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

10- ziya hoca takımı ateşleyip potansiyeli ortaya çıkardığı için

9-futbolcular çalkantılara ragmen kenetlenip organize oldukları için

8- Atay aktug camiayı gücü yettiğince toparladıgı için

7-Samet aybaba uygun altyapıyı oluşturdugu için

6-taraftar zaman zaman istisnalar olsada takımın arkasında oldukları için

5-ozkan sümer transfer ve alt yapı politıkası dogru oldugu için

4-seviyeli yazarlar trabzonun başarılarını eziklerin kafasına vura vura soktugu için

3-

2-

1-

0-eziklere

0-hakemlere

0-diğer takımlara

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı baris Nickli Üyeden Alıntı

Bas mimar :Özkan SÜMER

Bence futbolcularin en son gelir çünkü onlari oynatan Teknik Direktörlerdir....

Samet Aybaba : Dedigi gibi devi uyandirdi ama daha fazlasini yapamadan gitt...

Ziya DOGAN ;Devi saha kaldirdi. Yeni bir efsana olusturuyor (CL efsanesi)

Futbolculara gelince ayrim yapamiycam çünkü biz tam bir TAKIMIZ.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

samet hoca uyandirdi, özkan sümerin payi küçümsenemez yeni yönetimin en büyük basarisi ziya hoca ve tolga ama ziya doganin takimi devler ligi seviyesine çikarmasi ise yadsinamaz bir gerçek.

tabiki futbolcular basta fatih ve gökdeniz olmak üzere tüm takim Trabzonspor ruhunu sahaya yansittilar. iste basarinin mimarlari...

trabzonun basartisi yadsinamaz bir gerçek. bunu istanbul basini bile kabul ediyor gel gör ki yerel basin ayni olgunlugu gösteremiyor. budün trabzonun bulundugu yerde büyük payi olan ziaya hocayi üç kurus menfaat ugruna haksizca elestiriyorlar. özellikle de adini yazmaktan bile esef duydugum halil zanli [img]smileys/smiley7.gif[/img]ve madnan sungur. bu iki kendini bilmez henüz kaynagini bilmedigim bir menfaat ugruna her aksam blue tv de nefretlerini kusuyorlar. bunun karsiligini taraftarin nefreti olarak almalarini ve en yakin trabzon maçinda trabzonvari protesto edilmelerini temenni ediyorum. umarim layiklarini bulurlar.

denizci61
    Ziyaretçi

Emegi geçen herkese tesekkürler...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tüm Trabzonsporlulara 10 puan !!!

armagan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ÖZKAN SÜMER

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Özkan SÜMER olmasaydi bence bugün buralarda olamazdik. Belki biraz aksi birisi ama kesin olan bisii var, Trabzon' umun ayaa kalkmasinda ki en büyük etken Özkan baskan [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı denizci61 Nickli Üyeden Alıntı
    Emegi geçen herkese tesekkürler...

budur..!

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Özkan SÜMER olmasaydi bence bugün buralarda olamazdik. Belki biraz aksi birisi ama kesin olan bisii var, Trabzon' umun ayaa kalkmasinda ki en büyük etken Özkan baskan [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Özkan Hocamin ve eski tüm yöneticilerin yeni yönetime destek verip el ele gönül gönüle, hep beraber daha zirveye yükselelim. Gün birlik zamani ...

TRABZONSPOR'UMUZUN bu basarisinin en büyük mimariBIRLIK ve BERABERLIGIMIZDIR. Onun için diyorum ki bu basari yöneticisiyle, hocasiyla, futbolculariyla ve taraftariyla bizim camiamizindir. Allah'imiz nazardan saklasin, bu birlik beraberligimiz en kötü günümüzde de devam etsin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YÖNETIM IYI BIR ORGANIZEYLE AVNI AKERDE GÖVDE GÖSTERISI YAPABILIR BENCE....

Nereden
    Samsun

basari da sanirim bazi arkadaslarin dedigi gibi ÖZKAN SÜMER in payi çok yüksek ben de sevmem kendisini ama TRABZONSPORUMUZA gerçekten degisiklik getirdi!radikal kararlari alabildi o dönem,ayrica ne pahasina olursa olsun borçlari temizleyecegim dedi ve bizi büyük beladan kurtardi!sayet bi sira yapmak gerekirse samet hocanin da hakkini yememek lazim ancak besiktasa yatmasaydi siralamaya alirdim!!!ve tabi ki Ziya hoca ve onu bize kazandiran yönetim!!!

bizleri saymiyorum,çünkü biz bunun için dogmusuz asli görevimiz,öyle siralamalarla olacak is degil

7'sinden 70'ine bütün camia !!!!!!

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ozkan sumer vede fatihi gokdenizi yatistiren turgay semercioglu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

1. Ziya Hoca ( Oyuncu seçimleri ve oyuna yerinde müdaheleleri ile )

2. Futbolcular ( Basta Fatih, Gökdeniz, Yattara, Tolga , Volkan )

3. Yönetim ( Ziya Hoca'yi görevlendirerek, 100.000 üye projesi , sponsorluk anlasmalari )

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ozkan sumer benim babamin oglu degil ancak anlayamadigim konu su ki bir cogumuz ozkan sumeri bir sekilde sevmiyor! madem bu adam bu kadar iyi isler yapti trabzonu bataktan cikaranlarin basinda geliyor,alt yapidan bugun takimda direkt oynayan dort bes oyuncu cikardi altyapi nin basinda oldugu zamanlarda ! e sormadan edemiyorum bu adamla kisisel sorunlarimiz mi var! nedir bu adamin sevmediginiz yani? lutfen bir aciklayiverinde bizde bilgilenelim...yani birisi hem iyi hem kotu olamaz diye dusunuyorum! gecen yil burda onunla ilgili yazilann yazilari hatirliyorumda yani adamin yaptigi seyler hala meyvesini veriyor! bir yattara kulubun kurumsallasmasi,onun kurdugu cekirdek kadronun filizlenip koca,yikilmaz bir cinara donusu vs. vs. vs...

Çok degil daha bir iki hafta öncesine kadar,gerek yönetim gerekse futbolcular acimasizca elestiriyordu bu forum sayfalarinda..

Ayrica söyle birparadoks da yasaniyordu bu forum sayfalarinda..

Hem bu takim çok yetersiz,futbolcular çok formsuz,yönetim çuvalladi vesaire gibi elestiriler yapiliyordu.Hem de maçlarimizla ilgili skor tahminlerinde ise,herkes 3 atariz, 5 atariz gibi tahminler yapiyordu yine bu sayfalarda.

Iki maç oynandiktan sonra hemen basarinin sirri yazilmaya baslandi yine bu sayfalarda.Daha öncesöyledim yine de söylüyorum.Transferleri yeterli buluyorum.Ancakbir oyun kurucuya daha ihtiyacimiz var.(Sayet Thisj bu isi yapamazsa).Su an henüz ortada bir basari yok.Ancak bir basari varsa o da Transfer konusudur. Fatih,Gökdeniz hatta Tolga takimda tutularak inanilmaz bir basariya imza alitmistir.Fatih ile Gökdeniz'i alip Trabzon Spor'u çökertecektiler. En az üç bes sene daha sefilleri oynayacaktik.

Ancak bu yönetim çok akilli davranarak bu oyunu bozmustur. Bu Trabzon Spor en az üç-bes yil daha transfer yapmadan ligi götürür.Bu yönetim kimsenin destegi olmadan çok iyi isler basarmistir.Insaallah bu birliktelik bozulmaz.Amin...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan Sümer belkide Türkiye'nin futbolcudan en çok anlayan adamidir ama altyapida pek adil davranmamistir. Gökdeniz'i adam yapan odur. Ilk maçinda yuhalandiktan sonra onu Öskan motive etmis takima kazandirmis. Öskan sportif basariyi riske ederek mali yapiyi düzeltmistir. Anlatirim herseyini ama polemik yapmayalim.

Ayrica sunu belirtmek istiyorum çamur atma, düzeysiz hitap etme olaylarini birakalim. Kimseyle kimsenin kisisel sorunu yok. Hepimizin ortak tarafi yüzünden buradayiz ya anlarsiniz ya da bizi mesgul etmezsiniz.
    Edited by: Cenkhan

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur1967 Nickli Üyeden Alıntı
    7'sinden 70'ine bütün camia !!!!!!

Guests
    Ziyaretçi

Basta kulübe o çalkantili döneminde sahip çikan ÖZKAN SÜMER!!

Sorarim size Trabzonspor gibi her zaman büyük hedefler pesinde kosan bir kulübün baskanligina cebinde dogru dürüst parasi olmadan aday olan bi insan neleri göze almamistir ki?Transferler yüzünden elestirildi.Teknik direktörlükten gelmesi hep soru isareti olusturdu akillarda baskanligi süresince ama cesaretineve futbol zekasina kimse bisey söyleyemedi.Yetistirdigi onca genç isimle anildi hep ve bence onurlu ama gereksiz bi sekilde görevi birakti.Aslinda çogu kesimler bunun sonun baslangici olacagini düsünüyodu ama tersi oldu.

Sonra Baskan Atay Aktug ve en önemlisi son dönemde ADAM GIBI ADAM ZIYAAAAAA DOGANNNN!!!!

ONDA ASLAN GIBI BI YÜREK VAR....

ve o yüregini artik bizimle paylasiyo

degerini bilelim.........

HORONA GELIYORUZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)